• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

pipos jasně,do ip ti pošlu telefon a až pojedeme z hradiště dolů,tak ti písnu,tedy pokud mi taky pošleš telefonní číslo a sejít se můžeme tam,co jsi navrhovala,,psala jsi tu pasáž u spořky,jak je tam ta pekoška? :wink:

jíto,tay to může být růstovej spurt :slight_smile:
21. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jito, Adikovi nez se vyklubal prvni zub, tak to bylo neco podobneho jako pises, ale mel natekle dasnicky, takze jsem cekala prave zoubek. U Adika spime spatne pri kazdem zoubku a u Davidka to vzdycky zjistim az kdyz je venku. Proste kazdy to ma uplne jinak.

Jinak my jsme taky na pamperskach a huggieskach :wink: Jeste si nam nikdy nestalo, ze bychom je procurali.
Ale kazdemu uricte vyhovuje neco jineho :wink:
21. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
No, u ní je největší problém, chce spinkat a nemůže zabrat, mlátí sebou a řve a řve, chvilka mi usnula na ruce, ale jakmile jí sundám za chvilku brečí a je k neutišení, úplně se zajíká. Ale je to jen v noci, ve dne je hodná.
Fakt nevím, ale nechce se mi někde plašit, když nic jinýho jí není, ani teplota.
21. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my jsme jen na pamperskach :slight_smile:

jito, to fakt muzou byt zuby, julca napr. u tech prvnich ani dasne natekle nemela. nekolik dni pre (cca 14 dni) prestala jist, zacala strasne spatne spat, byla protivna. pak vylezl zub. par dni byl klid a zas nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ted jak blbe zase spi, tak si myslim ze je to tim jak se ji prorezavaji ty stolicky :confounded: .
21. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teplotu jsme taky meli az ke stolickam. a pres den byla normalni. zacali u ni sceny az v case spani
21. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jito, jeste me napadlo, kdyz zas bude neklidna, plakat, zkus ji dat nurofen a uvidis. kdyz ji bude neco bolet nebo to budou zuby, tak zabere a bude lepsi. kdyz nic neudela, tak uvidis ze pricina je jinde :wink:
21. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
U nas taky to bylo jen pres noc.
Ja jsem taky ted u posledniho zoubku dala dve noci po sobe nurofen a bylo to lepsi, tisi bolest.
21. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ona taky nateklé dásničky nemá, ale zdá se nám, že tam má dvě bouličky na dásničkách, ale zepředu, vlůbec nechce pusu otevřít tak nevíme.
No tak bude dál trpět, jen je to tak příšerný pocit, když křičí a nemůžeme nic a ty hodiny se tak vlečou, já se tak těšila, aby bylo ráno a mohli jsme vyrazit ven, sice jsme jezdili i doma, ale nic platné. Už jsem chtěla jít s ní ven už ve 4.30, alespoň před barák jí uspat.
21. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už jsem jí ho dala 1ml dnes před kaší, tak snad to bude lepší, už jsem 3noci nespala tak si potřebuji odpočinout.
Dala jsem jí jen tu trošku, ta jí nemůže ublížit a četla jsem, že je lepší ho dát dříve než až v bolesti, když křičí.
21. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jito ja si myslim taky ze se pripravuji zuby u adamka pozoruju ze spis ma nahore cerveny dasne ale ze by prvni zuby nahore :fearful: je to hrozny kdyz nevis co ji je :frowning2: doufam ze uz se to zlepsi moc ti to preju :unamused:
21. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jito,ja davala a davam 2,5 ml. jeden jestli neni malo :confused:
a me julca doted nechce otevrit moc pusu a ukazat. myslim ze by to mohlo byt k zoubkum
21. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky nemam docteno, my taky valcime, je to des, myslim ze na stoprocent zuby, mame natekly dvojky dole, a rezaky jednicky nahore nemuzu prohlidnout, neda se to, usiname ve tri rano po prisernem hysterickem revu, jen ji dam do postylky tak spusti jako blazen, teplotu nemame, trosku chrcime, ale ryma nam netece, odsat nic nejde, takze asi dobry, ryma to nebude, slintame uplne silen ale fakt silene, menim bryndaky co pul hodiny, dycky sup na topeni a tocim to. a uplne me stve ta nase vyrazka, ma to strasny ale fakt a na kontrolu jdem az za 10 dni, driv tam dr neni asi ma dovcu nebo co :frowning2: normalne jsem dala uplne pryc papirovky a mame znovu latkovky a je to hrozne znat ze se ta vyrazka zlepsila, takze papirovky cus bus, myslimze se nam to udelalo po tech baby dream, mam jich asi 40,nevim presne, kdybyste nekdo chtel velikost 7-15 myslim, ale urco je to od tech sedmi kil, vymenim za detsky cajicek nebo tak, se domluvime :wink:
21. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
San, já vím má se dávat 2,5, ale nechtěla jsem když nevím co bude, když bude brečet tak jí to dodám, spíš jsem jí to dala preventivně.
Tak si jdu k té naší prdelce lehnout, jsem úplně hotová, moc děkuji za rady a uklidnění, dobrou a klidnou noc.
SAnd budu mít ráno lepší zprávičky.
21. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačko, a to Kačenka usne poprvé až ve 3?
21. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jitus myslim na tebe :pensive:
21. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Jitus, normalne usla az ve tri rano , spala akorat po obede asi tak do dvou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
21. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jitus podle toho co pises to mate uplne stejny :stuck_out_tongue_closed_eyes: to budou jedine zuby, ja si rikam porad teplotu nema , rymu taky ne, kaka, cura pekne, prdi, neblinka tak co to muze bejt? ZUBY :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky ženy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teda vás dočíst..............

Ká´to kamarádka byla na liposukci stehen a už by nešla... musela nosit nějaké jejic prádlo cca3měsíce a stejně musíč držet dietu a hlídat se, kamoška to dodržovala ael jakmile se přestala hlídat tak to má zpátky

zuzy na vzkazík jsem toi odpověděla... já už bych na pernam. makeup už nešla :angry:
21. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme pred 15ti minutama usnuli, ale dala jsem ji panadol sirup podle vahy 5 ml a nez sla spat dostala na kartacek gel na dasne proti bolesti,tak si s nim posmidlala v pusince poradne, tak snad to bude dobry, ona delala uplne Jitus to co vam Terezka, rev a rev, uplne unavena, tak by spala, trela si oci, zivala, ale jak jsemji dala do postele, tak se uplne mohla zblaznit, dala jsem prso, vzala ji k sobe do postele tak usnula, jak jsem ji prenesla, tak zase rev, nakonec jsme skoncili ve tri rano u nas v posteli, timze jsemji ukojila do tuha, spala snama uz zbytek noci. a dneska min jedla , chtela jen mliko, co bylo tvrdy, tak to nechtela-treba ryzovy keksik, chleba atd, ani obed nechtela dostala misto nej mliko, zase ospala jak blazen byly skoro dve odpoledne a zase priserny rev az se zajikala, usnula nakonec u me na brise :pensive: uplne mi ji bylo lito,rve mi to srdce :pensive: :cry: :cry: :cry: tak ted vecer jsem dala sirup, uz to nechci zazit, a Kacenka se aspon vyspi :pensive:
21. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja zase jdu mam maly hlad :sweat_smile: holky drzte se, a klidnou noc :wink:
21. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je stejný jako u nás, akorád nám včera usnula okolo 19 na hodinku. Jinak ne a ne zabrat, řev až lapá po dechu, usne v náručí, ale když jí položim tak ožije jak když jí dám na jehly. Ty dvě noci předtím nic nebyli, to co bylo dnes, dala jsem jí jen trošku toho sirupu, když tak jí přidám, ale doufám, že to bude ok.
Tak to jdu využít, že spinká a jdu taky.
Kačí, tak snad to bude dnes lepší.
21. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, tak vam preju at uz je mate venku. vim o cem pisete, taky si tim prochazime :frowning2:. uz 5 mesic :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale oni jednou vylezou :grinning:

kato,julca nam od te doby spi v posteli. jinak bych se nevyspala
21. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
mě tohle vše teprve čeká...tak snad to bude v pohodě....
u Járy si už tak moc nepamatuju jak u něj probíhaly zoubky.....ale byl to kanec od narození a roubíř.. to Natynka je andílek..ve srovnání s Járovo spaním atd. tak snad ji to zůstane..
jinak u nás se spinká cca od půl 8.
ted mám ještě v kuchyni práci.. kostit kejtu :confounded: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak tu budu hned jak se s ní poperu :fearful:
21. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
u nas se spi,ale taky ma v sobe nurofen.

sari, tak at to neda moc prace :wink:
21. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
holky potřebuju poradit jaký líh potřebuju na ty naušničky?já mám 60% neni to třeba moc silný,aby jí to pak nepálilo a jak dlouho tam maj být namočený.díky
21. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
pipos - já nakládala do slivovice, večer před tím než jsme šly na píchání
holky, dnska jsem byla cvičit na trampolínách - je to záhul teda, ale super.
21. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
přidala jsem nový fotky, v sobotu byla u našich ségra, tak popřály malý k narozkám a večer jsme poseděli a popily, jestli chcete, tak se mrkněte.
21. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
klarko , zuzi krasny fotky :wink: holky uplne mam strach co nas ceka stema zubama a to chci prestat kojit tak do mesice :unamused:
21. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
klarko,krasny :wink:

adri,ja jsem stastna ze muzu ted kojit. proto si rikam, dokud rostou tak odstavovat nebudu :grinning:. fakt ji to uklidnuje

pip,ja ani nevim jakej jsem mela,ale asi 60%. namoceny ba byt min. 24 hod a i je tak nalozeny privezt k doktorce. kdyz je to dyl,nevadi. palit ji to nebude. jde jen o to aby byli vydesinfikovany dobre
21. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ja vim sandro je to lepsi u domika jsem to mela taky noci kvuli kojeni byli v pohode uklidnoval se u toho ale ja uz musim skoncit doku je malej kvuli ty diete uz me to vysiluje chtela jsem kojit jako domika ale proste to nejde
21. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek