• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak my už od 19.30 krásně spinkáme, dnes to byla taková pohodička.

Ninuš, tak jestli chceš vyrazit na procházku, určitě není problém se přizpůsobit s časem. :wink:
24. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš uvidím kdyštak tě písnu z ICQ kde se nachazíte a přidala bych se. U nás se spinká od 18:30
24. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že podskalí to jistí. Tak to jste šikovný, my měli dnes premiéru takhle dlouho, tak jsem zvědavá jak dlouho vydrží. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme dneska byly na slevách v takku, pořídily jsme, tak jsem spokojená
nin - u nás se taky spinká, to je klídek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chtěla jsem si dneska koupit nějaký "jaro" ´= kytku na stůl, chtěla jsem tulipány a prd, ale pravda je, že jsem se koukala jen v Prioru.
24. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,na me to jentak trochu proste zapusobilo, tak jsem se chtela zeptat. ano, ja tu vysedavam kdyz spi,ale to proto ze nic jinyho delat nemuzu abych ji nevzbudila kdyz mame tak maly byt. kdyz spi na balkone, tak si nejdriv udelam co potrebuju a pak jsem tu. ja teda nemusim za julcou stat kdyz jsme linejsi,o to to mam lepsi.
a co se tyka srazu, uz kdyz ses nezucastnovala tech minulych, tak jsme vsechny napsali, ze se staci ozvat a snadno se prizpusobime :wink:. je to jen o domluve :slight_smile:. ja si treba stale nepamatuju ze v 1 jite :slight_smile:. my treba jime pokazdy jinak, podle toho kdy a jak spi. nemame to dany jako treba vy
my nespime,ale to neni zadna novinka :grinning:
24. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je,klarko, ja te asi videla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . ja si jen nebyla jista jestli jsi to byla ty a vypadala si ze pospichas, tak jsem nic nerikala :grinning:. prochazela jsem akorat s brachou okolo prioru :slight_smile:.
24. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, mám pocit, že jsem tě taky zahlídla, ale chvátala jsem, musím využít toho, že malá sedí v kočáru a honem nakupovat. Když jí táhnu za ruku, tak toho nákupu moc nepoberu. :angry: Omlouvám se, že jsem aspoň nehoukla :pensive:
24. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko, v pohode :wink:. priste :grinning:

nin, ja se te nechtela nejak dotknout, jen mi proste nedalo na to nezareagovat. nemyslela jsem to spatne
24. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně dnes mamka přinesla petrklíč tak máme v kuchyni jaro. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte pravdu, chce to nějakou kytičku ať to jaro přivoláme. Už mi ten bílej nesmysl leze krkem :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes říkali v televizi, že v Krumlově už vylezli medvědi tak prý už je po zimě. :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pink tak snad se stoho malej dostane :frowning2: je to hrozny kdyz dite marodi :wink: jito to je sranda tak snad ten medved jeste nezaleze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skoda ze my to zejtra nevyjde ja ctvrtky nemuzu vubec ale treba se uzee nekdy domluvit na jindy muzu i dopoledne kdyz je domca ve skolce
24. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy..
tak my už taky spinkáme :grinning: byla jsem na návštěvě a dorazily jsme po 6..koupání večeře, poklidit.. a tak už jsem si sedla :dizzy_face:
zítra teda ve 13 u bati nebo je nějaká změna??

NINUŠ nevím co bylo k nepochopení na otázce?? na tento týden jsme byly na něčem domluvené... ??? sama jis říkala že rozhodnutí neměníš? ale tohleTADY řešit nebudu. když si nepamatuješ co si slíbila, na čem jsme se domluvili?
a psala jsem ti o té mikině.. tak mi na něj dej email a já mu napíšu sama.zaplatit něco a 3 týdny čekat na zboží?? nejsem tak bohatá abych vyhazovala penízky sem tam...
tayk tady nevysedávám celý dny, pc mám zapnutý celý den a sem tam odběhnu kouknout kdo co napsal a zareagovat.
San my taky nepapáme v pravidelných hodínách.. někdy si vezme míň někdy víc a podle toho se hlásí na další jídlo. proto jsem i psala že doufám, že tu 13 hod na prochajdu stihnem.. já mám ještě o to časový skluz, že musím dojet do strak 10km. ale není problém Natynce jídlo posunout. dám jí flašku dříve..něco si vezme
24. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
PINK... ať se ti malej co nejdříve uzdraví.... když marodí dětičky nebo mají bolení, každá mamina by si to nejraději vzala na sebe kdyby to šlo, aby se netrápily nemocemi ani bolístkami..

SAN... já taky když jsem ve městě.. nebo jedu autem... nevidím, neslyším.. :grinning: :grinning: :grinning: nin mi kolikrát říkala, viděla jsem tě v kaufu nebo tam a tam... dokud ke mě nepřijdeš a nekopneš do mě..nevidím , neslyším,,,:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nekoukám po lidech
24. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nemá náhodou dnes Honzík svůj velký den? Jestli si dobře pamatuji tak dnes, nebo zítra tak mu přejeme vše nejlepší a hlavně hodně zdravíčka a i nadále hodně štěstíčka, je to moc veliký šikula a že se s tím životem už dokázal pořádně poprat, tak jen tak dál. :slight_smile:

Šári, já myslím, že je srazík bez změny a platí ve 13hod u bati.
24. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to našla a má ty narozky Honzík opravdu dnes:
mispuli • Včera v 16:54 nee honzis je 24.2 a míša 6.3
Tak jsem to ještě stihli a Míša je na Miroslava tak to si budu pamatovat. :grinning:
24. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak taky přejeme vše nej, hodně zdravíčka, štěstíčka. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky všem,co si vzpomněly,honzíka dnešní velkej den zmoh tak,že usnul už v osm :grinning: :grinning:

jíto tatka je míra,že si pamatuješ datum? :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se přidávám ke gratulacím :grinning: :grinning: ...
jíto, san .. a kdo ještě vyrazí.. těším se na prochajdu.. má být hezky
snad nám vyjde papu v rozumný čas abych stihla dojet.. ale kolem té 13 to bude.. dám natynce papat dříve pak se mi prospí v autě a v kočárku........
24. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
je luci prejeme honzikovi tak vse nejlepsi jito dobrej postrech ja ani nevedela kolikatyho je :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz usnula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zitra ve 13 hod u bati :slight_smile:. tesim se :slight_smile:

sari, ty musis dojet, ja vyvencit psa, to zabere mozna vic nez tvoje cesta :grinning: :unamused: . jidlo si uzpusobim tak abysme stihali,no problem :slight_smile:. hlavne ze vas uvidim :dizzy_face:

luci,taky vse nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . je to uz velky kluk
24. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jsem zustala sokovana :sweat_smile:. jak jsem byla s tou kamaradkou,tak ji rodil novy primar,musela chudak klestema. malej pak 2x za sebou delali sono hlavicky. vse v poradku. tak za ni dorr prisel a rika ze vi ze je to blby,ale ze je to jeho 1. klestovy porod, ktery se obesel bez nasledku :sweat_smile: :zipper_mouth: :pensive:
24. únor 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - Honzíkovy dodatečně všechno nejlepší :wink: :wink: :wink:
25. únor 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Tak jsem tu delsi dobu nebyla, Davidek mel zase teplotu, zrejme k zubum :unamused:
Na srazik radeji jeste nedorazime.

Luci, taky se pridavame ke gratulacim :slight_smile:

Venku to vypada, ze bude krasne, to uz je parada :dizzy_face: Musim si taky uz udelat doma jaro :wink:
25. únor 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy...
dnesk aje nádherně, má být až 11stup..
jinak noc po našem exerimentu super.. natynka usnula asi V 9 pak hamu ve 3 a v 7 ráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zase spinkáme :grinning: takže nám papu vychází na 13hod :confused: :frowning2: ..ale my budeme holky šikovný a napapáme se dříve abychom stihli prochajdu..tak já zase mažu něco dělat, postavit si an oběd...jako každý den atd..

Nin žádná z nás tady nevysedáváme celý den.. KAŽDÁ z nás co tu jsme máme děti, máme svoji domacnost, vaříme obídky pro manži a dětičky... kterým se i věnujeme a tady jsme když se najde volná chvilička, nakouknout co nového.. reagovat atd.
já mám výhodu, že Natynkaje ještě malinká, že nevyžaduje tolik moji pozornosti, protože mi skoro pořád spinká..ale i když mená své dny.. chvilka se najde,KDYŽ SE CHCE
25. únor 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
dnes nestíhám, jsme nějak protivné, tak jen chci potvrdit účast na procházce,

Any, tak ať Adámka přestanou brzo zoubky zlobit. :wink:

Luci, není je to Miloslav, ale nějak si to pamatuji, mám docela kalendář se jmény v hlavě. :slight_smile: Tak to byla pořádná oslavička, když to Honzíka tak zmohlo,
25. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink:

já sem taky moc nechodím, jednak nemám nějak náladu ale není to kvůli vám a jednak jsme pořád venku, je tak nádherně, kéž by to už zůstalo :dizzy_face:

dneska jedeme k našim, jdu k tý holičce, tak se mocinky těším, už mám i účes který bych chtěla,tak jsem zvědavá, jen nevím jakou barvu, ale Niky povídala že něco vymyslíme :sunglasses:

Ninuš máš nádherný fotky, Honzulka je kouzelnej :slight_smile:

Mispul Honzíkovi vše nej :dizzy_face:
25. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto,hlavní oslava s dortem bude v pátek :wink: :wink: ,včera jsme byli na karnevalu od krtečka a bylo to super,myyslela jsem,že se tam odrovná i míša,ale stejně usnula až po půl desátý :confounded: ,hoši v noci nepotěšili,ale lyžaři a sáblíková to vynahradili :slight_smile:

ted čekám na balík z mmb,a pak půjdme ven,oběd máme od babi,jak ona říká kuře v rejži,tak nás nebude nic nutit chvátat domů

zuzi na tu škebli už jsem párkrát koukala,taky se mi tam ty věcičky líbí a možná půjdu do toho toaletáku se sudoku :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj v¨šem,
tady je taky nádherně, ale jak to taje tak je všude bordel, takže já jako každý den peru bundu a oteplováky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mě jako neba už aby to slezlo a bylo sucho.
zdeni - tak pak dej fotku, jak ti to sluší :wink:
25. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek