• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahoj,přeju hezkej večer,manžel šel na pivko,Mišulka už spí a Honzík kouká na krtka a snad taky brzo usne,Foťák se našel,byl v tašce,přitom jsem do ní koukala nejmíň 10x :fearful: :fearful:
Ahoj Kláro,koukám,že máme stejně starý holčičky,kdy je Emm narozená? Míša má narozky 6.3. :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Mispuli - malá je 29.2!!
20. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to je fajn, že je na světě.Ono to tak bejvá, že není vidět i když tam koukáš, nebo něco najdu, tam, kde bych to vůbec nehledala.
San, se jménem to bude horší, máme více variant:
Rozálie, Viktorie, Barbora, Tereza
Pro kluka jsme měli jen Adam.
Taky jsme chtěli Emmu, ale nejde nám to k příjmení, u nás to zní jako EMA MÁ MASO, samé ma ma.
20. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je akorát mezi našima dvěma rybičkama,Honzis je 24.2.,ale uměla si vybrat datum :grinning: ,mám 2 spolužáky ze základky,co taky slaví narozeniny jednou za 4 roky :wink:
Jo jinak Honzis už taky spí,takže aspoň chvilku "havaj",nikdo nic nechce :wink:
20. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murecka mě by se stašně líbila Rozálie,to je fakt nádherný jméno,všechny ostatní jsou profláknutý,já původně chtěla Alžbětu,po Frantově babičce
20. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, moje sestra je 23.2. No jo, s tím datumem to je fuk oslavíme to vždycky.Ale taky už jsem se setkala s tím, že nám politovali - nevím proč, hlavně, že jí máme, že :grinning:
20. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nelituju,má ve vínku něco vyjímečnýho a přesně tak,hlavně že je :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, taky se mi to strašně líbí, ale nějak to nemůže unést rodina, tak nevím. Pořád slyším," Rózy máš velký kózy. ":grinning:
20. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispul - jasně. My taky koketovali s Rozárkou a taky Amálka. Teď se mi ještě líbí Ela.
20. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale houby Barbora je zase brambora,Viktorie vikina kikina,to mi hned naskočí jméno pro psa a terez je stašně moc,ale to je můj osobní názor
20. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdo bude chtít tak si na každý jméno něco najde :angry:
20. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný a nejhorší to máme my úči,mě u každýho jména hned naskočí nějakej deb.. nebo grázlík
20. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooooooooo, já teda nejsem úča, ale taky mi některý jméno připomene nějakýho vo.... :sweat_smile:
20. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to máte pravdu, nebo si to jméno s někým spojím a tak to jde dokola, Amálku jsem měla taky. :unamused: Ale taky špatná. Těch Terezek je fakt spousta, to by se seběhlo celé dětské hřiště. Já to taky neměla ráda, na ZŠ jsme byli 2 a na střední 3 ve třídě a byl to opruz. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
muri,ještě máte čas a ono se to nějak vyvrbí,u nás už byli všichni smířený s tou Alžbětkou a my se nakonec vytasili s Michaelou :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betynka je taky hezký. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jo mamka dnes povídala ať dáme Anastázii (Stázičku). :grinning: :grinning: :grinning: Oni si zvyknou. Druhá babča nám tu Rozinku, strašně bojkotuje, manžel mi dnes říkal jak jí budeme říkat až bude velká. :wink:
20. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádka chtěla Stelu a nakonec budou mít kluka. Ale jinak Stela - taky moc hezký
20. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muri mamku jsem dneska potkala,akorát když jsme šli z tý burzy,měla jsem nutkání se zeptat,ale odolala jsem,počkala jsem si,až to prozradíš ty,Anastázie taky není špatný,mě se tyhle starý český jména líbí
20. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stela je taky pěkný,u tý mě napadne jen Stela Zázvorková a tu mám moc ráda,kampak se nám vytratila dneska Nin? Že by stahovala nějakej novej filmík? :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ta to nevědala, když byla ve městě, zapomněla si telefon na nabíječce, tak dostala. :grinning: :grinning: :grinning: Chtěla to vědět jako první, ale nevím na co myslela. :wink: :wink: :wink: Jinak jsi se zeptat klidně mohla, říkala jsem jí, že jsi mě už odhalila. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zázvorkovou taky miluji. Jedna Stázinka už v Protivíně je. Mají ji Urbanů.
20. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukáte na Kameňák?? :grinning:
20. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám.
20. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to docela bída v TV, ale kameňák ujde. Koukáš na sex ve městě?? Jsem dříve nekoukala a škoda - fakt super. Někdy docela vostrý, ale dobrý!!
20. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když vydržím tak koukám. Kolikrát se i červenám. :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, to jsem myslela. manžel kouká se mnou, vždycky kroutí hlavou jako co je to kravinu, ale další týden už automaticky přepíná na jedničku kdy to začíná :grinning: se vždycky musím smát. Bylas v kině na to celovečerním??
20. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
klara: taky tě tu vítám :wink:
20. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene nebyla.
20. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule - díky moc :grinning: zkouším najít nějakou fotku do profilu, ale přijdou mi ve finále strašně malé - jako že na ní není nic vidět.
20. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
na cbvíli jsem si odskočila,hrála jsem hru
Nevěděla jsem,že urbanů maj Stázku,když slyším to jméno tak si vzpomenu na večerníček Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni :dizzy_face: :dizzy_face: ,muri a co říkáš na Kryšpína?
ahoj Evi,jak bylo v práci? Ještě že se přiblížil víkend co?
20. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek