• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak zajdi pohostíme každýho :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, máš zítra cestu směr město?
17. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipos zítra ještě nee,žijeme olympiadou :grinning: :grinning:

já potřebuju 10,ne že bych byla tlustá,ale uhnízdilo se mi to na břiše a tam je to o vůli a cvičení,no koupila jsem si stroj,tak už jsem holt začala,ale jak jsme byli pryč,tak jsem z toho vypadla,tak se do toho zas musím dostat
17. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - rifličky super, Miška bude parádnice
tak já budu na chatě teda taky slavit, jsem 3.6 a letos to bude taky těch 30 a Míša od andulky je konec května, tak taky bude co slavit
já stroj na cvičo taky mám, dlouho sloužil jako věšák , ale teď jsem začala každý ráno cvičit hned jak vstanem, ale dávám jen pár minut aby se mi to neomrzelo, že :grinning:
17. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári já jsem 12.6. a jsem typickej blíženec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já taky cvičím jen chvilku
17. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jak se pozná typický blíženec? Mám rodiče i manžela blížence, co mám na nich hledat? :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukate na Dr. House?:slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,zitra ne :frowning2:. v patek jo,o vikendu taky a pak kdykoliv pristi tyden
17. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Jirine zalez :grinning:
autor
kato,ja koukam jen na ulici obcas a pokazdy na ordinaci :grinning:. jinak je u nas tv vypnuta :slight_smile:
manza mi tu pise, opicak jeden
jíto ukecanost,všestrannost,umění empatie,rozlítanost... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk bube. Ne uz nebudu zlobit.
ahoj Káťo, koukám, ale dneska ne :grinning:

jdu chrnět papa
no proto :sunglasses:
luci - já neznám horoskópy tak ani nevím, co je typiš blíženec :astonished:
já dříve cvičila každý den přes celou ulici (ten seriál) a to si mylsím bylo moc, pak mě to právě přesalo bavit, pak ještě když jsme neměly malou tak třeba obden a tak cca 20 MINUT no a teď vlatně po dlouhý době, ale fakt pár minut, max 10 víc zatím nevydržím, cvičím hned po probuzení a za chvíli mám hlad až je mi mdlo, ale pro mě je to takhle po ránu nejlepší, se hned umyju, než abych cvičila dopoledne a pak se chodila sprchovat, to bych už byla líná, musím to sfouknout hned po probuzení, takže se už jako ženy neválím do 9 ¨, ale pouze do půl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a taky chodíme s holkama každý úterý cvičit a teď jdu v neděli se ségrou na nějaký trampolíny, docela se na to těším.
nevím, kdo se ptal, já na Hause koukám
17. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári já taky,ale leží tu manža s honzisem,tak mi to nahrává a já jdu s míšou na krtka,dokouká pohádku a jdeme násilím chrnět,odpoledne sme nebyly venku,vychrněla se 2 hodky,tak se jí ted nechce potvůrce :wink:
17. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, tak snad nám to příští týden klapne, v pátek ráno odjíždíme k babi a vrátíme se nejdříve v sobotu večer a v neděli asi pojedeme do ČB gratulovat našim Petříkům. :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám 90 i když mi to nikdo nevěří, ale váha ukazuje co ukazuje :confused: :angry: takže tak 70-75 by mi stačilo. před kllukem jsem vážila 65kg a bohužel mi vše co jsem přibrala zůstalo

san vzdyť si jako lunt..celdu mám taky a velký břicho.. za chvíli ho budu rulovat do kalhotek :grinning: :grinning: :grinning: taky bych šla někam, ale jsme bez šance, natalinka je ještě malinká
:zipper_mouth:
17. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taak vas teda docist sandro ja mam taky krecaky i ty maly mrzaky ty nitky no hnus ja na to seru jedine mozna si to nechat vytahnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: ja mam taky rotoped u tchyne asi 2 roky ale uz i premejslim ze si ho vezmu naspatek nemam kam veset veci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci díky, Tak něco z těch blíženců mají :grinning: :grinning: :grinning:
mě se malá prospala v autě a dokonce dýl než jsem chtěla, jsem zapadla tady u baráku, blbě jsem vycouvala, tak jsem mazala pro lopatu a pár minut si odhazovala a zkoušla vycouvat a popojet a pak zase s lopatou a takhle furt dokola, takže spala skoro hoďku do půl 6, tak jsem měla večer obavy jestli usne, ale v poho.
autor
sari,julca uz je velka holka a stejne mam smulu :grinning:. i kdyz ja bych si to bez ni asi stejne neuzila :wink:. obcas si postesknu ze mi to chybi, ale stejne bych asi nechodila i kdybych mohla :slight_smile:. zatim :grinning:

ja si na postavu nestezuju :grinning:. to spis plet mam ted horsi nez v puberte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :confounded: :frowning2:

jito,tak pristi tyden,kdykoliv :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já měla před malou 56, pak jsem šla na mateřskou a myslela jsem si naivně jak teda teď budu hubnout a vono hovno............. s malou šlo vše tak krásně (i to jídlo bohužel pro mě), že mám 63 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari ted jsem se zasmala rulovat do kalhotek to me jeste nenapadlo :grinning:
17. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky koukám na hause :dizzy_face: :dizzy_face:
tak ať manža napíše něco kloudného do debaty..jak cvičía jak bojuje s celulitýdou :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,s lopatou :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: . sis teda uzila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

adri,ja uz mam za sebou 3 operace a od 10.-ti let chodim na sklerotizace :stuck_out_tongue_closed_eyes: . az nebudu kojit,nabehnu jim tam zas :grinning: :grinning: :grinning:

ja pred malou mela 49-50 kg a ted mam 48 :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro nejsme segry :grinning: :grinning: :grinning: ja plet ma taky strasnou teda uz se to zlepsilo o dost :grinning: ale uvidime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me spis stvou prsa. ja uz predtim zadny nemela a uplne se desim co mi zustane po kojeni :rolling_eyes: :cry:
17. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek