• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Je, Evi, ted ctu, ze uz Davca sedi, jo? :slight_smile:
To je fakt sikovny :wink:

U nas uz se spinka
18. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Evi Davidek je sikulka, promin, sem to prehlidla, jak resim tu nasi opicku. Sem z toho fakt rozhozena.. ale uz mlcim :pensive: na jednotlivy problemy jsou jiny diskuze :slight_smile: :slight_smile: ja se z toho snad vyspim.
18. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, zoubky asi né, jí takhle špatně pořád, vůbec nechce otvírat pusinku, musím pořád rozptylovat,aby otevřela pusinku a já jí tam něcou šoupla, ráno jí teď dělám místo mlíčka, kaši s mlíčkem tak to vypije a večer 240ml kaše taky vypije, ale jinak je to strašné, drží jí jen ta kaše.

Luci, nojo vy tam teď nemáte žádnou cukrárnu, ale zase budete mít krásnou novou. :grinning: :grinning: :grinning: Ale ono asi tam dortíky nic moc. Ale u toho vjetnamce u Jandů mají výborné zákusky po, st a pá a dělají i výborné dortíky a nejsou drahý, vozí jim to z Hluboký. :slight_smile:
18. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujeme, zatím jen v lehátku. Když leží na zemi, tak spíš do polosedu a chvilku vydží a pak si zase lehne. Posiluje břišní svaly :grinning:
18. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukate na zpravy?
18. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to bylo za fuj vir? :confused: :confused: :unamused:
18. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
rotavir...zuzy
18. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co tam bylo za vir já koukala na faktor strachu
18. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, teď mi říkal jakub, že schání do práce nového kvalitáře, je to práce v kancelu a znamená to hodně ježdění do ciziny kdyby měl některý z manželý zájem. a teď říká nebo kvalitářku, :grinning: (mu dám kvalitářku :angry:
18. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ..přeji příjemný večer ...jste tady samé mamky nebo i nějaká těhulka
18. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me taky moc dobre neji adamek taky musim rozptylovat a furt my to dava ven no kanec jsem zvykla na domika ze jedl pekne no jsem na neho zvedava na ten rotavir jsem adamka nechala ockovat je to peknej hnus
autor
ja to taky nevidela, koupala jsem.

zuzko, ja taky sklenickovy kupuju jen ty co doma neuvarim. obcas koupi mamka a babi vozi z nemecka kdyz tam jede. ale to vzdy jen po par kouscich. ted nam privezla caj od hippu. dalsi a dalsi sklenicky prej na julcu cekaj k roku :slight_smile:. ja je obcas dam rada. pro zmenu. nebo kdyz je mi blbe. ale kdyz varim tak se snazim na dva dny. ne vzdy to teda vyjde. ale kupovany mi ji proste lip :frowning2:. coz me strasne stve.
Ani sem nevedela, ze takov vir je.. :slight_smile:
San treba se to zmeni a prijdes na to, co ti bude bastit i doma :wink:
teda sem z toho vedle, Juli ji pekne a je prcek, vam tady koukam mrnata s jidlem zlobi a rostete krasne.. At se vam to holky brzo zlepsi :wink:
Oli tady asi tehulka neni, ale ja dnes potkala kamosku, ma holcicku 3.5 roku a ona je mesic tehotna :grinning:
18. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
adamek je taky u jidla strasne neklidnej, sem rada kdyz sni k O par lzicek
kupovany mu chutna temer vzdycky, snazim se to stridat ale vetsinou kdyz nechce domaci tak sklenickou nepohrdne, ale jsem rada kdyz neco sni

jj ty rotaviry jsou zakerny :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
říkali že to postihuje malé děti, bolesti břicha, průjem, zvracení teploty... exisuje očkování stojí 4tis ale do kdy je třeba od narození očkovat jsem přeslechla
18. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, já si myslím, že Terka přibírá jen díky kašičce, tu miluje.
Jinak jídlo to je fakt děsné, sní 3lžičky a pak musím přemlouvat do toho začne prskat a povídat a je konec, jíme skoro hodinu, ona to sní, ale toho přemlouvání okolo to je děsné.
18. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi Sari nerikali..
18. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tak to je Davídek jedlík koukám, ten sní vždycky všechno :grinning:
18. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to se pobavíte, na jedné diskuzi psala jedna holčina toto:

Moje kamoška mě vyprávěla její zážitek ze zkoušky sluchu - její 9m chlapeček se jmenuje Matyáš. Paní doktorka mu položila otázku: "Matyáši, kde má mamka kabelu?" a čekala, že Maty bude hledat někde na zemi tašku a ukáže na ni. Z tohohle jsem šla do kolen
18. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy něco o tom kdy se očkuje říkali, ale natynka mi pobrekávala tak jsme to neslyšela..
ještě něco říkali že děli mají hoodně pít ale že většina případů končí v nemocnici aby se nedehydrovalo nebo jak se to píše, neumím to pořádně vyslovit natož napsat :grinning: :grinning: :grinning:
Juli trosku zlobi az ted posledni tyden, kdy zjistila, ze si dokaze stoupnout i v zidlicce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :unamused: . nastesti jen pri obede .Ji tak deset minut krasne nez zazene hlad - to sni tak pulku a pak zbytek jime tak dvacet minut, protoze se vrti a stoupa si. Ale dobastime a sladky svacinky nekdy i pridavam :grinning:
evi.. co blázníš.. tohle přeci 9měs mimísek má hravě zvládat??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to abych začala Davídka cvičit, ale já vlastně kabelu nenosím :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukalas na to na nove? Je fakt, ze sem to nevidela cely, ale pamatuju si jen ze rikali, ze se musi ockovat jen brzo po narozeni o ty dehydrataci mi to uniklo..
Evi :grinning: :grinning: :grinning: Ja sem rada, ze Juli vi co je dudlik a opicka se kterou spinka :grinning:
18. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda posilam na FB Jlinky video a asi to bede na celou noc, podle ty rychlosti
18. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám tě na FB v přátelích?
18. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to mi povídej, jak to dítě asi může vědět co je kabela.To mě fakt dostalo :grinning:
18. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj koukala akorát jsme krmila malou...říkali že hrozí dehydratace....ale to vlastně u každého průjmu..
tak Natynka mi už spinká............. sice mi usnula v cestovní v obýváku, ale tv ani světlo ji evidentně nevadí :wink: :wink:
18. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipos si šikula :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek