• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Zuzi no jasně hnusné počasí a srazík bude u nás - chci tam vymalovat barevně a dát houpačku ty stany, no prostě herna dokud tady ještě jsme :wink:

Ta housenka je super i ta cena no kohout je taky drahej jak prase 800-900 že se nestydí já sehnala netknutého za 370,-
13. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jste tu psaly o tech clonach na kocar, my ji tedy nemame, ale mozna poridime, jeste uvidim. Slunecnik sme koupili, meli ho asi dvakrat a pak sem ho sundala, protoze kdyz ho dam tak, aby na Juli nesvitilo slunicko, nevidim na ni ja a ona ven moc taky ne.Uvidime jak ho uziju s golfkama nebo sportakem..
13. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No o cloně mě ani nemluv já jí musím koupit zase já tu co jsme měli někam založila a nemůžu jí za boha najít a to jsme prolezla uplně všechno no jo navštívil mě ten německý pán co schovává ty věci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy..hlásím se od mamky..tak jsme byly na té pohotovosti.. máme hotovou lékárnu... :grinning: :grinning:
stoptusin sirup, olynth ,paralen čípky atd.. Natalinka má zadní rýmu, :grinning: :grinning: to že jsem stříkala vincetku jsem udělala dobře, říkala, mám ji během dne průběžně stříkat s olynthem., vyvýšit postýlku aby se jí lepe dýchalo a zvlhčovat vzduch ALE BALENOU VODOU, PROTOŽE TA CHLOROVANÁ Z KOHOUTKU JE NA NIC..CHLOR SE VYPAŘUJE A JEŠTĚ VÍCE TO DRÁŽDÍ.
13. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jdem sankovat, pro dnesek asi papa
13. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi papapa já čekám až se malje probudí a pofičíme k mamině

Šári tak to jste chodící lékarna :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak a. spi uz je celkem v pohode jen strasne chrochta sarko tak snad bude natalka v pohode chudinka mala :frowning2: d.spi dole u babi a dedy odpol. jindra hlidal a ja zajela ke kamaradce tak jsem trochu vypla :wink:
13. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky koukám dneska tu je nějak smutno NIKDE NIKDO
Já jsem si na ksicht namalovala obličej a ted marně přemýšlím co na sebe - jelikož jsem zjistila ž na sebe nic pořádného nemám tak jdu plakat do kouta :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vám přeji krásný sobotní večer a já pomalu mažu do práce snad budou lidi
13. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninusko at ti to rychle utece :wink:
13. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,tak at jsou lidi :wink:

adri,bezva ze sis to uzila :wink:
13. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.. všem.. natynka chuděra kašle a kašle, kdyby to uměla tak snad ji nechám spát v sedě..i když ji mám ve zvýšené poloze tak se najednou začne dávit jako by se jí chtělo zvracet..a nakonec ce pozvrací..doteď jsme ji měla na ruce, mám strach jipoložit do postýlky i když ji mám podloženou :frowning2: tak ji mám v lehátku, tam je přece jen výš než v postýlce
přemýšlím že ji tam nechám přes noc a dám si ji k posteli i když pochybuju že budu spát.
na pohotovosti mi řekla že má zadní rýmu a tímjak je malá že si neumí poradit s hleny jak je polykat..
přitom mi takhle chrochtala už v porodnici.. dr. říkala že to nic není že průdušky má čisté. u fial. ta mladá mi řekla,že to nic není, že mám stříkat mořskou vodu, stříkala jsem, ted ve čtvr. fialová taky nic to není, průdušky má čisté mám stříkat mořskou vodu. nakones z toho dostala chudák kašel a zvrací mi z toho :frowning2:
13. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,chudak :pensive: :pensive: :pensive: . snad to bude dobry :frowning2:
13. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
san díky... snad to bude dobrý.. bude to dobrý, jen mi nejde do hlavy proč mi hned dr. nedala kapky do nosu, aby se ta zadní rýma nějak spustila, já nebo já nevím co.. takhle jsem více jak týden jen stříkala mořskou vodu až z toho doslala kašel že z toho zvrací. nevím, nejsem dr. ale mořská voda je podle mne prevence :fearful:
13. únor 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,to nevim,taky myslim ze je to hlavne na prevenci
13. únor 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO KDYBY NÁM NA TU ZADNÍ RÝMU DALA NĚJAKÉ KAPKY HNED, TAK NEMUSELA TAKOVÝ KAŠEL VŮBEC DOSTAT SI MYSLÍM..
NO TED MI NATYNKA SPINKÁ V LEHÁTKU, CHROCHTÁ, JE CHUDĚRA CELÁ BLEDÁ.ALE SPINKÁ TAK SNAD JI NIC NETRÁPÍ :confused:
13. únor 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bud rada ze spinka. sbira silu. taky myslim ze vam mela dat neco hned. ale to uz ted nezmenime :pensive:

u me jednou fialova zanedbala spalu. teda mamka volala na vysledky vyteru,sestra rekla ze jsou ok (ale spletla si muj vyter s nejakym jinym). a mamce pak dr vynadala ze si na vysledky nezavolala :sweat_smile:. tak jsem ji prechodila tenkrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . mamka byla strasne nastvana
13. únor 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ JEN AŤ SPINKÁ, JE NA TAKOVÝ KAŠEL JEŠTĚ MOC MALINKÁ.. NO JÁ K FIAL. TAKY JAKO DĚCKO CHODILA, JE TAM I JÁRA.. ALE UŽ JSEM SLYŠELA VÍCE PŘÍPADŮ KDY ZANEDBALA ..KAMARÁDKA OD NÍ ODEŠLA S MALÝM ..NĚCO NEPOZNALA..UŽ SI PŘESNĚ NEPAMATUJI CO A JAK TAM BYLO, ALE JINÝ DOKTOR KAMAR.ŘEKL, ŽE MU MĚLA ANTIB, NASADIT HNED. NO PŘEMÝŠLÍM ŽE OD NÍ ODEJDU NA MÍR K VAŇATOVÉ
13. únor 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem s vanatovou moc spokojena,chodil k ni i eda a trval na tom ze tam musi chodit i julca :grinning:. ja k fialovej stejne nechtela,nesedi mi tam ta sestricka :stuck_out_tongue_closed_eyes: . prisla mi hrozne naladova :sweat_smile:. a po tom co mi zanedbala tu spalu, tak jsem ani nechtela. prece jen,spala neni zas tak banalni onemocneni. ale jinak proti ni nic rict nemuzu. myslim ze tu patri mezi ty lepsi,ne-li nejlepsi

natalky te mi fakt lito :pensive:
13. únor 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ SESTRA JE NÁLADOVÁ.. NA TOM JSME SE SHODLI I S ADRI
NATYNKA BUDE SAND V POHO.. TAK JSEM DNESKA JI ZAČALA DÁVAT LÉKY, TAK ZÍTRA TO BUDE ZASE O NĚCO LEPŠÍ.. KLIDNĚ TEĎ SPINKÁ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAMARÁDAK K NÍ CHODÍ S DĚTMI , DNESKA JSME SE O TOM SPOLU BAVILI, PRÝ PŘIBÍRÁ TAK HOOODNĚ UVAŽUJU O TOM, ŽE K NÍ PŘEJDU I S JÁROU.
13. únor 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je jasny, leky rychle zaberou a natynka bude zas brzo v poradku :dizzy_face: . je dobre ze spinka :slight_smile:
me julca taky spi,zas byl vecer plac,asi ji to zas bolelo :frowning2:

jako myslim ze s vanatovou neprohloupis
14. únor 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me teda u fialovy fakt vadila :stuck_out_tongue_closed_eyes: . bylo to neprijemny. a 2x jsme byli u vavruskovy-mela zaskok za vanatovou a ta byla taky moc fajn :slight_smile:
14. únor 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
CO TY STOLIČKY ?? ROSTOU???
natynku asi přeci jen dám do postlky.. ale mám strach z toho jejího zvracení.. nebo si ji vezmu k sobě do postele. abych se probudila kdyb něco
14. únor 2010 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ty sandři..jak jsi na tom s Edou?? zlepšilo se to?
14. únor 2010 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja bych ji asi mela radsi u sebe,mela bych strach ze by me to z postylky asi nevzbudilo. nevim.

stolicky fakt asi rostou,dnes jsem to zkoumala,docela i julca drzela :grinning:. tak jsou dole na obou stranach boule,jsou tam uz videt tecky a kdyz prejedu prstem,tak citi jdou. ale prorizle je jeste nema
14. únor 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,zatim to vypada ze jo. ale uvidime. vsechno ukaze az cas a to az bude mit volno :stuck_out_tongue_closed_eyes: . jako me nevadi ze si zajde na pivo, aspon mam klid :sweat_smile:. a taky to znam. kolikrat se mi nahromadi ze jsu za tyden se trema kamaradkama a pak 2 mesice drepim doma jako ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: . me by jen stacilo kdybysme se k sobe chovali slusne a vedel kdy se chodi domu. zatim dobry,tak uvidim.
14. únor 2010 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíš..snad se to zlepší a budete v poho.. určitě by jste se měli domluvit na nějakých věcech co a jak budou , kdo co bude dělat atd a oba to taky dodržovat. já se sice o to taky pokoušela, ale bezúspěšně.. holt mám doma to co mám.. ninuš to vystihla :confused: :confounded:
já jsem raději když doma není.. rptože je klid, nikdo tu neřve, nenadává, neuráží a nehádá se.když je doma, tak dělá jen zle, rejpe do všech, i do járy a pak se rozčiluje když si mu jára dovolí něco říct.. taky si už od něj nenechá lecos líbit, když se ozve.. njn.. mám co jsme chtěla :fearful:
14. únor 2010 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to co mas je ale hrozny :pensive: . k tomu nikdy dospet nechci :pensive: . to radsi budu sama

jako me to nevadi kdyz nekde vecer je. tim jak mame malej byt, tak ani nevim jak bysme se spolu zabavili :sweat_smile:. na druhou stranu chapu ze si chce taky pokecat. ale on to pozna az budu moct chodit ja :slight_smile:. sice on hlidat nebude aby sedel doma na zadku jako ja doposud,ale uvidi ze taky chodim :slight_smile:. i kdyz ja pujdu asi jen jednou za uherak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn.. taky o tom přemýšlím že vážně vezmu kramle.. ale kam?? san já jdu.. natynka se vzbudila..tak zatím paa mějte klidnou noc :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek