Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
saarcik77
23. únor 2010
JJ BERU SNAD TAK NĚJAK BUDEME STÍHAT KVŮLI PAPU DNESKA NAPŘ PAPALA VE 12...
sayastautor
23. únor 2010
tak snad to klapne,kdyztak pockame 😉
saarcik77
23. únor 2010
jj kdyžtak ji dám najíst dříve abychom to tak nějak na 13 stihli
murecka76
23. únor 2010
Fajn, budu s tím počítat, jasně, že když tak na Šárku počkáme, budeme kroužit po malém náměstí a čekat 😃 😃 😃 , třeba vykoukne Ninuš z okna a přidá se také. 😃 😃 😃
saarcik77
23. únor 2010
ninuška na nás nějak kaká 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
23. únor 2010
jito,ted jsem misto krouzit cetla kourit 😃. tak uz jsem se divila 😃

nin na nas haze obr bobek 8-( 😃 😃 😃 😃 😃 😃
murecka76
23. únor 2010
asi zase selhalo připojení, snad teda :-| a není to nic horšího a nebo jsme jí snad něčím nenaštvali :-|
sayastautor
23. únor 2010
na facebooku jsem ji zahlidla =-)
murecka76
23. únor 2010
San, ty můžeš i kouřit 😃 😃 😃 já si teda nedám 😃 😃 😃
murecka76
23. únor 2010
Hmmm, tak jí asi štveme ]-( ]-( 😞 😞 😞 :-| :-| :-|
murecka76
23. únor 2010
Já jdu na kutě, než se tady s vámi rozkecám a pak nevím kdy jít. Přeji krásnou a klidnou dobrou noc
saarcik77
23. únor 2010
já jsem včera, dneska nin psala na ajsko a neodpověděla.....??????????????? 😕 😕 😕 😕
sayastautor
23. únor 2010
jito,dobrou 😉
to ja posledni dobou nevim kdy chodit spat :-N. ted cekam jeste na edu az prijde z prace,jsme domluveny ze dojde pro toceny pivi a budem si povidat, tak jsem zvedava

sari, to je divny =-)
mikesova25
23. únor 2010
Klárko jdu k holčině co česala ségru na svatbu, je na mateřský ale pracuje doma, už se moc těším x-)

já na vás taky poslední dobou nemám moc času, většinou jsem po večerech s venoušem,protože chodí spát dlouho,ale dneska kouká na mumínky, tak jsem tu
sayastautor
23. únor 2010
zdeni,tak s takovym raubirem to snad ani nejde stihat :-N
homeopatika vam teda nepomohli? porad usina dlouho?
saarcik77
23. únor 2010
san tak se zdá že se eda zklidnil??
to je fajn...
u nás je dusno...je nervní a řve na járu, na mě... tak se raději klidíme a neodporujeme.... jedu s dětma do města, za mamkou, dneska jsem byly za tátou v nemocnici a byly kecy jak jsem si byla někde užívat.. a co potom bude říkat ve čt?? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
23. únor 2010
jo,snazi se. u nas hlavne vazne komunikace :-p . pres mobil a chat na FB mame perfektni vztah, ale kdyz jsme spolu a mame se bavit normalne, tak nam to moc nejde 😞. kazdopadne se snazi (ale mohl by vic 😃). jen nevim jestli to uz neprislo pozde |-|

ja si dnes taky vyposlechla ze odpo vzdy min pisu, tak ze za mnou beztak chodi uzivat si soused kdyz spolu nic nemame :-N 8-( . ja uz to ani nekomentuju 😃. to on rika aby nevysel ze cviku 😃
vcera sam napsal ze by sam ze sebou nevydrzel. ale ze ja uz si zvykla,tak co. to teda nevim kde vzal =-)

sari, toho tvyho taky nakopat do prdele je malo
saarcik77
23. únor 2010
san máš pravdu..ale jak ty píšeš.. už sis zvykla.. já taky 8-( 8-( 8-( sere mě to ale co... nemám na to abych si někde platila nájem
sayastautor
23. únor 2010
jinak u me byl taky zvyklej ze sedim jen na prdeli. ja fakt nikam temer nechodila,cely tehu a ted ten rok co je julca na svete. spocitala bych to na prstech obou rukou co jsem byla s juli a na prstech jedny co bez ni, ale rozhodla jsem se to zmenit. tak jsem rozhodila site 😃. a zitra mam spicha s holcinou co chodila o rok niz na zdravku a ma o mesic starsi holcicku nez juli,ve ctvrtek jdu s vama, v patek cekam kamaradku s cca rok a pul starou slecnou a pak jsem se predbezne domluvila s holcinou ktera ma stejne staryho chlapecka ze zajdem na prochajdu az se uzdravi 🙂. a taky pristi tyden cekam spoluzacku ze ZS co ma o rok starsi slecnu 😃. takze doted jsem byla jen zavrena doma a doufam ze od zitra se to zmeni x-)
a to jsem prosim vsecno zvladla domluvit za 2 dny 😃
sayastautor
23. únor 2010
castecne jsem si zvykla,ale posledni dny pozoruju, ze me tohle prestalo bavit :-N. me nebavi zivot co ziju. a mozna ho casem i zmenim. nejdriv si to ale musim v sobe ujasnit. abych se neunahlila. preci jen, nejde jen o me

finance je druha vec, bohuzel ta nejdulezitejsi 😞.
saarcik77
23. únor 2010
nemáš ajsko nebo raději skype,? at vše nepíšeme tady?
sayastautor
23. únor 2010
mam 271-551-945 (ICQ)
ale napisem si kdyztak az zitra, za chvili tu bude, tak at si to jeste neprecte :-p . bylo by pak po rozhodovani 😃
sayastautor
23. únor 2010
jdu na kourovou 🙂
saarcik77
23. únor 2010
jsem si tě přidala do seznamu. nick mám stejný jako tu x-)
sayastautor
23. únor 2010
mam te tam 🙂
saarcik77
23. únor 2010
já taky 😃 😃 😃 😃 díky tak si někdy písneme přes ajsko
x-) x-) x-) 😉 😉 😉 😉
sayastautor
23. únor 2010
tak ju x-) x-) x-)
saarcik77
23. únor 2010
tak zatím dobrou.. pěkně si pokecejte a pochutnej si na pivíčku x-) x-) x-) já si ještě bud u na ntb dělat nějakou prácičku tak tu ještě chvíli strašit budu
sayastautor
23. únor 2010
jeste s nim neprisel :-p
saarcik77
23. únor 2010
se někde zasekl??
aby mu nespadla pěna?? 😃 😃