• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jj to určitě, ale zase na druhou stranu není to tak drahí ve srovnání s jinými potravinami pro dětičky..
18. únor 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo,to mas pravdu!
18. únor 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čekám že se Natynka každou chvilku probere na papu... snad bude spinka t až do rána poslední dobou se mi vzbouzí kolem půlnoci až 1 a pak přesně po 2,5 hod na papu otesánek malý :grinning: :grinning: :grinning: hladový..a jak krásně spinkala :fearful:
18. únor 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
julca mi spi zatim bez probuzeni :confused: . to se divim :grinning:
jdu na kute :slight_smile:
hezkou noc :slight_smile:. a hlavne klidnou :slight_smile:
18. únor 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ránko,
tak my máme budíček od 3hodin, brečí brečí, tak jsem šla udělat normálně mlíčko, ale vypila jen 30 místo svých 150, tak taťka chodil po bytě, mazali jsme bříško, dali kapičky, pecičky nic platné, v 5 hodin se tak šíleně pozvracela a nakonec mi usnula v náručí, teď spinká v postýlce, bojím se jít lehnou,protože bych usnula a chci jí hlídat, kdyby zase zvracela, ach jo, zase jsem včera zkusila po dlouhé době brokolici, dnes jí odvezu babi a doma už jí vidět nechci. :angry: :frowning2:
Vůbec nevím co jí dneska dám. :unamused:
19. únor 2010 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko
Jituš tak to byla noc co a co malá jak jí je????
19. únor 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ninuš, no to byla, spala tak 20min. pak zase záchvat, tak že jí změřím a vyrazíme k doktorce a ona přestala a teď si hraje, tak jsme zatím nikam nejeli, abych nevypadala jak hysterka, už breptá a přetáčí se, tak snad je to za námi. Ale pocit děsný, vůbec jsem nevěděla co, teď slyšíš sousedfy jak jsme je vzbudili, to zase bude řečí, dnes naštěstí neklepali na topení.
Má pořád spocený ručičky, ale teplotu nemá, ani moc oblečená není, jen body a punčocháče.
19. únor 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

My strasime dneska radeji uz od pul 5h :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jito, chudinka mala, snad bude dobra, a mozna ji nesedlo to jidlo :unamused:
A nerikej mi, ze kdyz mala v noci place, ze na vas tukaji sousede???? :angry: To by me hooodne vytocilo :angry:
19. únor 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš pokud je ok tak bych asi zatím k Dr nejela a nebo jelikož je pátek tak pro jistotu aby jsi měla klid a nebo jí zavolej a zkonzultuj to sní

Aby se sousedi neposrali, oni klepají na topení ??? to bych jim ukázala
19. únor 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme vzhuru od 6 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito, presne, tak ji cinkni, at mas klid :wink:
19. únor 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme brečeli v noci poprvé, teda jednou když jsme byli malinkatý. Tlučou přes den.
No je v pohodě, krásně si hraje, tak nikam nepojedeme, když tak dojedeme na pohotovost. Já tam s ní nerada chodím, když to není akutní, aby ještě něco nechytla. Teď je spíše unavená, ale neusne, ven se mi taky nechce jít v tomhle počasí, tak snad usne v autě. Do toho ještě vezeme dnes kočár na reklamaci, budou nám opravovat to kolečko, tak si ho tam 2hodinky nechají, fakt zajímavé, to ještě vezl manžel babičku do ČB na CT, měli tam být na 7, takže nevyspalý a ještě taková mlha.
No možná jí brnknu, vůbec nevím, co jí mám dávat k jídlu.
19. únor 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
my noc super a vstavali jsme v pul 8 :slight_smile:

jito, teda, ze by to mela z ty brokolice? :confused: . to je divny. jestli uz ji je dobre tak asi nema cenu nekam jit. stejne by toho na ni dr uz moc nevidela a poradila vam jen ji sledovat a davat hodne pit.ale pro jistotu bych ji jen cinkla. hlavne teda kvuli tomu ze je vikend na krku. tak snad uz to bude dobry!
to fakt na vas tlucou sousedi jo? to nikdy nemeli deti nebo co? no, to by me teda hnulo zluci :rolling_eyes: . ja tohle nastesti neznam. nasim sousedum vadil jen kocar :grinning:
19. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se už spinká :wink:
No o naí noci ani mluvit nebudu :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já už se sousedum radši omlouvám dopředu,když je potkám tak mi vždycky řeknou,ale prosim vás já vás ani neslyšim,ale kecaj pač ty starší stávaj mezi 4-5hod ráno a hrajou si na pejsky tak dupaj jak stádo konů,ale snažim se jim vždycky vysvětlit,že musí být v klidu,ale jak dlouho to vydrží nemusim asi říkat co.jako já bych pod náma bydlet fakt nechtěla.malá usla tak jdu uklízet.

co budete dnes vařit?? :slight_smile:
19. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipos tak to jsme na tom podobně,ale občas mě ta baba,co bydlí pod námi pěkně pije krev,tak si v duchu říkám,jen dupejte ještě trochu víc,no a sousedi nad námi,ty si s námi ted asi užívaj večer,poslední dobou míša než usne,tak řve,že nemůže chodit po bytě atd...,no a oni nad námi maj jejich děti pokojíček a asi už tou dobou spí nebo usínaj,když chodí do školy,ale neříkaj nic,no asi ví proč,já taky držela ústa,když mi jako malí haranti dupali nad hlavou,zatím co já prochodila celý noci,nemohla jsem s honzisem v břiše spát,a usínala jsem ,až když odcházel fr. do práce

jíto malej určitě jen něco nesedlo,na novou cukrošku se těším,akorát tedy nevím,kolik tam bude chodit lidí.prej jsou lidi nakrknutý,že to budou mít hlaváčů a mirka tam chystá nějaký nový křesílka,no oni si lidi časem zvyknou,jinak dobrý zákusky ted mívaj i v samce a i pár druhů,který smím i já :wink:

pipos to pondělí vypadá nadějně :wink:
19. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska nevařím od včera máme kotel guláčku :grinning:
19. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já taky nevařím,babička včera poslala zapečený těstoviny :wink:
19. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky nic vařit nebudu mam od včera vepřo,knedlo,zelo a hovězí poolévku tak na to kašlu.

mispuli.tak to si ještě dáme vědět,aby to bylo 100%
19. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně,písneme si v neděli,já přemejšlím,že by nás asi tatka hodil do písku autem ,až tam poveze honzíka do školky,takže bysme tam mohly bejt kolem 3/4 na 9 :wink: ,no a zpátky nám pojede nějakej bus
19. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipos to nevař já vždycky většinou vařím na 2 dny
19. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
já mám ze včera pangase, tak akorát udělám kaši a večer udělám polívku a oblož.chleby.
ojednala jsem ségře k narozkám naušnice, tak jsem na ně zvědavá. a ještě jí chci koupit v dm nějaký ten bělič na zuby, nemáte s tím někdo zkušenosti??
19. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

jitu, tak doufám, že bude už líp. Nám brokolice tedy chutná, ale taky pěkně nadýmá, jednou taky probrečel skoro celé odpoledne. Už jí dávám míň.
19. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, přeju Kačence vše nej k 10 měsíčninám :wink: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko ženy..... dočtu vás později..jen tak namátku co jsme stihla..
jíto zkus malé brambůrky s mrkví??? trošičku máslíčka..
bych sousedům ukázala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
tak a jdu dočítatoni nikdy neměli děti?
19. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
evulebobule.to jak si včera psala stim ušnim jo tak mě se stalo něco podobnýho,jak jsme byli z malou nja tý jipce jo tak nám tam poslali doktora z nervového jo tak se ptal jak se to stalo a on mi na to odpověděl to víte já dětem nerozumim,ale můžem to zkusit.tak jí začal trskat před očima a zeptal a řekl mi,že nereaguje tak jsem mu na to odúověděla,že tomu sice nerozumim,aleže si myslim,že 12ti denní miminko asi nereaguje na nic.a on na to odpověděl,že mam asi pravdu takže jde.dobrý co
19. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ja byla na koznim stema rukama mam je popraskany hnusny a ona mi rekla ze mam atopickej ekze dala masticky za tri tejdny na kontrolu ja to mela jako mala a ona rekla ze to muze takhle pokracovat v dospelosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipos.. to máme teda zdravotnictví a ted svěř se do péče takovýmu ichtylovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já teda musím zaklepat žádnou takovou zkušenost nemám.naštěstí.. já jen chtěla po autonehodě utíkat z chirurg. domů, když tam řešili že mě nemají kam uložit :grinning: :grinning: ale mě vážně nic nebylo, pár boulí a modřin..ale nechali si mě tam kanci 4 dny..šoupli mě na chlapy na nadstandart..tak jsem si užila :dizzy_face:
19. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri to je mi líto.. na to ti můžu doporučit dobrou mastičku, ale je celkem drahá ale účinná.jem musím od švagrovézjistit název
19. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
male kacce taky prejeme vse nej k mesicninam :slight_smile: a davidkovi taky :wink:

adri, to je blby :frowning2:

pip, to jako fakt s tim doktorem :sweat_smile:? to je mazec :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek