• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
k mamce by to neslo? aspon docasne? uz kvuli tem detem,at v tom nevyrustaji :pensive:
dobrou :slight_smile:
14. únor 2010 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsme vstavali v pul 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: sari ja zati jsem s fialovou spokojena una zatim nic nezanedbala az zanedba tak ji uskrtim :grinning: jinak nam dala kapky delany antibiot. a zatim chrochta furt kdyby se aspon spustila no aspon ze ma antibo. tohle by se mohlo dostat na usi jestli sni pujdes k doktorce tak ta tam v pondeli neni k maly ja si budu volat na vysledky
14. únor 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarko jak je natalce
14. únor 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
my s juli spali do ctvrt na 11 :grinning:. tak jsem se krasne vyspala :dizzy_face:

sari,co natalka?
adri,co kluci?

s malou mam taky prihodu :grinning:. mela zaskok za fialovou a ja mela nejakou zaludecni chripku a blila jak amina,byla mi 16 let. jen mi prohmatala bricho, jinak nic a mamka kdyz se ptala co mi je, tak ji rekla ze jsem asi tehotna :grinning:. bez jakehokoliv vysetreni :grinning:. no samozrejme jsem nebyla :grinning:
14. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre dopoledne :slight_smile:

Vcera jsem se sem ani nedostala, Davidek mel teplotu 39 :cry: chudinka, takove bezvladne telicko. Cely den jsme jen chovali, kdyz jsme zkusili polozit, tak strasne plakal, za cely den temer nespinkal. Hruza :pensive: Dostal 2 cipky, na noc nurofen, spinkal teda celou noc a rano uz to byl zase nas Davidek :slight_smile: radili s Adikem o sto sest :dizzy_face:

Koukam, ze to je tady sama nemoc, co ostatni deticky?
Sari, Naty ma jeste kasel, jo, chudinka :pensive:
14. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem, ze jste se bavily o clonach, ja jednu mam, ale poradne mi na kocar nejde, klidne ji nekomu dam, otazka je, jestli si ji tam nainstalujete :grinning: Sice je vetsi, ale i tak nam tam nepasovala.
14. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny, chudak davidek :pensive: . a z ceho to mel? no hlavne ze uz je v pohode :slight_smile:

julca je v pohode,ta si ted radi na dece :grinning:
14. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ja nevim, ale prisuzuju to taky k zoubkum, pac se mi zda, ze ma natekle dasnicky, ale nic tam zatim videt neni. Preci Juli mela to same v patek, vid?
14. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, mela. v noci dostala 38,3, to se ji drzelo celou noc a i den (ja si nevsimla ze to bylo k zoubkum, tak ani nedostala zadny prasek :pensive: ), tak se ji to pohybovalo 37,8-38,3. na noc jsem ji dala nurofen a od te doby je bez problemu. vcera na noc teda zas plakala, tak jsem zas dala nurofen. a spustila se ji k tomu v patek ryma. ale mala. ani na odsavani to moc nebylo. dnes uz nic.
14. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nasi rodinne zname se dnes narodila vnucka :dizzy_face:
14. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klukum taky jakoby tece vodova rymicka, ale minimalne a odsat nic nejde.
No, hlavne, ze jsou vsichni uz v poradku :slight_smile:

Jee, tak to je hezky :dizzy_face:
A my za chvili slavime rok :wink:
Jee, vy vlastne dneska mate 11 mesicu, co? Tak vse nej nej :wink: :slight_smile:
14. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju anny :slight_smile:.uz nam chybi jen mesic. prijde mi ze to tak rychle uteklo. jak najednou cas leti :frowning2:.
14. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne, fakt je pravda, kdyz se rika, ze s detma ten cas leti jeste stokrat vic :frowning2:
Taky mi ten rok s klukama prijde neuveritelny, ze uz bude za nami.

Ted jsme spinkali pres pul hodky :slight_smile:
Aspon jsem stihla uvarit. Dneska jsem varila 3 chody, klukum, sobe a tatkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,my jsme po obede a prcek nam spinka :slight_smile: :dizzy_face:
Julinko, vse nej k 11timesicninam :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,julca dekuje :slight_smile:

my jak jsme vstavali po 10, tak julca jeste nespi, ale uz snedla trochu kase, tak cekam az bude vic unavena a pujdu uspat do golfek. aspon bude na vzduchu, je tam docela hezky a ja doma neco udelam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

copak si ani varila?
14. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klukum brokolicovy mozecek s bramborem, sobe zapecene brambory se zeleninou a tatkovi spagety :grinning:
Siroky vyber :wink: A vcera vecer jsem pekla krtkuv dort :slight_smile:
14. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm,krtkuv dort bych si dala :grinning: :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji Dobré dopoledne včera to bylo super, výdělek ušel :grinning: :grinning: a hrálo se až do 5 takže jsem se domudostala po 6

Julince vše nejlepší k 11 měsícům (to tak utíká už to máme za pár oslavu 1roku)
14. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš :wink: :wink: Terince také přeji vše nej nej nej k dnešním 7 měsícům :wink: :wink:

KRÁSNÉHO VALENTÝNA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je,terezka ma dneska taky? tak to taky vse nej :slight_smile:

taky preju hezkyho valentyna :slight_smile:
14. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uf,mam uklizeno :slight_smile:. julca stale spi :slight_smile:
14. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy.....
noc byla děsná. naty sice usnula k 8, v půl 10 byla vzhůru pak ještě usnula asi po 12 začala kašlat a už jsme toho moc nenaspaly odsávám žlutou rýmu, kašle pořád chudák, jak když štěká pes :fearful: dopo taky nic moc.. zabrala tak na 10minut a zase plakala. takže jsem k.o ted spinká, ale měla by se každou chvilku probrat na papu.

ŽENY TAKY VÁM PŘEJU KRÁSNÉHO VALENTÝNA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já jsme opět slaměná :confused: :rolling_eyes: :fearful:
14. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Terezka moc moc děkuje a přejeme Jůlince vše nej nej, San už je to táááááák blízko. :slight_smile:

Šári, Naty je mi moc líto, s tou rýmou u Fialový mám taky své zkušenosti, dokonce mi řekla, že je to běžné , miminka prostě chrochtají, pak jsme byli u Malý asi za týden, protože nám hnisal prstík (zarůstal nám nehtík) a tam hned dala Otrivin a bylo za dva dny po chrochtání, jinak postýlku máme věčně podloženou, ale už nám sjíždí dolů, špalky už ani neuklízím.

Krásný valentýnský večer!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi taky fial.říkala že je to normální. v porodnici když mi celé dny propšíkala a prochrochtala tak říkali že je to normální, že pšíká jak si nalokají plod. vody jenže nám je už přes 6tt a chrochtáme pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky hodně pšíkali, taky jsem jí to říkala a nic, tak jsem začala s tou mořskou vodou. :unamused: :wink:
14. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata
Julince a Terezce tez preju vse nej :wink:
nam dneska hlidala mamka cely odpoledne, to byl oddych :sweat_smile:
14. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

jak se máte?

jsme doma. Dočtu až malej zalehne :wink:
14. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky,
my jsme dneska odpo vyrazili do Plzne do Olympie, ale nic moc nemeli.

Zapomnela jsem poprat i Terezce, takze vse nej nej :slight_smile:

Sary a co Naty?
14. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkujeme všem, Any vždyť se nic neděje, nejde si pamatovat vše. :grinning:
My jsme byli dnes v Tescu, ale snad poprvé jsme nic nekoupili, chtěla jsem něco Terynce k narozkám :grinning: :grinning: :grinning: nějakou parádu na jaro/léto, ale nic co nemáme neměli. Tak jsem jí koupila,alespoň rýžové keksy, ale jsou až na zoubky, tak jsem jí ho nedala, tak nevím. :unamused: :frowning2:
Dnes jsme vážili tak máme 7910g a 71cm, no kus ženský. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak my jsme odpo vyrazily nafutrovat břicha ke tchýni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak jsme vyzvedli u maminy malého ted už jsme po koupání,mlíčku a od 19 hod spinkáme v POSTÝLCE :wink:

Jituš to jste kus ženský :wink:
14. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek