• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak dneska bylo počasíčko jako malovaný šli jsme s tatkou na podskalý, došli až do Nového Dražejova, pak ke tchýnce a přijela kamarádka tak super den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jituš malá je kouzelná - a už jedu na nový internet :grinning:
25. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, díky díky, já Honzíka nestihla zkouknout, tak příště. Je to děsný smíšek, na každého se směje. ALe chudinka tak brečela byla úplně mokrá, když jsem jí vyndala, asi budu muset dát už jarní bundu. Pak šla ještě s taťkou ven, tak jsem jí dala i jen slabou čepičku.
25. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy..
ježiš, pipos co to máte za doktora??
prochajda byla fajn.. docela mě i bolí nohy :angry: :confused:

zuzy ano tak to bylo myšleno.. nevím proč se lidi zbytečně čílí :fearful: :zipper_mouth: pochopily to tady snad všichni kdo co tady k tomu co napsal.. nikdo nic špatného, aby se to někoho mělo dotknout, nikdo tím nemyslel nic špatného..
25. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš nemáš za co, to víš tatka na to není já se zakecávám při procházkách pořád, pořád se z někym zdravím a tatka jen občas koulí očima :grinning: :grinning:

tak já jsem asi nechápajcí a uplně blbá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: předpokládám opět narážka na mě
25. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mě písněte kdo jede na dovolenku na 100 % abych si utřídila papíry, pánovy zavolala a asi od každého vybrala zálohu a zavezla nebo poslala at mám jistotu že to pak neodřeknete.
25. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi jinak já sem se neukázala dva dny je zajmavé že po ostatních není scháňka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konečně mám rychlí internet je to nezvyk nemuset čekat :grinning:
25. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin , já jedu na 100% . :grinning:
25. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus potvrzuju 100% účast :slight_smile:
25. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nino, potvrzuji účast :slight_smile: a těším se až vás všechny poznám osobně...tak v květnu naviděnou :slight_smile:
25. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je ti to serfuje, viď Ninuš. :grinning: :grinning: :grinning: To znám, já když jedu Protivínem tak taky Míla netuší a když jedeme ještě s mamkou tak to je někdy i masakr. :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, my taky jedeme na 100% :slight_smile: uz se mooooc tesime :wink:
25. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš je to FOFR až nestačím zírat - účastnice si poznamenávám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My se těšíme moc moc moc :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
25. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky jedeme 100%. prekazi nam to jen nemoc
25. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky potvrzuju ucast, tesime se mooooc :grinning:
Jak budes chtit tu zalohu? Poslat nebo dat osobne? Ze bych mela dalsi duvod proc zabavit manzovi auto a udelat si vylet do Strak. :grinning:
Nino vidis, byvas tu kazdy den, tak sme si na tebe zvykly a proste si nam chybela vis?Mely sme starost vis? Tak uz vis proc po tobe byla shanka? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz toho nechame co? Holt uz tu budem vsecky min a min.. prtata zacnou chodit a my s nima ven, protoze uz tu mame jaro a bude kraaasne :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,krasne napsany :dizzy_face:

tak si nejaky duvod vymysli a prijed :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jedu na 100%..ale to už jsem psala.. i to že by to přerušila jen nemoc.
jinak Naty spinká už od 7. procházka ji zmohla asi víc než maminku :grinning:

Nin nikdo tady proti tobě nic špatnýho nepsal...
25. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam pak jedete děvčata?smím li se zeptat;
25. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipos... sem jedeme odreagovat se s dětičkama
http://www.sumavskachalupa.eu/
25. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky na 100% a zeptam se ještě kamarádky, ale určo to bude taky na 100%, budeme spolu až příští týden :wink:
25. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to bude něco ten klid co?a kdy jedete? :slight_smile:
25. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipos.. ani sama přesně nevím kdy..vyšumělo mi to z hlavy myslím 24.5 do 26.5 přesněji to ví NIn..ta vše obvolala, zařídila... ještě se to tu bude určitě domlouvat
25. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak konecne mam cas nino jedeme taky urcite kdyz budou deti v poradku proc najednou ta zaloha ja myslela ze si psala ze ten chlapik ji nechce no me je to jedno jen se ptam ja to samozrejme zaplatim :wink: na plavani pekny adamek se potapel i ho chvalili ze uz pekne reaguje zavre pusu i oci :grinning: kdy udelame dalsi prochazku muzu treba zejtra dopol nechcete se nekdo pridat aspon na hodku a nebo pristi tyd. odpol ale ctvrtky nemuzu
25. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas uz se taky spi :slight_smile:.
adri,ja jsem dop docela marna :unamused: . me spis vyhovuji odpoledne. ale muzu kdykoliv :wink:. tak se muzem domluvit :slight_smile:
25. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, dnes jsme tě asi viděli, ale nebyla jsem si jistá, zas tak jsem tě na vítání neviděla. okolo 10hodiny na sídlišti Stavbařů u školky, telefonovala jsi, kočárek Maxi cosi šedý?
25. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
San ted uz prave mam dva duvody - prijet za vama a privezt zalohu. Jara ma jen jeden duvod - praci :grinning: On je manza v pohode, to mne proste prislo blby kvuli vyletu mu komplikovat cestu do prace a v praci (nekdy prejizdi jeste jinam) Ale to se zaridi :wink:

Teda ja snad zacnu sledovat tu Ordinaci. To je zmetek, ten novej tam, bych ho nakopala nekam!!

Boli me hlava :frowning2: asi z nej :grinning: jdu spat. Dobrou noc
25. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri pro jistotu bych mu ráda nějakou zálohu poslala i když jí nechtěl tak mu chci cinknout a poslat jí :slight_smile:
Zuzi já jí sleduji ostřížím zrakem - Ordinaci :grinning:
Adri my by jsme mohli zítra odpol. Dopoledne je malej zvyklej spinkat doma :slight_smile:
25. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy dobrou, taky se chystám.
Ten Robík je ,ale kurva!!!!! :angry:
25. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi mě taky rozbolela hlava a bez tak z něj jsem se tu rozčilovala :confounded:
25. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy dobré záminky... dneska prochajda super... a ty poháry..mňamky co, holky??
dobrou noc.. :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek