Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
pipos
17. únor 2010
tak zajdi pohostíme každýho 😃 😃
murecka76
17. únor 2010
San, máš zítra cestu směr město?
mispuli
17. únor 2010
pipos zítra ještě nee,žijeme olympiadou 😃 😃

já potřebuju 10,ne že bych byla tlustá,ale uhnízdilo se mi to na břiše a tam je to o vůli a cvičení,no koupila jsem si stroj,tak už jsem holt začala,ale jak jsme byli pryč,tak jsem z toho vypadla,tak se do toho zas musím dostat
klaraemma
17. únor 2010
luci - rifličky super, Miška bude parádnice
tak já budu na chatě teda taky slavit, jsem 3.6 a letos to bude taky těch 30 a Míša od andulky je konec května, tak taky bude co slavit
já stroj na cvičo taky mám, dlouho sloužil jako věšák , ale teď jsem začala každý ráno cvičit hned jak vstanem, ale dávám jen pár minut aby se mi to neomrzelo, že 😃
mispuli
17. únor 2010
klári já jsem 12.6. a jsem typickej blíženec 😃 😃 😃 😃

já taky cvičím jen chvilku
murecka76
17. únor 2010
Luci, jak se pozná typický blíženec? Mám rodiče i manžela blížence, co mám na nich hledat? 😃 😃 😃
kvikvicek
17. únor 2010
Holky koukate na Dr. House?🙂
sayastautor
17. únor 2010
jito,zitra ne 😞. v patek jo,o vikendu taky a pak kdykoliv pristi tyden
kvikvicek
17. únor 2010
Hele Jirine zalez 😃
sayastautor
17. únor 2010
kato,ja koukam jen na ulici obcas a pokazdy na ordinaci 😃. jinak je u nas tv vypnuta 🙂
kvikvicek
17. únor 2010
manza mi tu pise, opicak jeden
mispuli
17. únor 2010
jíto ukecanost,všestrannost,umění empatie,rozlítanost... 😃 😃 😃 😃
kvikvicek
17. únor 2010
kuk bube. Ne uz nebudu zlobit.
evulebobule
17. únor 2010
ahoj Káťo, koukám, ale dneska ne 😃

jdu chrnět papa
kvikvicek
17. únor 2010
no proto 😎
klaraemma
17. únor 2010
luci - já neznám horoskópy tak ani nevím, co je typiš blíženec :-o
já dříve cvičila každý den přes celou ulici (ten seriál) a to si mylsím bylo moc, pak mě to právě přesalo bavit, pak ještě když jsme neměly malou tak třeba obden a tak cca 20 MINUT no a teď vlatně po dlouhý době, ale fakt pár minut, max 10 víc zatím nevydržím, cvičím hned po probuzení a za chvíli mám hlad až je mi mdlo, ale pro mě je to takhle po ránu nejlepší, se hned umyju, než abych cvičila dopoledne a pak se chodila sprchovat, to bych už byla líná, musím to sfouknout hned po probuzení, takže se už jako ženy neválím do 9 ¨, ale pouze do půl :-p :-p
a taky chodíme s holkama každý úterý cvičit a teď jdu v neděli se ségrou na nějaký trampolíny, docela se na to těším.
klaraemma
17. únor 2010
nevím, kdo se ptal, já na Hause koukám
mispuli
17. únor 2010
klári já taky,ale leží tu manža s honzisem,tak mi to nahrává a já jdu s míšou na krtka,dokouká pohádku a jdeme násilím chrnět,odpoledne sme nebyly venku,vychrněla se 2 hodky,tak se jí ted nechce potvůrce 😉
murecka76
17. únor 2010
San, tak snad nám to příští týden klapne, v pátek ráno odjíždíme k babi a vrátíme se nejdříve v sobotu večer a v neděli asi pojedeme do ČB gratulovat našim Petříkům. 😃 😃 😃
saarcik77
17. únor 2010
mám 90 i když mi to nikdo nevěří, ale váha ukazuje co ukazuje =-) ]-( takže tak 70-75 by mi stačilo. před kllukem jsem vážila 65kg a bohužel mi vše co jsem přibrala zůstalo

san vzdyť si jako lunt..celdu mám taky a velký břicho.. za chvíli ho budu rulovat do kalhotek 😃 😃 😃 taky bych šla někam, ale jsme bez šance, natalinka je ještě malinká
:-x
adricc
17. únor 2010
taak vas teda docist sandro ja mam taky krecaky i ty maly mrzaky ty nitky no hnus ja na to seru jedine mozna si to nechat vytahnout :-p :-p :-o ja mam taky rotoped u tchyne asi 2 roky ale uz i premejslim ze si ho vezmu naspatek nemam kam veset veci 😃 😃 😃 😃
murecka76
17. únor 2010
Luci díky, Tak něco z těch blíženců mají 😃 😃 😃
klaraemma
17. únor 2010
mě se malá prospala v autě a dokonce dýl než jsem chtěla, jsem zapadla tady u baráku, blbě jsem vycouvala, tak jsem mazala pro lopatu a pár minut si odhazovala a zkoušla vycouvat a popojet a pak zase s lopatou a takhle furt dokola, takže spala skoro hoďku do půl 6, tak jsem měla večer obavy jestli usne, ale v poho.
sayastautor
17. únor 2010
sari,julca uz je velka holka a stejne mam smulu 😃. i kdyz ja bych si to bez ni asi stejne neuzila 😉. obcas si postesknu ze mi to chybi, ale stejne bych asi nechodila i kdybych mohla 🙂. zatim 😃

ja si na postavu nestezuju 😃. to spis plet mam ted horsi nez v puberte :-p 8-( :-S 😞

jito,tak pristi tyden,kdykoliv 🙂
klaraemma
17. únor 2010
tak já měla před malou 56, pak jsem šla na mateřskou a myslela jsem si naivně jak teda teď budu hubnout a vono hovno............. s malou šlo vše tak krásně (i to jídlo bohužel pro mě), že mám 63 :-p
adricc
17. únor 2010
sari ted jsem se zasmala rulovat do kalhotek to me jeste nenapadlo 😃
saarcik77
17. únor 2010
taky koukám na hause x-) x-)
tak ať manža napíše něco kloudného do debaty..jak cvičía jak bojuje s celulitýdou 😃 😃 😃
sayastautor
17. únor 2010
klarko,s lopatou :-N 😃 😃 😃 . sis teda uzila :-p

adri,ja uz mam za sebou 3 operace a od 10.-ti let chodim na sklerotizace :-p . az nebudu kojit,nabehnu jim tam zas 😃 😃 😃

ja pred malou mela 49-50 kg a ted mam 48 :-N
adricc
17. únor 2010
sandro nejsme segry 😃 😃 😃 ja plet ma taky strasnou teda uz se to zlepsilo o dost 😃 ale uvidime :-p
sayastautor
17. únor 2010
me spis stvou prsa. ja uz predtim zadny nemela a uplne se desim co mi zustane po kojeni 8-( 😢