• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

aha tak to jo me uz to taky napadlo nekam dojit mam je fakt hrozny ty nohy :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mam ted 54 jinak jsem vzdy mela 48-50
17. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja si myslim ze plet mam z kojeni,ze me julca vycucava moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ja teda taky jim mizerne :zipper_mouth: :frowning2: . nic moc zdrave. ziju spis jen z cokolad :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,kdyztak nas primar tu na chire je na nohy a krecaky fakt odbornik :wink:. muzu doporucit :slight_smile:
a pak i holak,k tomu jsem chodila jak dite,ale nevim jestli uz ma zase svoji ambulanci
a v pisku jsem chodila k lorencovi, taky byl super :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří adri a co nějaký ty prášky na křečáky?? Já je beru preventivně, mám z toho strach jako téma žíly je pro mě děs, se nemůžu koukat nai na odběru, nevadí mi krev, ale pohled na žíly i vlétě se nemůžu kouknout ani na sebe ani na ostatní, fakt se toho bojím, takže beru varixinal, vždycky měsím jo, měsíc ne
17. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda sandro prsa to u me je taky strasny nic nic nic az prestanes kojit tak budes mit sok ja brecela kdyz jsem domcu prestala kojit a pak se to trosilinku zlepsilo a ted to bude to samy :grinning:
17. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, ty máš nějaký problémy s nohama??
jo a na ple´t se mi osvědčilo mýt se každý večer obličej obyč. mýdlem, žádný pleť. vody a mlíka a namazat dětským krém.
17. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no tak jsem to zanedbala ale asi si tam dojdu :angry:
17. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
san neboj, zůstanou ti prsa :sweat_smile:
já jsem teda moc nekojila ani járu ne a ted jak na to koukám tak nejen břuch budu rulovat.. ale i prsa do podprdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
adri tay si byla vždacky luntík
san.. tak bašti nějaké vitamínky když kojíš a moc jídlu nedáš??
17. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari to je fakt, sandří porad se v lékárně a ber vitamíny
17. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja bych pri pohledu na prsa brecela uz ted :grinning:. tak radsi uz nekoukam :grinning:

klarko,prasky jsem taky brala-detralex, nevim,mozna to trochu pomohlo. nejvic stejne asi zabiraji puncochy a na ty ja jsem lempl,je nesnesu :frowning2:. me vzdy po chvili zacnou strasne lezt na nervy, tak je vztekla strham,nevydrzela bych v nich. u me to je dedicna zalezitost a na tu bohuzel neni lek :frowning2:. jinak pravou nohu mam celkem fajnou :slight_smile:. levou horsi,ale za tu si muzu sama, vratila jsem se brzo po operaci do prace a ono to nevydrzelo :frowning2:. mam ji jako pred operaci :cry: . kupodivu v tehu se mi to nezhorsilo :slight_smile:. toho jsem se bala
17. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vitaminky dlabu :slight_smile:

sari,moje prsa pred julcou byli nulky minus,po porodu nulky plus,ted pouze nulky a az dokojim, tak budu jak chlap :frowning2:
17. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si pleť odličuju dětsk. ubrouskama na prdelku :grinning: :grinning: :grinning: taky mám pleť jako prdelku :grinning: :grinning: ba ne , já si na plet stěžovat nemůžu...žádný uhry..nic, občas mi nějaký neřád vyskočí.... a mažu si ji krémem s vit E
já ještě lehávám večer u telky na 20 minut s nohama nahoře, nebo v postely, opřu je o zeď a je. Jé punčochy??? A ty koupím kde?? A jsou na předpis??
Teda mě se snad začínaj dělat křečáky jen tu o tom mluvíme a je mi úplně mdlo, jdu si nalít. :pensive:
17. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me se to zhorsilo ted po adamkovi ja mam teda spis ty maly ty nitky nevim jak se tomu rika ale krecaky mam taky videt nebo spis zily mam slabou kuzi asi :grinning:
17. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kláří určitě ve zdravotn. potřebách.. jsou ve hvězdě
17. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky šári, občas nějakej pozlobí, ale jinak v poho. Mažu buď krémem pro emmču, modrou indulonou a taky je dobrá kosmetika Ryor - není drahá a je taky ok. Taky mi už bude 30, tak musím myslet na vrásky a pytle pod očima :grinning:
autor
puncochy koupis ve zdrav potrebach. ale stoji cca asi 6 stovek :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale kdyz ti je napisou,tak doplacis bud asi stovku nebo nic :slight_smile:. ja teda kupovala s krajkou nahore :grinning:. byli hezci :grinning:. tak jsem si priplatila asi tu stovku :slight_smile:. i kdyz jsou neeroticky oboje dvoje :grinning:

a problemy s nohama moc nemam,obcas boli,to jo. me to spis vadi esteticky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
adri - já mám taky vidět žilky na rukou i na nohou, vůbec po těle, jsem bledule................. :pensive:
17. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro ja o mam taky tak ale jeste to beru trochu pozitivne a cekam co ukaze budocnost mamka taky nemela nic a ve 34 letech ji narostly prsa a ma velky tak 3 jeste je ma pevny tak doufam ze jsem po mamce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: klarko jdi si radsi nalit a dej nohy nahoru preventivne :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mamka ma taky prsa dobry :slight_smile:. no,uvidim. snad mi nejaky zustanou :grinning:
17. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tyvole ja i na tech kozach mam mapy :grinning: proste vsude zily hahahah to je hnus
17. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to ja je mam jen na nohach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro asi jsme zdedili hrudnicek po tatinkach ale co hlavne ze jsme zdravi :grinning:
sandří - mamce taky začaly růst prsa až asi po 40, ale ta z toho byla až neštastná :grinning: , každý rok si musela nakupovat nový plavky a nový prádlo. A do tý doby taky nic (to mám po ní nebo po taťkovi??) tak pár let ještě počkám a pak se budu pyšnit výstřihama :grinning:
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
to jo :slight_smile:. jsou horsi veci nez zenska bez prsou :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kláří já používám krémík z oriflame..denní a noční ale převážně ráno mazat zapomínám, tak alespon večer po sprše..ale jestli budu mít plt po mamině, tak ta jí má ještě v e svým věku 64 krásnou.. je pravda, že se nemalovala a na plet používala prý vždycka jen indulonu
17. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri, kláří, bledule jsem taky... ředitel vápenky je porti mě černoch.. jen ty žíly mi přes to sádlo nejsou vidět.. :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám tady se probírá linie tak ot jdu o dům dál :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ninuš je tu :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek