• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky

my žijeme plympiádou,takže po večerech mě tu většinou nenajdete :grinning: :grinning: :grinning:

káto já si myslím,že to nepotřebuješ,ale mě už kolikrát taky napadla tahle hříšná myšlenka,taky bych se chtěla zbavit toho kola kolem břicha :frowning2: :frowning2: :frowning2:

vařím,děti byly s frantou navštívit starou babičku,tak tam prej míša naháněla kočičky a snědla kus řízku,honzík se vrátil s pláčem,protože tam byl děda a on s ním chtěl jet domů,jenžýe on tam měl ještě práci,já jsem si mezitím pustila písnička na youtube,aby mi to tady odsejpalo rychlejc os ruky,dneska jsem si dala slovenskou muzik,začala jsem žbirkou,pak tublatanka a ted si pouštím hity od elánu,do toho dělám oběd,skládám vyžehlené prádlo,mám tady asi 3 tepláky velikost 80,jsou teplejší a spíš klučičí,ale míša je taky unosila,tak kdyste měla některá zájem,tak dejte vědět :slight_smile:

pipos,franta by nás tedy zítra hodil do písku,většinou vyjíždíme kolem půl devátý,asi pojedeme s honzisem nahoru na hradiště,a pak by nás vysypal ve městě,zkusí si tam ještě domluvit nějakou práci tak na hodinku,abych nemusela s mišákem autobusem a ještě uděláme nákup v tescu :wink:
21. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko: zelenou můžu :grinning: děti mám doma taky dvě, to starší mastí playstation stylem nevidim, neslyšim :grinning: Do tý liposukce asi půjdu, oblečená sice vypadam docela dobře, svlečená vypadám trošku hůře :grinning: :grinning: :grinning: Manžel mi řekl, že mi na to přidá, hned jak to řekl tak jsem na něj vyjela "myslíš si teda, že to potřebuju?", ha ha, typická ženská :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto, plympiádou? :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta je taky ve Vancouveru? :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne jíto, Lucko - já už jsem z toho zmaten :grinning:
21. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli a myslíšš,že to kafe stihnem nebo ne. :slight_smile:
21. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš to je krásný jak svítí to sluníčko co mě to dodá vždycky takovou energii,že už mám sakum prdum vyklizenou celou kuchyn i skříně vymytý prostě vše.a už bude i hotový gulášek.takže dnes má po delší době hodně dobrou náladu.co jste vařili holky?? :wink:
21. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tos me Kato uklidnila, ze nemam doma takovyho blazna jen ja. A taky hraje hry pro deticky jako Little Big Planet? :grinning: :grinning: Uz se tesi, az to bude ucit malou, ale ja pro to moc nejsem, radsi bych ji videla venku na pisku nez doma u bedny. Katko sice netusim jak vypadas, ale mas chvili po porodu, to se jeste vstreba :wink: No uvidis co ti ve Ct reknou, jestli tam pojedes
21. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadel a kolik vážíš a měříš?
21. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím,že jo,i když s naší horolezkyní ho budu mít v poklusu :slight_smile:

jinak tady mám spoustu bodýček,mikiny,overálky na spaní :wink:
21. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
v llllllllllllllllllllákli n ) to vam vzkazuje Julinka :grinning:
21. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to znám sice už mi malej ztoho vyrostl,ale já snim nemohla jít ani na návštěvu co předváděl,ale ted tak 3měsíce je v klidu.jinak byl na zabití všechno si vyřval neposlech jako to řvaní mu zustalo do dnes si něco umíní a je schopnej 2hodiny řvát a když se ho po deseti min zeptáš proč řveš tak odpoví já nevim a řve dál.a kde bysme se teda sešli v tý pasáži vedle bati?
21. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci uz skoro tyden prebiram Julinky oblecky, ale dnes fakt musim. Juli se mi pres noc zas totalne procurala a kdyz sem ji chtela prevlict, bylo toho uz vic malyho. To uz bylo podruhe, takze plenky Babydream nam moc nevyhovujou :frowning2: A pritom se mi tak libi ty kyticky a jak sou mekky, oproti tesco(kdyz ty Tecso mi nejak nevoni). Jeste zkusime ty Lidlacky, jak ste tu psaly. Najizdime na vel. 74, tak jestli neco Luci nafotis, jukla bych na to.
21. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak včera masakr nebyli žádný lidi, ale pokecaly jsme z kolegyněma, zatancovaly na prázdném parketé tak já se bavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kláři já o permanentním makeupu taky přemýšlm tady ve Strakonicích to dělá holčina a dělá to krásně jezdí k ní nějaká holka z Prahy která ho u ní dělá, má ho ted nově má nevlastní segra a mě se to moc líbí já bych chtěla rty a spodní linky cenově se to co říkala pohybuje - pusa - 4500, oko - horní linky 1100,- dolní linky 1100,-

Já bych Liposukci potřebovala taky - komlet celého těla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na mě by se vyřádili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,někdy příští týden bych se k tomu dostala a nafotím to :slight_smile:
21. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne Luci, nechvata to, neco jeste mame :slight_smile:
21. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte někdo zkušenost z plenkama z rosmanu - Babydream
21. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nino zrovna sem tu o nich psala. Nekdo je tu s nimi spokojenej. Ja sem spokojena s kremama od nich, tak sem je zkusila, ale uz dvakrat se mi Juli za tri noci, co je mela procurala durch :cry:
21. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to na brisko, jak na nem spala a mela zvedlou prdelku
21. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi naše míša taky bývá pročuraná na břiše a je celkem jedno jaký plínky má,my měli i ty baby dreams a nebyly špatný,měli jsme i z dm i shlekcera,ale jak říkám,v noci hodně hodně pije,a tak je ráno durch,at má huggies,pampers nebo tesco,ale když bych ji přebalovala,tak se vzbudí,tak to nechávám na ráno,třeba ji to odnaučí iod plen

ted jsem jí řekla,at si přinese boty,jedeme za babi a dědou,a přinesla :slight_smile: :slight_smile: ,cestu pěšky jsme zavrhli,všude kape ze střecha hlavně míša pořád cpe sníh do pusy a ten je ted pěkně blé :angry: :angry:
21. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsme byli na maskarni a pekny v tombole jsme vyhrali stavebnici
:wink: :wink: tak ma domik radost nino ja zatim spokojena jsem s plenkama na noc davam hugiesky
21. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme dneska meli volny den, nasi si vzali kluciky, tak jsme fakt odpocivali :slight_smile:
Neco jsem poklidila, protridila oblecky.

My jsme plenky z Rosmanna nemeli, tak neposoudim :wink:

Jito, co mala? Chudinka, snad ji nic netrapi :unamused:
21. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri to se mate, budou fotecky?

My tedy Tesco plenky neprocurame - jen asi jednou..
21. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my byli plavcit :slight_smile:. mamka hlidala. julca ji to prospala, pak pry nadsene zdlabla cokoladovy puding a jeste by snedla vic :grinning: a pak mi ji mamka privezla :slight_smile:
taky ode dneska vime ze julca mama rika opravdu vedome, i kdyz, ja to vedela davno :slight_smile:

adri,tak stavebnice super ne :wink:

babydream jsme nikdy nemeli
21. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, tak jste si to taky uzili, co? :wink:
Jak jste na to prisli, ze rika mama vedome? :slight_smile: Mne to taky nekdy tak prijde
21. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja si to myslela davno, protoze vzdy kdyz ji neco neslo nebo me chtela, tak volala mama mama. ale dnes jak mi ji mamka vezla, tak pry ve vytahu se zacala radostne trast a rekla mama :dizzy_face: . vedela ze jede za mnou :dizzy_face: . a to ji mamka nenapovidala :grinning:. proste sama :slight_smile:

anny, jj, docela uzili :slight_smile:. ale mohla jsem uplavat vic, ale nejsem moc dobry plavec :unamused: . dala jsem 11 bazenku a sla si na hodinu valet sunky do malyho :grinning: :grinning: :grinning:
ani,kdo ti hlida takhle kluky? vasi? oba najednou? tak to je super vid :slight_smile:. ja mam obcas pocit ze mamce staci 1 Julca :grinning: :grinning: :grinning: . i kdyz julca je rozmachana a vetsinou jen chovaci :sweat_smile:. kdyby byli dve, tak by se tak asi nenaucili protoze by to neslo :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, nasi, vetsinou oba najednou :wink: Ale nekdy i samostatne, ale jen chvili :slight_smile:
My jsme nastesti nenaucili moc chovat, kdyz jsem s nima sama doma, tak to nejde a neslo, takze ted kdyz je nekdo chova, maji to jako svatost a naprosto si to uzivaji :wink:

Ja bych si taky sla uzivat pohody do vyrivky :slight_smile:
21. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my používáme pampers na ten klidný spánek a nemůžu si stěžovat jednou jsem koupila sleep and play a malá měla samý flíčky takže já bych i měla strach dát jí jiny

mispuli tak co jak se domluvíme nebo co? :wink:
21. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Terynka byla celý den moc hodná. vůbec nazaplakala, byli jsme s ní 3x venku tak spinkala, odpol teda jezdila babička, ale vůbec jsem si nešla lehnout, jsem tak vystresovaná jaká bude noc, teď usnula s brekem, ale to je u nás normál, tak jsem zvědavá.
Jinak jí nic není, hraje si, povídá, směje se, jen méně papá, já si myslím, že to budou zuby. :unamused: :frowning2:
Any, San tak to jste měli super neděli. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To je dobře. :slight_smile:
21. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám vyhovjou Huggiesky a Pampersky tak radši nebudu experimentovat a zustanu u našich přověřených značek :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš nejspíš asi zubyska asi to vypadá že je bude špatně snášet
U nás se od 19 hod spinká

jinak od zítřka akce v rosmanu na HUGIESS plenky
21. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek