• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky :wink:

my jsme právě dorazili z venku,je tady tak nádherně :dizzy_face: :sunglasses: sluníčko svítí a je teplíčko :slight_smile:

jdu vařit a potom nevím co budu dělat,uklizeno už mám,tak se půjdu asi nudit k pc :grinning:

tak bohužel ač jsem nechtěla tak mám nové číslo na icq: 564893618 bohužel mi nikdo neodepsal a píše mi to stále stejný problém,takže jsem založila nový, nejvíc mě štve to,že nemám spoustu kontaktů :cry: :pensive:
16. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

káťo ať vám ta kontrola dobře dopadne. U nás krásně svítí sluníčko, mlaďas spí venku.
Já jsem vyžehlila a vařím mu obídek. :wink:
16. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak me julca spinka na balkone, je tam nadherne :slight_smile:. a ja se za chvili pujdu chystat,mam dnes sraz se spoluzackou ze zakladky :slight_smile:. ma o rok starsi holcicku :slight_smile:. mamka bude hlidat, tak si zas po dlouhe dobe dobre pokecam :grinning:
16. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
san hezky si to užij :wink:
16. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, dekuju :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
san pěkný a příjemný pokec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju :slight_smile:
tesim se, to je zas po dlouhe dobe co budu mezi lidma bez juli.
16. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
San hezky si pokecej
16. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme ted byly asi tri hodiny venku, bylo nadherne, uplne jsem se na tom slunicku vyhrivala :dizzy_face:

a na koznim to bylo dobry, pani doktorka hrozne moc prijemna, Kacka to ma z toho jak ji mazu moc olejickem, ted mame od hippu, a jak jsem ji na to hned vrzla plinku papirovou, tak se to nejak zaparilo ci co, takze to mame z plinek a mam min mazat olejickem, prej spis pro vetsi deti je lepsi pletove mleko. jo a Kacka bavila celou cekarnu, se vsichni smali a taky Kacka porad ukazovala na jednu pani prstem :sweat_smile: :sweat_smile:
16. únor 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
San uzij si to :dizzy_face:
jdu se venovat diteti, je nejaka moc akcni prdelka moje :dizzy_face:
16. únor 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to bylo uplne bezvadny :dizzy_face: . pristi tyden za nama prijedou i s adelkou :slight_smile:. fakt super :slight_smile:

kato, bezvadny ze to neni nic horsiho :wink:. ja nepouzivam z kosmetiky nic :slight_smile:. vzdy jednou za cas nas vykoupu ve vane kam pridam oliv. olej a je to fajn :slight_smile:. nema pak ani suchou kuzi,ani ekzem. a ja mam pak taky hezci kuzi :grinning:
16. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdepak se dnes vsechny toulate? vzdyt uz je tma :grinning:
16. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zde prijeli jsme az po 6 ted uz adamek spi domik kouka na dinosaury sandro dobre ze se ti libilo je fajn si obcas takhle dojit na kafco ´do ty lekarny jsem samozrejme nazasla ale asi to bude dobry uvidim kdyz tak v patek neco koupim jdu taky neco poklidit
16. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAN JE FAJN ŽE SIS TO UŽILA, ODREAGOVALA SES A PŘIŠLA NA JINÉ MYŠLENKY....
NATYNKA MI TED DOPAPALA TAK SNAD BUDE SPÁT...PŘES DEN MI SPALA AKORÁT DOPOL. ODPO SI JI JÁRA VZAL VEN,ALE ASI PO HODINĚ MI PŘIJELI DOMŮ...SAMOZŘEJMĚ ŽE NATY NESPALA... TAK DOUFÁM ŽE TEĎ ALESPOŇ PADNE ZA VLAST :grinning: :grinning:

ADRI..NEPŘISTYDLA SI JEN?? ZKUS UROLOGICKÝ ČAJ, NEBO JÁ KDYŽ MÁM ZÁNĚT TAK SI V LÉKÁRNĚ KOUPÍM BRUSINKY TABLETY
16. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Kacko to je dobre ze se ekzem nepotvrdil :wink:
my mame porad rymu a jeste k tomu dostal kasel, ale zatim je bez teploty tak davam jen sirup ani jsme nebyli venku radsi, dneska budu rada ze si lehnu :slight_smile:
16. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari je to mozny me i ted ve meste bolelo hodne bricho jako mocak tak za hodku to preslo to si taky topinkaa nemohl zajistit lepsi zaskok kresnicka je tam jen dva dny to je v prdeli no snad to bude dobrytak domik jde taky chrapat a ja pujdu cucet na ordinaci
16. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
NOjo, Ordinace v bedne a tady ani noha :grinning:
Katko to je dobre, ze nejde o ekzem, tak se brzo zahojte.
Marodum preju moc zdravicka
16. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu jsem.... :grinning: :grinning: :grinning: ale řikala jsem si proč sem něco psát stejně to nikdo dokud je ordinace číst nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím tak já jsem tu :grinning:
16. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tu,juli spi,eda je nemocny tak vedle ni lezi a heka :grinning:

sari, dnes jsem koupila tu vincentku,dik ta tip :wink:. ale ja tam zadny nastavec do krku nemam :confused: . mam ciste jen do nosu a ani mi jinou nenabidli. ale uz strikam, jde to s ni mnohem lip nez se sterimerem. tak fakt dekuju!
16. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si jen delala srandu, musim se tomu smat, jak jsou ty serialy chytlavy. Kdyz ma mamka odpoledni, tak ji Ordinaci nahravam, ja na ni nekoukala, ale kdyz uz ji zapnu nahravani, tak chvilku koukam a najednou koukam na celou. A manza uz taky, vzdy me varuje, na Ordinaci koukat nebudu a pak nejak zapomene odejit :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj San, kluci jak maj i jen rymu, tak jsou na umreni.. Tak snad bude Eda hodnej.
16. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
san u té vincentky por dospělé nebyl nástavec do krku? tak je pravda já tu lahvičku mám doma už skoro 2roky.. a byl u toho podobný nástavec jako má stopangin

hele ninuš????????? se taky přišla na nás podívat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,ja koupila tu detskou,tak to bude tim :grinning:. asi :grinning:

nin nas posledni dobou zanedbava :wink:
16. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
san :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fakt s vinc. jsem spokojená..... je hnusná, ale jára mi ji i pil s džusem. když byl marod. nin se zase vytratila.. no já jdu kouřit.. :wink:
16. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ..je tu někdo od Blatné? :slight_smile:
vítáme olitum :dizzy_face:
autor
olitum,ahoj :slight_smile:
jsou tu holky z blatne,sedlice a mackova :wink:

ja ji koupila protoze se mi zda ze ma juli zadni rymu :unamused: . odsat skoro nic nejde a kdyz,tak je to zeleny. a pri kojeni i po odsani chrape. tak zkusim vincentku,i si juli necha krasne kapat :slight_smile:. a prinejhorsim skocime pristi tyden k dr
16. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík za přivítání :slight_smile:
16. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
olitum: ahoj vítej mezi náma.

Já jsem ze Sedlice, ale jsem náplava. vyrůstala jsem v Blatné. Jinak je tu Peťulka a Anička ta je zase náplava v Mačkově :grinning:
16. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek