Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
murecka76
17. únor 2010
Ninuš, oni ty hubený jsou vždycky strašně tlustý. 😃 😃 😃 😃
klaraemma
17. únor 2010
krásný večer,
taky se hlásím po delší odmlce - byly jsme na víkend u jakubovo rodičů, v pondělí celý den v Praze, byla jsem na kontrole, ale je to paráda - už naposledy, prý už nemusím takže hurááááááááááá 😃 , akorát přijdu o bolestné ´= nákupy :-S , ale to já si to vyberu jinak, že
dneska jsem byla celý odpo u ségry ve strako
taky vítám nové kecalky a Lucku zpátky z dovolené 😉
v Lípe jsme slavili předčasně E narozk, dostala super odstrkovadlo, takový to velký, vypadá jako kolo bez šlapek, vybraly jsme ho s Jakubem tady a dovezly tam, emmča spokojená, hned věděla co s ním 🙂
pipos
17. únor 2010
holky,protože jste mě neviděli naživo.jako celulitudu mam snad až na patách přijdu si jak ta venuše prostě úplná tykev.jako,když jsem měla 55kg a ted mam 75 tak to je asi skok co.jenže je to tim,že celý den nejim a pak večer,když děti usnou tak snim 3chody :-N
saarcik77
17. únor 2010
ahojky kláří... je fajn, že máš po zdrav.potížích..

nin nikdo není spokojený s tím jak vypadá, každý si najde co mu vadí.. já bych u sebe vyměnila snad vše 😃
evulebobule
17. únor 2010
pipos: to jsi jako já, přes den se moc nenajím a tláskám to večer 😃
klaraemma
17. únor 2010
šári - díky
pipos
17. únor 2010
no a pak nemáme vypadat tak jak vypadáme,ale nevim jestli se stim dá něco dělat tohle je asi větší závislost než cokoli jiného. 😞 ]-( ach jo.já bych si tak přála být štíhlá i když přítel mi furt říka,že mu to nevadí a co bych chtěla po třch dětech,ale já se vážně cítím dost blbě. :-|
saarcik77
17. únor 2010
evi to já tláskám pořád.... 😃 to co jsem nepřibrala v těhot (jen 6kg) tak to doženu ted po 6nedělí 😕 :-S
ninus81
17. únor 2010
Šári podle mě když někdo ze sebou teda není spokojený měl by stím něco dělat
saarcik77
17. únor 2010
no nin... dělala bych ale to bych muusela mít hafo peněz na plastiky 😃 😃 😃
evulebobule
17. únor 2010
šári 😃 mamka mi zrovna nedávno říkala, že to při nás měla taky tak. Večer byla jediná doba, kdy se v klidu najedla 😃
mispuli
17. únor 2010
klári tak jsou naše 😃 😃 😃 http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4887412

pipos a to se šlape normálně v hlubokým? já se na to veřejko ptala kvůli tomu,že sama se do písku nedostanu a tak by frantas moh jít zatím na plavčo
saarcik77
17. únor 2010
luci jsou krásnýý x-) x-)
mispuli
17. únor 2010
no po dlouhý době jsem se rozvášnila a něco koupila,víc mě mrzí včerejšek,to dražila ženská krásný věci a já nemohla bejt na netu 😞
pipos
17. únor 2010
mispuli jako myslim,že by to šlo jo je to v hlubokym a je to normálně jako aerobik,ale lehčí a kolik,že je malýmu 5?já mam 5 leto dceru taky tak bych jí mohla vzít taky,jako máš mezi tím přestávku tak bysme se na mohli mrknout a kdyby jsme jim dali rukávky tak by tam snad vydrželi a kde bys měla malou?
saarcik77
17. únor 2010
ninus81
17. únor 2010
Plastiky na co....když si necháš udělat plastiku pak stejně musíš cvičit a dodžovat životosprávu jinak jsi za pár měsíc tam kde předtím a ještě o prachy lehčí.
Pro začátek stačí cvičit,a to klidně i doma a nic to nestojí - já cvičím téměř každý den už jen proto že musím kvůli zádum.
saarcik77
17. únor 2010
já mám v ložnici rotoped a mám na něm oblečení.. to pro začátek taky stačí, néé???????? 😃 😃 😃
mispuli
17. únor 2010
šári to jsou,ale na nás už malý 😉

pipos,kdyby náhodou,tak by nám děti pohlídali babi s dědou 🙂

jinak rotoped taky máme jako věšák 😃 😃 😃 😃
saarcik77
17. únor 2010
a že je to pěkný věšák.. kam se hrabe němý sluha.. na rotoped s etoho vejde?? 😃 😃 😃 😃
pipos
17. únor 2010
mispuli. a ty by si šla zítra?
murecka76
17. únor 2010
Taky jsme měli z rotopedu němýho sluhu, teď už je od vánoc raději ve sklepě. 😃 😃
olitum
17. únor 2010
Ahojky ..tak mě třicítkta přepadne na apríla 😃
jj cvíčení bych taky potřebovala ..Blateňačky kam chodíte?

Mispuli .jen jsem nakukovala, že jsi si taky s dětmi užila své :-S
pipos
17. únor 2010
já si myslim,že když má někdo silnou vůli tak to dokáže zhubnout,ale to samozřejmě obnáší jíst pravidelně a to u mě samozřejmě nehrozí tak nevim a prostě když mam chut tak si něco dám.a nejhorší na tom všem je,že muj přítel hrozně rád vaří tak každý večer dělá minutku z hranolkama no a odmítněte. :-x
saarcik77
17. únor 2010
pipos..je to opracdu hodně o vůli.. já v tehot přibrala málo, páč mi našůi těhu cukrovku a musela jsem si píchat inzulín.. a samozřejmně i jíst praavidelné 15 min po píchnutí se najíst svačinky, snídaně atd ad.. píchání mi ještě zustalo 😞 😞 ale už se tak v jídle nehlídám jako když jsem byla těhu a popravdě i kolikrát si zapomenu píchnout.. ach jo..kéž bych se toho zbavila
olitum
17. únor 2010
Pipos ..je bych taky chtěla uvařit .. :-p
saarcik77
17. únor 2010
tak doufám, že kila půjdou ješte dolů.. jsem na stejné váze jako před otěhot.
ale kdyby bylo po mým tak bych chtěla zhubnout ješte 20kg x-)
olitum
17. únor 2010
saarcik ..kolik chceš vážit ..není to moc?
sayastautor
17. únor 2010
ja teda radsi budu tlusta nez se sebou neco delat :-N. a celulitidu mam snad odjakziva 😞. a mam krecaky :-S . tak ani nenosim sukne,saty.

ja si dam pivi i kdybych jeste kojila :-N. aspon se ji bude dobre spat 🙂.

je,vecer bych sla taky nekam hned x-) . i kdyby na 2 hodinky. jsem ale bez sance 😞
sayastautor
17. únor 2010
klarko,super ze uz nemas zdrav. problemy 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli