• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak to tě doháním :grinning: :grinning: :grinning: kristovky mě za chviličku čekají :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
17. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé jíto já zapomněla,že jsi se mnou :grinning: :grinning: ,mě by se taky líbily ty trojky na delší dobu :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no já jsem o malinko mladší :grinning: :grinning: :grinning: jsem v prosinci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , Šárko tak už se těš :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já slavím stále 30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dokonce mi jí ani nehádají... :wink: to potěší u srdíčka zahřeje
17. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to já přeci vím,že jsi o půl roku mladší :grinning: :grinning: ,moje narozky předčasně zapijeme na chalupě
17. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kecalky a mladice :grinning: ,
už jsem se lekla, že tady budu nejstarší, ale přece se nás tu pár najde, kterým věk nezačíná 2 :grinning: . Já mám narozeninky v červenci a ten samý den jemá i Terezka od Jíti, ale je trochu mladší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vítám také novou členku pipos :slight_smile:
Ahoj Alčo, tak ty taky slavíš s Jájou Gottem. :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojojojojojo, slavím :grinning:
17. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíťo na chalupě taky budu opožděně slavit... už se těším na setkání..teď byla zima a hodně z nás jsou marůdci tak snad už se to počasí umoudří....
jééé já mám dneska tak hodnou Natalinku..až se mi tomu nechce věřit..napapaá se a spinká....už zase spinkáme.. tak doufám že teď trouchu dýl..jinak se mi na dnešek a přes den budila přesně po těch 3hod.
17. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja slavim v kvetnu :grinning:. akorat par dni po navratu z chaty, tak to tam zapijem :wink:
17. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás obráceně,malá zlobí jak čert,jíst nechce a ještě dostala trochu rýmu :confounded: :angry: :rolling_eyes:
17. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se tak těším, až vás všechny poznám osobně :slight_smile: , snad to vyjde a bude nás plný počet
17. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,bezva ze hory jste si uzili :slight_smile:

a jeste k tej vaze,prave ze jsem tak mala,tak je na me znat kazdy kilo :unamused: . i kdyz ted mam min nez v devitce na zakladce :grinning:.

ja mam julku hodnou :slight_smile:
san myslím že budeme slavit všichni už jen to setkání pospolu :dizzy_face: :dizzy_face: 26.5 má i jára naroz.magických 13 :grinning: :grinning: tak mu asi koupím dětské šampáňo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten bude mít ze mě radost :grinning: :grinning:
autor
sari,ja detske sampano rada doted :dizzy_face:

ja slavim 28.5. :slight_smile:
17. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že Natynka taky má zadní rýmu, kašel... ale jsme bez teplot..ještě že tak.. a dneska vážně krásně spinká.. (tuk tuk ) nechci to zakřiknout
17. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to bude oslav :grinning: , nenajmeme nějakou chůvu pro děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee,chuvu beru :dizzy_face: . a jeste kojnou prosim :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
san já si dám raději to s alkoholem :grinning: :grinning: :grinning: no popravdě..jára taky.. ten se mi ve 13 na dětské asi z vysoka vyprdne :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, tak to slavíš jako náš tatínek. :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
víte o nějaké chuvě??????????????? já ji chci taky.. to aby byla spíš chůva chobotnice :grinning: :grinning: :grinning: místo 2 rukou spoustu chapadel an tolik dětiček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak příští rok vyrazíme bez dětí :grinning:
17. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja rada s alkoholem i bez :grinning:
17. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli to je právě super,protože já tomu říkám cvičení pro špekáčky protože jsem tlustá jak prase moc lidí tam nebylo pač je to od19-20hod takže to je v poho a pak tě fakt nic nebolí,ale jako i v tý vodě se normálně zapotíš.prostě super a jako holky předvádí to ženská,která má týden do porodu tak tam bude zítra a v neděli a pak jiná.ale jako jsme se i nasmáli.fakt úplný odreagování od toho stereotypu s dětma i si člověk odpočine :astonished:
17. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé jitu, ty jsi taky prosincová? já taky :grinning: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky
koukám ze na chalupe bude co slavit :grinning: jen doufam ze se mi do ty doby podari odstavit, snad jo

volala mi kamoska ze v sobotu porada mejdlicko, tak jsem u mamky domluvila hlidani pres noc, snad to adamek zvladne, kdyztak dostane misto cecku flasku no,musi si uz odvyknout konecne, ja se tak tesim mezi lidi :slight_smile:

pipos a nepredvadi to instruktorka Zuzka? urcite to bude ona,my jezdili do PI na plavani a meli jsme ji na to

a ja jsem stir :wink:
17. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky v pátek na skleničku s kamarádkou, Terka bude u mamky a tatínek bude v noci čučet doma na hokej.Taky už se tááááák těším, vyrazím zase po tak dlouhé době sama.
17. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to já nevim jak se jmenovala,ale vlasy má jako na ježka a měla brýle
17. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipos teda podle fotky bych řekla že patříš mezi ty šťastně štíhlé, prý tlustá jak prase co mám po tom říkat já
17. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek