• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Klári no Bob a Bobek,králíci z klobouku,máme plyšový i s kloboukem,honzis je dostal předloni k vánocům :slight_smile:

anny teprve budu objednávat a jdu do zelený,udělám radost zuzce,vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy :grinning: :grinning: :grinning:
luci ta růžová čelenka je kláásná :dizzy_face: :dizzy_face: záleží k jakým věcem ji budeš kombinovat
kláří na mmb je prodávání zadarmo, alůe na mimiaukcích si myslím, že se věciček rychleji zbavíš.koupíš si aukce 25 azkcí za 175kč čím více, tím jsou levnější
18. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volba balíčku extra aukcí
25 aukcí 175,00 Kč 7,00 Kč za 1 aukci
50 aukcí 300,00 Kč 6,00 Kč za 1 aukci
100 aukcí 500,00 Kč 5,00 Kč za 1 aukci
200 aukcí 1.000,00 Kč 5,00 Kč za 1 aukci
Zaslání daňového dokladu
nezasílat daňový doklad
zaslat daňový doklad v elektronické podobě (ZDARMA)
zaslat daňový doklad poštou 25,00 Kč

já je platila přes internet banking a druhý den jsme měla aukce přičtené
18. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak odtud jsem objednávala,ale nejen pro sebe :grinning:
18. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak mám uklizíno, uvaříno ze včera a čumím na olympiádu :grinning: Davídek spí na zahrádce.
Dneska ráno se mi poprvé posadil v lehátku :dizzy_face:
18. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři nemusíš prodávat formou aukcí mužeš i normálně a to je zadarmo
18. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci má tam celkem pěkné věci to jde
18. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári ty jsou užasný :wink:
18. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ NIN, PASALA JSEM TO kLÁŘE ŽE BUD TAK NABO TAK.. ALE NA AUKCI BY TO PRODALA RYCHLEJI
18. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono jak co a jak kdy pokud je to žádanější zboží tak to prodá i tou formou zadarmo :wink:
18. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Luci se nam vratila, ahooj, jj, zelena je krasna, ale Julince mi prijde ze moc neslusi, tak ma vetsinu veci ruzovych ta je taky krasna :slight_smile:

Tak to mam narozky den pred Alcou a malou Terezkou 13.7. :slight_smile:

dnes sme byly na KO a jsem z toho moooc smutna :frowning2: :frowning2:
Julinka vazi jen 6.5 kg, coz je fakt malinko, dr. mi docela durazne rekla, ze se nam krivka vahy zplostuje, coz pry znamena, ze hubneme. A koukala pri tom na me jako bych Juli trapila hlady. Pritom ona beruska tak krasne papa a je spokojena, jen strasne ziva, asi to vyskace nebo ja uz nevim..
Kolik basti vase mrnata kolem 10mesicu? Mlicko tedy nevim, ale pak k svace tu velkou presnidavku nebo ovoce asi s 10 - 15 piskotama (jen s cajem jich sni tak 20), obed zhruba 200g brambor a zeleniny /je fakt, ze maso davam jen tak jednou tydne/, pak svaca treba jogurt 150g i 200g s ctvrt rohlikem, nebo skoro celej rohlik s trochou presnidavky.A pak zas kojim, tak nevim kolik.. mame pry misto kojeni vecer davat kasi - pritom po ni se mi Juli stejne za 4hodinky budi hlady, tak budu stejne kojit.
18. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak budu stejne kojit jeste v noci.. pribyde nam tak jedno jidlo tak doufam, ze budeme pribirat
18. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vzhledem k tomu ze mame davat vecer kasi a nemusim kojit, tak urcite nekdy pojedu na ten vodni aerobic. Vse "zle" pro neco dobre.. jen dnes ne, manza ma skoleni, ktery je v hospode a preci tam nebude celej den pit nealko, takze bude spat pak tam u maminky ja budu slamena a bez auta.
18. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy to je mi líto... tak ji to asi stačí.. když tak pěkně papá.. každé dítě je jiný.. tak dr. vidí jestli strádá nebo ne? někde jsme četla že dítě v roce by mělo mít 2násobek porodní váhy.takže my bychom měli mít 6.5 kg v roce?
18. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne Sari , v 6ti mesicich by mel byt dvojnasobek por. vahy
18. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to je mi taky líto, mě mamka říkala, že kolem roka bysme měli mít kolem 10 kg. věřím tomu, že to malá vyběhá, naše malá sní klidně 4 houskový knedlíky a řve po dalších , spořádá toho dost a taky to není vidět, jen ten pupek jí občas vyleze, tak to třeba bude i u Julči. Jinak já v tom věku jako je Julča dávala malý asi tak jako ty, jen teda hlavní jídlo už měla jako my.
18. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzanko, mozna mas slabsi mlicko, a maso bych davala vickrat, pisou 6krat tydne ale to si myslim ze zas je moc, ale jednou tydne je malo, jsou to bilkoviny, a v bramborach a zelenine toho moc neni, taky pecivo bych davala s maslickem, ja mam pocit u Kacenky ze ma kojo jako tekutiny ale na zasyceni to neni, ja davam bebu, ted uz flasku rano a vecer, uz nemam mliko, uz opravdu jen krapet :pensive:
18. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha zuzy..tak jsme to popletla.. ale pokud ti prospívá, je živá tak bych to moc neřešila.podle toho co píšeš papá dobře
akorát tu mám na návštěvě kamarádku.. má 3 děti a adélce je 6 let a váží jí 15 kg a doktorka to neřeší..prý po jiných stránkách prospívá...má holt rychlé spalování tak z nich nikdy nebudou boubelky :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to taky rikala, ze do ni vic nedostanu a ani mi neprijde, ze by to bylo malo.. Asi ji davam malo vydatny jidlo nebo fakt nevim. Miluje piskoty, takze ty ji davam snad kazdej den. MOzna bych mela davat vic peciva, to nema kazdej den.
Manza si dela srandu, ze najedem na svickovou s knedlikem.. mne zatim do smichu moc neni. Kdybys videla ten vyraz doktorky, minule se smala jak je lehoucka ale ted to vypadalo jako by si vazne myslela, ze ji nekrmim. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzanko neboj, kdyby Julince neco schazelo tak neni tak ziva vesela a neradi jak tygr, zkus kalorictejsi jidla, spis nez piskoty tak pecivo-kvalitni chleba s maslem, nebo lucinou, nebo cottage, nebo i ten tvrdy syr jemne nastrouhat, nebo namazat chleba s maslem a pomazat jeste rozmackanym uvarenym zloutkem, z ovoce je hodne kaloricky banan, a dobre se papa, Kacenka uz ho ji sama, ma ho v rucicce a kouse, to same i chlebik, ma ho na ctvrtky a sama papa, sni mi i kurky,a toho masa fakt vic,nebo zloutek - da se krasne udelat mozecek - kvetak nebo z brokolice, a zkousela jsem delat cervenou cocku, ta se taky muze,. krasne se rozvari, a maso netreba protoze v lusteninach jsou bilkoviny, a cervena cocka nenadyma, a normalne Julce do toho pridej chleba jen ten vnitrek a uvidis jak bude mala mlaskat, na veceri bud domaci nebo kupovanou kasi, ale da se dat i zeleninova polivka, nebo pokud nebyl k svacine chlebik tak ho dat k veceri, ja ted zkusila i chleba s maslem a marmeladou bio z dm jemnoulince pomaznout a bude papat jako fik
18. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyz ji das treba chlebik k veceri s maslem tak ji hned na to jeste dokoj, to je taky dobry :wink:
18. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite bych nedavala sunku a jine, ty uzeniny jsou hnus neni o co stat i kdyz vsude pisou sunka pro deti a pod.
18. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jsem ti trosku pomohla Zuzanko :wink:
18. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi neplaš,doktoři jak nemaj dítě podle tabulky,tak je to špatný,míša měla v deseti měsících 7640g,takže taky chroust a přesně jak píšeš,když jí tak jí a má spoustu pohybu :wink: ,míša má ted zas období,že moc jíst nechce,asi kombinace rýmy a stoliček :angry:,ale k obědu mi spráskla dvě kolečka drůbeží sekaný,takže jsem si musela schovat do ledničky příděl pro mě,protože jinak by mi to snědla taky :grinning: :grinning:,jinak naše děti jsou polívkový a nejvíc milujou s nudlema,tak jim jich vždycky dávám hodně :wink:

jo a honzík má ted necelejch 16 kilo a jsme rádi ,že je má a to poslední dobou fakt jí jako nikdy dřív,včera se prej u babičky tláskal žemlovkou,no holt to mu já doma neudělám :sweat_smile:

tak mi paní napsala,že čelenky už nemá :frowning2:
18. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicku :dizzy_face: dobrá inspirace a nejen pro zuzy.. já až budou příkrmy taky budu řešit co Natynce dávat a nedávat a kdy.. je na flašce tak si myslím že první příkrmy jsou od ukonč. 4měs? už si to nepamatuju co jsem dávala járovi.. jediníé co si pamatuju že jsme si nadělávala balíčka do mrazáku na polévky.. kousek lib.masa, zeleninu, rýži nebo ovesné vločky, pak jsme jen vyndala, uvařila ,rozmix a byl oběd :grinning:
18. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky moc, ja nejak zapomnela, jak to leti a naposled sem studovala maso jednou tydne. Ja ho mam rada, ale taky ho kazdy den nejim, tak mi to nejak neprislo. Lucinu ani Cotage Juli nechce, kdyz sem to zkusela, nechtela pak ani suchej rohlik nebo chleba. Jo, chlebovou kurku ona tak moc rada.I suchej rohlik ma rada. Budu ji teda davat casteji pecivo a vecer tu kasi.. na to sem zvedava, ona beruska vecer pri kojeni usina a kdyz sem mela malo mlicka a pridelavala kasi, tak mi div nepadala do misky, jak chtela spinkat.
18. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari vy jste na pul kojeni a napul dokrmujes nutrilonem vid? ja bych zacala prikrmovat tak v ukoncenych peti mesicich mozna peti a pul kdyz bude mala dobre pribirat, oni jsou na trhu prikrmy pro 4mesicni miminka, ale je to moc brzy, koukni na kojeni.net tam si primo muzes stahnou a vytisknoput jak malou prikrmovat, ja se podle toho ridila a myslim ze to ma hlavu a patu a nejsou tam kraviny :wink:
18. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak sem psala, byla sem v pohode (kdyz je Juli spokojena a hrava) nez na me dr hodila ten pohled, jako bych byla krkavci matka.
Luci s tema celenkama je to skoda.. My asi budem muset ostrihat ofinku, uz leze do ocicek.

tak jdem papat
18. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek