• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

A HLAVNĚ NI..KOUPÍŠ JEDNOU A PAK MŮŽEŠ DOPLNOVAT Z FLAŠKY.. KDE TI 0,7L STOJÍ CCA 20KČ
13. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,tak to mohl byt jedlicka. taky sikovny doktor :slight_smile:

sari,fajn ze je lip :wink:

zuzko,jak jsme se bavili,ze nechteji delat jak je velika,tak jsem to druhy den zkusila a uz mi to dela :grinning: :grinning: :grinning:
jinak mi horecku meli k zubum. uz aby byli vsechny venku :grinning:
a mlicko mam taky babydream,davam ho jen do kase,jinak mi ho nepije,ale je dobry :wink:
13. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
NINUŠ AŽ BUDEŠ PO OPICI..PIJ VINC :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.vincentka.cz/vincentka.php
13. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to bych teda pit nechtela,je pekne hnusna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
VOLE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já a po opici to u mě nehorzí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: přesně je to pěkná hnusárna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
JE HNUSNÁ, ALE S DŽUSEM SE DÁ, CHUTNALA JSEM KDYŽ JSEM TO DÁVALA JÁROVI
13. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
LOUČÍM SE.. JEDU DO STRAK ZA MAMINOU A ZAJEDU ASI NA TU POHOTOVOST ABY MI NĚCO DALI PRO NATY.... TAK SE TU MAMINY ZATÍM MĚJTE PAAA PC SI BERU SEBOU TAK SE PŘIHLAÁSÍM U MAMINY
13. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
papapapa Šári :wink:
13. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkyyyyy, normalne jsem Kacenku zkusila dat po obede nanocnik, sedela tam jak kralovna na trune, my s tatkou u ni, a vsichni tri jsme tlacili az jsme vytlacili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda jenom Kacenka. ja jsem tak pysna na tu moji princeznu :dizzy_face: :grinning:
13. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
opozdene ale prece,sari,pa :grinning:

julca mi ted krasne jedla kasi :dizzy_face:
13. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to je šikulka :wink: :wink: :wink:

Káťo gratulace veliká taky jsi měla jako já radost z Hovna :grinning: :grinning:
13. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ten sprej do nosu, to je supr ze o tom vim, ja kupuju physiomer baby, stoji 140 a mame ho tak na dva mesice, strikam kazdy den rano preventivne do nosanku, je to morska voda, a musim rict ze jsme meljednou v listopadu slabouckou rymu jinak nic

to mliko babydream musim taky nekdy zkusit, kupuju bebu 2, a rychle ji dycky spotrebujem, Kacce strasne smakuje

ad Lysenko, ja si s nim tykam, a kdyz nam Kacka spadla tak mel zrovna ambulanci, tak jsem byla rada, je peclivej, jak rika San, kdyz maji cely vikend sluzby, tak toho maji plnou prdel, chodi jim tam lidi v nedeli v deset vecer, ze je boli hlava, protoze jim pred tydnem spadl na hlavu talir :angry: :confounded:
13. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vyrazku mame, ale asi vim cim to je, z plinek to neni, uvedomila jsem si, ze jsem Kacence dala mrkvovou stavu bio, pro deti od 4.mesice,ale ted jsem si precetla ze je tam i citronovy koncentrat! bohuzel jsem to zjistila az kdyz jsem ji ji podruhe dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin uplne jsem si na tebe vzpomnela jak si totu psala, ja jsem uplne pysna jak pav ze hodila bobana :grinning:
13. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,gratuluju k hovinku :slight_smile:
s tou stavickou je to teda husty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus s Honzickem ti uplne rozumim, taky jsme jeli na rtg, Kacka desne rvala,a bouli jsme taky meli, na rtg me poucovali ze ten pad nic neni oproti tomu zareni, ale ja se neumela rozhodnout, porad jsem si rikala, co kdyz tam neco je, nakonec jsme rtg udelali, sel tam s ni Jirka, Kacka rvala, ja za dverma taky, rikala jsem si jak jsem neschopna matka, ze neuhlidam dite a jeste ji necham podstoupit takove veci, no bylo mi uplne zle, na omdleni, total vycerpana a zestarla jsem o deset let, uz to nechci zazit, ale asi jeste zaziju, si myslim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
13. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
s kupovanyma jidlama pro male deti fakt pozor, cist cist a zase cist co tam je, vcera jsem Kacence davala hamnaka s jabky a krupici, az kdyz snedla pulku, jsem to nejak ochutnala-ukaplo ji na stolecek a dycky si v tom vymacha rukavy, tak jsem to setrela prstem a olizla a malem me slehlo, to bylo taaak horky, ode dneska vsechno nez ji dam , tak ochutnam, pritom vicko kliklojak melo, nastesti ji z toho nic nebylo, ale me bylo blbe, jsem to musela zajist necim a jeste si vzit zvejkacku, horky jako prase to bylo
13. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a cacorka moje toho snedla pulku :pensive:
13. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky jsme meli bezva noc v uvozovkach,Kacka usnula az v deset, vzbudila se ve dve rano, stoupne si dyckyv postylce a vola me, tak jsem ji vzala,ze ji dam prso, tak se napila a pak nam zacala skakat po hlave atd, no vyspana, to delala asi vic jak pul hodky, tak se tatka sebral vzal si ji do obyvaku a koukal na zahajeni olympiady a Kacka lozila a delala kraviny, prej sli spat kolem pul seste rano :confounded: a budicek jsme meli o pul devate :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
od nasich dostane kocarek, od druhe babi asi houpaciho konika, nebo jak tu San daval odkaz na tu housenku ta byla bozi :dizzy_face:
13. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo halo devcata kde ste kdo
13. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja tu jsem.
odstrkovadlo hezky :wink:.
to my zatim mame v planu koupit nejaky houpaci zviratko,jeste nejsem rozhodnuta jaky. to s nama koupi moje mamka. a pak co julca dostane korunky,tak ji zaplatime plavani nebo nejaky jiny krouzek a pak nejaky hezky obleceni.
odrazedlo a kocarek si myslim ze zatim u nas cenu nema. s kocarkem zatim pocitam spis k vanocum nebo k 2. narozeninam. co chodim do klokanu,tak tam jedna ma starsi holcicku a stejne si pry s kocarkem zacala hrat az ted co ji jsou 3 roky.
pak jsme uvazovali o tom odrazedle na tyci jak ma nin,ale nakonec jsme zatim taky zavrhli. kdyz s ni nekam pujdu, tak s kocarem aby se mohla vyspat a neuzili bysme to. jedine s tim chodit jen kolem baraku a to mi zas prijde zbytecny.
13. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:))))
hlásím se od našich :grinning: :sunglasses:

nin je dobře že se malýmu nic nestalo, neboj bude to dobrý, tím jsme si prošla asi každá :pensive:
13. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je sranda. ja si ted cesala vlasy a julca chtela pujcit hreben,tak jsem ji ho dala a ona me tu tak krasne napodobuje a taky si cese vlasky :dizzy_face: . to je tak roztomily :dizzy_face:

zdeni, doma zas dusno? :frowning2:
13. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni :wink:
San kocarek chteji koupit nasi, ja bych ho nekupovala, nedaji si to vymluvit. odrazedlo budem kupovat malinko vetsi, vim jak si snim vyhraji deti, vidim to u kamaradek
13. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu kouknout na Kacku, zatimpapa
13. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
odrazedlo taky mame v planu koupit :slight_smile:. ale az bude aktualni :slight_smile:. zatim si myslim ze je u nas zbytecne. a kdyztak nevidim problem ho koupit jen tak. my teda od vsech dostaneme penize. takze o to to mame jiny. kdyby to chteli koupit, tak jim to asi taky nevymluvime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je odpolední spánek, a po svačině jedeme k babi a já jako každou sobotu do práce :frowning2:
Káťo tak koukám pocity uplně stejné.
Tak u nás bude k roku ten houpací kohout a ještě malému chci koupit odrážedlo líbí se mě ta policejní motorka no a od maminy dostane ten stan s tunelem + týpí (já nemám tucha jak se to píše ) a v tom 100 těch kuliček no a ještě houpacího koně takže za chvíli otevřu ve volném pokoji hernu a srazi mužou být u nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: jasne, pocasi nepocasi, zajedem k vam do herny

Katko gratlujem k hovinku! parada! Tyjo asi to zas taky zkusime..
Katko ta housenka jak si sem tenkrat davala Sandra je fakt uzasna, hrozne se nam libi - az na tu cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale i tak moje mamka rika, ze ji Julince chce dat. Kohouta tu mame jeste po segre temer netknutyho. Ja sama netusim, co maly k narozkam koupim.Vcera sem uz koukala na panenky, ale na ty je asi brzo a tatka stejne rikal, ze si bude Juli hrat s autickama. No ale tak dort ma jistej :slight_smile:
13. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek