• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
julca zpocena nebyla :grinning:
25. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nemám tušení mám pocit že je ale kdo ví

Tak radši ta Hězda to jistý a ty jahody - i když já mám stejně nejradši sulcík vid Anny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri toť když nevyhulíš 20 tak proč nééé :wink:
25. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jen jak pila, to u ní není zvykem a ani nebyla tolik počůraná, když tak pila, vlastně byla oblečená jako když mrzlo, jen neměla deku a fusak tak vytažený
25. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri tuhle jsem potkala tvého bráchu byl s kočárem a kecal s Marcelem ze Snacku no sekne mu to s kočárem :wink: :wink: :wink: :wink:
25. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo stim oblikanim taky nevim dnes jsem mu dala i slabou cepicku ale vyjela jsem s kocarem a byl jen ve fusaku dojela k jednote a vratila pro zavinov. jak mam do autose. a byl pak akorat ale odpol. byl uz jen ve fusaku je to hrozny ja vubec nevim jak ho tam zabalit
Pěkný večer :slight_smile: ,
Nin také potvrzuji účast na naší "dovču" :grinning: .
Musím uznat, že dnes v Maximu bylo opravdu nakouřeno :unamused: , jindy je to lepší, že to není ani cítit. U Coopu jsem ještě nebyla a Hvězda je taky dobrá, ale slyšela jsem na ní stížnosti, co se týče malých dětí. Prý je tam moc netolerují, myslím ty co už pobíhají. Myslím, že tam kdysi býval i hrací koutek a že ho zrušili. Nevím jak je to teď, ale pár negativ už jsem si vyslechla. Jinak ňamky tam mají dobrýýýýý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
autor
adri,ja kourim cca 3 cigarety za den. dop kdyz spi,odpo kdyz spi a kdyz usne vecer. kdyz dlouho ponocuju,dam ctvrtou. ale kdyz bylo hezky a sedelo se venku, tak jsem dala vic :pensive: . ted jak nikam nechodim,tak vic nevykourim
25. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My spocený nebyli což jsem byla ráda ale jak to vypadá tak kombinézu už asi né budeme zase dávat bundičku
25. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, TAk zajdeme k Hradskýmu, má novou prodejnu u polikliniky :grinning: :grinning: :grinning: , třeba na karboše, nebo chlebíček :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se loučím jdu spát :wink: Dobrou noc
25. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tak pet je to humus ale co se da delat
25. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš nebo nejdřív vememe Hvězdu a pak hradskýho jo jo takovej šunkovej chlebíček :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
když už tak už pak se maximálně po..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu taky hajinkat :grinning: adamek radi docela ted v noci uz druhou noc asi fakt ty zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adro o zubech mě ani nemluv u ns 2 najednou to je hukot DOBROU :wink:
25. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,ale zas kdyz nekam jdu, tak si to vynahradim :frowning2:. jinak i v tehu jsem mela 3 cig na den :slight_smile:. musela jsem slibit ze si svoji krabicku nekoupi,kdyz sel eda do prace, nechal mi 3 cig a vic jsem za den nedostala. tak jsem si je hezky casove naplanovala a vydrzelo mi to doted :slight_smile:. ale vim ze v lete, treba na ostrove, u pivicka bude vic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já taky jdu, vzbudím taťku, ten tady spí u televize a přesuneme se za Terynkou. :slight_smile:
Dobrou a klidnou noc.
jé Adri mě tam místo i skočilo o :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já už taky mažu DOBROU
25. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jítuš, adri dobrou.....
25. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja jeste nejdu :slight_smile:
25. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nejdu... SAN ted krmím naty.. budu pokračovat jinde :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ráno :wink:
26. únor 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,taky přejeme dobré ráno :wink:

dneska nás čeká náročný den,musím tady uklidit a odpoledne,až přijedou naši,tak oslava narozenin,ještě taky musím zabalit dárky :grinning: :grinning:

nakouknu kolem poledne nebo až to míša zapíchne
26. únor 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy......... :grinning: :grinning: a krásné dobré ráno...
26. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, preju krasne rano

Luci tak at se oslava vydari :slight_smile:

Adri ja bych dopoledne sla :grinning: :frowning2: :frowning2:

Jinak teda holky!!! vy my delate chute, clovek se snazi krotit a nemlsat a vy tady s poharama. Ja miluju Horky maliny (nekdy se tomu rika Horka laska) mnam mnam mnam Vsak ja si zitra taky dam do nosu, jedem k brachovi do Plzne, tak urco nekam zajdem s mrnatama :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi mě včera Jituš navnadila z těma chlebíčkema :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo jo horký maliny to je taky dobrota :dizzy_face:
26. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja radsi sladky :sweat_smile: horky maliny sem mela naposledy jako tehotna v Budejkach a hrozne sem se prejedla, sotva sem se s pupkem odvalila od stolu :grinning: :grinning: i kdyz nejaka zabijacka uz by taky mohla bejt :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda asi mame doma Jarni ptace, protoze co se tenhle tyden oteplilo, Juli vstava pred sedmou :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz si teda zvykam, aspon budem mit delsi den :grinning: nebo to bude zas jen jeji dvoutydenni obdobi, co nekdy miva, abysme se nenudili - to nam totiz prichysta zmenu ve spani.
26. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek