• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

v písku jsme se sešly se zuzkou pipos,bylo to fajn,ale stále ve střehu,naše malá ďáblice se předvedla,přemýšlím,zda bych neměla přehodnotit její karnevalovou masku a místo motýlkové víly shánět drak či čerta :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ja taky Julince najivne davam saticky, ze je jako nase princezna, ale neni mi to nic platny,co ona dela za kousky, to se rovna opravdu opicce :grinning: :grinning: Tchyne povidala, jak by ji koupila saticky na karneval a sla by za princezku, sme se doma smali, to by vypadalo, hopsaci princezna :grinning: :grinning:
Luci s tema horama je to skoda, tesila ses vid :frowning2:

Na Milavach sem uz taky byla, jen na den za kamoskou, ale prijde mi tam moc bahynko na koupani. To mi hrozne vadi, jak to tece mezi prsty a co vsechno v tom zije.. brrr kdyby se na me prisala pijavice, asi by to se mnou na miste seklo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na milavách byla kdysi dávno za sladkého mládí,pamatuju si, že jsem se tam strašně opila na rumu s kolou a chodila zvracet za stany :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak že jsme šli na stopa a šlapali strašnej kus přes les a po silnici :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se tam koupat nechtela,na me byla zima,ale byla jsem tam hozena i s oblecenim :grinning:

tak mame vyvenceno a julca mi to dospava na balkone :dizzy_face: . pekne takhle zlenivim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - mě psala kamarádka co jsme s nima jezdily na dovči ještě za svobodna, jestli něco nespáchámev březnu, ale chceme dělat ještě stání u baráku, pak nějaký úpravy, tak spíš ne, tak jen ta itoška, Jakub teda ať jedem ještě jako sami ale já nějak bez malý nechci, to si spíš uděláme přes léto nějaký výlety třeba s přespáním, ale Itoška doufám bude.
zuzi - já koně miluju, ale taky z nich mám respekt. dostala jsem loni k svátku od jakuba hodinovou vyjížďku, jeli jsme oba + instruktorka, bylo to super, ale jak jsem se bála tak jsem si to moc neužila.
22. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klaro ja byla ve dvanacti na tabore s konma a tam sem si je zamilovala. Od te doby sem sedela na koni jen jednou asi pred peti lety a to na ponikovi, kterej mi porad okusoval nohu :grinning: :grinning: :grinning: ale to proste neni ono.. taky rikam, ze by to byl krasnej darek, dostat vyjizdku (ja sama sem to kdysi dala segre), ale doma to zatim nikoho netrklo, tak si to asi budu muset nekdy domluvit sama :sweat_smile:
22. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu..kyčle v pohodě, ale ještě máme dávat plenu na široko a ve 3měs na kontrolu..

zuzy bud tak hodná :grinning:
22. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm Sari, asi zlobim no, a ja si rikam po kom je Juli takovej zivel :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé já tam zapoměla napsat , u, budu tak hodná :grinning: odpovídám na vzkazík... že to uděláme z mýho a uvidíš :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda jo, dik :wink: :grinning:
22. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady nikdo nepovida? Sem doma zas sama, beruska krasne spinka, ja brouzdam po netu, uz me to nejak neba.. asi pujdu na to nadobi, co se porad samo neumi umyt.. :confounded:
22. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vubec dnes nestiham byla jsem u hadravovy rano s adamkem na pindourku pretahla mu to sondickou chudacek malej opl. bylo sileny ted uz je lepsi kdyz cural tak ho to boli i jsem mu na noc dala paralen sna to trochu pomuze pretahuju a mazu framiko.jsem raa ze to ma za sebou rikala ze by sel stejne a je lepsi ted a ma pravdu domik byl ve 2 letech a to bylo sileny jsem se snim prala :frowning2: to nejhorsi ma za sebou odpol. jsem byla s domikem na plavani a kluci usnuli az v pul 8
22. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,chudacek :frowning2:. ale lepsi nez kdyz by z toho mel rozum :frowning2:

kdepak se nam toula nin?
22. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudinka malej :frowning2: ja vubec netusim, co bych delala, kdyby se mi narodil kluk - resp. co bude kdyz bude mit Juli jednou brasku. Starala sem se o segru, mam jen netere.. ja nevim co se s klukama dela :confused: :confused:
22. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: adri - chudáček, tak ať je brzy líp, šmudlík
22. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,co kycle? a byli jste u te horne?
22. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, san ty mas novou pasovku vid?
22. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,mam :slight_smile:. uz asi 2 dny :grinning:
22. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem blesk co?
22. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzdyt ti ji tu holky chvalily a ja myslela ze chvali tu na FB :grinning: :grinning: se omlouvam
22. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda jdu na to nadobi, ste me premluvily :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: pa pa
22. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi to bude lepsi jeste se nevzbudil a to uz urcite cural to je jasny no fakt to zvlada lip nez domik ve 2 letech proto jsem snim sla rikala ze by sel stejne teda neumiim si prestavit obrizku to musi bejt mazec :frowning2: cekam kdy se vzbudi a pujdu spat rada se svama holky sejdu v tejdnu klidne i nekdy dopol. odpol .totiz muzu az tak od pul 3 a to vy by jste byli uz zmrzli :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu... prala jsem se s jelenem :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
san kyčle dobrý.... mám ještě dávat plenu na široko a ve 3m na kontrolu....
adri chuděra adík.. švagrová koupala martina v hypermaganu aby se mu to rychleji hojilo..a taky mazala...

zuzy ty nevíš jak se to klukům dělá??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ránko,
dnes už na nás kouká sluníčko, tak se hned jinak vstává, snad bude hezky. :slight_smile:
Adri, tak snad už je Adámkovi lépe.
Šárko, kyčličky super, sám pan doktor mi říkal, že on tu plínku do 3měsíců dává všem, kvůli prevenci a sestra mi pak řekla, ať jí dávám jen na noc, protože bylo léto, tak aby se nepařila, tak jsem jí dávala jen někdy doma a pak na noc a vše ok.
Jinak u nás noc dobrá a teď tak šťastná v postýlce obklopená hračkami, asi už budu muset sundat kolotoč, nebo ho zlomí co s tím vyvádí a ještě si ublíží.
23. únor 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko :slight_smile:

Adri, co Adamek? Chudinka. A ze jste na tom byli takhle brzy? Vzdyt hodne doktoru uvadi, ze tak do 3 let se to muze pretahnout, ne?

Jito, to je dobre, ze uz spinkate dobre :wink:
My dneska taky noc dobra :slight_smile:

Sari, ja davala tu plenu taky jen na noc a vse bylo ok.
23. únor 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, kdybych alespoň věděla, že to byli zoubky, ale pořád nějak pořádně nic nevidím, hlavně nechce otvírat pusinku. :unamused:
Říkala jsem si, že když tak dětičky tolik trpí, proč jich nevyleze najednou více už za tu bolest, aby to bylo rychlejší. :unamused:
23. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, to by bylo dobry, aspon 5 najednou.
Tak muze se to tam na zoubky pripravovat a bolelo ji to dopredu.
23. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
adri,tak co?

sari,ja to nejdriv flakala ty plenky :sweat_smile:. pak se mi to rozlezelo, tak jsem je davala poctive a na noc dokonce dve :grinning:.
23. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek