• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
uz jsem ale myslela ze malou nevytlacim. Na konci uz jsem nemela ani silu a ani tlaky. Tak to bylo horsi, ale strasne mi pomahali PA. Nemuzu si na personal tady v nemocnici stezovat. Jen sem tam byla horsi detska sestricka, ale tu jsme stejne nepotrebovali. a ty co se starali o me byli uzasne. I na sestinedeli.
19. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nedarovala, manza nechtel :frowning2:
19. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaj sem včera koupila, taky ho budu pít, ale to až před porodem ne? Ten já ráda, máme na zahradě maliny a ostružiny, takže sem ho v létě pila normálně..
19. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem fakt ráda, že se o tebe dobře starali, to je taky důležité.. Proč manža nechtěl darovat?
19. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ho pila asi od 34. tt, ale to jen 1x denne a pak az ke konci pridavala :slight_smile:. taky mi chutna :grinning:
19. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu brát ještě ta homeopat. Arnicu na hojení a ještě jedna na strach z porodu - snad mi pomůže aspoň to vědomí,že by to mělo zabrat :grinning: Jinak mi homeopat. vždy zabíraly.
19. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty se stejně máš, že už máš Jůlinku doma.. Tedy, jak sem se rozmýšlela mezi tou Adélkou a Jůlinkou, tak se mi moc líbí psát o vaší Jůlince :grinning: Je to vážně krásný jmého....Tak si jí hezky užívej, mějte se krásně, já půjdu něco ukuchtit a pak jedu zas ke tchýni za manžou. Takže sem zajdu zas až o víkendu, néli až v pondělí.. papa
19. bře 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Sandří, tak jsem jedním dechcem a z vykulenýma očima přečetla tvůj porod :slight_smile: :slight_smile: :confused: :confused:
Já mám furt strach že nepoznám doma kdy je čas jet - abych nejela moc brzo a nebo moc pozdě, každopádně už bych chtěla mít malého taky u sebe.

Zuzi: už se nám to začíná krátit viď já už se tak těším

Holky na co je dobrej ten čajík???????????,,
19. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš teda takovýhle porod bych taky brala :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
Ninus ten čaj je dobrý pro lepší porod,urychlí to porod a budeš se snadněji otevírat :slight_smile: kdybych to věděla dřív tak jsem ho taky pila,začíná se od 36 tt a pije se čím časteji tím lepší...
19. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a lneny seminko se doporucuje ze to miminko vyklouzne jako po klouzacce, ale u me asi bylo videt ze jsem to flakala, protoze jsem malou nemohla vytlacit.
Zuzko, my nejdriv dlouho chteli Rosalii, ale pak se nam to zprotivilo, tak jsme dali julii, jmeno je to nadherny. Takovy jemny.
Nin, urcite poznas kdy jet :wink:. U me to hodne urychlila ta tabletka, ale i tak je porod krasny zazitek. Je teda pravda ze ja jsem mela krasnej. Ale i tak, taky me to bolelo a kdyz mi dali Juliska na bricho, tak uz jsem o nicem nevedela :slight_smile:
Zuzanko, ja mela hruzu z porodu jeste jsem nebyla ani tehu a cim vic se blizil, tak to bylo lepsi a pak uz na to nemyslis.
Julica ted krasne spinka, porad na ni chodim koukat :dizzy_face: . a dneska se nam podarilo procurat plenku, obleceni i zavinovacku. a to nebyla prebalena jen 2 hodinky. Holt jsme holky sikovny :grinning:. Odnesl to tatinek. ja byla zrovna se psem,prisla jsem a on malou v naruci a ze je cela mokra :sweat_smile:
19. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Sandři, ještě jednou gratuluji, to jste to holky pěkně zmákly. Já byla těd na druhém ultrazvuku, začínám 7 týden a už bylo znatelné i srdíčko. Doktor řekl, že lepší bych si nemohla přát, tak jsem moc ráda. Nechává mně ještě tak měsíc doma, a pak se uvidí. :slight_smile: Sice mám sedavou práci, ale hodně stresovou, takže jsem ráda. Přišla mi první výplata a za 14 dní marození mám 3300 - tak ani nevim, za co to utratim, takovou fůru peněz :grinning:
19. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kato,
myslim ze s tim problem nebude :grinning:
Taky jeste jednou gratuluju, je to krasna zprava :slight_smile:

Holky co mate pred porodem, v Kaufu maj do patka v akci pleny Happy newborn-jedny z nejlepsich plenek,48 ks za 119 kc tusim. Uplne bomba cena. my je tam pujdem koupit, tak kdybyste chteli :wink:. preci jen uz to mate taky aktualni :wink:
19. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,jeste mi napadlo, manza ted zacal delat financniho poradce, tak kdybyste nektera chtela, nebo vedela o nekom komu by se hodilo poradit ohledne soucasne financni situace, tak pisnete do IP cislo a manza vam zavola. Vas to nic stat nebude, muzete na tom jen vydelat.
19. bře 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a copak vsechny delate? je tu nejake mrtvo :frowning2:
19. bře 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem tu :slight_smile: celý den stahuji filmíky ted jsem dostahovala nemocnici na kraji města :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sandři a kde se to jdá koupit ten čaj a to lněné semínko( to teda zní děsivě) :grinning: :grinning: :grinning: - já bych pro to šla do lékárny ale abych nebyla za blbce a ještě holky na mě už se podepisuje asi těhu demence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - jak že se ten čaj jmenuje???

Jinak už funguju skoro normálně sice polehávám ale vařím a alespon dopoledne jdu ze psem a pak mě vystřídá někdo z rodiny a i do města ale jen tak po tom našem malém náměstí, přece jen než stím balonem někam dojdu - resp. se dokutálím tak to je doba :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Sandři to musel být krásnej pohled manža z malinkou v náručí :dizzy_face:
19. bře 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
od včerejška jsem začala ujíždět na nanukách ale musí to být Míša - dneska jsem měla k jídlu jen 2 rohlíky se šunkou a zazdila jsem to 4 nanukama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: -jsem prasátko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Sandři, ta je nádherná, je to princezna. Tak mi si Jůlinku rezervujeme pro Davídka. Bude to jeho nevěsta :grinning:
Fakt se vám moc povedla.
Já tedy začínám mít z porodu docela hrůzu, bojím se, aby to dopadlo všechno dobře.
19. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak už doma :cry: klidně bych ještě u našich vydržela,ale po Frantovi se nám taky stejskalo a musíme naše nechat chvilku odpočinout :wink:
Murecka,tak jsem zvědavá,co se dneska u Čutky dozvíte,aspoň myslím,že jsi psala 20.,jestli je to ta holčička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,tak si pěkně příští týden naklušeš vybrat šatičky.Dneska a zítra je tady ta dětská burza,tak se tam možná zajdu podívat,ale my nic nepotřebujeme,leda Honzík jarní bundu,ale nevím,jestli se mi tam bude chtít táhnout s oběma dětma.Uvidím podle počasí,Franta říkal,že máme zajít k jeho rodičům,pak by to bylo po cestě,koupili bysme si k obědu řízek a tam ho spráskli :dizzy_face: :dizzy_face:
Nini,já zase v těhotenství ujížděla na chlebíčkách :slight_smile: :slight_smile: Jak psala San o těch plínách,musím z vlastní zkušenosti říct,že my je taky používali,ale jen ty newbornky,pak jsme přešli na pampers a teď nedám dopustit na huggies premium,ale to si musí každý odzkoušet sám
20. bře 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme v porodce meli na odzkouseni Fixies, ty byli super, pak jsem mela vzorky pampers newborn, nevim, ty mi nejak vadili, nevim cim. Tak doufam ze ta velikost mini je lepsi, mame 2 baliky :grinning: a doma mam ted babylove,ty nam vcera protekli skr i zavinku, nevim jak se nam to povedlo. mala nebyla prebalena jen 2 hodinky...
20. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
say já jsem taky zkoušela babylove ale pročůrali jsme je pravidelně, pampers jsem nemohla používat vůbec,to jsme přebalovali po 1,5 h. a tak teď používám huggies premium a jsem naprosto spokojená :dizzy_face:
a co malinká je pořád hodná? :slight_smile:
20. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
san za honzise byly tenkrát takhle malý jen fixies,taky je měli na nedonošencích,ale byli hrozně drahý a i v dnešní době si myslím,že fixies jsou drahý,pampers newborn jsme měli taky a nevadili nám(myslím teď u Míši),ale ty happy newborn fakt byly dobrý a za velice příjemnou cenu,teď už opravdu jedu v huggies,ale musí to být premium,ty obyčejný,jsou strašný,s tím,že to pročůrala,to se občas stává,mohla se nějak zamle,plínka trošku popojet a teklo to stranou,u kluků to bejvá ještě častější,aspoň nám se to občas stávalo,mě teď počůrala Míša,když jsem ji chtěla přebalit,takže to spíš vypadalo,že jsem počuraná já a to až na ponožce :wink:
vrátili jsme se z dětský burzy,nakonec jsem tam Honzisovi našla jarní bundu za 80 kč,je mu větší takže jí bude moc nosit ještě příští,možná i přespříští rok,docela tam byl výběr,ale my fakt tak nějak všechno máme
20. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak burza dobry, to je fajn :slight_smile:

jj, mala je porad zlaticko. V noci se vzbouzi po 4 hodinach na kojeni a pres den ji pomalu musim vzbouzet az ja po 3 :slight_smile:. Mezitim nezname ze by zaplakala, max. zaknoura. vecer teda asi hodinku koukame, tak chovame, ale to je to nejmensi. Opravdu je hodnounka. Kez by nam to vydrzelo :slight_smile:
Jen porad skytame, nevim cim to je...
20. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,san to je dobře,že je malinká hodná a nic ji netrápí.Míše asi poleze další zub,protože na mě křičí a to dělala,když jí lez druhej zub,skoro z toho ochraptěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu hledat foťák,u našich nezůstal a já ho nikde nevybalila,tak leda by zapad do nějakýho oblečení,jinak už fakt nevím :unamused:
20. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jsem taky ze Strakonic a četla jsem, že jste tu probírali Dr. Braunovou. Chodíte k ní někdo?? A nevíte jak je to když bych k ní chtěla přestoupit od jiného doktora?? Myslím tím svoji kartu. Vyžádá si jí nový doktor od původního nebo si jí musím vyzvednout já? Máte s tím někdo zkušenost?? Díky moc, Klára
20. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsme doma. Jsi dobrá Luci jakého máš pamatováka. Musím se pochlubit, je tam opravdu holčička, jsme moc šťastný, hlavně, že je zdravá a je vše jak má být. :slight_smile:
20. bře 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jsem vše dočetla.
Sandruš ještě jednou moc gratuluji k Julince. Je moc krásná. A tobě jako mamince to také moc sluší :slight_smile: . Porod jsem pročetla důkladně. Je dobře, že všechno probíhalo hladce. I když v tu chvíli si to čllověk nemyslí. :unamused: Zvládla jsi to na jedničlu.
Jinak s tím mlíčkem je to tak. Je třeba ho odsát, ať se neudělá zánět. Ono se to časem upraví, ale ty začátky jsou nejhorší.
Já jsem měla (teda ještě mám) odsávačku Medela a byla jsem spokojená. Už jí nepoužívám, Terka to všechno stíhá vychlastat :grinning: .
20. bře 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murecka,to jsou krásný zprávy,mám opravdu radost,hlavně,že je zdravá a s těma věcma to myslím vážně,koukej příští týden přijít!!!Nebo si aspoň napiš,co se ti líbí
20. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klaro, ahojky a vitej mezi nama :slight_smile:. K Braunove nas chodi tady vic a vsechny si myslim ze jsme spokojene :slight_smile:
Co se tyce prechodu, tak nejdriv se musis domluvit u Braunove jestli te vezme a tam ti poradi co a jak, ale myslim ze o kartu (nebo opis) si musis zazadat ty a pak ho Braunove dat. Teda alespon tak jsem to mela ja na ocnim, ale to je neco jineho. Zavolej si k ni a domluv se tam se sestrickou :wink:
Jinak krasne jmeno :wink:. Strasne jsem Emmu chtela, ale neprosla mi u manzela :frowning2:

Mur, obrovska gratulace ke slecne, taky se pak muzem domluvit a muzu ti nechavat nejake veci po nasi Julce :wink:
a co jmeno? uz mate? Ja ho hrozne vzdycky chtela rict, ale musela jsem manzovi slibit ze az do porodu ho nikde rikat nebudu :grinning:

Alco, dekuju za pochvalu Julci :wink:. Ja dneska koupila odsavacku v DM, je to obyc, rucni, ale ja ji chtela jen abych si ulevila, tak snad bude stacit. Musim ji vyvarit a zkusim to.

Lucy, co mala, lepsi? A co fotak, nasel se?
20. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, přesně tak, hlavně, že je zdravá. Ještě s tím nakupováním počkám, až nám to Turek potvrdí, jsem s ním domluvená, že půjdu 4D UTZ, tak okolo toho 25tt. Ale na šatičky kouknu a dám vědět. Na burzu jsem chtěla taky zajít, ale přijeli jsme až dlouho a už bylo asi to nej fuč, tak jsem tam nešla.
20. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
say moc děkuji. Myslela jsem si, že si asi pro kartu budu muset dojít a to se mi právě moc nechce - bojím se reakce stávajícího doktora :angry: :angry: . Jinak moc děkuji za pochvalu jména :grinning:
20. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek