Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
19. únor 2010
také přeji Davídkovy a Kačence krásné měsíčniny 😉
saarcik77
19. únor 2010
já jsem taky slaměná 😃 😃 😃 😃 😃
zuzankast.
19. únor 2010
ja tak na pul slamena 😃 😃 Manza tu je ale kouka na Vesnicku, takze me ani nevnima 😃 😃
saarcik77
19. únor 2010
zuzy to je jako by nebyl..alespon než bude reklama 😃 😃 😃
zuzankast.
19. únor 2010
Uz jde do loznice, pry koukat na tv.. ja myslim ze za deset minut bude tuhej.. 😃 😃 😃 😃
Neee, vzbudil Julinku 😞 😞 😞
sayastautor
19. únor 2010
tak jsem taky slamena 🙂
zuzankast.
19. únor 2010
tak uz prej vzhuru byla a skoro stala v postylce, tak sem ji dokrmila a spinka dal

Jak to zes San slamena? Eda uz nemarodi?
sayastautor
19. únor 2010
zuzko,marodi, ale v radovankach s brachou mu to nevadi 😉. tak je videt ze zas tak blbe mu neni 😃
me to ani nevadi 🙂. tu budu s vama a pak mi mamka pujcila knizku maly tyran tak budu kdyztak cist 😃
klaraemma
19. únor 2010
zdar ženy,
já mám manžela po dlouhé době doma, kouká na olympiádu. AChjo, si představte, dneska mi dávají poslední sex, no co já budu dělat v pátek večer??????????, ]-(
sayastautor
19. únor 2010
budes tu s nama? 😃 😃 😃 😃 😃
zuzankast.
19. únor 2010
Tak to je jak moje segra, ta uz dva tydny chrchla, ve stredu sotva mluvila a dnes ji prijela kamoska a jely parit do Pisku na nejakej koncert a pak maturak. Sem zvedava, jak bude z toho zakourenyho prostredi mluvit zitra. Co zitra, uz rano - delam ji sofera, tak pro holky asi kolem treti pojedu.. Coz mi pripomina, ze bych asi mela jit spinkat. I kdyz manza se nabid, ze pro ne kdyztak dojede, kdyby se mi jako nechtelo, tak jeste uvidime, kdo bude mit tu cest slyset to jeji skrehotani 😃 😃
sayastautor
19. únor 2010
zuzko,ja bych poslala manzu 😃 😃 😃
zuzankast.
19. únor 2010
vid, jak taky 😃 😃 😃
zuzankast.
19. únor 2010
ale nez bych ho vzbudila, byla bych uz zpatky 😃 😃 😃
sayastautor
19. únor 2010
to snad ne 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zuzankast.
19. únor 2010
No fakt 😃 a taky uz by pak neusnul a budil by nas telkou, tak uvidim, kdy se segra ozve.. Snad bude Juli pekne spinkat, skoro vzdy nejak vytusi, kdyz odjedu a budi se, ale spis vecer nez k ranu.
A co Juli San? Porad spinka? Co to?
ninus81
19. únor 2010
Tak koukám dneska to ani nevypadá že je pátek nějak je tu mrtvo 😃 😃
saarcik77
19. únor 2010
nin my to tady roztočíme.... jdeme kouřit?? cinknu?
zuzankast.
19. únor 2010
Tak jdu do hajan, mejte se tu, papa
saarcik77
19. únor 2010
zuzy dobrou
sayastautor
19. únor 2010
zuzko,dobrou 🙂
julca uz byla vzhuru :-p

to jsem tu sama? 😞
ninus81
19. únor 2010
já tu ještě jsem čučím na Novu ale už se pomalu odeberu do peřin
sayastautor
19. únor 2010
nejaky mrtvy tady na to ze je patek 😞
nin,zitra zase do prace?
saarcik77
19. únor 2010
taky tu jsem... fotila jsem na mmb věci
pipos
19. únor 2010
tak si představte sedim tady v obýváku a slyším něco z ložnice tak tam jdu a malá má prsty v puse a prská tak jí uspávám a začla zvedat hlavička a začla fnukat tak tady sní chodim a směje se na tátu jak kdyby se nechumelilo,že je 22.42
ninus81
19. únor 2010
jo jo Sandři zítra zase do práce :-|
pipos
19. únor 2010
tak já asi půjdu spát at si malá hraje s tátou a kouká na hokej,když se obejdou i beze mě.tak dobrou holky
sayastautor
19. únor 2010
pip,dobrou 🙂

nin 😞
sayastautor
20. únor 2010
dobre ranko 🙂
tak jsem si sla v 1 lehnout, motorova mys se mi samozrejme vzbudila sotva jsem lehla. moje snaha o uspani byla marna, tak si hrajem v kuchyni :-p . doufam ze mi to aspon rano vynahradi :-N
ninus81
20. únor 2010
Dobré ránko my v pohodě spinkal v kuse od 19:30 - 7 hod 😉 😉 😉

Sandři teda to bych nedala

Začni psát odpověď...

Odešli