• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
no,to budeme mit utrum i my nakupujici :unamused:
22. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mestovodnany.cz/ubytovn.htm

další typ na dovču.. taky to není tak drahé a hlavně je tam pro děti..bazén,koně prolejzky...rest, bar přímo tam....

tak holky příští rok tady???????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ju,pristi rok :grinning:
22. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
počítala jsem mě, járu a naty vajde tady týden na necelé 2700 tak o prázdninách vyrážím... týden v klidu.. na itálii to letos nebude, nytynka je malá takže letos to jistí čechy
22. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidá se někdo??? :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne :wink:

u nás vypadá že bude tak nějak krásně i když bez sluníčka,ale je tam teplo :slight_smile:

nám dneska neteče voda,bohužel vůbec, nějaký blbec tady z baráku nechal puštěnej kohoutek venku na prázích a voda tekla celou noc, takže máme spálenej motor u dárlinku a bohužel i průtokový ohřívač v kuchyni,protože spolubydlící nemohla pochopit proč neteče voda a tak bojlírek vypotřebovala a on jak nenačerpal vodu tak se spálil, to je dneska den
22. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni :confounded: :rolling_eyes:

my ted prisli z mesta,julca spi na balkone a ja musim jit neco delat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sari,ja se nepridam :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se zatím také nepřidám :frowning2:
22. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, že jsi neřekla, že jedete do města, taky jsme se vrátili v 11, už jste mohli objedvat z nového talířku. :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je,jito, me to nenapadlo :grinning:. mam nejak zafixovany jen odpoledne :grinning:. ale my dop chodime vyjimecne. dnes kdybysme nemuseli pro granule, tak me tam nikdo nedostane :grinning:
22. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my půjdeme ven odpoledne,teď vařím, ještě že mám doma kanystry 5 l s vodou, jinak bych ani neuvařila :confounded:

malej zase zlobí jako kanec,já už nevím co s ním, vymýšlím pořád samý kraviny, běhá a křičí jako zběsilej
22. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
at uz vam ty zubiska zlobivy vylezou, myslime na vas

Klari taky mas hezky fotky, mala je uz tak velka :slight_smile: , vy mate kone?

Tady mame taky krasne, Juli spala jen pul hodinky, tak uz se tesim odpoledne ven.

jinak my spinkaly bez papani ceeelou noc az do sesti, to nam jen vypadl dudlicek a pak dal do pul osme.Ze by Nestle kasicka byla v pohode? Mela ji tedy dopoledne, ale i pres den to bylo ok.
22. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kase od nestle jsou skvely :wink:

me julca stale spi, ja mam napul uklizeno. jeste utrit prach a vydrhnout koberec :rolling_eyes: . to byl napad ho koupit kdyz neni vysavac :rolling_eyes: . kdopak tak blbej napad mel (samozrejme ja :rolling_eyes: ). ale nejak jsem si nepredstavila ze budu nekolikrat tydne litat a drhnout ho rekzakem :sweat_smile: :unamused:

hale, co ta prochazka? prida se ke me a jite nekdo?
22. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, to si teda uzivas :frowning2:
22. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
san určitě.. kdy?? dneska jedu jen na kyčle ale jinak by mi vyhovovala asi ta 13.hodina..
22. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych se hned pridala, jen bysme k vam asi do vecera nedosly :frowning2: :grinning: Takze opet pujdu sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
22. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
utery nebo ctvrtek, jindy jita nemuze. a me je to jedno kdy :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári - ke šťástkům jsme jezdily leta, ještě s našima, ale teď to tam mají nějaký nový :astonished:
my letost snad zase itoška, příští rok jestli budu chodit do práce bych chtěla něco letecky
zuzi - nene, koně jsou lidí tady ze vsi, mají je v ohradě kousek od nás, tak je chodíme krmit.
22. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kláří no já si letos na itošku s Nataly netroufám, bude ještě malinká.... no nevím...možná ještě změním názor..
22. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári - jj, je ještě malá, to bych taky nejela. my byly loni ještě na vranovské, taky dobrý, měli jsme chatku a malá sebou měla cestovní postýlku - taky pěkná dovča.
22. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím že tady u těch to taky bude fajn... jára bude na koních bazén .. koiukala jsem že nabází i kurz potápění tak bych mu ho zaplatila... si myslím že by to mělo být fajn
22. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári my letos taky zase itoška :grinning: :grinning: :grinning: zase stejnej penzion,takže lignano,ještě jsme chtěli letecky bulharsko,ale asi to nebudeme stíhat skloubit,prrotože chceme jet se známejma,no a oni v červnu a na začátku července nemůžou nikam,no a pak by toho asi bylo moc,no ještě s nima hodíme řeč :wink:

takže do rakouska na hory s dětma nejedeme na 95,5%,takže se budu s dětma placošit tady ,kde ani nemáme pořádně kam jít,sníh špinavej,roztává,všude samá louže,do nich chce stoupat míša nebo si v nich máchá ruce... :confounded: :cry: :cry:

jinak dneska večer nám hlídaj babi s dědou a my jdeme za kulturou,jdeme tady do kuturního stánku na divadelní představení,tak se těším :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo, toho bych se nebála a kdyžby něco, tak domůto je kousek.
22. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že je to kousek.... a i typy na výlety do okolí je dost... tayk bych zajela za kamarádkou do pt..jí to slibuju taky už dloouho :astonished:
22. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to se mas, taky bych nekam razila..

Sari tak to ja sem odvaznejsi, loni v lete sme s Juli jeli pod stan na tyden. Byly ji tri mesice a bylo to super!A dokonce sme tam nebyli nejmladsi, bylo tam spoustu miminek.

na ty odkazy juknu odpo, az bude vic casu. Ted mi tu rejdi Juli, tak az bude vic klid :grinning:

Mne se Klarko kone moooc libi. Mam z nich teda obrovskej respekt, ale tak moc bych se svezla
22. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se loučím jdu se vypravovat a jedu s naty na kyčle paaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my byli loni na jednu noc na milavach v chatce,pak tyden u ed. prarodicu u jihlavy a pak na chalupach :slight_smile:

sari,tak at je to ok :wink:

luci a jak to ze nejspis nepojedete?
22. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
san tatka nechce a já se tam bohužel bez auta nedostanu :frowning2:
22. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha :frowning2:
22. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek