Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
saarcik77
14. únor 2010
ahojky ženy.....
naty je mrzutá, odsáváme, kapeme....a chováme se... je taková plačtivá..když ji mám na ruce tak na mě kouká takovýma smutnýma očima :-| :-| :-|
snad to bude jen a jen lepší... zatím to na to nevypadá
evulebobule
14. únor 2010
taky gratuluju Terezce k 7 měsíčninám 🙂
murecka76
14. únor 2010
Šárko, musí, jak jinak, chudinka malinká. ]-(

Ninuš, četla jsem dnes jak jste včera měli defekt, nic si hlavně nevyčítej, to se snad musí stát, hlavně, že je Honzík v pořádku. 😉
murecka76
14. únor 2010
Evi, díky, taky vás to brzo čeká. 😃 😃 😃
Sice váhu má pěknou, ale jinak je strašně hubená, ani jeden faldík. 😉 žádné bříško a trčící žebírka. 😉 😞
evulebobule
14. únor 2010
jj Jitu,teď v pátek 😉 😃 jsme vám v patách 🙂
ninus81
14. únor 2010
Jituš no ani mě nemluv vyčítám si to ještě ted
ninus81
14. únor 2010
Jituš krásná nova fotečka 😃
murecka76
14. únor 2010
Ninuš, Chápu tě. :-| 😉
murecka76
14. únor 2010
Díky, díky, musela jsem už jsem tam strašila dost dlouho. 😃 😃 😃
evulebobule
14. únor 2010
jj taky chválím fotečku a ještě přeju Jůlince vše nej k 11 měsíčninám 😉
murecka76
14. únor 2010
Evi, díky. 🙂
evulebobule
14. únor 2010
Jitu 😉
sayastautor
14. únor 2010
jito,krasna vaha 🙂. a moc hezka fotka 😉

evco,jak jste se meli?

sari, chuderka malinka |-| . vydrz, zitra to bude zas lepsi
evulebobule
14. únor 2010
sandři: dobře, odpočinuli jsme si, Davídek byl hodňoučkej, akorát nám taťka o víkendu ujížděl do práce do těch 2, ale jinak super
saarcik77
14. únor 2010
jtuš teda vy už jste slečny x-) x-)
natynka mi už konečně usnula.. tak snad už dneska bude lepší noc.. přes den mi spala akorát jednou, tak už teď večer byla mrzutá. teplotu nemá, tak zítra s ní na chvilku půjdu ven se provětrat.
a juli taky přeju vše nej nej x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
murecka76
14. únor 2010
San, díky moc. Až pojedeš do města tak se ozvi, sejdeme se, ať ti dám ten talířek. Jen v úterý jedeme do ČB na rehábku.
A co prso, už je to lepší?
sayastautor
14. únor 2010
jito,dekuju, prso uz je uplne dobre x-) . urcite se ozvu 🙂. ted takhle dopredu moc nevim, ale co streda? a samozrejme se kdokoliv muze pridat 🙂
jdu uspavat 🙂
murecka76
14. únor 2010
Šáry, jojo utíká to jako voda, pořád koukám na fotky, když byla 2kg a teď už je táááák veliká a z toho ležící mimnka je takový ďáblík, vůbec nic před ní neobstojí, už teď se bojím až polezeme.
Určitě už bude Natynce lépe.
murecka76
14. únor 2010
Jestli nepřijede mamka, tak klidně. Ale zítra tam odpol pojedeme tak se zeptám. Jinak středy jsou její. Ale jedeme tam s Terynkou v pátek ráno na víkend, tak myslím, že nepřijede.
murecka76
14. únor 2010
Jo a super, že už je ti dobře. 🙂 🙂 🙂
saarcik77
14. únor 2010
jituš... jj bude. i když je menocná tak je stále ale hodňoučká.. ve srovnání s Járou.. ten jen a jen řval, Natynka je stejně zlatíčko, i když poplakává že ji něco trápí, tak ale pořád to není řev. taky jsem byla překvapená když nás ve čtvrtek v 6tt vážili máme 4370g 55cm za měsíc skoro 1200g a 7 cm.. už jsme kočky veliké 😃
murecka76
14. únor 2010
To jo to už jsme veliká, přibýrá krásně, super, že jí chutná. To je šikulka, když je takhle hodná. 🙂
sayastautor
14. únor 2010
jito,nevadi,snadno se prizpusobim 🙂
uz spinkame 🙂. dneska to byl fofr 🙂
saarcik77
14. únor 2010
jj jitu je hodná.. ale nechvi to zakřiknout.... 😉
murecka76
14. únor 2010
hlavně, aby se dalo jezdit s kočárkem, dnes to teda bylo hustý, já to nechápu, že to nemůžou uklidit, když po povolilo
ninus81
14. únor 2010
Šári mě blbne ICQ
anny84
15. únor 2010
Dobre ranko 🙂

Tak my klasicky od 5h 😉
Adri tu jeste nemam, ty snad jeste vychrupujou 😃

Je, zrovna si rikam, ze tu mame nekoho noveho a Jita si zmenila fotecku 😉 pekna 🙂
A mate taky peknou vahu 😉
adricc
15. únor 2010
ahoj tak ja jsem zde jsme vzhuru od pul 6 a chci aby ted nespal chci vyrazit v pul 9 do mesta snad snim vydrzim 😕 jito fotka pekna dnes rano jindra odje :-p l
saarcik77
15. únor 2010
ahooooooooooooooooooooj ženy 😃 😃 😃
já jsem tu taky..u nás noc ukázková.. Natynka usnula po 9 a na hamu se probrala AŽ ve 4hod x-) x-) no ale pak jsme byly mrzutý..ted spinkáme 😉
ninus81
15. únor 2010
Ahoj přeji krásné ráno 😃

Začni psát odpověď...

Odešli