• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Zuzi dneska mě přišli polodupačky objdnávala jsem je nové z MMB kus za 80,- a jsou super
17. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja Sari jeste nez sem prijdu, tak tu nikdo neni :grinning::grinning:
Šári já jsem rychlík píšu jako fík :grinning: :grinning:
zuzi: Jůlince vše nej :slight_smile:

nin: jsme stejný ročník,ty jsi asi o dva měsíce starší, jestli si to dobře pamatuju :grinning:
17. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad tu nakonec nebudu nejstarší...ježiš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uka uka Nino :slight_smile: My bysme asi potrebovalz s ksandama, protoze Juli kdyz se nudi tak si je svlika :grinning::grinning: nebo ji padaj samy, jak je hubenour. Ty co sem si privezla od Sandry z ni sjedou sotva dvakrat hopsne :confounded::grinning::grinning: a to sme je tam zkousely, jen na puncochacky, po tech neklouzaly.. NO neva, budou dalsimu mrneti.
Dik Evi
17. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy mate holky narozky? Ja v cervenci
17. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v březnu :grinning: :grinning: :grinning: už mi ťukají na vrata
17. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, bude oslava?
17. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já naposledy slavila 30tiny..tohle už je k breku........ježiš to tak staršně utíká :astonished: :astonished: :angry:
já vlastně slavím jen 30tiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi jsou to tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28912750 brala jsem modríé a zelené

Já v řijnu :slight_smile:
17. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám nikde nikdo u nás dneska bude ponocování malej usnul až v půl páte a stále spinká
17. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se tu vykecavam a vyhasnul mi kotel, byla sem znova rozdelat..

Nin ty sou krasny a ta silna guma asi pekne drzi.

Sari ja slavim porad 26,od ty doby nejak ztracim prehled, jak to utika. Asi nejsem jedina, kdo si to musi uz pocitat podle roku narozeni :grinning::grinning:
17. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu stále :grinning: :grinning:
natynka se probudila tek ji mám na ruce :dizzy_face: :dizzy_face:
nin taky budu ponocovat................ ostatně jako vždy :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi myslím si že budou držet pěkně a při lezení se to ocení, určitě až je obleču dám vědět jak sedí brala jsem 86 tak asi budou krapet větší.
a i poštovný bylo rozumný 37,-, na stránkách má i jiný i krapet dražší ale moc pěkný
17. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak devčata jestli některá odebíráte elektřinu na černo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ode dneška máte smolíka říkaly to ve zprávách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak ted krmim adamka a pak jdu vytirat me je taky 28 v cervenci uz 29 to je des :wink: zuzi julince vse nej.............koukam ze asi jsme stejne stary a nintaky
17. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nino projela sem ty stranky, pekny vecicky, zitra chci delat trideni Julinky veci, tak az zjistim, co nam chybi, asi si to obednam tam. Diky za tip..

Tak se loucim, manza uz jede, musim dodelat vecu /kruti maso zapeceny s bramborama/ a jdem koupat a papat a spinkat a uz se tesim a Comeback :grinning: papa
17. únor 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
co řikali nin?????????? at vím na co se připravit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeee nin je jeste mlade rijnovy
17. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZY PA PAAAA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mládě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ADRI TO SE MŮŽU SMÁT JÁ......... VY MLÁĎATA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,je od vás hezký,že jste nás postrádaly,jsem tu,k věku se nevyjadřuji,jsem suveréně nejstarší,ale pořád slavím 24

zdravím nové písalky,pipos s tím aerobikem ve vodě jsi mě navnadila,to by se mi líbilo,ale netušila jsem,že to dělaj i v Písku,můžeš mi popsat,jak to funguje,jako v kterým je to bazéně a jestli v tu dobu probíhá i normální veřejný plavání?

jinak hory byly bombystický,akorát trochu náročný stoupnout si na to po 7 letech,nohy mě neposlouchaly,tělo taky nee,až druhej den jsem si půjčila jiný lyže,a přivezla si je domů,a už to celkem šlo

jinak taky jsem dělala probírku a zjistila,že mišák nějak nemá žádný pěkný kalhoty,tak lovím :wink:

tatka šel vsadit na naše hokejisty,že ráno přejedou ty slováky,tak doufám,že joo :slight_smile:
17. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri já a mládě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky,že jste mě takhle hezky přijali.
sayast.no neví prý je to raritní najednou je tam vzduch a ta plíce přestane fugovat a nebo může taky prasknout. :frowning2: naučili nás dýchání ,ale jako stejně kdyby to přišlo tak nevim nic,protože ten pohled už nechci nikdy víc zažít jako,když máte místo miminka fialovou hadrovou panenku v ruce tak je to strašný.

zuzi nechceš jít pak někdy nikam na procházku až trochu opadne ten sníh
17. únor 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI A KOLIK JE TOBĚ???
17. únor 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
NINUŠ.... my všichni jsme tu mladé kráásné kočky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári radši se neptej :grinning: :grinning: :grinning: ,jsem akorát v kristových létech,ještě pár měsíců
17. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
vítám nové holčiny. :grinning: :grinning: :grinning:
Jůlince přejeme vše nej nej.
Já mám taky krásný věk, ty dvě trojky jsou táááááákkkkkk krásné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Luci, super že jsi si dovču užila.
San, jestli půjdeš zítra k mamce tak by jsme se mohli sejít.
17. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek