• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
ahoj pipos :slight_smile:. tak jsem rada zes nas nasla :wink: :grinning:

oli,kolik je klukum?

nevite co lucka? nemeli byt z hor uz zpatky? :confused:

jinak ja jsem ko, uklidila jsem si krasne s juli na zadech :stuck_out_tongue_closed_eyes: . a endy taky vedel jak me ma s.rat :rolling_eyes: . ale uz je hotovo :slight_smile:. za chvili nas jen oblecu a jdem vencit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky razim ven ..debordelizace bytu počká
17. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pip,opravdu vypadas mlade :wink: :slight_smile:
3 deti byl vzdy muj sen :dizzy_face: .
17. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondřej má 4 roky a Martin půl roku
17. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám pipos :wink:

tak já mám uklizeno, dovařeno,teď si udělám kávičku a zkouknu Mclaudovky :dizzy_face: :sunglasses:

malej dneska zlobí už od rána, momentálně si dotáhnul z koupelny koš na prádlo, samozřejmě ten největší a dělá si z něj lodičku :grinning:
17. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . to julca je zlaticko (zatim :grinning:), jen strasne vyzaduje pozornost,nejradsi by byla jen v naruci :slight_smile:. ale pozor,nesmi se pritom sedet :grinning:. kdyby mela aspon o 2 kg min, tak by to byla parada :grinning:
17. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já mam též vaříno ted dám malý svačinku a pak šup ulízet musim pověsit prádlo a vyžehlit.už,aby bylo to jaro co já jsem tak lenivá,když je takovajhle počas,ale v létě byste u mě nenašli smítko prachu.jo a jsem mladá měla jsem malou brzy pač je přes prášky
17. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zdravim pipos :slight_smile: zachvili prijede kamoska s holcickou tak se tesim ted jsme byli opet lyzovat noralne uz i zataci jde mu to dobre adamka jsem mela na zadech a libilo se mu ale je tam pekne zima dneska tak jsme byli jen pul hodky hlavne kvuli adamkovi :unamused:
17. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pip a kolik ti teda je? pokud to neni tajny :sweat_smile: :grinning:
hm, tak to ja jsem leniva celorocne :sweat_smile: :rolling_eyes: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro malej se chce taky furt ted nossit od ty nemoci a kdyz zmizim tak zacne brecet kanec
17. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi 23let.

adricc to stim chovánim velmi dobře znám málou mám na ruce pořád mam čas jen,když spí.ale už jsem se naučila dělat vše jen jednou rukou akorát věšet prádlo sní mi moc nejde.jako malinká mi ve 12dnech přestala dýchat tak to víš,že jsem jí z ruky nesundala.
17. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipos ..vau ..to jsi fakt mladá :wink: ..to mě tahne na 30 :dizzy_face:
půjdem ven ..bo starří se nudí a maloch má čas spaní

pro Blateňačky a okolní ..mam zelný Patron :grinning: ..
17. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, to nás je víc, komu táhne na 30 :grinning: užijte si prochajdu :slight_smile:
17. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já dnes asi nikam nepůjdu jsem nějaká ospalá.maximálně půjdu na bazén,ale jsem lína se i vypravit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pip,me je taky 23 let :slight_smile:
teda,prestala dychat :frowning2:. to se ti nedivim ze ji nedas z ruky :frowning2:

me nevadi ze ji mam porad na rukou,jen by mohla byt lehci :grinning:. ma 12 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak mi julka spi na balkone :dizzy_face: . dnes se mi pri venceni endy vytrhl i s voditkem :unamused: . mame u baraku nerovny chodnik kdyz se sjizdi z hlavnich dveri a sla kolem nejaka pani s taskou,endy se rozbehl a vyrval se mi. no,kocar jsem drzela pevne a pani nastesti byla v pohode. jeste ze tak
17. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pipos... Od kdy do kdy je to cviceni? To by me lakalo, netusila sem, ze to v Pisku je.. Potrebju cvicit jako sul, sem rano vlezla na vahu, abych si zvazila priblizne Julinku a div to se mnou neseklo. Uz se nedivim, ze mi jsou kalhoty sakra tesny :unamused::unamused::unamused:
Jinak mne taky tahne na tricet :grinning:
17. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,vse nej julince k 10.-ti mesicum :wink:
vzdyt jsi stihla :wink:
17. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to si nedovedu predstavit, cos mela za starosti, kdyz ti mala prestala dychat :frowning2:
Diky San :slight_smile:
17. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi já to taky do včera nevěděla je to v úterý ve čtvrtek a v neděli od 19-20hod.a nešla bys zítra já jdu.

sayast.no bylo to fakt hrozný a řekli mi,že má pneumotorax(vzduch u plic)a že se jí to múže kdykoliv vrátit :frowning2:
17. únor 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to druhy bylo jako na me? Si rikam kdo co stihnul :grinning::grinning:To tedy dik, ale nejsem, vazim zas jak asi v 7. mesici tehotenstvi. A to sem uz dva tydny po porodu mela svoji vahu. Jak sem prestala pres den kojit, jde to desne nahoru. Zvykla sem si mlsat a ted se neovladam :angry:
17. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda :frowning2:. chuderka :frowning2:. a z ceho se nevi? to je strasny :frowning2:. musi to byt nervy vid. snad uz to bude dobry a nikdy se to nevrati. to si vubec neumim predstavit :frowning2:
17. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja jsem zvedava na sebe az nebudu kojit. zatim ziju uz pres rok jen na cokoladach :stuck_out_tongue_closed_eyes: . a to jsem je pred otehotnenim vubec nejedla. ale zatim si enstezuju. mam jeste o kilo min nez kdyz jsem otehotnela :grinning:. takze jsem za rok zhubla 27 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: . nepredstavitelny

zuzko,tak ty jsi taky v tehotenstvi moc nepribrala,tak to tak ensmis brat :grinning:
17. únor 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi vše nej nej nej malé k 10 měsícům

pipos: to jsi mlaďounká :wink:

Evi: mě taky táhne na 30 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: za 2 roky to tu je :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Zdeni malej je šikula :grinning:

U nás to j taky divočárna,lezeme, stoupáme si, stojíme - utočí na šuplíky a kabely pro tatku k jeho infarktovému stavu objevil DVD naštestí jen jednou
17. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to cvičení by mě taky lákalo ale jezdit do Písku kéž by to bylo tady ve Strakonicích
17. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři ty i když by snědla tunu čokolády budeš pořád jako lunt :grinning: :grinning:

Kdepak máme dneska Šárku?????
17. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy :grinning: :grinning: :grinning: vás dočítat je celkem fuška :dizzy_face:

zdravím pipos :wink: :wink:
Noc u nás celkem fajn, Natynka usnula v 9, pak papu v 1 a pak po 3hod kde je to krásné její noční spinkání??ale asi to má k té rýmičce jakse ji spatně dýchá. přes den je spavá, asi naspává to noční buzení :grinning: napapáýá se a spinká..

Juli vše nej k 10.měs. :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsme nin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
než napíšu vzakzík tak ty už tu máš 3 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to mě taky táhne na.... jéžiš ani mi to nejde napsat.. taky mi táhlo na 30.................. kdysi :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já sem přijdu a všichni zmizí.......... :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
taky máte občas ten pocit?????????????
17. únor 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, vyridim to Julince :slight_smile:
Ja to mam Nino taky za dva
San kdyz v tehu sem to mela vse v brisku a ted se to premistilo zas vsechno na zadek, snad se s tim do leta poperu.Na tobe by nejaky kilo navic nebylo ani znat, si hubenoucka jak nit.

To cviceni je v blbou dobu :frowning2: Od ctvrt na sest az zhruba do sedmi davam malou spat..A vhledem k tomu ze ji vecer kojim, musim to byt ja.. Leda kdyby mi Julinka spala min pres poledne, ze bych ji ulozila driv. Treba to nekdy vyjde.
17. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak tojsme na tom stejně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek