• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

pip: :grinning: :grinning: taky dobrá příhoda :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
davídkovi a kačence :dizzy_face: :dizzy_face: taky přeju vše nej nej...
19. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Dekujeme za gratulace :wink:
Davidku, preje me Ti vse nej nej nej :dizzy_face:
holky ja jsem nejaka vyflusla, Kacka radi jako tygr, knizky litaj,v kuchyni nadobi lita,a kdyz neni po jejim, tak rve tak dlouho, dokud to nedostane, ale to si holcicka jenom mysli, ze na me muze, ja na to nereaguju, i kdyz nerv mi tece jako prase, uplne nej je nalozit ji do kocaru a jet nekam pres hory a doly, ale ona usne a vecer nechce spat, vcera jsem ji v kocarkarne posadila do kocaru, koukla na me, zavrela oci a chrnela skoro dve hodiny, ja v nohach sto mil, zmokla jsem trosku a Kaculda mela pulnoc :grinning: vecer nam usina pomalu v jedenact :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyz usne, lehnu si k televizi, a usnu, manza me pak prevlika do pyzama a uklada spinkat :sweat_smile: :grinning: a to se cely tyden chystam zehlit,ale pres den to nejde, to by Kacka tahala za snuru a vecer padam na hubu ja, ale co si stezuju Anicka ma dva raubire a vstava o pul pate rano :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
káto já jsem taky už neštastná,míša pořád nechce mluvit,máme přesně to co vy,když něco chce,tak hejká a hejká,když jí něco zakážeme,tak řve jak když ji na nože berou :confounded: :confounded: ,taky ví,že to na mě nepůsobí,ale už mě z toho bolí hlava,včera jsme se kvůli tomu po dlouhý době chytli s fr.,protože řek,že takhle uječený dítě ještě neviděl a že by to řešil studenou sprchou :frowning2: :frowning2: ,přitom,když je mišák v pohodě,tak je roztomilá až k sežrání,ale bohužel je to ta menší část dne,fr. mi pak vyčet,že jsem na počítači,prostě nechápe,že on je v práci mezi lidma,ale já už 6 let doma,nechci si stěžovat,všude je něco,ale občas to na člověka padne,do kočáru už míšu nedávám od podzimu,taky by tam byla schopná prospat půl dne a usíná mezi půl desátou a desátou,ale někdy i dýl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,žehlení tu mám hromady,snad se k něčemu dostanu o víkendu,binec tady je jak v tanku,míša roztahává věci po celém bytě,2 dny si nevšimla koupelny,dneska měla hysterák,protože mi zase "vyprala" tepláky v záchodě a já jí pak zakázala tam chodit

tak jsem si postěžovala a je mi líp
19. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:

davídkovi a taky kačence vše nej nej :dizzy_face:

adri to je blbý :confounded:

holky už mám brýle doma, jsou nádherný, já mám takovou radost, vůbec je z očí nesundám :dizzy_face:

venouš dneska zlobí jako čert,už mi to leze normálně na nervy,naštěstí jedeme odpoledne k našim a budem tam až do neděle, já jdu večer za zábavou, jdeme si sednout s holkama ze školy, mamka bude hlídat,už se moc těším :grinning: :sunglasses:
19. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci stim mluvenim se netrap ona zacne a paak budes cumet :grinning: to je lepsi at zacne dyl a dobre nez treba domik v roce a mlel mlel a rozumela jsem mu jen ja :wink: taky prejeme detickam vse nej....... :grinning: ted jsem poslala jindru aby mi sjel do ty lekarny a ja si blbec uvedomila ze kojim a obe masticky jsou s kortikoid. takze v pondeli tam letim znovu se na to zeptat jestli to muzu to mam radost :wink: jsem magor
19. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači, zdeni,šári: děkujeme
19. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se taky přidávám do klubu zlobivců, emmča má tento týden hrozný, neposlechne , jako už od probuzení se bita, děs běs, ale asi je to tím, že jsme byly o víkendu u jakubovo rodičů, tak se tam rozjela, tak se asi "dojíždí", dneska zatím ok. Luci jinak malá taky moc nemluví, uvidíme na chatě jak jsou holky hovorné, jako ona mele celý den, většinou všechno rozumím, ale zdá se mi, že tím, že jí rozumím, tak je pohodlná se rozmluvit víc. včera jsem toho měla plný kecky, si jakub musel uvařit i večeři když večer přijel domů :confounded:
jinak já dříve žehlila taky večer, ale teď už to zvládám s malou a když je nejhůř a motá se kolem, tak pustím krtka.víceméně zvládám všechny práce s ní, jen vytírání ne. :wink:
tady počasí hnus, obleva,všude mokro, špína , děs, domů chodíme jako prasátka.
káťo - nezoufej, tohle období si pamatuju, byl to záhul, ale bude líp, neboj :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY..... nějaké erubce na slunci působí nejen na dětičky.. mě nezlobí Natynka ale Jára.. má prázdniny a nejraději by od rána do noci seděl za pc a čučel.. bordel v pokoji, věco ze školy jak v pá přišel domů, oblečení an kopici, na stole támhle papírek od bonbonu, támhle od sušenky, támhle prázná PET... a do mě vjel amok :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . bylo by to ještě celkem dobrý, kdyby nebyl hubatej... tak dostal... :angry: :frowning2: a šel si stěžovat k tatínkovi.. tak tomu přidal korunu..klacek jeden, cítil se ještě dotčený že jsme si dovolila ho zfackovat. tak jsme mu řekla že ho klidně nafackuju i ve 30 když k tomu bude důvod :wink: holky já byla včera tááák vytočená..že Natynka raději chudák spinkala :grinning: bobíšek malinký :dizzy_face:
no a s tím žehlením..... taky mám kopice v ložnici :pensive: :confused: :frowning2: :unamused: :angry: a ne a ne se k tomu dokopat..
19. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Kacence a Davidkovi prejeme krasne narozeninky

Jitko chudinka Terezka, tak hlavne ze uz vypada dobre, ale asi to bude chtit malinkou dietku, sem zvedava, co ti povi. Nase dr vzdy radila jen piskoty a caj..

Luci vsak ona se Misa rozmluvi, mozna by ji pomohlo bejt mezi vic detma..

Klari ja mela jeden belic zubu, ale nechutnal mi a nejak moc mi nepomohl, takze ti nic nedoporucim

Sousedi? Ty nastesti nemame, sice je tu klid, Juli skoro nebreci, ale staci mi kdyz jedem k brachovi do panelaku, mam takovej blbej pocit ze musi bejt slyset i kdyz se clovek jen uprdne :grinning:

A nase noc? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: V pul dvanacte sem kojila, ve ctyri mala brecela, ale pit nechtela, jen sem ji pochovala a zas usnula, v sest opet budicek - knourala (myslim si jestli ji nebolelo brisko, prdela rano jak chlap) a budicek v sedm. Dneska dam tu kasi k svacine odpoledne, snad to bude lepsi..
19. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,me julca kasi na noc nesnesla,proto ji davam v poledne a na noc zeleninu :wink:

luci, ja bych to mluveni neresila,ma casu dost :wink:.

zdeni, ty brejlicky musi byt krasne :dizzy_face:

dneska mi julca povida,e-e, rikam mas hovinko? a ono tam bylo :dizzy_face: . v plince teda,nocnik nezkousim,ale hrozne se mi to libilo :grinning:
19. únor 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, to je hezky San :grinning: :grinning:
ono je to podruhy, co se mi Juli po kasi vzbudila placem a jist ani pit nechtela.. mozna ji taky nesnese..
19. únor 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me se po ni taky porad budila. ale od ty doby co ji davam pres den, tak je to bezvadny :slight_smile:. zkus to a uvidis :slight_smile:. nebo me dr. radila,kasi nedavat a davat 2x denne zelen. polivku, ale to se mi zas nechtelo
19. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to já,když dám na noc kašičku od hami tak jsme vzhůru pořád,ale jak jí dám od nutrilonu tak v poho je i taková jemnější.takže já už dávám jen mlíko holky co nekojíte co dáváte za mlíko?
19. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja dnes koupila v kaufu sunar, tak jsem zvedava jestli bude julce chutnat :grinning:
19. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipos.. dávám nutrilon extra pro spokojenější bšíško...ale asi mám doma otesánka protože se mi i po tomfle budí v noci po 3hod

asi to skončí jako u Járy... UM jsem dávala do odvaru z ovesných vločre nebo rýže.. jára mi tenkrát blinkal tak dr. řekla dělat tohle a to jsem mu dávala nutrilon AR tohle mi neblinkal a zasytilo ho to
19. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipos my jsme na nutrilonu a nemůžu si stěžovat,ale pije ho jenom v noci,zuzi ted mě napadlo,zkus koupit v lékárně nebo v nějakým kšeftu zeleninový kaše od sunarky,tu může mít klidně i místo oběda,míša je nechtěla,ale honzík je mělarád

s tím mluvením,já vím,že má čas,ale štve mě to,ona všemu rozumí,všechny obrázky ukáže,pořád tahá knížky,pořád listujeme,obrázky si říkáme,ale ona to prostě nechce zopakovat,když jí řeknu,že jí něco nedám,dokud si neřekne nebo nepoprosí,tak s sebou flákne o zem a spustí hysterák,ted už spí 2 hodky,tak jí jdu vzbudit,ta zas bude příjemná a večer půjde spát a ž kdo ví kdy :frowning2: :frowning2:
19. únor 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a.spal 2hod. venku a ted pujdeme dolu za tchyni ja davam nutrilon a kojim
19. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam od sunarky ryzovou (kdyz ji ryzi nemuzu davat) a pak sem koupila Medovou od Nestle. Uz sme ji ted mely k svace. Ona Juli papa vazne krasne, k obedu budu davat to maso, stejne ho davam se zeleninou (tak tretina maso, tretina zelenina a tretina brambory, testoviny nebo kuskus)
Snad to bude brzo znat :slight_smile:
19. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli stim mluvenim si nic nedělej můj malej mluvil mama od pěti měsícu pak furt povídal toto je opakoval každý slovo a pak kolem roka mi normálně přestal opakovat a moc toho nenamluvil.a kamárádka ma 2 1/2letýho kluka a ten jí říká jen mama .a zuzanka ta starší tak ta ve dvou letech mluvila celý věty,ale začla sedět třeba až v 10měs.a chodit v roce a měsíc.tak jako každý dítě je jinak lenivější počkej za chvíli ti bude mluvit a o to líp než ostatní děti v jejim věku.
19. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci , to jsme na tom stejně, malá ukáže na všechno v knížce, ale nezopakuje, potvora.
19. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se už spinká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas taky, Juli byla rozdovadena, ze delala blbosti v postylce jeste jakou dobu :grinning: ale moc nebastila, nemela cas, musela mi porad neco povidat :grinning: , tak cekam ze se jeste vzbudi.
19. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek já jsem slaměná :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas uz se taky spi. chudinka usnula dokonce bez jidla. usnula mi v kocaru cestou od mamky, jen se nechala svliknout a usnula u prsa zas.
19. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas se uz spinka hodinku :slight_smile:

Ja slamena nejsem, u nas mame klasicky zasedaci poradek :grinning:
19. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prejeme Davcovi a Kacence krasne mesicninky :wink: :slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kluci u počítačí vy v postýlkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, to bych brala :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek