• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

a už zase ne :fearful: :confused: :confused: :confused: :angry:
17. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
kláří, san, a ost...
http://www.prijemnapeceoplet.cz/
tohle vypadá dobře... kvalitně
17. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: já tu jsem my ponocovaly a usnul až v 22 hod ted spinká :wink: :wink:
17. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
já myslela že hon. spinká pořád
mě natynka spí od 7 dneska je zlatíčko hodnoučké :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
to spinká dopoledne 2 hod a odpoledne 2 hod a pak celou noc ale usnul pozdě a spal do 18 hod tak po něm sem nemohla chtít aby šel spát v 19hod - logické :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to jo
jsem zvědavá na nnaty jak bude mít spinkání zatím je malinká ale ten režim že na 7 koupeme má. ostatní s enějak vyvrbí
17. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Kokam, kolik jste toho vcera nakecaly :wink:
My jsme byli pryc.

Vitam dalsi clenku, Pipos ahoj :slight_smile:
Tak tu mas z nas nejvic deticek :wink:

Holky, ja mam narozky taky v kvetnu, takze na te chate to bude jedna velka oslava :grinning: :grinning: :grinning: to bude narez.

Oli, myslim, ze se od videni urcite zname :wink: Tak az se potkame, tak se k sobe prihlasime :slight_smile:
18. únor 2010 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak dneska sichtime zase od 5h, ale jsou uz pekne protivny, neni divu :confounded: Oni by i spali jeste, ale musela bych je rozsadit, jeden v jedne mistnosti, druhy v jine :slight_smile:
18. únor 2010 v 07:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :wink:
18. únor 2010 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
hojky :grinning:

fandili jsme a dětičky poslušně spaly :grinning: :grinning:

ani to nezávidím,mě by to zabilo takhle brzo vstávat,jinak o rozesadzení mi povídej,když nám hlídaj tchánovci obě děti,tak děda je s honzíkem v obýváku a míša s babičkou v pokojíčku a je to v pohodě,když jsou spolu,tak je nestačej uhlídat :wink:
18. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, mne uz to tolik nevadi to vstavani, akorat pak ten den je strasne dlouho, a hlavne to dopoledne :unamused:
O vikendu to je dobry, to si pak necham jednoho v loznici a tatka jde s druhym do obyvaku :wink:
18. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko :wink:
18. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
u nas noc super. spala bez probuzeni az do rana :dizzy_face: . a rano v 7 co vstavala si ji eda vzal sebou do kuchyne k hokeji,koukali spolu a me nechali spat do pul 9 :dizzy_face:
18. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,vy co objednáváte na mimibazaru,když chci víc věcí od stejnýho prodávajícího,jde to dát všechno do jedé objednávky nebo musím každou položku zvlášt?
18. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
a ještě poradte,chci míše koupit tuhle čelenku,ale nevím barvu,rozmejšlím mezi modrou a zelenou,která se vám líbí víc http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30394058&tab=8
18. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
me se libi ta ruzova :dizzy_face: . a pak zelena :wink:
18. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci odpovíš na každé zvlášt na MMB a pak jí písneš vzkazík at te pošle podklady že máš u ní víc věcí takhle to dělám já

Měs e ty čelenky líbí všechny
18. únor 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
mě se taky líbí i ta růžová,ale zase nechci,aby byla jak bonbonek a znám sebe a ona bude po mě,takže bysme růžovou mohli prát denně

nin díky,to si paní počte,našla jsme tam jednu,co vyprodává nějaký sklady a má spoustu věcí za 30 kč,tak tam chci objednat věci na tahání,za ty peníze mi nebude líto,když se to zničí :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci tak pak hod odkaz co jsi vybrala :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ahoj
Luci ta ruzova je nej :wink:

tak mame za sebou prvni noc bez kojeni :slight_smile: vzbudil se v1 tak dostal flasku a pak az v pul6, takze to pujde :slight_smile: snad to mamka zvladne v sobotu :slight_smile:

ted se u nas spi, odpo vyrazime na chvili ven, kdyby aspon vylezlo slunicko
18. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
luci - čelenky super, emmča má taky takovou z HM, ale ona si na hlavu neneichá šáhnout, my ani moc parádnice nebudem :cry: , takže čelenka leží v suplíku, ještě, že je na gumu a vydrží , budu to zkoušet dál.
18. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
klári neboj míša taky parádnice nebude,je po mě a já vyrůstala ve věcech po bráchovi,ale na tý čelence se mi líbí,že se nechá roztáhnou po hlavě a vloni si dokonce i občas nechcala klobouk,tak uvidíme :wink:
18. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
se tu musím smát, malá svlíkla panenku, utírá jí ubrouskama zadek a významně u toho říká bléééééééééé, ale jako fakt zhnuseně. :sweat_smile:
18. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
klarko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
klári jéé,to musí bejt správnácký,míša včera dávala bobovi napít z flašky čaj a kousnout rohlíku :grinning:
18. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
pipos mám na tebe dotaz,v píéseckým zpravodaji jsem se dočetla,že na žižkovce otevřeli nějakou cukrárnu i s dětským koutkem,nevíš jaký tam mají zákusky a nabídku dortů,chci příští týden objednat pro honzise k narozkám,ale nechci takový ty obludný dorty s máslovejma krémama
18. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, tak jakou si objednala? Mne se taky nejvice libi ta ruzova :wink:

Klari, tak to je Emmca sikovna :grinning: Jak presne vi, co? :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
luci - kdo je bob??
luci - mamka už objednala malý dort, bude s krtkem a ten bude z marcipánu, trochu se obávám, že až ho zakrojíme, tak malá udělá scénku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak mi sice vypatlala na panenku půlku ubrousků ale co, hlavně, že je spokojená a je klid, že.
18. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, které prodáváte věci na mmb - je to tam zadarmo??
18. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek