• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jé to by bylo super a zachvilku by byli venku.
To sluníčko je, ale kanec, budeme muset za chvilku vyrazit ven, tak jsem se těšila jak si budu vyhřívat zádíčka a ono zalezlo. :angry:
23. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:

adri tak ať je malýmu brzy líp,je opravdu lepší že šel hned takhle malinkej než když je větší, ty děti to potom hodně špatně snáší :cry: :pensive:

já mám štěstí že nám to přetahování jde a jsem za to ráda, taky to dělám hned od narození a poctivě :sunglasses:

u nás je dneska zase krásně,to budeme celý den venku, včera to bylo úžasný :dizzy_face:
jo a voda už nám teče a dneska přijdou natahovat zbytek topení nahoře :dizzy_face:

včera už jsme si udělali návrh kuchyně, tak až bude chvilka tak vám jí pro ochutnávku pošlu
23. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto,míša u zubů zvracela jen jednou ato hned u toho prvního a dokonce to bylo 14 dní před tím než jí vylez,bylo to asi 2 dny a zničeho nic,pak to přešlo,od tý doby sice víme o každým zubu,co jí leze,ale už to není tak drastický

taky musíme ven,koupit něco k obědu,ale nějak mě nenapadá co :angry: :angry: a moc se mi tam s mišákem nechce,protože chce pořád lízat sníh nebo se máchat v loužích :confounded:
23. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,kuchyni pak hod, jsem zvedava :wink:

nam se zuby asi ted zastavili :sweat_smile:. ale 4 mame napul. bud jsou videt nebo citit. asi juli nabira sily na dalsi rust :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci,ja delala francouzsky brambory :slight_smile:. rychle a jednoduche :slight_smile:. a beztak na to mas vse doma :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, San ty bych si dala, my máme ještě dnes vaříno od mamky, uzené, knedlík a zelí, uzená polévka
Byli jsme venku, i když nesvítí sluníčko tak je tam hezky, už je cítit jaro při troše fantazii. :grinning:
23. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
san taky bychsi je dala,mám na ně už dlouho chut,ale věci na ně doma tedy nemám :frowning2: ,chybí mi mlíko,vajíčka a kus salámu do nich :wink: ,no nic mrkla jsem do mrazáku,děti dostanou kuřecí zvířátka,já si něco najdu a tatka si někam dojde,mě se fakt s tím zvířetem vůbec nechce ven
23. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pry uz rostou kyticky rikala vcera babi :dizzy_face:

jito, tak co ve ctvrtek? mela bys cas? prida se nekdo?
23. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já určitě mám čas. :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no vidíš jaqk jsi šikovná. :grinning: a jaké bylo divadlo? Na Hátu chodím moc ráda. :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v kolik půjdete ven, já bych taky šla s venouškem, přijeli by jsme za vámi, doma nás to nebaví a je tu děsná atmosféra jenom bouchnout :pensive:
23. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

díky za rady ohledně pleny.. taky budu dávat jen ana noc... chuděra aní se mi s ní nevejde do kaťátek :fearful:
Zdeni šup šup :grinning: :grinning: taky jsem na kuchyn zvědavá...
francouzké brambory bych si taky dala :wink: :wink: já vařím jelení guláš.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ve čtvrtek v kolik holky?? já taky půjdu :wink:
23. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, mě je to jedno můžeme po té 12 do 15 hod a dopoledne po 9 do 11.30.Tak jak to bude komu vyhovovat. nějak se přizpůsobíme.
23. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych brala spíše k té 12hod
23. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto jak jsem psala na budějovky,bylo to opět skvělý,mě prostě nezklamou a bylo plný kino!!! to se tady stává poslední dobou jen na Evu a Vaška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
23. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,jasne se pridej :wink:
ja bych teda radsi spis odpo jestli neva. dop jsem na prochazky lemra :sweat_smile:
23. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé luci - tys byla na Hátě?? Na tu bych taky někdy šla.
zdeni - na kuchyň jsem taky zvědavá. tady taky svítí sluníčko, ale taje to taje, malá je za cvhíli mokrá, už aby to slezlo. se těším až bude líp, tak nakoupím primule, vyhážu zimní truhlíky a šup s nima za okno (nejdřív ho teda budu muset umýt)
holky, nám dneska volala paní ze sociálky, kolem poledního jí máme čekat, tak jsem poklidila, doufám, že mě malá nepodrazí a bude se chovat slušně, jinak nám to druhý nedaj. :grinning:
23. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
klárko držím palečky aby všechno dopadlo dobře :dizzy_face:

kuchyň mi sem dát nejde,tak vám to pošlu na email, na koho zapomenu ať písne potom do IP email :sunglasses:
23. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,drzim palce :wink: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy dík :grinning:
23. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže já ostuda,nemám ani jeden email, tak mi je písněte :grinning: a já vám to hned pošlu
23. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári tady bejvá tak na ni chodíme pravidelně,mě se moc líbí

to je tedy pěknej humus,když se ozve ráno,že v poledne dorazí,já bych ani nestihla poklidit,jakej tady máme binec natož se psychicky připravit :confused: ,já taky čekám,kdy se nám ozvou,protože už to bude rok,co beru příspěvek na péči,tak se zase ozvou,aby mi náhodou nedávali nějaký peníze navíc :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kláří vy chcete adoptovat??? držím taky palečky :wink:
zdeni kam napsat email??
23. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já má\m naštěstí vaříno ze včera, tak jsem měla čas, ale vstávaly jsme v půl 10, já si ještě myla hlavu a do toho telefon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky vaříno ze včera :sunglasses:

holky tak mě nejdou odeslat emaily,takže to zkusím udělat jinde a pak vám hodím odkaz, měla jsem takovou radost že se můžu pochlubit a teď tohle :confounded:
23. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, taky se na kuchyn tesim :wink: Snad se podari.

Klari, tak at se schuzka vydari :wink: :slight_smile: Emmca bude urcite hodna :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky adamek v pohode jen kdyz pretahuju tak ho to boli jsem rada ze to ma za sebou anny jo uvadido tri letb ale jatomu neverim s domikem jsem byla okolo druhyho rokua bylo to silenya neumim si predstavit s triletym adamek je v pohode v noci spal pekne domik tri noci rval a rikala ze by jsme sli stejne musi jit videt uplne zalud a jim to neslo od narozeni sla bych na prochazku ale spis dopoledne tak kdyz tak priste nebo se muze ke me nekdo pripúojit zejtra dopoledne nebo vectvrek :wink: klarko tak na vas budu mslet a drzim pesti
23. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

Klari oni schvalne prekvapujou, aby videli, jak to doma vypada normalne vid? Ne jak po predvanocnim uklidu. Tak drzime palecky, ted uz tam asi navstevu mate.. :confused:

Sari s velkyma klukama tusim jak na to :grinning: :grinning: :grinning: ale s malinkyma ne e
A plenku sme davali jednu, pak nam pridali jeste jednu (a to ji nosila mala ve dne v noci, vedro nevedro) a tusim ze ve ctyrech mesicich nem ji konecne odpustili..

Ja mela k obidku rajskou, mnam mnam
23. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
loučím se. jedu do strak.......pa :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to za námi -vše ok, Emmča hodná, dělala, že se stydí, tak pohoda, pustila jsem jí krtka - ten to jistí.
23. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
klárko paráda :dizzy_face: :dizzy_face: Emička je šikovná holka :wink:
23. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek