• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
hm,tak mi to teda vynahradila. usla v 5 a od pul 8 jsme vzhuru. jsem ko. hlavne ze eda si chrape :rolling_eyes:

nin,dala,jinou moznost bys nemela
20. únor 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ja uz mam uvareno babovka se pece vstavali jsme v 6 nebuj sandro ono se to zmeni a jeste muze bejt nejvetsi spac tady mezi detma :wink: a nebo az budes mit druhy tak to bude naopak :wink: jo holky koupila jsem pleny v rosmanu a jsou dobry v dmku uz nekoupim pousti se gumicky a zarezava se to a to jsem u tech mensich velikosti nevidela je pravda ze jsem je mela jen asi 3 baleni
20. únor 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,abych se do te doby nehoupala na vetvi :stuck_out_tongue_closed_eyes: . nenaspala jsem ani 3 hodiny :frowning2:
a druhe? s edou ne. to bych si musela nejdriv najit nejakyho jinyho hodnyho pana, ktery nas bude mit rad :slight_smile:
20. únor 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo sandro to je jasny druhy bude s jinym panem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jdi si lehnout sni az usne pres den nebuj je to jen obdobi my vstavame v 6 a jindra rika vzdycky tak jdi spat v 8 a budes vyspala jako pravdu ma ale to bych tady musela mit vsechno udelany to by me nedalo jit spat a tady mazec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,mit s edou druhy dite, tak jsem chudak. ted se probudil,udivene ze jsme zas vzhuru,rikam ze cekam az me vystrida. tak jen odpovedel, ze nevi co s ni delam ze nespi :rolling_eyes: . a spi si dal

me je zas lito jit spat s ni hned jak usne, protoze to je jedina chvilka, kterou mam fakt jen sama pro sebe. me ji nikdo jentak pres den nepohlida. jo,kdyz nekam chci na kafco, tak ji k mamce dovezu a jdu. pak si ji tam zas vyzvednu. ale ze by si pro ni nekdo prisel a aspon hodku mi povozil, tak to od zari neznam (krome toho 1 dne, jak jsem ted mela zanet). kdyz spi na balkone, tak je to jedina prilezitost k tomu doma neco udelat.
20. únor 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda ja taky misto toho abych si sla lehnout tak neco delam :unamused: uvidis ze se to zlepsi ja to mela s domcou taky a ted spi tak ze ho nic nevzbudi ani vysavac pustenej vedle neho :grinning:
20. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři já bych Edu vykopala z postele odpol bych mu malou oblíkla a vyhnala ho ven
20. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko :slight_smile:

My noc docela dobry, jak je tatka doma, tak si pak vezme jednoho kluka do obyvaku a spi se jeste chvili :wink:

Sandri, jako ja bych Edu taky vyhnala ven s kocarem, nebo bych ho v noci vzbudila, aby chvili Juli zabavil on a ty jsi se sla natahnout. Vzdyt je to tata.

Adri, ty si jako ja :grinning: rano v 8h uvareno, uklizeno, taky bych si nemohla jit lehnout bez toho, aby bylo vse hotove :slight_smile:

Co mate dneska v planu?
20. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
adamek uz spi hodku to se divim vzdy dava pul hoky ted rano prekapil me :wink: my pujdeme zachvili ven s d. lyzovat uz normalne dela otocky brzdi to jsem necekala ze mu to pujde takhle rychle :sunglasses: odpoled. mozna zajedeme k mamce :slight_smile:
20. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme plán jasný jako každou sobotu - po obědě odezeme malého k babi, pojedeme ke tchýnce na oběd, pak domu v sobotu vždy dělám velkej uklid, no pak hodit kulturu oblíct, pak pojedu ještě k mamině za malým, pak kouknu za Kačenkama a pak do ráná v práci
20. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, preju krasne ospale rano.

San to sme na tom skoro stejne, barak plnej pribuzenstva, ale nikdo se sam nenabidne, ze by povozil. Jo, babicka by hlidala (ale te bude letos 80, takze se boji - my obe - hlidat delsi dobu, na prochazku nechodi) a manza, ten je ale vecne v praci a kdyz uz je doma, tak chci bejt tak s nim, tak chodime na prochazky spolu.
Segra ta ma jiny zajmy (pubertacka) a mamka je linoucka, tak hlida jen kdyz potrebuju jet pryc nebo mi neni dobre.
Adri to je Dominik sikula, ja se ucila na lyze uz 4krat a porad jen pluzim a pluzim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nase noc nic moc. Mame ted starosti s dedou, ma spatnou rovnovahu, casto pada. V pul dvanacty rana ze se tras barak, tak letim nahoru k nim a on tam u okna na zemi :frowning2: nemuze spat, tak chodi koukat z okna. Z toho sem nespala do punoci, pak v jednu beruska plakala (pit nechtela) a v pul ctvrty sem jela pro segru a pak sem dlouho nemohla usnout. Takze dohromady spanek asi 5hodin, coz je na me malo, sem jak po flamu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tyjo ale nocovat jako ty San, to bych byla chodici zombie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co budem delat? Jara si hraje s Juli a hry na stridacku a ja budu az nakrmim a uspim Juli varit (segra tu ma avstevu a mamka je v praci, tak je zas vse na me) a taky velkej sobotni uklid a pak odpoledne budu valet sunky :grinning: :grinning: mozna pujdem ven, mzoura tu slunicko je teplo, mohlo by byz hezky
20. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast jo to jsme měli asi podobnou noc.a toho tvýho chlapa musíš nějak vyhecovat ten můj jo mi pomáha s vařením poklízením atd.... ale nikdy si třeba nechoval malinkou nebo jak říkáš,aby jí pohlídal.až mě to fakt začlo mrzet a dávala jsem mu to sežrat a dneska si s malou hraje někdy i uspává a dokonce mě furt někam vyhání na kafe at si odpočinu.a to jsme spolu 5let a to mě pomalu nechtěl pustit ani ke kamarádce jak žárlil.a dnes,když jdu na plavání tak mi třeba řekne ne,aby ses vrátila dřív jak v deset,ale já nikam nejdu,protože jsem bez dětí hrozně nervozní,protože mi je nikdo nikdy nehlídal.
20. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipos chtela sem se te zeptat, kdy byva ten aerobic? rikalas uteery a ctvrtek a pak jsi neco psala i o nedeli nebo se pletu? Ja jen kdyby mi to nahodou vyslo a mala sla spat driv.. tu kasi davat na noc nebudu. dnes ji nedam vubec a uvidim jak bude Juli spinkat. Bud kasi nesnese ani odpoledne nebo nam zas rostou zoubky, kdyz se tak budi.
20. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
San ted je na Kojencich mamina s 2 mesicnim chlapeckem, kterej nespal asi 10h.. byste si mohly o tom popovidat co?
20. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi jj i v neděli od sedmy.já jdu zítra.já mam s kaší to samý jak má během dne kaši tak celou noc propláče,ale zkus tu nutrilonovou ta je opravdu dobrá jemná a my jí strávíme úplně v poho.
20. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, uvidim dnes v noci, kasi maly dnes nedam vubec a uvidime jak bude spinkat. Kdyz tak zkusim tu od Nutrionu.
V sedm to zacina, tak je asi lepsi tam bejt driv co? Abych vedela kdy nejdriv vyjet, cesta do Pi mi trva tak ctvrt hodiny :unamused:
tak my jdem na jogurt s hruskou a spinkat a varit... snad se sem dostanu k veceru :sweat_smile: :sweat_smile:
20. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, to je Domca fakt sikula :slight_smile:
To se mi tak libi u tech malych deticek, kdyz lyzuji :wink:

Jinak nas Davidek se pred chvili poprve postavil :dizzy_face: To je nadhera, ted zacne ta prava jizda :grinning:
20. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dobré dopoledne,

naše noc taky super,ale spíš to bylo daný tím,že jsme koukali na hokej,honzis přišel po1.třetině,tak jsem ho odvedla do ložnice,tam usnul a znovu přišel těsně před koncem,prostě mu chybělo asi naše teplo :grinning: ,usnul v obýváku,tak jsme ho tam nechali,šla jsem spát ve 4 ráno a v půl pátý přišla kukačka :grinning: ,mlela sebou a neustále mě kopala,tak jsem toho moc nedospala a budíček byl před sedmou :frowning2: :frowning2: ,ale nereagovala jsem na ni,tak ječela a kopala bud do mě nebo do tatky,až si vykoledovala jednu na zadnici :confounded: ,tatka se pak přestěhoval do obýváku a já odspočívala a míša s honzíkem běhali mezi námi a koukali na fíka :wink:

naplánovanýho dneska nemáme nic,tak uvidíme,ale určitě se půjdeme vyvětrat,jinka nám z baráku padaj kusy sněhu,to je rachot,v noci to bylo pěkně strašidelný,ale naštěstí je to na druhý straně,kde se nechodí a je tam parkoviště
20. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no do těch třičtvrtě nanejdýl..a odkud jsi
20. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tatka jeste prebaluje - mame bobek :grinning:

Luci taky dobra noc..

Ted taky sjel snih ze srechy sousedu naproti, to byl hukot!

Ja sem z Mirotic, to chce v pul vyjet.. no nevim nevim, jestli se mi to nekdy povede :unamused: to sem malou dostala do postylky jen kdyz mela horecku.
20. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi já jdu taky přebalovat,taky máme nadělíno :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
je Ani mooooc gatulujem, to je fakt super! Jo ted to bude jizda :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani moc moc moc moc moc gratuluji
zase mě nejde ICQ :angry:
20. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus holky
Adri Ani kluci sikovny :wink:

my pojedem odpoledne do bazenu, ale bez adamka ten ma rymu a vecer razim na damskou jizdu, uz se strasne tesim, poprvy budu pres noc bez malyho,snad to zvladne broucek u babicky :slight_smile:
20. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ahoj neboj to víš že to zvládne :wink:
20. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny to je sikulka davidek :slight_smile: peto tak at se libi :wink:
20. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,ani,kluci jsou sikulky

tak eda pak vstal, hral si s juli, ta celou dobu vriskala mama mama, tak mi ji prinesl do loznice a vsichni jsme svorne hodinu a pul spali :grinning:
v planu mam uklidit a odpo jdem k mamce, slavi svatek

peto, uzij si to :wink:

zuzko, s tim dedou me to mrzi :frowning2:

me se mamka tesi az bude vozit, ale nemuze v tej zime :frowning2:. tak cekam jako na smilovani na jaro :grinning:
20. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
San proč nemuže v zimě???
20. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nedokrvujou se ji ruce. ani rukavice nepomahaji :frowning2:
20. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to znamená??? já mám dneska sakra dlouhý vedení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek