• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi to bylo na me? Asi ne, az dopacham to video, napravim to. Moc tam nechodim,ale sem video nedam..
18. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted jsem si vzpoměla,že měl malej min týden průjem asi tři dny a říkal,že ho bolí bříško a já myslela,že to má s mlíka ,protže vypil během dne litr mléka,ale ted je v pohodě tak snad nic doufám.

holky nemáte prosim vás zkušenosti z nastřelováním naušniček já totiž nevim jestli je mam nechat malej střelit nebo píchnout,ale už ted se bojim,protože nesnášim,když je něco bolí.
18. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipos ja to taky resila, jestli nastrelit nebo pichnout.. Byla tu o diskuze o tom. Oboje ma pro i proti. Ja se rozhodla pro pichnuti, protoze nastreleny nausnice jsou pry trosku mensi a hur se cisti a maze dirka. Je to ale asi ve nazoru. Nekdo daval jako argument ze je to rychlejsi, ale kdyz sem videla, jakzm fofrem to male dr. pichla, to snad rychleji ani nejde.
18. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy já jsem na FB taky :grinning: :grinning: :grinning:
pipos t asi mohlo být z mléka.. u rotaviru říkali že jsou teploty, zvracení...
já budu nechávat Natynce naušničky píchat na ušním. a chci po té 3mes.prohlídce, dokud si na ouška ještě moc nesahá. říkala mi kamar. že ve 3měs, je nějaké očkov, tak po tom když nebude mít reakci tak mám nechat píchnout ouška
18. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy to je pravda.. já sama mám dodatečně nastřelené další naušnice a vyměnit za svoje je můžeš nejdříve po měsíci do té doby musíš mít ty nastřelovací ten špunt vzadu mě jako dospělou tlačil co potom mimíska.. a s čištěním máš pravdu.
18. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme píchali už v 8týdnech. Bohužel nás jedna dirka moc moc zlobila, ale už je vše ok. :wink:
18. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pipos,julce jsem nechala nausnicky pichnout a byl to fakt fofr. ani neknikla. ale byla teda mensi. bylo ji 5 tydnu :slight_smile:

ja radsi ani nebudu rikat,jakym stylem krmime my :stuck_out_tongue_closed_eyes: . kupovanou mi sni v pohode,u domacich trochu bojujem,ale taky sni. ale neni to ono

sari, ja se na to ockovani a nausnice ptala a neni to nutny. pry to zalezi jen na mamince. kdyz je tomu diteti vic jak 2 mesice, jak treba chteji, tak jen z toho duvodu ze se jim lip drzi. vyslovene jsem se na to ptala doktorky
18. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to abychom už běželi na píchání :grinning: asi ji taky nechám píchnoout dříve v po se jdeme s maminou podívat na naušničky.. vyhlídla pěkné kroužečky s kamínkem buď růžový nebo modrý.. jelikož Natynka bude modoročka po mamince tak asi koupím ty s modrým :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
julca ma pomnenky a jsou krasny. zvlast jak ma taky modry kukadla :slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jestli muzu doporucit,tak hornou. je v poliklinice a je strasne hodna :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: jj na tebe :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla také s modrým kamínkem.. nejdřív ejsem si myslela že nechám Naty ty naušničky po mě, ale jsou přece ejn větší, chuděra by měl a naušničky větší než lalůček :grinning: :grinning: nechápu maminu, že já jsem je měla :confused:
18. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme naušničky po mamince :grinning: :grinning: :grinning: , babičky chtěli koupit, ale já jsem chtěla po sobě a řekla jim, že jí je koupí později :grinning: :grinning: :grinning:
San, jak krmíte, my šíleným způsobem, dělám ze sebe strašnýho kašpara a ty ksichtíky to je děsné.Ale jsem ráda za každou otevřenou pusu, nebo když se usměje a hlavně si to nechá v pusince.
18. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
saarcik to je právě to co si myslim i já,že ti daj ty špunty a,že jí to bude píchat do krčíčku a hlavně celou noc spí na boku tak ještě,aby měla popíchanej krk chuděrka.jako já už ty naušničky odkládám 14dní,protože jí nechci trápit,ale zase bez toho nebude ta pravá princezna
18. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já s járou chodím k horné.. nemůžu si stěžovat.. akorát ji nerozumím když si něco mumlá od stolu :grinning: :grinning: asi potřebuju od ní taky vyšetřit
18. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je teda nechám píchnout ono to nastřelení zase až tak nebolí, spíš se děti víc leknou toho cvaknutí pistole u ouška než té bolesti, to samé je u píchnutí tam je to bez rány jen ten moment píchnutí..
18. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli taky u HOrne, je super.. Nase detska picha ouska az po tretim ockovani hexa, tak ja cekala jak blbka a pak kdyz se se obednala, rekla mi, ze musim cekat venku, coz sem nechtela, chtela sem byt u toho s malou. Tak sem jela do Strak a tam se pani dr. divila, ze jedem tak pozde. A bylo to fakt rychle a dr i sestricka mooooooooooooc prijemny.
18. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito, ani nevim jestli to muzu napsat :pensive: . ale neji mi uz ani v lehatku,ani v jidelni zidlicce,ale musim ji chovat a chodit s ni z mistnosti do mistnosti :frowning2:. nejradsi ji v koupelne :sweat_smile:. ale dnes tu kupovanou mi treba krasne snedla v klidu,kdy sedela a ja ji kultivovane krmila :slight_smile:. ale bohuzel to jsou vyjimky :pensive: . ja jsem prave taky rada za kazdou lzicku, ji mi jak vrabec :frowning2:. ovoce treba vubec. to do ni nedostanu v zadne forme .-(. tak chci aby aspon tu zeleninu mela a takhle jsem to dopracovala :frowning2:
18. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
objednávali jste se k píchání naušniček, nebo jste tam rovnou přuijeli?
18. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja tam volala. ale slo mi hlavne o to aby o nas vedeli a nemuseli dlouho cekat. nausnicky musis mit 24 hod namoceny v lihu. a prijet aby stale v lihu byli :grinning:
18. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu chrnět dobrouuuuu :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdaž už píšete o krmení..taky jsem dělala gortesky.. je fakt, že jára jedl jen v e stoličce.. ale bláznila jsem se lžičkou,,,brrrm letí letadlo..otevři hangár ať zaparkuje apod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a lítala jsem lžičkou sem tam no grotesky
18. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi dobrouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu§jj o tom lihu vím.. a maminka bude v lihu po píchání :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dobrou
my se taky obednavali, abysme nejeli zbytecne..
San to teda fakt neni sranda Juli nakrmit.. :unamused:
Sari u nas letadlo nezabira, to na me mala kouka co to melu. Ale kdyz leti bbzzzz, tak to se tlemi a pri te prilezitosti krmim :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám jak jste se rozkecaly u nás je to z jídlem stejné jako ze spaním :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři IP :wink:
18. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari to ockovani musi bejt do pul roku ditete :wink: jinak stim jidlem unas taky fakt nic moc spinavy vsechno macha rukama zveda se do sedu krici mluvi a taky to ma v puse treba minutku a ani nepolkne pak to jde zase ven no strasny doufam ze se to zlepsi :grinning: presnidavku nechtel vubec a dnes kasi taky ne ale chce to cas uvidime oni potom az ty deti zacnou behat tak to bude taky parada ja vzdycky za domikem utikala s lzickou ale to trvalo chvili pak nemel cas :grinning:
18. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin vyhrála jsi postýlku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek