• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Jituš a Sylva taky, bych ji nakopala a Hanák to je zlatíčko a primář to samy, a mezi další sympatáky řadím Oskara a Matyáše :grinning:
25. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,jito dobrou :slight_smile:

prochajda skvela a na pohar myslim jeste ted :grinning:

sari,jak zvladla cestu naty? julca mi radila az domu a doma taky :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak robert mi tam leze krkem,v ordinaci.
25. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
san... zajela jsem ještě s kočárem za mamkou.. no spinkala.. jak jinak :grinning: :grinning: ani se neprobrala když jsem ji přendavala do autossedačky.. přijeli jsme domů, a spala mi ještě asi hodinu, bez hnutí... pak rychlá koupel, hamu papu a zase spinká... :grinning: náhodou už se moooc těším až mi Naty bude taky řádit :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, já jí tady říkala, že je to kurva jedna. :grinning:
Kde jste byli na poháru?
25. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ordnaci dneska sledovala jen tak očkem, přišli mi sousedky na kus řeči :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš nakonec v té labuti.. jak jsme čekaly na holky tak se uvolnilo místo.. ještě jsme stačili nakrmit labutě než jsme se rozešli :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale měla pěkný kozačky, si užívám toho internetu no mám radost že konečně nemusím řešit připojení a výpadky :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jo, tam se smí s kočárkama? Tam se, ale kouří co?
25. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla koč venku naty mi spala, akorát san si vzala juli dovnitř.smí se tam s kočárky..kolikrát jsem viděla že je tam maminy měli.. jj kouří se tam.. jsem kuřačka ale tady bych to kvůli dětičkám nedovolila..ale zase tam mají klimošku, tak ten kouř to vezme
25. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš v týdnu až se sejdeme vyrazíme na kafíčko je to u polikliniky a tam je nekuřácká kavárna pěkně s výtahem takže pro maminy s kočárama jako dělaný :frowning2:
To ti krásně lítá i mimibazar co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já se dnes musela smát, včera říkám manželovi, že jedna paní prodává šatičky co měla Terka na vítání jako tuniku, no a já je dnes žehlila a koukám 1 a půl roku až 2 roky, 92cm, tak já jsem jí narvala na takovou slávu do tuniky. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já myslela, že jsou to šatičky :grinning: :grinning: :grinning:
Ninuš Jojo, už jsem tam byla . :grinning: :grinning: :grinning: Když přijedou kamarádky od nás tak chodíme do Hvězdy, taky pěkný.
25. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně kuřáci vůbec nevadí, ale Terku bych nebrala do kuřácké kavárny, já bych to cítila, kord, když tam bylo tak narváno. Ale to nechci nikomu nic vyčítat. :wink:
25. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vydíš tak spíš hvězda tam mají vynikajicíc jahody ze šlehačkou no hned mě nenapadlo a ani to nebudeme mít daleko :grinning: :grinning: :grinning:
Jituš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no vydíš a nikdo by to nepoznal
25. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš já taky kouřím ale do hospody bych malého taky nebrala bylo super když bylo hezky jak jsme se scházely ve snacku na terásce no letos už to takový nebude pochybuji že nám dětičky budou v poklidu tolerovat že si dáme kafíčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím že ti kuřáci nevadí vždyt jsme spolu byli tenkrát a já hulila :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm a Tiramisu a vídeňský rohlíček :grinning: :grinning: :grinning: , snad si taky po obídkou schrupnou, i když ta naše dračice,nevím to bude asi problém se spánkem, když pak jela ještě s Mílou tak spala jen půl hodiny. :unamused:
25. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nikdo se mnou nechce ven :wink: dopol jste vsichni zalezli jak mysky zejtra odpol. nemuzu jdu pro domcu po o. ale to nevadi pristi tyden se urcite sejdeme jo jitus to jsem byla ja ja videla damu s kocarkem ale nevenovala jsem tomu pozornost ale uz asi vim kdo si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: priste uz pokecame byla jsem rozhozena telefon. volala mi teta a byla na me nejaka oskliva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
opravdu proti nim nic nemám, já mám zase jinou neřest, každý máme nějakou :grinning: :grinning: :grinning: , když vám to šmakuje, tak si dejte, já si taky na diskošce dala :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš tak s to vemem sebou :grinning: :grinning: :grinning: a po cestě to někde smlsneme :slight_smile: u nás je to v pohodě vyjedeme ven a většinou po chvíli usneme :grinning:
25. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš nedělej mě chutě nebo si budu muset jít zapálit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri jo jo my jsme zalezlý jak medvědi doma vylejzáme až odpoledne :grinning:
25. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, dámu :grinning: :grinning: :grinning: já můžu i dopol. pondělí, úterý není problém, stejně jezdím Terku uspat,tak k 10 hodině není problém.
25. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kavárna u polikliniky je otevřená?? psali že se zavírá?? nebo ji má někdo jiný?
25. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes to byla vyjímka, že takhle vyváděla, jinak spinká hezky, ale byla úplně mokrá, nevím co jí zítra dám, když jsem pak jezdila u baráku už byla hodná, na tom podskali to fakt peklo
i když je fakt že to psali už je to nějaký pátek :grinning:
Dnes byla otevřená, byli jsme dopol v coopu vedle, je tam tak od podzimu
25. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš, bylo ji asi horko.. já Naty měla tayk zpocenou a to nebyla nijak moc navlečená...na sluníčku to fakt hřálo
25. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo no vidis tak to pujdeme ja ted jak uz nemrzne tak ve strak. zustavam kdyz odvezu domika no vidite jak to jde holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tyvole taky bych kourila adamka kojim uz jen v noci okolo tyy 3 tak si uz i davam trosku :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek