• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak to děkuju, už se těším na zážitky
14. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jsem na PC u sestry, tak jen nakukuju, co je nového. A ono je :slight_smile:.

Sandruš moc gratuluju k narození Julinky. Přeju hodně zdraví a mlíčka. Celé rodince co nejvíce pohody.
14. bře 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jak užíváte víkend??? Koukám že tady dneska není moc velká návštevnost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já si byla ukamrádky půjčit tašku abych měla kam sbalit věci d pordnice tak už mám tašku připravenou. Kdyby náhodou :slight_smile:
Jinak nuda :cry:
14. bře 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: já to dneska proležela a prospala, dospávám resty z pracovního týdne. :grinning:
Tak ty už máš sbaleno. No už tě to za chvílku taky čeká viď?
14. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, ty jsi vzorná maminka!!!! :grinning:
Evi, je to blízko výstaviště, před tou velikou křižovatkou. Musíte jet jako od centra a hned za mostem do prava a pak rovně okolo řeky. Z té křižovatky od výstaviště se tam nedá odbočit.
14. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pro jistotu mám sbaleno cca za 5 týdnu :slight_smile: :slight_smile: mám termínek a nerada bych to balila na poslední chvíli a nebo to nechala na drahé polovičce to by mě půlka chyběla - takhle jen bafnu tašku a pofičím.
Já taky dneska proklimbala skoro půlku dne
14. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
murecka: tak to nevím, jestli to najdem, jsem ráda, že trefíme k Čutkovi....
ale díky

nin: to je jasný, já to budu mít sbalené taky radši hodně předem, nikdy nevíš.
15. bře 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojholky, vcera vecer jsem byla za Sandrou v nemocnici, mala je nadherna, takove male kotatko, fakt je moc krasna :dizzy_face: Clovek ma uplne strach ji pochovat, jak je droboucka. A Sandra rikala, ze od porodu nezaplakala, jak je hodna.
15. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: no ty se tedy máš, já chci taky chovat. :wink:
15. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandro a Julinko - gratuluji a přeji hodně štěstí :slight_smile:
15. bře 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: jéééé já chci taky už mít malého u sebe :slight_smile:
15. bře 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: ty se dočkáš za chvilku neboj. To už uteče.
15. bře 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
evul: mám pocit že se to vleče jako žvýkačka :grinning: :grinning: :grinning: - jsem strašně natěšená
15. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: neboj, ono to nakonec uteče.I když věřím, že čím víc se to blíží, tím víc se to vleče
15. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
evul: přesně tak jak člověk ví že už to má téměř za pár tak mám pocit že ty dny se vlečou snad víc než v práci :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to je hrůza, ale snad se to už nějak překoná. Už se těším, až bude srazík a já si ty vaše miminka pochovám
15. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dokoukám manželky a jdu chrnět, tak hezkou dobrou noc
15. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak zase čumákuju jelikož jsem si odpoledne dáchla :frowning2: :frowning2: :frowning2: Do ledničky jsem si zase připravila těstovinový salát tak se těším až se na něj zítra vrhnu to zase budu celý den jíst jn salát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jdu si pustit nějaký filmík a snad u něj usnu
15. bře 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,zdravím z Tábora,zatím si to docela užívám,dětičky mají babičku,dědu a strejdu,tak mě nechávaj i chvilku odpočinout,včera jsme byli u prababičky na oslavě,měla 80 a děti se předvedli,oba jedli jak protržený a pak se oba po....,dneska vyrážíme do města a zítra se sejdem takovej menší babinec se spolužačkama z gymplu a dětičkama,jdeme do človíčkova,to je tady taková kavárna s obrovskou hernou pro dětičky/klouzajdy,hrací domečky,autíčka,tříkolky,stavebnice,trampolíny..../,možná si i stačíme trošku popovídat,i když o tom pochybuju :unamused:
Taky se těším na srazík s vámi,taky bych si chtěla pochovat nějaký to mimčo :grinning: :grinning: ,vždyt až se vrátíme tak už určitě bude San s Julinkou doma
Nin,to je dobře,že máš sbaleno,já neměla ani u jednoho :fearful:
zase se ozvu
16. bře 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Nin, tak ted jsme na rade my :grinning: a mas pravdu, se to vlece uplne priserne :confounded:
16. bře 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek, nin: holky až porodíte a trochu se zaběhnete, tak dáme ten srazík :wink:
16. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím že jste na řadě vy :grinning: :grinning: tiše závidím, vleče se to hrozně

evul: jasnačka že dáme srazík
16. bře 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
dneska jsme si s venouškem chtěli udělat výlet do písku do obchoďáků atd. ... no jenomže z výletu bylo prd :confounded:
v Dobevi se nám rozbilo auto a tak jsme tam od 12.30 hod. čekali do 13.30 hod. než přijede taťka, ten zjistil že
se s tím jet domů nedá,že musí vyříznout kus péra aby to jelo a tak zase odjel a my čekali dál a domů jsme dorazili
teprve teď :angry: :zipper_mouth:
16. bře 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jojo těším se

mikesova: tak to je tedy zážitek a z nákupů nic. :frowning2:
16. bře 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jen sem rychlovkou jukla, jak to vypadá ze Sandrou, to je krásný!!! Už má miminko..
Kdo s ní budete, vyřiďte gratulace a pozdravy.
16. bře 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem vedle v diskuzi četla že Say by měla jít domů snad ve středu :slight_smile: už se moc těším na fotku Julči :dizzy_face:
16. bře 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: tak to je super, to se těším taky
16. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikesova: jo jo San mě psala sms že to vypadá že domů půjdou ve středu, mám vás moc pozdravovat a už se těší až bude zase koníkovat :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to je pech s tím autem, takovj výket nevýlet :wink: :wink:

Mispul-. tak to je dobře že si užíváš, já se zase nudím :slight_smile:
a co babinec jakej byl?????
16. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak jsem dneska kromě pár hodina vzhůru proklimbala skoro celý odpoledne a podvečer :grinning: :grinning: pustila jsem si 3 filmíky a samozdřejmě že z bídou jsem viděla jeden :wink: :wink: :wink: :wink: jsem v posledních dnech hodně unavená a to mám ještě 5 týdnů jestli to takhl bude pokračovat prospím snad i porod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nin,babinec bude dneska,ono to spíš bude o tom,že si navzájem ukážeme své potomky a budeme jim běhat za zadk...,ale i tak se na to těším,odpo se ozvala další kamarádka se stejně starýma dětičkama a tak půjdem do človíčkova i odpoledne :slight_smile: :slight_smile: ,kterej filmík jsi viděla celej :sunglasses:
evi,kdyby tě to zajímalo tak ten kšeft s kočárkama tady v táboře se jmenuje svět dětí a je to když projedeš celej tábor a jedeš směrem na budějovice,vedle toho je mountfield
17. bře 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek