• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jo a taky chodime k horny je pravda ze ja ji taky neslysim a ta sestra je chvilema silena nema nervy na vetsi deti asi nedokaze pochopit ze to dite ma strach
18. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jo vím koukala jsem
18. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj NIn

Tak se mi pul hodiny stahovalo 24MB apak se to asi seklo ci co, tak na to dneska prdim..
18. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me prvni tydny jedla ukazkove. vsechno a nadherne. pak zacali rust zuby a posralo se nam jak spani, tak i jidlo. ale co by pro ne clovek neudelal :grinning:
18. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se ta sestra moc libila, asi proto, ze se libila Julince. Ona si ji vzala a povidala si s ni a Juli ji tak se zajmem sledovala..
San snad se to zlepsi.treba az bude papat sama z talire s vami, uvidi jak jite vy a treba to bude delat taky tak..
18. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,treba jo. ale zatim se z toho nevesim :slight_smile:. hlavne ze je zdrava a neco sni :grinning:
18. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi AHOJ :slight_smile:
18. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, tam my to taky možná dopracujeme :slight_smile: , nám jezdí auto do garáže atd. no jestli nás někdo slyší tak si myslí, že jsem blázen, když je doma tatínek je za mnou a otvírá pusu, Terka se směje a já jí to tam vždycky šoupnu.
Ninuš, ty se tak máš, vše vám tak jde, úplně závidím, ale přeji. :slight_smile:
18. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito, jeste na tom nejsme tak spatne :grinning:.

mamka rikala, ze jejich reditelka v praci takhle vypravela ze jedno dite (uz nevim zda holka nebo kluk), jedlo jedine tak, ze tatinek si musel vlezt za balkon,mit na hlave klobouk, destnik (delat pana tau) a vyvadet blbosti. jinak jim to dite nic nesnedlo :grinning:. tak jsme na tom zatim dobre :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, to mě teda pobavilo, no uvidím kam dojdeme :grinning: :grinning: :grinning: , včera jí krmila mamka, nepapala, tak jsem to převzala po svém a to koukala co jsme toho zbaštili, jen jsem slyšela to je kanec, tohle já s vámi neznám :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mamka si s nama uzila sve. ja nejedla nic. do me dostala ctvrt lipanka za den,nepila jsem ani UM a od prsa se sama odstavila. to me chteli zavrit s podvyzivou v roce do nemocnice. mamka to teda odmitla. a brachu zkazila strasne. ten musel byt taky rozptylovany a doted skoro nic neji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu do pelechu, dobrou noc.
Zítra ráno odjíždíme k babi, tak už dopředu přejeme Davídkovi vše nej nej k 7měsíčninám. :grinning: :grinning: :grinning:
Nebudu si brát sebou ani PC, ať mám opravdu změnu, no nevím jak to vydržím :unamused: :wink: :wink: :wink:
Mějte se krásně, dětičky ať moc nezlobí a hezky papají a spinkají. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
San :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak jak to ze ty vase mrnata tak hezky pribiraj.. NO asi fakt delam chybu ja ve slozeni papani..
autor
zuzko,me uz taky nepribira :wink:. me ted za 2 mesice pribrala neco malo pres 100 gr :wink:. my meli stesti ze jsme to nahonili ty prvni mesice :slight_smile:.
a slozeni myslim ze nemas tak spatny. jen to maso bych zaradila vickrat. co pak mam rikat ja kdyz mi nic neji :grinning:. jo,na cokoladu by si pusu roztrhla,ale na jiny veci ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, taky nad tím přemýšlím, kde se ta váha bere, protože jí pouze ráno 150 mlíčko s kaší (tak v 8), obídek v poledne necelá velká sklenička pouze domácí směs, okolo 15 hodiny ovoce, přesnídávka jak kdy, a okolo 18 240ml kaše, no a k ránu okolo 4 150ml mlíčko, tak nevím po čem tloustne :unamused:
18. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi fakt pomaha ta kase, co mi furt dr doporucuje.
asi pujdu taky spat a tesit se, az se Juli vzbudi a upusti me :pensive:
18. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás kaše moc nevede :slight_smile:
18. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me dr na kasi rekla, ze je pouze kaloricka,ale zas tak nezasyti. takze na tom fakt asi neco bude
zuzko,tak snad upusti juli brzo :wink:

preju vam dobrou :slight_smile:

ja tu budu jeste chvili strasit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . hlavne musim jit vencit a to jsem lina, tak to oddaluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,uzij si vikend :wink:

u nas docela jo,ale nesmi byt ovocna
18. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
san taky tu budu strašit
18. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jupi,nebudu tu sama :slight_smile:
18. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pa strasidylka :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já tu budu už jen chvilku
18. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nas posledni dobou zanedbavas nin :wink:

zuzko,dobrou :slight_smile:
18. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu vencit,at uz to mam za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: . jsem tu za chvili
18. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem tu asi sama. venceni v poho. ale je tam mlha ze by se dala krajet :unamused: . ja uz chci leto
18. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se s vámi loučím dala jsem cigárko a jdu spát DOBROU noc :wink:
18. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu jsem byla jsem kouřit
18. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,dobrou :slight_smile:

sari,vypada to dobre :wink:. ale objednavat to, to radsi zajdu do kaufu a koupim co maji :grinning:
18. únor 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek