Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
adricc
18. únor 2010
jo a taky chodime k horny je pravda ze ja ji taky neslysim a ta sestra je chvilema silena nema nervy na vetsi deti asi nedokaze pochopit ze to dite ma strach
ninus81
18. únor 2010
😃 😃 jo vím koukala jsem
zuzankast.
18. únor 2010
ahoj NIn

Tak se mi pul hodiny stahovalo 24MB apak se to asi seklo ci co, tak na to dneska prdim..
sayastautor
18. únor 2010
me prvni tydny jedla ukazkove. vsechno a nadherne. pak zacali rust zuby a posralo se nam jak spani, tak i jidlo. ale co by pro ne clovek neudelal 😃
zuzankast.
18. únor 2010
mne se ta sestra moc libila, asi proto, ze se libila Julince. Ona si ji vzala a povidala si s ni a Juli ji tak se zajmem sledovala..
San snad se to zlepsi.treba az bude papat sama z talire s vami, uvidi jak jite vy a treba to bude delat taky tak..
sayastautor
18. únor 2010
zuzko,treba jo. ale zatim se z toho nevesim 🙂. hlavne ze je zdrava a neco sni 😃
ninus81
18. únor 2010
Zuzi AHOJ 🙂
murecka76
18. únor 2010
San, tam my to taky možná dopracujeme 🙂 , nám jezdí auto do garáže atd. no jestli nás někdo slyší tak si myslí, že jsem blázen, když je doma tatínek je za mnou a otvírá pusu, Terka se směje a já jí to tam vždycky šoupnu.
Ninuš, ty se tak máš, vše vám tak jde, úplně závidím, ale přeji. 🙂
sayastautor
18. únor 2010
jito, jeste na tom nejsme tak spatne 😃.

mamka rikala, ze jejich reditelka v praci takhle vypravela ze jedno dite (uz nevim zda holka nebo kluk), jedlo jedine tak, ze tatinek si musel vlezt za balkon,mit na hlave klobouk, destnik (delat pana tau) a vyvadet blbosti. jinak jim to dite nic nesnedlo 😃. tak jsme na tom zatim dobre 😃 😃 😃
murecka76
18. únor 2010
San, to mě teda pobavilo, no uvidím kam dojdeme 😃 😃 😃 , včera jí krmila mamka, nepapala, tak jsem to převzala po svém a to koukala co jsme toho zbaštili, jen jsem slyšela to je kanec, tohle já s vámi neznám 😃 😃 😃
sayastautor
18. únor 2010
mamka si s nama uzila sve. ja nejedla nic. do me dostala ctvrt lipanka za den,nepila jsem ani UM a od prsa se sama odstavila. to me chteli zavrit s podvyzivou v roce do nemocnice. mamka to teda odmitla. a brachu zkazila strasne. ten musel byt taky rozptylovany a doted skoro nic neji :-p
murecka76
18. únor 2010
Tak já jdu do pelechu, dobrou noc.
Zítra ráno odjíždíme k babi, tak už dopředu přejeme Davídkovi vše nej nej k 7měsíčninám. 😃 😃 😃
Nebudu si brát sebou ani PC, ať mám opravdu změnu, no nevím jak to vydržím :-| 😉 😉 😉
Mějte se krásně, dětičky ať moc nezlobí a hezky papají a spinkají. 🙂 🙂 🙂
zuzankast.
18. únor 2010
San 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
tak jak to ze ty vase mrnata tak hezky pribiraj.. NO asi fakt delam chybu ja ve slozeni papani..
sayastautor
18. únor 2010
zuzko,me uz taky nepribira 😉. me ted za 2 mesice pribrala neco malo pres 100 gr 😉. my meli stesti ze jsme to nahonili ty prvni mesice 🙂.
a slozeni myslim ze nemas tak spatny. jen to maso bych zaradila vickrat. co pak mam rikat ja kdyz mi nic neji 😃. jo,na cokoladu by si pusu roztrhla,ale na jiny veci ne :-p
murecka76
18. únor 2010
Zuzi, taky nad tím přemýšlím, kde se ta váha bere, protože jí pouze ráno 150 mlíčko s kaší (tak v 8), obídek v poledne necelá velká sklenička pouze domácí směs, okolo 15 hodiny ovoce, přesnídávka jak kdy, a okolo 18 240ml kaše, no a k ránu okolo 4 150ml mlíčko, tak nevím po čem tloustne :-|
zuzankast.
18. únor 2010
asi fakt pomaha ta kase, co mi furt dr doporucuje.
asi pujdu taky spat a tesit se, az se Juli vzbudi a upusti me |-|
ninus81
18. únor 2010
u nás kaše moc nevede 🙂
sayastautor
18. únor 2010
me dr na kasi rekla, ze je pouze kaloricka,ale zas tak nezasyti. takze na tom fakt asi neco bude
zuzko,tak snad upusti juli brzo 😉

preju vam dobrou 🙂

ja tu budu jeste chvili strasit :-p . hlavne musim jit vencit a to jsem lina, tak to oddaluju :-p
sayastautor
18. únor 2010
jito,uzij si vikend 😉

u nas docela jo,ale nesmi byt ovocna
saarcik77
18. únor 2010
san taky tu budu strašit
sayastautor
18. únor 2010
jupi,nebudu tu sama 🙂
zuzankast.
18. únor 2010
tak pa strasidylka 😃 😃 😃
ninus81
18. únor 2010
Tak já tu budu už jen chvilku
sayastautor
18. únor 2010
nas posledni dobou zanedbavas nin 😉

zuzko,dobrou 🙂
sayastautor
18. únor 2010
jdu vencit,at uz to mam za sebou :-p . jsem tu za chvili
sayastautor
18. únor 2010
tak jsem tu asi sama. venceni v poho. ale je tam mlha ze by se dala krajet :-| . ja uz chci leto
ninus81
18. únor 2010
Tak se s vámi loučím dala jsem cigárko a jdu spát DOBROU noc 😉
saarcik77
18. únor 2010
já tu jsem byla jsem kouřit
sayastautor
18. únor 2010
nin,dobrou 🙂

sari,vypada to dobre 😉. ale objednavat to, to radsi zajdu do kaufu a koupim co maji 😃

Začni psát odpověď...

Odešli