Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
13. únor 2010
k mamce by to neslo? aspon docasne? uz kvuli tem detem,at v tom nevyrustaji |-|
dobrou 🙂
adricc
14. únor 2010
ahoj holky tak jsme vstavali v pul 6 :-p sari ja zati jsem s fialovou spokojena una zatim nic nezanedbala az zanedba tak ji uskrtim 😃 jinak nam dala kapky delany antibiot. a zatim chrochta furt kdyby se aspon spustila no aspon ze ma antibo. tohle by se mohlo dostat na usi jestli sni pujdes k doktorce tak ta tam v pondeli neni k maly ja si budu volat na vysledky
adricc
14. únor 2010
sarko jak je natalce
sayastautor
14. únor 2010
dobre ranko 🙂
my s juli spali do ctvrt na 11 😃. tak jsem se krasne vyspala x-)

sari,co natalka?
adri,co kluci?

s malou mam taky prihodu 😃. mela zaskok za fialovou a ja mela nejakou zaludecni chripku a blila jak amina,byla mi 16 let. jen mi prohmatala bricho, jinak nic a mamka kdyz se ptala co mi je, tak ji rekla ze jsem asi tehotna 😃. bez jakehokoliv vysetreni 😃. no samozrejme jsem nebyla 😃
anny84
14. únor 2010
Dobre dopoledne 🙂

Vcera jsem se sem ani nedostala, Davidek mel teplotu 39 😢 chudinka, takove bezvladne telicko. Cely den jsme jen chovali, kdyz jsme zkusili polozit, tak strasne plakal, za cely den temer nespinkal. Hruza |-| Dostal 2 cipky, na noc nurofen, spinkal teda celou noc a rano uz to byl zase nas Davidek 🙂 radili s Adikem o sto sest x-)

Koukam, ze to je tady sama nemoc, co ostatni deticky?
Sari, Naty ma jeste kasel, jo, chudinka |-|
anny84
14. únor 2010
Koukala jsem, ze jste se bavily o clonach, ja jednu mam, ale poradne mi na kocar nejde, klidne ji nekomu dam, otazka je, jestli si ji tam nainstalujete 😃 Sice je vetsi, ale i tak nam tam nepasovala.
sayastautor
14. únor 2010
anny, chudak davidek |-| . a z ceho to mel? no hlavne ze uz je v pohode 🙂

julca je v pohode,ta si ted radi na dece 😃
anny84
14. únor 2010
No, ja nevim, ale prisuzuju to taky k zoubkum, pac se mi zda, ze ma natekle dasnicky, ale nic tam zatim videt neni. Preci Juli mela to same v patek, vid?
sayastautor
14. únor 2010
jj, mela. v noci dostala 38,3, to se ji drzelo celou noc a i den (ja si nevsimla ze to bylo k zoubkum, tak ani nedostala zadny prasek |-| ), tak se ji to pohybovalo 37,8-38,3. na noc jsem ji dala nurofen a od te doby je bez problemu. vcera na noc teda zas plakala, tak jsem zas dala nurofen. a spustila se ji k tomu v patek ryma. ale mala. ani na odsavani to moc nebylo. dnes uz nic.
sayastautor
14. únor 2010
nasi rodinne zname se dnes narodila vnucka x-)
anny84
14. únor 2010
Klukum taky jakoby tece vodova rymicka, ale minimalne a odsat nic nejde.
No, hlavne, ze jsou vsichni uz v poradku 🙂

Jee, tak to je hezky x-)
A my za chvili slavime rok 😉
Jee, vy vlastne dneska mate 11 mesicu, co? Tak vse nej nej 😉 🙂
sayastautor
14. únor 2010
dekuju anny 🙂.uz nam chybi jen mesic. prijde mi ze to tak rychle uteklo. jak najednou cas leti 😞.
anny84
14. únor 2010
Presne, fakt je pravda, kdyz se rika, ze s detma ten cas leti jeste stokrat vic 😞
Taky mi ten rok s klukama prijde neuveritelny, ze uz bude za nami.

Ted jsme spinkali pres pul hodky 🙂
Aspon jsem stihla uvarit. Dneska jsem varila 3 chody, klukum, sobe a tatkovi :-p
kvikvicek
14. únor 2010
ahoj holky,my jsme po obede a prcek nam spinka 🙂 x-)
Julinko, vse nej k 11timesicninam x-)
sayastautor
14. únor 2010
kato,julca dekuje 🙂

my jak jsme vstavali po 10, tak julca jeste nespi, ale uz snedla trochu kase, tak cekam az bude vic unavena a pujdu uspat do golfek. aspon bude na vzduchu, je tam docela hezky a ja doma neco udelam :-p

copak si ani varila?
anny84
14. únor 2010
Klukum brokolicovy mozecek s bramborem, sobe zapecene brambory se zeleninou a tatkovi spagety 😃
Siroky vyber 😉 A vcera vecer jsem pekla krtkuv dort 🙂
sayastautor
14. únor 2010
hmm,krtkuv dort bych si dala 😃 x-)
ninus81
14. únor 2010
Přeji Dobré dopoledne včera to bylo super, výdělek ušel 😃 😃 a hrálo se až do 5 takže jsem se domudostala po 6

Julince vše nejlepší k 11 měsícům (to tak utíká už to máme za pár oslavu 1roku)
ninus81
14. únor 2010
Jituš 😉 😉 Terince také přeji vše nej nej nej k dnešním 7 měsícům 😉 😉

KRÁSNÉHO VALENTÝNA 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
14. únor 2010
je,terezka ma dneska taky? tak to taky vse nej 🙂

taky preju hezkyho valentyna 🙂
sayastautor
14. únor 2010
uf,mam uklizeno 🙂. julca stale spi 🙂
saarcik77
14. únor 2010
ahojky ženy.....
noc byla děsná. naty sice usnula k 8, v půl 10 byla vzhůru pak ještě usnula asi po 12 začala kašlat a už jsme toho moc nenaspaly odsávám žlutou rýmu, kašle pořád chudák, jak když štěká pes 😕 dopo taky nic moc.. zabrala tak na 10minut a zase plakala. takže jsem k.o ted spinká, ale měla by se každou chvilku probrat na papu.

ŽENY TAKY VÁM PŘEJU KRÁSNÉHO VALENTÝNA x-) x-) x-) x-)
já jsme opět slaměná =-) 8-( 😕
murecka76
14. únor 2010
Ahojky,
Terezka moc moc děkuje a přejeme Jůlince vše nej nej, San už je to táááááák blízko. 🙂

Šári, Naty je mi moc líto, s tou rýmou u Fialový mám taky své zkušenosti, dokonce mi řekla, že je to běžné , miminka prostě chrochtají, pak jsme byli u Malý asi za týden, protože nám hnisal prstík (zarůstal nám nehtík) a tam hned dala Otrivin a bylo za dva dny po chrochtání, jinak postýlku máme věčně podloženou, ale už nám sjíždí dolů, špalky už ani neuklízím.

Krásný valentýnský večer!!!!!!! 😃 😃 😃 🙂 🙂 🙂
saarcik77
14. únor 2010
to mi taky fial.říkala že je to normální. v porodnici když mi celé dny propšíkala a prochrochtala tak říkali že je to normální, že pšíká jak si nalokají plod. vody jenže nám je už přes 6tt a chrochtáme pořád :-p x-)
murecka76
14. únor 2010
My jsme taky hodně pšíkali, taky jsem jí to říkala a nic, tak jsem začala s tou mořskou vodou. :-| 😉
petulka12
14. únor 2010
ahoj devcata
Julince a Terezce tez preju vse nej 😉
nam dneska hlidala mamka cely odpoledne, to byl oddych :-N
evulebobule
14. únor 2010
Ahoj holky

jak se máte?

jsme doma. Dočtu až malej zalehne 😉
anny84
14. únor 2010
Cusik holky,
my jsme dneska odpo vyrazili do Plzne do Olympie, ale nic moc nemeli.

Zapomnela jsem poprat i Terezce, takze vse nej nej 🙂

Sary a co Naty?
murecka76
14. únor 2010
Moc děkujeme všem, Any vždyť se nic neděje, nejde si pamatovat vše. 😃
My jsme byli dnes v Tescu, ale snad poprvé jsme nic nekoupili, chtěla jsem něco Terynce k narozkám 😃 😃 😃 nějakou parádu na jaro/léto, ale nic co nemáme neměli. Tak jsem jí koupila,alespoň rýžové keksy, ale jsou až na zoubky, tak jsem jí ho nedala, tak nevím. :-| 😞
Dnes jsme vážili tak máme 7910g a 71cm, no kus ženský. 🙂 🙂 🙂
ninus81
14. únor 2010
Ahojky holky tak my jsme odpo vyrazily nafutrovat břicha ke tchýni 😃 😃 😃 😃 pak jsme vyzvedli u maminy malého ted už jsme po koupání,mlíčku a od 19 hod spinkáme v POSTÝLCE 😉

Jituš to jste kus ženský 😉

Začni psát odpověď...

Odešli