• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ninuš, oni ty hubený jsou vždycky strašně tlustý. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer,
taky se hlásím po delší odmlce - byly jsme na víkend u jakubovo rodičů, v pondělí celý den v Praze, byla jsem na kontrole, ale je to paráda - už naposledy, prý už nemusím takže hurááááááááááá :grinning: , akorát přijdu o bolestné ´= nákupy :confounded: , ale to já si to vyberu jinak, že
dneska jsem byla celý odpo u ségry ve strako
taky vítám nové kecalky a Lucku zpátky z dovolené :wink:
v Lípe jsme slavili předčasně E narozk, dostala super odstrkovadlo, takový to velký, vypadá jako kolo bez šlapek, vybraly jsme ho s Jakubem tady a dovezly tam, emmča spokojená, hned věděla co s ním :slight_smile:
17. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,protože jste mě neviděli naživo.jako celulitudu mam snad až na patách přijdu si jak ta venuše prostě úplná tykev.jako,když jsem měla 55kg a ted mam 75 tak to je asi skok co.jenže je to tim,že celý den nejim a pak večer,když děti usnou tak snim 3chody :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kláří... je fajn, že máš po zdrav.potížích..

nin nikdo není spokojený s tím jak vypadá, každý si najde co mu vadí.. já bych u sebe vyměnila snad vše :grinning:
17. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipos: to jsi jako já, přes den se moc nenajím a tláskám to večer :grinning:
17. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári - díky
17. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a pak nemáme vypadat tak jak vypadáme,ale nevim jestli se stim dá něco dělat tohle je asi větší závislost než cokoli jiného. :frowning2: :angry: ach jo.já bych si tak přála být štíhlá i když přítel mi furt říka,že mu to nevadí a co bych chtěla po třch dětech,ale já se vážně cítím dost blbě. :unamused:
17. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi to já tláskám pořád.... :grinning: to co jsem nepřibrala v těhot (jen 6kg) tak to doženu ted po 6nedělí :fearful: :confounded:
17. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári podle mě když někdo ze sebou teda není spokojený měl by stím něco dělat
17. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nin... dělala bych ale to bych muusela mít hafo peněz na plastiky :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári :grinning: mamka mi zrovna nedávno říkala, že to při nás měla taky tak. Večer byla jediná doba, kdy se v klidu najedla :grinning:
17. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári tak jsou naše :grinning: :grinning: :grinning: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4887412

pipos a to se šlape normálně v hlubokým? já se na to veřejko ptala kvůli tomu,že sama se do písku nedostanu a tak by frantas moh jít zatím na plavčo
17. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jsou krásnýý :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no po dlouhý době jsem se rozvášnila a něco koupila,víc mě mrzí včerejšek,to dražila ženská krásný věci a já nemohla bejt na netu :frowning2:
17. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli jako myslim,že by to šlo jo je to v hlubokym a je to normálně jako aerobik,ale lehčí a kolik,že je malýmu 5?já mam 5 leto dceru taky tak bych jí mohla vzít taky,jako máš mezi tím přestávku tak bysme se na mohli mrknout a kdyby jsme jim dali rukávky tak by tam snad vydrželi a kde bys měla malou?
17. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plastiky na co....když si necháš udělat plastiku pak stejně musíš cvičit a dodžovat životosprávu jinak jsi za pár měsíc tam kde předtím a ještě o prachy lehčí.
Pro začátek stačí cvičit,a to klidně i doma a nic to nestojí - já cvičím téměř každý den už jen proto že musím kvůli zádum.
17. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám v ložnici rotoped a mám na něm oblečení.. to pro začátek taky stačí, néé???????? :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári to jsou,ale na nás už malý :wink:

pipos,kdyby náhodou,tak by nám děti pohlídali babi s dědou :slight_smile:

jinak rotoped taky máme jako věšák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a že je to pěkný věšák.. kam se hrabe němý sluha.. na rotoped s etoho vejde?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli. a ty by si šla zítra?
17. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme měli z rotopedu němýho sluhu, teď už je od vánoc raději ve sklepě. :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ..tak mě třicítkta přepadne na apríla :grinning:
jj cvíčení bych taky potřebovala ..Blateňačky kam chodíte?

Mispuli .jen jsem nakukovala, že jsi si taky s dětmi užila své :confounded:
17. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslim,že když má někdo silnou vůli tak to dokáže zhubnout,ale to samozřejmě obnáší jíst pravidelně a to u mě samozřejmě nehrozí tak nevim a prostě když mam chut tak si něco dám.a nejhorší na tom všem je,že muj přítel hrozně rád vaří tak každý večer dělá minutku z hranolkama no a odmítněte. :zipper_mouth:
17. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipos..je to opracdu hodně o vůli.. já v tehot přibrala málo, páč mi našůi těhu cukrovku a musela jsem si píchat inzulín.. a samozřejmně i jíst praavidelné 15 min po píchnutí se najíst svačinky, snídaně atd ad.. píchání mi ještě zustalo :frowning2: :frowning2: ale už se tak v jídle nehlídám jako když jsem byla těhu a popravdě i kolikrát si zapomenu píchnout.. ach jo..kéž bych se toho zbavila
17. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipos ..je bych taky chtěla uvařit .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak doufám, že kila půjdou ješte dolů.. jsem na stejné váze jako před otěhot.
ale kdyby bylo po mým tak bych chtěla zhubnout ješte 20kg :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
saarcik ..kolik chceš vážit ..není to moc?
17. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja teda radsi budu tlusta nez se sebou neco delat :sweat_smile:. a celulitidu mam snad odjakziva :frowning2:. a mam krecaky :confounded: . tak ani nenosim sukne,saty.

ja si dam pivi i kdybych jeste kojila :sweat_smile:. aspon se ji bude dobre spat :slight_smile:.

je,vecer bych sla taky nekam hned :dizzy_face: . i kdyby na 2 hodinky. jsem ale bez sance :frowning2:
17. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,super ze uz nemas zdrav. problemy :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek