• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak u nás se kouká na hokej :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino unas taky teda jen jindra ten v noci odjizdi tak ani nejde spat
21. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eda sel koukat na zborov. a me to doma u telky nejak nebere,tak to mam vypnuty :grinning:
21. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky hokej
holky, mě vás tak líto s těma zubama, já tohle vůbec neznala, akorát stoličky, to měla horečky a oteklý dásně, že ani nejedla a pomáhal heřmánek - měla jsem jí s ním masírovat dásně, ale taky si nenechala sáhnut do pusy, tak jsem jí uvařila heřmán.čaj a pila ho a to pomohlo. Ale malá už měla zánět v dásních , to není váš případ. snad bude brzy líp, zuby zatracený.
sáři a proč bys nešla na ten make-up??
21. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koukám s tatkou z Rusákama je to vždycky mazec :wink:
21. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři já bych šla a půjdu ted se to dělá šetrnou metodou to samé jako ta liposukce na kterou chce jít Káťa je šetnější a novou metodou ale taky dražší.
Já bych si nechala udělat ty rty konturu + vyplnění a až přišetřím tak ty linky
21. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři je jasný že tě to nemuže dělat nějaký lempl a nesmíš na tom chtít šetřit (proto je pak dost lidí zprzněnejch) :grinning: ale ta ženská to dělá krásně a precizně viděla jsem to na vlastní oči takže bych strach neměla

asi má šárka blblou zkušenost
21. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se zdárně poprala se srnou a jsem tu.. uf...
já taky budu nakládat naušnička do 60% lihu..
taky jsem koupila hipp čajček.. koukala jsem že to obsahuje cukr... tak mám heřmánkový a na dobrou noc.. no že by Natynka byla nadšená se říct nedá...ale něco málo si cucne...já ji snad ten čaj nenaučím pít :cry:

Kláří, nešla bych..protože mám světlé obočí a stejně jsem si musela dobarvovat obočí.. on je pěkný, ale spíše na tmavších typech at už linky, obočí nebo rty.. já byla teda jen na obočí a asi 14 dní jsem chodila se strupy v obočí.. než se to vyloupllo...ono to je u toho normální to by mi až tak nevadilo, ale to že jsem si to obočí stejně musela dobarvovat. máš to vastně taky tetování ale nejdou ti tou jehlou hluboko pod kůži spíš jen povrchově to vpichuje proto ti to taky časem zmizí ne teda uplně ale dost.. ještě ted to mám trochu znát.. tak jsem si v DM koupila barvu na obočí a řasy a
21. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a barvím se doma cca 4-5týdnů
21. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin nemám špatnou zkušenost...ale pro mne celkem zbytečné páč jsem si stejně musela dobarvovat
co je platné že jsem měla pod chloupkama tmavší konturu obočí, když obočí rostlo světlé :confused:
21. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
což já bych si obočí nikdy nenechala dělat to se mě nelíbí já chci pusu a ty linky
21. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jediny do ceho bych mozna sla, tak jsou linky. ale zas doma kdyz si udelam jen linky, tak to vypada blbe a stejne musim dat i rasenku. tak mi to prijde zbytecny. kdyz uz budu davat rasenku, tak ty linky jsou to nejmensi
21. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já bych zase nešla na pusu , ale láka mě obočí, mám ho slabý, dorůst jsem zkoušela vydržet už tolíkrát a nevydržím, a láká mě trvalá na řasy. Ale nejvíc mi vadí, jak jsem bledá, ale s tím nic neudělám., patlat se samoopalovákem nechci - to jsem stejně flekatá.
21. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári a u koho jsi byla??
21. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo co člověk to názor každému se líbí něco jiného
21. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale zkrátka bysme všechny chtěly vylepšit fasádu, ne?? :grinning:
21. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kláří ve strak jak je ta rohová lékárna naproti prioru tak je tam kosmetička čerová nebo jak se jmenuje a k ní jezdila tohle dělat nějaká z prahy, plzně?? už si nepamatuju. nevím jestli tam ještě jezdí..
jooo a chodí se tam asina 2x, 3x než je to hotové.hned na poprvé to není alespon u obočí.a u mě... :grinning: hned na poprvé se ten odstín nechytí
21. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, díky za info. No nevím, ségra má kamarádku kosmetičku, tak jsem jí zaúkolovala ať se poptá.
21. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
KLáři Žaneta Pivrnců k ní jezdí ta z té prahy co ho dělat ale už jsem ti to tady házela ale si to přehlídla
21. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOUKÁTE NA NOVU NA STŘEPINY??? JSOU CELÉ O EUTANÁZII :frowning2: :frowning2:
21. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin - no právě tu žanetu zná ségra, tak mi zjistí info.
sáři - nekoukám, radši, mě se pak o těhle věcech zdá. tuhle jsem koukala na nějaký dokument o koncentrákách a nemohla jsem spát , když jsem usnula, tak jsem se budela kvůli hrozným snům :cry: je to hrozný, radši nic nevidět. :frowning2:
21. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
TO JE NĚCO STRAŠNÝHO....... ČEKAT V BOLESTECH A VĚDĚT ŽE NENÍ POMOCI...
21. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
u nas noc celkem fajna :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky san.................
u nás taky ušla od 8 do 1 ve 3 a 6
dneska jedu na kontrolu na kyčle, tak se zajdu domlkuvit na ušní kdy přijdeme ..ještě si nechám Nataly prohlídnout od Horné.. porád chrochtá a už neodsaju nic
22. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari, tak dobre poridte :wink:
22. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak u nás noc taky ok, jen několikrát kňourla a v 1 a v 5 mlíčko, pak jsme spinkali do 6.30, sice neznám, že se talhle budí, ale musím říci, že byla hodná, když předtím zlobila. :wink:
San, jestli půjdeš tento týden do města tak se ozvi, nemůžeme jen středa a pátek.
22. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
začíná se lepšit počasí.. co takhle prohajda :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatim muzu kdykoliv :slight_smile:. tak co se domluvit a udelat nejakou hromadnou?
Utery nebo ctvrtek?
22. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mestovodnany.cz/fotkych2.htm
dobrý a levný typ na relax.... koukala jsem i koně mají tak vím kam v létě vypadnu s dětma
22. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek