• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

třeba čeká až ho uvaří??? :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
eda vcera dorazil sotva jsem tu napsala ze neni :grinning:. prisel by driv kdyby si tam od cesty nedal 2 piva a nepovidal se slecnama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
24. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno ženy??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
koukám kde nic tu nic....

san asi jsme to tu znárodnili jen my dvě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ninuš na nás kaká, je online a ani neodpoví????????????????????????????,, že??nin??? :fearful: :zipper_mouth:
24. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

jakpak se daří, co v noci? Vyspaly jste se všechny dobře?
Já vařím obídek pro Davídka. Odpolčo budu dělat boloňský špagety, mám na ně chuť :wink:
24. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sari,koukam ze to tu vedem prevazne jen my :grinning:

evco,my noc dobra :wink:. copak vy?
24. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJ EVI..... natynka ted dopapala.... noc v poho usnula cca v 10 pak papu ve 3 a v 7 no a ted :grinning:
24. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
my noc taky ok, spinkali jsme od 19 do 3.45 (Terka měla strach, aby tatínek slyšel budíka a nezaspal hokej :grinning: ) a pak tradičně do 6.30, teď už jsme vyspinkaný, uklizíno, vypráno a uvaříno a pojedeme babičce naproti k mašince. :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: tak to je dobře ne? Jůlinka se umoudřila. My taky dobrý, krmení v 5:30 a spali jsme do 7:30.
šári: tak to je taky super noc co? :wink:
24. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi naty opět spinká :dizzy_face: :dizzy_face: já si udělala balíčky na MMB a odpo sjedu na poštu
24. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj cholky

my spaly taky hezky, do pul sesty, pak si Juli porad povidala. Ja se prubezne budila a ona si broukala, tak ani nevim, jestli jeste spinkala. Vstavala sem v osm a Juli byla ciperna, tak si snad jeste zdrimla.

ALE VITE CO?KONECNE DALAME "JAK SEM VELIKA" sem to vcera rekla, kdyz se Juli protahovala a od ty doby to umime a taky od vcera dela rybicku pusinkou a posila pusinku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mam veeeelikou radost
24. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ZUZY NO JSTE HOLKY ŠÍÍKOVNÝ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ze nam to ale trvalo,ppotrebovala asi pauzu beruska.

holky jakej mate kdo net? My sme u TS-Data a mame limit, kterej neustale prekracujeme. Jeste zvlast platime pevnou. tak to chci skloubit. Laka me kamoska k O2. ale tam je na me dost vysokej zriz. poplatek, to mi nerikejte, ze je to vsude tolik :confused: :confused: :confused: (3500,-)
24. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme O2. jára má napojený na dolejšek... na pevnou a já mám na ntb od O2 mobilní k tarifu O2 kůl dole platí net cca 400 a já taky tak nějak.. jen ten modem byl za 1000. jsem s O2 spokojená... data neomezeně
24. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak jsme doma dnes sel domik po o. adamek je na ranicku :frowning2: :wink: asi zuby hotovej knuci breci pindourkem to neni kdyz pretahuju tak nebreci tak ten uz je v pohode i v noci radil me boli palice tak svinska sedacka je tak teska furt stim litam tasky k tomu jsem uplne k.o. tak jsem si postezovala odpol. asi zajede sestrenice :slight_smile: tak si domca pohraJE S DOMCOU ZACINA BEJT PEKNE tak aspon tak :wink: v ten ctvrtek me to stve ze svama nemuzu jedine bych mohla tak 40 minutpo plavani ve dve hodiny
24. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ted jsem napsala peknou hovadinu domca si pohraje s domcou haha nene s kristynkou
24. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj adri od toho to ut je aby sis postěžovala :grinning: :wink: :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
modem mame wifi Sari, ten netreba..
objevila sem super stranky, kdyby se nekomu neco libilo, muzem objednat spolecne,mne se hrozne libi ty svetla do vany a segre asi vezmu svitici tkanicky (nosi porad jen ciny - to je moda :fearful: )
http://www.skeble.cz/koupelna/doplnky-do-koupelny/svetla-do-koupele-barevna
24. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
i kdyz ty ceny nekde :confounded:
24. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Zdravim vas.Dlouho jsem tu nebyla.Trosku starosti :frowning2: Mame uz stolicky dole takze velka slava :slight_smile: ze nam dali hodne zabrat.Ted marodime s pruduskama hrozi nam nemocnice.Malej nemuze dychat.Jsem hotova :frowning2:
24. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pink,tak at je lip :frowning2:

zuzko,sikulka julca :wink:

nase se ted naucila delat ty ty ty, je to roztomile :grinning:

net mame ebone. zriz. poplatek 2500 kc za antenu, ted platime 300 kc mesicne a je to bezdratovy.

odpo jsem byla s tou kamaradkou, bylo to super, na prochajde jsem potkala honzu od nin jak vozi malyho. tak copak asi dela nin...

no nic,mamka vozi,mam sluzbu v baraku, tak jdu vytirat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
plati to, zitra 13 hod u Bati? at tam nejsem sama :grinning:
24. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
SAn, já tam taky budu. :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
My dnes ještě poprvé nespinkáme, chrupkala totiž do 16.15 a tak tady ještě skotačí na dece.No snad nebude chtít čekat na tatínka až přijde po 20hodině z angliny. :wink:
24. únor 2010 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj děvčata tak dnes máme už naušničky chuděrka malá.a potom co jí to píchli tak otekla a s flekatěla :frowning2: .doktorka říkala,že má asi alergickou reakci na dezinfekci.tak nevim jestli sní mam jít na alergologii,aby jí udělali nějaké vyšetření nebo jestli stím máte nějaké zkušenosti vy?děkuji :slight_smile:
24. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pip,s tim zkusenost nemam :frowning2:. to ti spis mela rict doktorka co dal :confused:

jo, predstavte si, ze moje spoluzacka ceka 4. dite :stuck_out_tongue_closed_eyes: . to treti porodila teprve v lete :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
24. únor 2010 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
když se na to cítí proč ne já už bych teda další nechtěla.a co vy byste dělali,kdybyste čekali??? :sweat_smile:
24. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem ve spolek.
Zítra se nezučastním v tom čase většinou obědváme
Dneska vyrazil tatka ven a já měla uklízeci odpoledne.

šári jo byla jsem online ale nevím co bych ti měla odpovědět na to co jsi mě napsala to jsem jako nepochopila.
Holt nemám čas tady vysedávat věnuji se malému, a taky na to nemám nervy na připojení na to než se mě to načte.

Pokud byli nějaké pokroky opožděně gratuluji :wink: :wink: :wink:

Pink snad to bude brzy v pořádku my s pruduškamam marodily taky
24. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
pip: chuděrka malá, snad to bude dobrý. radši tam zajděte, za to nic nedáš.

pink: ať je brzy lépe
24. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pip, doufam ze se to nestane, opravdu nevim co bych delala :pensive: . na potrat bych psych. asi nemela a byt sama se dvema detmi bych nezvladla :frowning2:

nin, myslim ze vsechny tady se tu venujeme detem a ani jedna tu nevysedava cely dny a nic jinyho nedela :wink:. mozna jsem to pochopila trochu jinak nez jsi to myslela, v tom pripade se omlouvam
24. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Já tady o nikom neříkám že tu vysedává celý den a nevěnuje se dětem jen jsem napsala pravdu proč tu už tak často nejsem - malej leze,stojí a já jsem ustavičně v pozoru a když usne tak toho mám na práci dost.
Ale takovou reakci jem čekala :unamused: :unamused:
24. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek