• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ja se doma tak nudim, sice kazdej den neco udelam, jako treba vyzehlim atd.Ale co pak? Doma naklizeno, v telce prd, net uz me moc nebavi. :frowning2:
7. lis 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To znam. Ja se ted dala na cteni a vymysleni blbin. takze ted mam prave na vlasech napatlany zabal a kdyz jsem si ho davala, tak me chytali pochybnosti jak to muze dopadnout :grinning:. Tak jsem zvedava :grinning:
7. lis 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé koukám že už jste na tom jako já,když jsem byla doma v těhu,pak jsem vymýšlela kraviny a manža jenom zíral,takže jsme měli novou ložnici,malovali jsme co se dalo... :slight_smile:
Sandruš my si stavíme tady jak teď bydlíme tak patro nahoru,bydlíme totiž dohromady s manžovo babiznou (omlouvám se za ten výraz),dokud jsem chodila do práce tak to šlo vydržet,protože jsem jezdila domů dlouho,ale od tý doby co jsem byla doma celý těhu tak jsem si pořád říkala že ustoupí až se malej narodí,ale ona je čím dál horší a mě už tady tečou nervy... :frowning2:
tak jsme si vzali půjčku od státu a už máme hotový místnosti,krov a střechu a teď už jenom budem zateplovat a dávat sádrokarton,elektriku,podlahy a bude hotovo a já budu mít svoje nahoře a bude klid
teď máme koupelnu,záchod a kuchyň společnou,sice je to naše ale bába sem pořád leze a dělá naschváli a takhle si nahoře zamknu dveře a je to
7. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co se takhle někdy sejít,já se občas scházím s holkama z práce a chodíme do tý nekuř. hospůdky u malířů,teď přesně nevím jak se to jmenuje, je to tam dobrý i pro maminky s kočárkama :slight_smile:
tak koukejte něco vymyslet
7. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

mám taky pocit, že když chodím do práce tak říkám, že bych chtěla být doma a naopak.
Ale hezky si tohle období užívejte

sayast: pak poreferuj, jaký byl film
7. lis 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
kde se touláte???? :frowning2:
8. lis 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

dneska jsem si přispala. Taky u vás svítí sluníčko?
9. lis 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
koukám že je zde pusto... :frowning2:
u nás dneska tak krásně svítí sluníčko a to máme ještě posvícení :slight_smile:
Venoušek spinká venku už od půl dvanáctý,normálně mu to závidím...
9. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: tak vy máte posvícení. Děláte taky hnetynky?
Jojo, chtěla bych být zase malá a takhle vyspávat
9. lis 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,no tak kde všichni jste???? :frowning2:
evule děláme i hnětynky
jinak jsem vám taky chtěla napsat,od tý doby co jsem doma na mateřský,tak si přivydělávám prodejem šperků,tak kdyby jste se chtěli pokochat nebo třeba i spolupracovat,tak napište,já to mám pro zábavu a výdělek není špatný,aspoň už se doma nenudím
těhulky a jak jinak je?
10. lis 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
ja se hlasim po pauze. Venovala jsem se manzovi, ale ted ma zas odpolku, tak nuda. asi budu uklizet. Jinak byli jsme na nestydovi, dost nas to zklamalo,cekali jsme od toho vic :frowning2:. ale zase jsem mlsala bonbunky :grinning:
plavecak byl taky super, ale moc lidi a cestou domu se nam nejak rozbilo auto :unamused: :angry:
Zdeni a copak obnasi ty sperky?
a srazik by nebyl spatny napad :wink:
10. lis 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak to bych si jednu dala. Já hnětynky miluju.
10. lis 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hnetynky taky miluju :dizzy_face:
10. lis 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ráda bych vám je dovezla ale bohužel nezůstala tady ani jedna
Sandruš,můžu ti poslat dopis na email,který posílám ohledně nabídky práce,tak se dozvíš úplně všechno,taky se můžeš podívat na internetové str. www.sbstrade.cz to je ta firma s kterou spolupracuju,je to všechno se smlouvou. Tak mi písni email,třeba do IP jestli nechceš veřejně a já ti to pošlu.
no tak já jdu pomalu přichystat koupání teda vlastně sprchu,tam se nám líbí a jak ... :grinning:
10. lis 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok,tak mi zdeni posli na meil nejaky info, ale spis z toho nic nebude. nejsem ted moc mezi lidma, tak bych nemela komu prodavat :sweat_smile: a na to abych kupovala ja ted moc neni :angry: :frowning2: . ale rada se dozvim neco novyho :slight_smile:
meil v IP :wink:
10. lis 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandruš,meil je poslanej :wink:
já mezi lidi nechodím vůbec,jen katalog pendluje po kamarádkách který přijedou na kávu nebo ho vzala mamka do práce dokonce i taťka a teď už mi volají zákazníci sami
mě do toho navrtal manža,já jsem to dělat nechtěla protože nerada lidem něco vnucuju ale teď jsem manžovi vděčná za to že mě do toho nutil :slight_smile:
10. lis 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
holky kde se touláte? :frowning2:
12. lis 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Achojky,
ja jsem tu :slight_smile:. Jen manza ma odpoledni,tak nakukuji az dyl :slight_smile:
taky mam ted navstevni tyden a kazdy den odpoledne za mnou nekdo chodi, tak je to super :sunglasses:
Tady kdybyste se chteli podivat, tento kocarek budem kupovat a jelikoz to risknem pres net, tak nekdy v unoru:
http://batolatko.cz/NEJNOVEJSI-MODEL!!!-FIRKON-QUATRO--KOMBINOVANY-KOCAREK,3039.html
12. lis 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jak se máte v tomhle ošklivém počasí? :frowning2:
Venošek spinká v kočárku na půdě ve svém budoucím pokojíčku a je mu tam dobře,už je tam od půl dvanáctý a jenom si pochrupuje.
Sandruš kočárek je krásnej. Já jsem taky tenhle druhý kočárek kupovala přes net,jeden den objednala a za 3 dny už k nám frčela PPL a jsme spokojený do dneška.Já většinu věcí objednávám přes net,do města jezdím jenom pro to nejnutnější.
13. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni,koukam ze tu jsme asi sami :grinning: :frowning2:
Jj,my se ted s manzou naucili taky vsechno kupovat pres net. Vyjde to i levneji a je to pohodlnejsi nez se v takovym pocasi courat po meste.
Kocarek je takovy kompromis mezi mnou a manzou,typ jsem teda vybrala ja,ale pockala na schvaleni :slight_smile: a pak barva. manza chtel cerny,ze jiny vozit nebude a ja komplet cerny nechtela,to se mi nelibi. Tak mame tenhle a krasne se nam hodi i ke psovi :grinning:. Budem ladit :grinning:. mame totiz bilyho fr. buldocka (ma jen cerny ucho). Stejny jako ten jak je v reklame na modrou pyramidu :slight_smile:
a mam se jinak fajn,za 2 hodky cekam kamaradku s malym,tak budu trenovat a myslim ze budu total vyflusla :grinning:
13. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem tu asi sama :frowning2:
14. lis 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak se hlásím zpátky.

sayast: krásný kočárek. Moc se mi líbí.
14. lis 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky,
jak je po prodlouženém víkendu?
Koukám že sem tady opět sama,Venďa si hraje s taťkou a já čučím zase do toho pc.
Alespoň jsem si mohla v klidu udělat objednávku na šperky,s tím mým malým uličníkem
to moc nejde... :wink:
17. lis 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko holky :slight_smile:
19. lis 2008 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :wink:
tak konečně tu nejsem sama nebo už zase jo?
19. lis 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz tu zas jsem :wink:
byla jsem v knihovne a u maci a jelikoz sebou mela naseho psika,tak to je vzdy na dlouho :grinning:
Jakpak je Zdeni?
19. lis 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem tu taky. Počasí je hnus co?
19. lis 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš,teď už je dobře,stavbu máme pod střechou a tak se nám ulevilo,už může sněžit.
Dneska jsme byli ve městě a teď jsme dodělali s Venouškem přesnídávku.
A jak se máte vy?
:slight_smile:
19. lis 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
z toho mam docela jednou strach, nejsem moc kuchynsky tip a predstava delat jednou kazdy den presnidavicky a polivcicky... uz abych zacala trenovat :sweat_smile:
Zdeni a kde vlastne baracek mate? To jste delali strechu v pekne zime tedy :angry:
pocasi je hnus, ja uz chodim zabalena jak snehulak a to nevim co budu delat v zime az toho ani moc neoblecu. a to na vanocni svatky mame jet k pratchyni na vysocinu, tam umrznu :sweat_smile: :rolling_eyes:
19. lis 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super, domeček pod střechou, tak to budete kutit v zimě vevnitř ne?

No je strašná zima. A má prý snežit. To abych vytáhla zimní bundu :grinning:
19. lis 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek