• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jdeme ven, zatim papa :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to jeste horky..
papa Kato

Jak casto ze mam tedy davat to maso?
18. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi ještě na to koukám do průkazky a v půl roce měla míša 6750 g a v těch 10 7640,takže toho za 4 měsíce moc nenabrala a nikdo to neřešil :wink:
18. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to vychazi jako nam zhruba pul kila za ty dva mesice.. dobra, diky za uklidneni.
18. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi my dáváme maso cca 5x týdně někdy i 6x týdně

Jinak náš jídelníček je nasledující - rano po probuzení 270 - 300ml mlíčka - svačinka - oběd - svačinka - první večeře- mlíko a pak spát za celý den taky hodně pije čajík
My měly v 6m 8280g od té doby nás nevažila a jdeme až v roce takže tam zajdeme příští měsíc nějak před blížícím se rokem :wink:
18. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
KÁŤO.... UŽ JSME VICEMÉNĚ NA NUTRILONU.. NEPODAŘILO SE MI NATY ROZKOJIT.. MLÍČKO MI TEČE ALE JE PO NĚM HLADOVÁ.. ALE MEZI FLAŠKAMA JE TAK 1X 2X PŘILOŽÍM
18. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári v roce dvojnásobek porodní váhy to vole v půl roce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by byli děti jak z dachau :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
SEM PSALA ŽE SEM TO POPLETL :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My i když jsme byli na UM začinaly z přirkmama od ukončeného 6m ono nené kam pospíchat :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
AKORÁT MI NATYNKA NECHCE PÍT ŽÁDNÝ ČAJ.... NEVÍTE O NĚJAKÉM ZARUČENĚ ŇAMŇAM ČAJČKU????
18. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko, to ma juli fakt docela malo :frowning2:. zkusila bych vse co psala kata. ja bych se teda mozna na tvym miste vyprdla na kojeni a nasadila aspon jednu davku UM. ale papa ti krasne. me julca nesni ani zlomek toho co tvoje juli.
ja do ni dostanu 50-100 ml kase v poledne, vecer cca 100-200 ml zel. polivky. mezitim mi sni 2-3 piskoty,1-2 susenky,2 krupky. nic jinyho mi nechce. jo, k snidani kousek suchyho rohliku. takze u nas jsem stastna za zasoby z dob plneho kojeni.
k tomu masu,1x tydne mi prijde strasne malo. ja ho davam 5-6x tydne, spis 6x.
ale ocividne ji nic nechybi, kdyz je tak ziva :wink:

v roce ma spravne dite ztrojnasobit porodni vahu a vyrust o polovinu porodni delky
18. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky pijem prubezne caj. Ze zacatku vytahla stovku na ex, ted ma 120 na celej den. Rano moc ode mne nepije, nema hlad, chce si hrat a porad mi neco povida, ale kdyz ji dam pul hodky na to UM do flasky, tak tech 60 jeste vyzahne. Teda nerikejte mi, ze je chyba jen v tom mase?! No urcite ho budu davat mnohem casteji.
Dneska k svace zkusim ten cheba se zloutkem - ten ji s bramburkama chutna, tak aspon nebude mit jen suchej chleba, pokud mi zas neda kosem.
18. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari my pijem od Hipp a chutna :wink:
18. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, urcite nebud smutna, Julinka je sice drobek, ale kdyz je vesela a ziva :wink: :slight_smile:
To maso bych urcite davala tak 5x tydne. I prlilohy muzes stridat, dej ryzi, testoviny, ty jsou vyzivny :wink:
Pecivo taky davej klidne casteji.
18. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi neboj, ona to dozene, a souhlasim se Sandrou mozna by to chtelo misto jednoho kojeni dat UM, ja to tak delam, rano vstavame v sedm ale kolem seste sedme kojim a v osm mi mala stejne vyzahne 210 ml UM, takze davam UM,mlika mam par hltu :unamused:
18. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli nevim já tam nikdy nebyla jednou přítel,ale dostal chut na větrník a tam ho zrovna neměli já bych to zkusila bud u gaigra nebo v parku u pošty v tom pepinu nebo jak se to jmenuje,ale zas to tam zdražili svině. a nebo u volfu tam dělali moc dobrý
18. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipos díky,možná bych zkusila tu v parku,tam dělaj dobrý zákusky,že bych si udělala s míšou v pondělí výlet do písku :wink:
18. únor 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zdrželi byste se?že bysme zašli někam na kávu třeba do pasáže tam je dětskej koutek
18. únor 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud tam pojedeme tak určitě,budeme závislé na autobusech :wink: ,domluvíme se v neděli ju :slight_smile:
18. únor 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo :slight_smile: přinejhoršim bysme tě odvezli my se furt projíždíme,když se nudíme tak sednem do auta a jezdíme sem tam jak blázni takže by v tom nebyl problém :slight_smile:
18. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy děkuju zítra jedu do strak tak zajdu dolékárny nebo DM pro čajček. snad do natynky nějaký dostanu
18. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy něco pro inspiraci

http://bio-prozivot.cz/detska-vyziva

ty kukuřično rýžové těstoviny jsou zajímavé celkově celá ta stránka ..
18. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
když píšete o těch čajích,jíto chtěla jsem ti říct,že ten vietnamec,co má večerku místo jandů,tak mívá hippácký čaje 400g za 90 nebo 99 kč,což je super cena,já je kupuju,jsou výborný,lepší než ty z normálních kšeftů :wink:
18. únor 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nevim na co reagovat driv zuzi nic si stoho nedelej ona to dozene je pravda za kdyz nakojim talk behem hodky vypije i 160 takze uz mam asi jen na zizen me adamek taky nechce pit :unamused: evi vyrid davidkovi ze je sikovnej :wink: adamek se zacal plazit tak tejden a mam stoho taky radost ted jsem mu zkousela kasi a taky nechtel stve me to :frowning2:
18. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri: děkujeme moc, hned mu to vyřídím :dizzy_face:
18. únor 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz sem tu, Juli dostala kasi, chtela sem, aby ji pak ode me zapila a ona je beruska tak ospala, ze si jen smidla ocicka a dostala sem do ni jen trosinku caje, ale asi nahodou, protoze si myslela, ze uz ji davam dudlik na spani.. Ted jen doufam, ze az se vzbudi, tak se ode me dost naji abych takhle neprisla o mliko nebo nedostala zanet, prsa mam nality pekne. To se radsi na vecerni kasi vyprdnu a bude ji mit pred tim k svacine.
Jinak testoviny taky davam, ryzi moc ne - zkousela sem ji trikrat primichat do brambor. kase a on se Julince z toho zveda zaludek. Ale treba ten kuskus ji chutna. Nema jen brambory.. Zacnem asi i s tema knedlikama :slight_smile:
UM davam ted skoro kazdy rano, ale max 70ml, vic Juli nechce, takze se ode me asi naji dost.

Adri to je parada, ze se plazite - sikulka :slight_smile:
Sari na ty stranky juknu, dik
18. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Luci díky, zajdu se tam podívat.
Jé Andri a Evi, vyši klucí už se plazí, to je super, :grinning: to my jsme lenošky. :unamused:
Zuzi, Júlinka to určitě dožene.
My nechceme jíst vůbec, je to děsné něco do Terky dostat, mlíko jen v noci, ach jo. Vůbec nevím jak na ní. :angry: :frowning2: Je pak protivná a ukňouraná. :unamused:
18. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitko ze by zoubky?
18. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,me doma delanou ryzi taky nesni, jedine kdyz je v koupene sklenicce. me celkove mnohem lip ji kupovany sklenicky nez domaci :frowning2:. dnes jsem dala kupovanou a snedla mi celou velkou a mozna by si jeste dala. to mi tolik snedla po dlouhe dobe.

jito, me taky julca neji,jen prso a zbytek v minimalnim mnozstvi a ani tolik kolik porci ma mit do ni nedostanu. asi je po me :grinning:

adri,evco, kluci jsou sikovny :wink:

budu tu zas dyl, chystam nas na koupani :slight_smile:
18. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juli ma radsi domaci jidlo, aspon misto presnidavek. Sklenicku mela jednou, ja je moc nemusim prijde mi to jako konzerva a rikam si kdo vi co tam je.. vim ze tam nesmi bejt nic spatnyho,ale toho pocitu se nemuzu zbavit..Ted sem je ale v Kaufu nakoupila - s treskou a krutim masem, to doma moc casto nemam. My sme radsi na prasatko :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek