• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jj zdeni dej foto i s brejličkama..................... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári já se taky těším na sucho,mišák vleze do každý louže a mě už to nebaví :confounded:
25. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

teda napred mi nesel konik vubec a ted sotva leze.. ale aspon neco :grinning:

Zdeni dneska si tu nejak brzo :grinning:

Luci Honzikovi vse nejlepsi k narozeninkam!..... Z ty skeble se porad nemuzu rozhodnout, jestli ty svetla jo, nebo ne. Je to dost drahy za 500 jen dve, ale tak kraaasny. A z tech sviticich tkanicek by byla segra hotova :grinning:

Pip o takove reakci sem ani neslysela, chudinka mala, at je brzo ok

Anny ach ty zoubky :frowning2:

Pink tak se brzo uzdravte

Tyjo San, 4 deticky takhle po sobe, to je i na me dost.. Jara me premlouva uz dlouho na dalsi mimi, aby nebyli s Juli moc od sebe, ted mam kolem sebe tolik tehulek, ze uz me nakazily a vysadila bych prasky hned, ale nemame hotovy bydleni a v jednom pokojiku, jako sme ted to fakt nejde.. takze hned jak budem kolaudovat oslavime to bez prasku :grinning: :grinning:

Jinak driv ste tu vsechny byvaly casteji (krom me, ja tu sem vic ted :sweat_smile: ) tak to nekdy prekapi, ze se nektera
dyl neukaze, tak to bylo mysleno ze jo?

u nas se spinka, Juli byla vzhuru uz v 6.45 a ted nez sem udelala kasi, tak usnula :sweat_smile:
25. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
u nas noc nic moc. ale nevadi,kazdy den neni posviceni :slight_smile:

ted pujdu neco delat a v 1 se tesim :wink:

anny,tak at adamkovi zoubky uz vylezou :frowning2:
25. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni děkuji za chválu :wink:

Nejdřív jsem nechtěla ale reaguji nikomu jsem tu necpala že tu vysedáva každý den jen jsem prostě napsala že tu nemám čas být a hlavně proč ale tušila jsem že se bude reagovat a jak jsem čekala potrefená husa se vždycky ozve a opět se moje slova vytrhli z konceptu ale co a Šárka si asi myslí že nevím že tu všuichni maté dětičky, manžely a domácnosti si asi myslí že já jsem uplně blbá a asi zapoměla že tu jsem podsatně déle.
a možná má v jednom pravdu chvilka se najde když chce ale co když se nechce.
Tím to uzavírám
No nic holky mějte se tu fajn a na dovču samozdřejmě já jedu
25. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko: koukala jsem na fotky Adámka. Ten má vlásků a koukám, že se mu taky začínají hezky kroutit :grinning:
nám taky, za chvíli budeme mít doma kudrnáče :sweat_smile:
25. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
julce se zezadu taky krouti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,ty nemas v albu zadny fotecky?
25. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,hezky fotky honzika
25. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik evi, bude kudrnatej no :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ted cekame anicku s klukama, to tu bude zase rodeo :grinning:
25. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,proč ty děti tak rychle rostou :cry: :cry: ,ale jsou čím dál tím krásnější,všechny fakt :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ahoj :grinning: :grinning: jo Ani to říkala že jede do Blatné škoda že jsi minulý týden nepřijel my jeli i z Honzou k ani to bylo rošambo po hodině jsme musely jet domů malej plakal protože se mu nelíbilo jak klucí radostně pískají :grinning: :grinning: :grinning: až ovladač ho zaujal :grinning:

Luci proč ty zuby rychleš nerostou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti malej je nádhernej na te poslední fotečce je to andílek :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata tak si hezky užíte prochajdu a někdy příště se přidám taky,kdyby vám to nevadilo mame ve strakách babičku.dnes jsem byla s malou na 6měsíční prohlídce a víte co mi řekl,že už mám malý dávat všechno i omáčky atd docela hustej co jsem myslela,že je ještě brzo.

a prý to nemohla být alergická reakce,že by jí muselo otéct to ouško.tak si myslí,že by to mohla mít jak brečela hodně kvůli tomu pneumotoraxu.je fakt,že já jí plakat nenechám ,protože se mi pak dusí tak ta plícička na to asi neni zvykla,protože,když se jí to stalo tenkrát tak taky otekla a mysleli si chvíli,že má alergii.
25. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo luci dodatečně popřej honzíčkovi hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka
25. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peto,ta posledni fotka je fakt kouzelna :dizzy_face:

pip,jasne ze se muzes pridat :wink:. a kdykoliv. ja mam casu dost, stejne uz ted zase zacnu vic chodit na prochazky, tak se muzes pridat, kdyz budes mit cestu :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: nemám, vymázla jsem je. U holek z jedné diskuze,kam chodím i já, začal někdo zneužívat fotky, tak jsem je smázla.
25. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipos ježiši co máš za doktora, to bych řekla že je sakra brzo v 6m my teprve začínaly s mrkvičkou :slight_smile: Nás příští měsíc čeká 12měsíční prohlídka tak sjem zvědavá. Tak dneska se u nás ještě spinká, venku krásně vykukuje sluníčko tak odpo vyrazím ven a tatka bude čekat na technika kvuli natu no měl by se ozvat a přijet nám ho zapojit
25. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pip,julca omacku jeste nemela a to ji bude rok :grinning:

nin, tak se pridej k nam :wink:
25. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
San my pujdem až tak po 14 hod až se probudí napapá ještě změřím jestli nemá zvýšenou jinak by jsem nešli

Holky jak oblíkate dětičky ven tohle počasí je takový nevyzpytatelný :sweat_smile: a na kombinézu bych řekla že je teplo
25. únor 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
HURÁ TECHNIK volá bude novej internet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už k nám jede :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin já jí dávám punčošky,kalhoty, bodýčko s krátkym, mikču a bundu a kočárku má fusak,ale bez deky tak taky nevim jestli to neni moc nebo málo,ale jako ona nesnáší,když jí je teplo a v kočárku je hodná a,žádnej cvalda není váží 6900g takže jí ani nemá co hřát teda jestli je to jako u dospělejch pač já jak jsem tlustá tak mi je furt horko. :grinning: :sweat_smile: :grinning:
25. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja davam body s dlouhym,teplaky (nebo puncochace), mikinu,bundu, cepici. rukavice nevim :confused: . vcera je mela. fusak, nanoznik

nin,skoda,mohla ses pridat :wink:
25. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz musela zacit davat jarni bundu. Mfame jen body dl. rukav, dupajdy bez rukavu, mikinu a bundu a cepicku do fusaku. A i tak je nekdy Juli horko, kdyz sviti slunicko.Jak sme si zdrimly dopoledne, pujdem ted jen babicce naproti k busu a spinkat budem az dl..

Pip omacku? to cumim
Aale dnes sem cetla, ze po sedmem mesici neskodi kousilinek kurecich jater. Ale jen tak 20g. Ted je delam k obedu (omacku s ryzi) tak uz sem Julince kousek undala.
25. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, ja ji oblekam podle sebe. dr. mi rikala, to co mam ja + vrstvu navic (deka,fusak). takze kdyz ja mam zimni bundu, davam i juli. ona navic lezi, ja kdyz chodim, tak se zahreju vic. ale kazde dite je jine :slight_smile:. julca si treba nestezuje :grinning:
25. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja se loucim,julca uz je napapana, jdu nas oblict,vencit a za holkama :slight_smile:
25. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to taky zarazilo říkal dávejte všechno co jíte vy jen mín solit a nedávejte uzeniny a vepř maso.tak nevim no při klukovi mi pomalu vynadal,že jsem dávala čajček od narození a ted tohle je fakt husták.ale každej říká něco jinýho a myslí si taky každej svý.vždyt se to mění každou chvilku.
25. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
uzijte si hromadnou prochazku

my taky uz pujdem a odpoledne chci gruntovat chodbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jarni uklid no :slight_smile:
25. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek