• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

san tohle má natynka... ale dostala kašel k tomu, tak jsem byly v so na pohot. tam mi dala pro ni stoptusin sirup, olynth kapky do nosu. už odsáváme vodnatější rýmu, ale ze začátku taky byla hustá, zelená.takže kapeme olynth a vincetnku na zvlhčení. doma mám ručníky na topení a na krbu pekáč s vodou a trochu eukaliptu..
dr taky řikala že ručníky na topení a odpařovače mám máčet v kojenecké vodě, ne z vodovodu, že je chlorovaná a při odpařování chlor dráždí...
16. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy šári učiněná laboratoř :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi viď???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jak to tu kráásně voní.. by mě nikdy nenapadlo máčet ručník v kojenecké vodě, vždycky jsme to namáčeli normálně ve vodě z kohoutku :astonished:
16. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj olitum, vitej
A jinak dobrou noc, jdu spinkat :sweat_smile: :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mě taky ne :astonished:
ale vůně tam musí být krásná, ten eukalypt musí být příjemnej :wink:
16. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky zavírají se mi oči :rolling_eyes:
16. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou ženy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zůstávají odpadlíci ................ jako já :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning:
ja dnes pujdu taky za chvili,aspon se konecne vyspim :grinning:
16. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsme vstavali v pul 7 :wink: ahoj olitum zdravime novou clenku :wink: :grinning:
17. únor 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Tak my dneska rekord, az v 7h :wink:

Take vitame novou clenku, ahoj :slight_smile:
Olitum, ty jsi primo z Blatne? My ted bydlime v Mackove, ale pochazim taky z Blatne :slight_smile:

Sari, ten eukalyptus je fakt super. Ja mam takovou sadrovou muslicku, tam jednou za cas kapnu 3 kapky eukalyptu a voni nam krasne loznice a je tam prijemny vzdousek :wink: :slight_smile:
17. únor 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky, my meli pekelnou noc :confounded: ale co, kazdy den nemuze byt posviceni :grinning:
nam od osmi nepujde net, tak radsi pisu ted :sunglasses: preji hezky den :dizzy_face:
17. únor 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

Já včera zapoměla přivítat novou členku :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobry ranko :slight_smile:
my noc fajn :slight_smile:. ted julca snida a ja si vychutnavam svoje ranni caro :grinning:

od zitra je v kauf. pry akce na prikrmy, kase a pampers :wink:. nevim na co vse konkretne,letak jsem nevidela. rikala mi to mamka
17. únor 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Pěkné ráno,
včera bylo opravdu nádherně, kéž by takový byl každý den v zimě. Sníh a sluníčko :slight_smile: je krásná kombinace :slight_smile:

Vítám olitum :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink:

my ostudy vstávaly před chvilkou :grinning:

venoušek dneska spinkal celou noc, já mám takovou radost, ale možná to bude tím že spíme v obýváku a bez táty :sweat_smile:

vítám olitum :slight_smile:

dneska je zase tak ošklivě, já už topím 2 dny v kuse, když jsme totiž v pondělí přijeli,tak tu byla taková zima že jsem začala topit já a zatím nepřestala, nejsem líná tam dojít ani v noci přiložit aby mi to nevyhaslo :sunglasses: a máme taky krásně

jinak v pondělí jsme byla u tý kožní v sušici, no děs a hrůza a půjdu asi do strak. co mi řekne jiná, tahle mi dala mastičku pouze na ty ruce, musím nosit ven pořád rukavice i když jdu jenom na chvilku, nesmím na ruce dostat žádný přípravky (jar, kosmetiku, ... atd.) takže meju nádobí v rukavicích :confounded: ale jedno pozitivum to má, odjednáme tu myčku :dizzy_face:

brýle jsem dostala zase stejný jako jsem už nosila, nezhoršilo se mi to takže mám radost, pak jsem hned zašla do optiky a vybrala si brejličky, cena teda děs (4.250,- Kč) ale jsou kouzelný, po straně silnější pacičky fialový a ve předu je světlejší fialková, už se na ně moc těším, mamka i paní v optice povídala že mi moc sluší :dizzy_face:
17. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky krasne rano.
My noc super,vstvaly sme jen jednou v pet,pak v pul osmy.
jo vcera bylo fakt krasne,venku sme ale odpoledne znova nebyly,protoze berusce tece porad z ocicka,tak aby ji tam nefouklo.zatim kapu kapicky akdyz se to do zitrka nezlepsi,dostanem masticku:confounded: ja nesnasim masticky do oci :unamused:
17. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, to musi byt nadherny bryle :dizzy_face: . mam je hrozne rada a byt bohata,tak mam od kazdy barvy jiny :grinning:
je super ze budete mit mycku :slight_smile:. kdyztak zkus to kozni ve strak,uvidis co ti rekne. lepsi znat nazor vic odborniku kdyz se ti neco nezda :slight_smile:

zuzko,my julce jednou taky davali masticku do oka,to byla mensi,bylo ji asi 5 mesicu a teda nic moc :confounded: . ale pomohla a od ty doby bez problemu (tuk tuk)

ja dnes volala na baby plavani,tak se mi ma v pondeli ozvat. byla bych moc rada kdyby to vyslo :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to sem Zdeni na brejlicky zvedava,taky semi libi.A k ty mycce,taky uz se tesim az ji budem mit..tak at mas ruce jak v bavlnce
17. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem vešla do tý optiky a tyhle brejle mě zaujaly hned při příchodu, takže první brýle jsem hned vzala :grinning: paní taky povídala že je to novinka, pak jsem zkoušela ještě různý,ale moc brýlí mi nesluší
17. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jdu k vám pač písek je mrtvej snad vám to nebude vadit. :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky .byla jsem s klukama na plavaní v Písku..tedy s Martinem ..ale Ondřej není tento týden ve školce
jinak jsem z Blatné ..mam 2 kluky 4 roky a pul roku Ondřeje a Martina
Anni a Bobuli určo znám od vidění :wink:
17. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla včera na plavečáku,ale né s dětma,ale se sebou na tom aqvaaerobicu nebo jak se tomu říká a je to super zítra jdu zas.spotíte se jak blázen i v tý vodě,ale nic vás nebolí jak vás ta voda nadlehčuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
pipos a olitum vitejte
Oli a jak se jmenujes? ja jsem taky z blatny a treba se zname :wink:

my jdeme ted ven, adamek ma teda trochu kaslik ale doma se mi budi tak musime nebo mi z nej hrabne
17. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipos aquaaerobic jsem cvicila na dovce a bylo to fakt super
koukam ze mas 3 deticky, neni to narocny? vypadas mlade :wink:
17. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pipos, jasně, přidej se.

oli: hoď taky fotku, třebase známe :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne neni jsou to moje zlatíčka samozřejmě jich mam taky někdy dost,ale tak jim řeknu at jdou do pokoje a mam klid a tu malinkou mám furt na klíně.a člověk to bere jako samozřejmost takže nevidim rozdíl mít dvě nebo tři.a hlavně je mam furt jen já nemáme žádnou babičku,která by nám hlídala všichni maj jiný zájmy.takže jsme neustále spolu.
a nechceš jít sem do písku nikdy na ten aqvaaerobic stojí to 90kč na hodku.bylo by to fajn
17. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám z novéma členkama se tu nějak roztrhl pytel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: samozřejmě všechny srdečně vítám

Pipos a Oli co třeba napsat nám něco o sobě
17. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky až přijdu jak se sem ta fotka dává .. :confused:
ale co jste z BLatné tak vás znam od vidění :wink: a i ty Mačkovské ..
ten aerobik ve vodě by mohl být super .ale je to z ruky

Pipos ..taky bych brala 3 ..ale manžel už ne
17. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to já zase už jsem nechtěla,ale přítel by jich mohl mít klidně 5 je mu to úplně jedno sice tohle třetí už být nemělo,ale přišlo tak je tu snámi a zaplat pánbu za ní.a ty máš kolik dětí?
17. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipos ..mam 2 kluky
17. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek