Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
mispuli
20. bře 2009
Ahoj,přeju hezkej večer,manžel šel na pivko,Mišulka už spí a Honzík kouká na krtka a snad taky brzo usne,Foťák se našel,byl v tašce,přitom jsem do ní koukala nejmíň 10x 😕 😕
Ahoj Kláro,koukám,že máme stejně starý holčičky,kdy je Emm narozená? Míša má narozky 6.3. 🙂 🙂
klaraemma
20. bře 2009
ahoj Mispuli - malá je 29.2!!
murecka76
20. bře 2009
Luci, tak to je fajn, že je na světě.Ono to tak bejvá, že není vidět i když tam koukáš, nebo něco najdu, tam, kde bych to vůbec nehledala.
San, se jménem to bude horší, máme více variant:
Rozálie, Viktorie, Barbora, Tereza
Pro kluka jsme měli jen Adam.
Taky jsme chtěli Emmu, ale nejde nám to k příjmení, u nás to zní jako EMA MÁ MASO, samé ma ma.
mispuli
20. bře 2009
Tak to je akorát mezi našima dvěma rybičkama,Honzis je 24.2.,ale uměla si vybrat datum 😃 ,mám 2 spolužáky ze základky,co taky slaví narozeniny jednou za 4 roky 😉
Jo jinak Honzis už taky spí,takže aspoň chvilku "havaj",nikdo nic nechce 😉
mispuli
20. bře 2009
Murecka mě by se stašně líbila Rozálie,to je fakt nádherný jméno,všechny ostatní jsou profláknutý,já původně chtěla Alžbětu,po Frantově babičce
klaraemma
20. bře 2009
jé, moje sestra je 23.2. No jo, s tím datumem to je fuk oslavíme to vždycky.Ale taky už jsem se setkala s tím, že nám politovali - nevím proč, hlavně, že jí máme, že 😃
mispuli
20. bře 2009
Já nelituju,má ve vínku něco vyjímečnýho a přesně tak,hlavně že je 😃 😃
murecka76
20. bře 2009
Luci, taky se mi to strašně líbí, ale nějak to nemůže unést rodina, tak nevím. Pořád slyším," Rózy máš velký kózy. "😃
klaraemma
20. bře 2009
Mispul - jasně. My taky koketovali s Rozárkou a taky Amálka. Teď se mi ještě líbí Ela.
mispuli
20. bře 2009
Ale houby Barbora je zase brambora,Viktorie vikina kikina,to mi hned naskočí jméno pro psa a terez je stašně moc,ale to je můj osobní názor
klaraemma
20. bře 2009
holky, kdo bude chtít tak si na každý jméno něco najde ]-(
mispuli
20. bře 2009
to je jasný a nejhorší to máme my úči,mě u každýho jména hned naskočí nějakej deb.. nebo grázlík
klaraemma
20. bře 2009
joooooooooo, já teda nejsem úča, ale taky mi některý jméno připomene nějakýho vo.... :-N
murecka76
20. bře 2009
Holky to máte pravdu, nebo si to jméno s někým spojím a tak to jde dokola, Amálku jsem měla taky. :-| Ale taky špatná. Těch Terezek je fakt spousta, to by se seběhlo celé dětské hřiště. Já to taky neměla ráda, na ZŠ jsme byli 2 a na střední 3 ve třídě a byl to opruz. 🙂 🙂 🙂
mispuli
20. bře 2009
muri,ještě máte čas a ono se to nějak vyvrbí,u nás už byli všichni smířený s tou Alžbětkou a my se nakonec vytasili s Michaelou 😃 😃 😃
murecka76
20. bře 2009
Betynka je taky hezký. 🙂 🙂 🙂 Jo mamka dnes povídala ať dáme Anastázii (Stázičku). 😃 😃 😃 Oni si zvyknou. Druhá babča nám tu Rozinku, strašně bojkotuje, manžel mi dnes říkal jak jí budeme říkat až bude velká. 😉
klaraemma
20. bře 2009
kamarádka chtěla Stelu a nakonec budou mít kluka. Ale jinak Stela - taky moc hezký
mispuli
20. bře 2009
Muri mamku jsem dneska potkala,akorát když jsme šli z tý burzy,měla jsem nutkání se zeptat,ale odolala jsem,počkala jsem si,až to prozradíš ty,Anastázie taky není špatný,mě se tyhle starý český jména líbí
mispuli
20. bře 2009
Stela je taky pěkný,u tý mě napadne jen Stela Zázvorková a tu mám moc ráda,kampak se nám vytratila dneska Nin? Že by stahovala nějakej novej filmík? x-)
murecka76
20. bře 2009
Jo ta to nevědala, když byla ve městě, zapomněla si telefon na nabíječce, tak dostala. 😃 😃 😃 Chtěla to vědět jako první, ale nevím na co myslela. 😉 😉 😉 Jinak jsi se zeptat klidně mohla, říkala jsem jí, že jsi mě už odhalila. 🙂 🙂 🙂
murecka76
20. bře 2009
Zázvorkovou taky miluji. Jedna Stázinka už v Protivíně je. Mají ji Urbanů.
klaraemma
20. bře 2009
koukáte na Kameňák?? 😃
murecka76
20. bře 2009
Koukám.
klaraemma
20. bře 2009
je to docela bída v TV, ale kameňák ujde. Koukáš na sex ve městě?? Jsem dříve nekoukala a škoda - fakt super. Někdy docela vostrý, ale dobrý!!
murecka76
20. bře 2009
Když vydržím tak koukám. Kolikrát se i červenám. 😃 😃 😃
klaraemma
20. bře 2009
jojo, to jsem myslela. manžel kouká se mnou, vždycky kroutí hlavou jako co je to kravinu, ale další týden už automaticky přepíná na jedničku kdy to začíná 😃 se vždycky musím smát. Bylas v kině na to celovečerním??
evulebobule
20. bře 2009
klara: taky tě tu vítám 😉
murecka76
20. bře 2009
Nene nebyla.
klaraemma
20. bře 2009
evule - díky moc 😃 zkouším najít nějakou fotku do profilu, ale přijdou mi ve finále strašně malé - jako že na ní není nic vidět.
mispuli
20. bře 2009
na cbvíli jsem si odskočila,hrála jsem hru
Nevěděla jsem,že urbanů maj Stázku,když slyším to jméno tak si vzpomenu na večerníček Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni x-) x-) ,muri a co říkáš na Kryšpína?
ahoj Evi,jak bylo v práci? Ještě že se přiblížil víkend co?