• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tohle je super věc http://www.ajuty.cz/shop/teutonia-kozesinovy-rukavnik.detail.1362.html tuhle jsem to viděla na několika kočárech a řekla bych že na zimu super
20. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zdravím vás všechny..teda vy jste se činili od rána... :grinning: vás dočíst..
já jsem ted u mamky ve strak na obídku... Natálka spinká, a jára ten zůstal doma s tatínkem v pelechu..
tak jdu se napapinkat... krásnou sobotu ženy :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my byly dopo na nákupech, jakub potřebovat nějaké domácí tepláky, já drogerii, teď budem jíst, pekla jsem kuře.
odpo přijede ségra s rodinou, budem slavit její narozky
holky, nemáte některá zkušenost s permanentním make-upem??? docela o něm přemýšlím.
20. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kláří.. pernamentní makeup mám na obočí, jelikož od přírody mám světlé.. mám ho asi u ž 6 let, zesvětlal mi , ael stejně si obočí dobarvuju. říkala mi že vyrdží max 5 let pak, že se musí obnovovat. je lepší ho uděla ted dokud není tak sluníčko.. musíš si to pak mazat, protože se ti udělají strupy a ty ti postupně odpadají, nesmíš je strhávat..
20. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hura,dite spi na balkone :grinning:
20. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o tom makeupu taky premyslim, od patnacti si taky maluju oboci. Videla sem ale jen takovou linku, delaj to i silnejsi - coz mi prijde prirozenejsi? A ve vic odstinech? Ja chodila na dobarveni, ale vzdy mi to udelali sedivy (rikali tomu hneda), ja bych potrebovala trosku do zrzava :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s tim ja zkusenost nemam, tak neporadim :slight_smile:. u me to vzdy jistila tuzka na oci :grinning:

nin,nevim jak bych to vysvetlila. proste se ji v zime odkrvi ruce,ona je pak neciti.
20. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky tuzkou, namaluju si oblicej na ten muj ksicht a muzu jit mezi lidi :grinning: :grinning: :grinning:

Tak sem Julince zkusila dat Tresku ve sklenicce a dostala sem kosem.. Jeste toho bylo o dost min, nez davam ja porci, tak sem pridelala bramboru a nic moc.. tak dodelavam mrkev, tu ji davam vzdycky a uvidim. Nojo, jako od maminky to asi neni :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda neco snedla (neco pres pulku porce), ale jedla trictvrte hodiny :unamused: asi ji to ted nabizet nebudu (mam jeste dve sklenicky) Ja teda kopr sama nejim, dela se mi z nej vylozene spatne, tady trochu bylo, snad nebude po me :sweat_smile:
20. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme tu dneska odpo meli babi s dedou, tak se venovali klukum, takze maly oddych :wink:
Ted jestou koupou :slight_smile:

Klari, tenhle make up vubec neznam :sweat_smile: co to je?
20. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to jste toho moc nesnedly, a jeste pekna doba, to u nas je to rychlovka, nestacim davat do pusinek :grinning:
Jako obidek trva pomaleji, ale kase, presnidavky a tyhle dobroty to je jizda :wink:
20. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda mi byli dnes na karnevale a a obě děti začli řvát tak pro malýho si přijela tchýně a tu starší sem přemluvila,aby byla v klidu,byl tam totiž obrovskej mickey mouse a oni se báli,že je to čert.tak sem za ním došla,aby se ukázal bez masky
20. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde jste vsichni :wink: domca spi u mamky adamek od pul 7 zejtra jdeme taky unas na karneval d. za ducha a a. za ovecku :grinning:
20. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my bjyly u nasich a malá nedala jinak než že tam bude spát, takže jsem sama, jakub tam zůstal bude s klukama koukat na olympiádu, tak nevím, sice se těším na fillm, ale nevím, jestli vydržím.
20. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám kde nic tu nic...... :grinning:
20. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi mala tyranka usnula ve 23 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme pro změnu vzhůru :confounded: spala od 8 hod a ted je vyspalá :sweat_smile: :confused:
21. únor 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to nezavidim, doufam ze nase bude spat do rana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my ted mame idylku :grinning:. pijeme pivicko,ja na pc,eda na ntb :grinning:
21. únor 2010 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám idilku..Natynka vedle mě na gauči usíná já u ntb jára v pokoji na pc a velkej spinká.. dneska má ..teda včera měl narozeniny... večer byl někde v tahu :confounded: přijel cca v 9 a šel spát :rolling_eyes: :unamused: :unamused:
21. únor 2010 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty v.ole, taky to mas tezky :pensive: . ja se ti fakt divim :pensive: . i kdyz zrovna ja mam co rikat :zipper_mouth:
21. únor 2010 v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne ranko sandro pekna fotka :wink: vstavali jsme v 7 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teda ja adamek asi po 6 ale celou dobu premejslel :wink:
21. únor 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prejeme krasne rano!
Vcera den bez kase a spinkani krasne!Takze zkusim dat na vase rady a koupim Nutrilon.
21. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ani vás nedočítám, je toho moc :grinning: Kačenka má za sebou první očkování, vše proběhlo v poho, žádná horečka, jen spala skoro celý den. Ve 3,5 měsících váží 6,2 kg, takže takovej malej buřtík. Musím se pochlubit, že spí celou noc, tak od 10 večer do 7.30 do rána bez přestávky. Takhle spí už od šestinedělí. Asi bude po mě :grinning: Neznáte někdo někoho kdo byl na liposukci? Já už o ní přemýšlím dost dlouho, ale ještě jsem se neodhodlala nechat si ty špeky odsát :grinning: psala jsem na jednu pražskou kliniku a tam mi nabídli konzultaci už tento čtvrtek, tak přemýšlím, že bych tam jela a zjistila co a jak. Aspon tu pneumatiku okolo pasu kdybych měla pryč, tak bych byla štastná :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
SAn, krásná fotečka.
Tak u nás už se nezvrací, bylo to jen jednou, pak už byla hodná, jen večery a noci jsou katastrofa, na dnešek jsem ještě nespala, řvala a řvala, od 1 hodiny bez přestání, teplotu nemá, bříško to taky není, ale je k neutěšení. Tak jsme jí v 5 hodin naložili do auta, že pojedeme na pohotovost, protože už nevíme co, jen jsme nastartovali tak usnula, tak jsme jeli na výlet do Horažďovic, pak ještě hodinku spala v sedačce, v 8 jsem vyjela ven a uspala jsem jí a spala do 10hod. Teď je naprosto v pohodě, vůbec nevím jestli s ní máme dojed na pohotovost, mám úplně strach co bude večer.
21. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
káťo - vždyť jsi v poho, myslíš, že operaci potřebuješ?? Mě přijdeš fakt v pohodě??? :sweat_smile:
jakub šel ráno pro malou k našim a neuspěl, takže jsme pozvaný na oběd a pak snad milostpaní půjde s rodičema domů :grinning: , můra nevděčná :grinning:
normálně, nevíme co máme dělat když tu není, chodíme tu kolem sebe, místo toho, abysme si užívaly klídku, tak se nám stejská a nudíme se. tak už ne, jakub zjistil, že venku fouká, tak jde lítat se skytem :sweat_smile:
21. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko to jste skoro stejne velky jako my ted :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Parada ze jste bez reakce. a Liposukci? o tom nemam ani tucha

Jitko tak to je dobre ze je dobre, ale taky bych se bala noci..

Normalne my spinkame :confused: :confused: :confused: To uz si ani nevzpomenu, kdy mi Julinka pres den usnula v postylce. Je fakt, ze strasila od 6.45, ale hrala si a hrala a najednou ticho. Sla sem za ni akorat s udelanym cajem a ona beruska spinka, hodim sem fotecku :grinning: :grinning:

San hezka fotka, uz sem ji chvalila na FB :slight_smile:
21. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, koukala jsem na fotky, malá je krásná. A taky koukám, že manžel má v ruce ovladač od playstationa, to samý co u nás :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mas doma deti dve vid? :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko koukam podle pokojicku ze ty asi taky rada zelenou co? :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
my ostudy vstavali pred chvili :grinning: :grinning: :grinning:
dekuju za pochvalu fotky :slight_smile:.

kato,liposukce absolutne nevim, ale myslis ze to potrebujes? :sweat_smile:. ja myslim ze ne :slight_smile:

jito, to je blby :frowning2: . to nevim co s ni :frowning2:. treba to bude dobry
21. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek