• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

JJ BERU SNAD TAK NĚJAK BUDEME STÍHAT KVŮLI PAPU DNESKA NAPŘ PAPALA VE 12...
23. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak snad to klapne,kdyztak pockame :wink:
23. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kdyžtak ji dám najíst dříve abychom to tak nějak na 13 stihli
23. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajn, budu s tím počítat, jasně, že když tak na Šárku počkáme, budeme kroužit po malém náměstí a čekat :grinning: :grinning: :grinning: , třeba vykoukne Ninuš z okna a přidá se také. :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuška na nás nějak kaká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,ted jsem misto krouzit cetla kourit :grinning:. tak uz jsem se divila :grinning:

nin na nas haze obr bobek :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi zase selhalo připojení, snad teda :unamused: a není to nic horšího a nebo jsme jí snad něčím nenaštvali :unamused:
23. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na facebooku jsem ji zahlidla :confused:
23. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, ty můžeš i kouřit :grinning: :grinning: :grinning: já si teda nedám :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, tak jí asi štveme :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :unamused: :unamused: :unamused:
23. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na kutě, než se tady s vámi rozkecám a pak nevím kdy jít. Přeji krásnou a klidnou dobrou noc
23. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem včera, dneska nin psala na ajsko a neodpověděla.....??????????????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
23. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,dobrou :wink:
to ja posledni dobou nevim kdy chodit spat :sweat_smile:. ted cekam jeste na edu az prijde z prace,jsme domluveny ze dojde pro toceny pivi a budem si povidat, tak jsem zvedava

sari, to je divny :confused:
23. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko jdu k holčině co česala ségru na svatbu, je na mateřský ale pracuje doma, už se moc těším :dizzy_face:

já na vás taky poslední dobou nemám moc času, většinou jsem po večerech s venoušem,protože chodí spát dlouho,ale dneska kouká na mumínky, tak jsem tu
23. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,tak s takovym raubirem to snad ani nejde stihat :sweat_smile:
homeopatika vam teda nepomohli? porad usina dlouho?
23. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
san tak se zdá že se eda zklidnil??
to je fajn...
u nás je dusno...je nervní a řve na járu, na mě... tak se raději klidíme a neodporujeme.... jedu s dětma do města, za mamkou, dneska jsem byly za tátou v nemocnici a byly kecy jak jsem si byla někde užívat.. a co potom bude říkat ve čt?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,snazi se. u nas hlavne vazne komunikace :stuck_out_tongue_closed_eyes: . pres mobil a chat na FB mame perfektni vztah, ale kdyz jsme spolu a mame se bavit normalne, tak nam to moc nejde :frowning2:. kazdopadne se snazi (ale mohl by vic :grinning:). jen nevim jestli to uz neprislo pozde :pensive:

ja si dnes taky vyposlechla ze odpo vzdy min pisu, tak ze za mnou beztak chodi uzivat si soused kdyz spolu nic nemame :sweat_smile: :rolling_eyes: . ja uz to ani nekomentuju :grinning:. to on rika aby nevysel ze cviku :grinning:
vcera sam napsal ze by sam ze sebou nevydrzel. ale ze ja uz si zvykla,tak co. to teda nevim kde vzal :confused:

sari, toho tvyho taky nakopat do prdele je malo
23. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
san máš pravdu..ale jak ty píšeš.. už sis zvykla.. já taky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: sere mě to ale co... nemám na to abych si někde platila nájem
23. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak u me byl taky zvyklej ze sedim jen na prdeli. ja fakt nikam temer nechodila,cely tehu a ted ten rok co je julca na svete. spocitala bych to na prstech obou rukou co jsem byla s juli a na prstech jedny co bez ni, ale rozhodla jsem se to zmenit. tak jsem rozhodila site :grinning:. a zitra mam spicha s holcinou co chodila o rok niz na zdravku a ma o mesic starsi holcicku nez juli,ve ctvrtek jdu s vama, v patek cekam kamaradku s cca rok a pul starou slecnou a pak jsem se predbezne domluvila s holcinou ktera ma stejne staryho chlapecka ze zajdem na prochajdu az se uzdravi :slight_smile:. a taky pristi tyden cekam spoluzacku ze ZS co ma o rok starsi slecnu :grinning:. takze doted jsem byla jen zavrena doma a doufam ze od zitra se to zmeni :dizzy_face:
a to jsem prosim vsecno zvladla domluvit za 2 dny :grinning:
23. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
castecne jsem si zvykla,ale posledni dny pozoruju, ze me tohle prestalo bavit :sweat_smile:. me nebavi zivot co ziju. a mozna ho casem i zmenim. nejdriv si to ale musim v sobe ujasnit. abych se neunahlila. preci jen, nejde jen o me

finance je druha vec, bohuzel ta nejdulezitejsi :frowning2:.
23. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáš ajsko nebo raději skype,? at vše nepíšeme tady?
23. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mam 271-551-945 (ICQ)
ale napisem si kdyztak az zitra, za chvili tu bude, tak at si to jeste neprecte :stuck_out_tongue_closed_eyes: . bylo by pak po rozhodovani :grinning:
23. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu na kourovou :slight_smile:
23. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si tě přidala do seznamu. nick mám stejný jako tu :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mam te tam :slight_smile:
23. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: díky tak si někdy písneme přes ajsko
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink: :wink:
23. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím dobrou.. pěkně si pokecejte a pochutnej si na pivíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já si ještě bud u na ntb dělat nějakou prácičku tak tu ještě chvíli strašit budu
23. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste s nim neprisel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
se někde zasekl??
aby mu nespadla pěna?? :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek