Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
25. únor 2010
julca zpocena nebyla 😃
ninus81
25. únor 2010
To nemám tušení mám pocit že je ale kdo ví

Tak radši ta Hězda to jistý a ty jahody - i když já mám stejně nejradši sulcík vid Anny 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
25. únor 2010
Adri toť když nevyhulíš 20 tak proč nééé 😉
murecka76
25. únor 2010
už jen jak pila, to u ní není zvykem a ani nebyla tolik počůraná, když tak pila, vlastně byla oblečená jako když mrzlo, jen neměla deku a fusak tak vytažený
ninus81
25. únor 2010
Adri tuhle jsem potkala tvého bráchu byl s kočárem a kecal s Marcelem ze Snacku no sekne mu to s kočárem 😉 😉 😉 😉
adricc
25. únor 2010
jo stim oblikanim taky nevim dnes jsem mu dala i slabou cepicku ale vyjela jsem s kocarem a byl jen ve fusaku dojela k jednote a vratila pro zavinov. jak mam do autose. a byl pak akorat ale odpol. byl uz jen ve fusaku je to hrozny ja vubec nevim jak ho tam zabalit
tara78
25. únor 2010
Pěkný večer 🙂 ,
Nin také potvrzuji účast na naší "dovču" 😃 .
Musím uznat, že dnes v Maximu bylo opravdu nakouřeno :-| , jindy je to lepší, že to není ani cítit. U Coopu jsem ještě nebyla a Hvězda je taky dobrá, ale slyšela jsem na ní stížnosti, co se týče malých dětí. Prý je tam moc netolerují, myslím ty co už pobíhají. Myslím, že tam kdysi býval i hrací koutek a že ho zrušili. Nevím jak je to teď, ale pár negativ už jsem si vyslechla. Jinak ňamky tam mají dobrýýýýý 😃 :-p :-N .
sayastautor
25. únor 2010
adri,ja kourim cca 3 cigarety za den. dop kdyz spi,odpo kdyz spi a kdyz usne vecer. kdyz dlouho ponocuju,dam ctvrtou. ale kdyz bylo hezky a sedelo se venku, tak jsem dala vic |-| . ted jak nikam nechodim,tak vic nevykourim
ninus81
25. únor 2010
My spocený nebyli což jsem byla ráda ale jak to vypadá tak kombinézu už asi né budeme zase dávat bundičku
murecka76
25. únor 2010
Ninuš, TAk zajdeme k Hradskýmu, má novou prodejnu u polikliniky 😃 😃 😃 , třeba na karboše, nebo chlebíček 😃 😃 😃
ninus81
25. únor 2010
Tak se loučím jdu spát 😉 Dobrou noc
adricc
25. únor 2010
no ja tak pet je to humus ale co se da delat
ninus81
25. únor 2010
Jituš nebo nejdřív vememe Hvězdu a pak hradskýho jo jo takovej šunkovej chlebíček 😃 😃 😃
ninus81
25. únor 2010
když už tak už pak se maximálně po..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
adricc
25. únor 2010
jdu taky hajinkat 😃 adamek radi docela ted v noci uz druhou noc asi fakt ty zuby :-p
ninus81
25. únor 2010
Adro o zubech mě ani nemluv u ns 2 najednou to je hukot DOBROU 😉
sayastautor
25. únor 2010
adri,ale zas kdyz nekam jdu, tak si to vynahradim 😞. jinak i v tehu jsem mela 3 cig na den 🙂. musela jsem slibit ze si svoji krabicku nekoupi,kdyz sel eda do prace, nechal mi 3 cig a vic jsem za den nedostala. tak jsem si je hezky casove naplanovala a vydrzelo mi to doted 🙂. ale vim ze v lete, treba na ostrove, u pivicka bude vic :-p
murecka76
25. únor 2010
Já taky jdu, vzbudím taťku, ten tady spí u televize a přesuneme se za Terynkou. 🙂
Dobrou a klidnou noc.
ninus81
25. únor 2010
jé Adri mě tam místo i skočilo o 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
25. únor 2010
já už taky mažu DOBROU
saarcik77
25. únor 2010
jítuš, adri dobrou.....
sayastautor
25. únor 2010
dobrou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ja jeste nejdu 🙂
saarcik77
25. únor 2010
taky nejdu... SAN ted krmím naty.. budu pokračovat jinde x-)
ninus81
26. únor 2010
Přeji dobré ráno 😉
mispuli
26. únor 2010
ahoj holky,taky přejeme dobré ráno 😉

dneska nás čeká náročný den,musím tady uklidit a odpoledne,až přijedou naši,tak oslava narozenin,ještě taky musím zabalit dárky 😃 😃

nakouknu kolem poledne nebo až to míša zapíchne
saarcik77
26. únor 2010
ahojky ženy......... 😃 😃 a krásné dobré ráno...
zuzankast.
26. únor 2010
ahoj, preju krasne rano

Luci tak at se oslava vydari 🙂

Adri ja bych dopoledne sla 😃 😞 😞

Jinak teda holky!!! vy my delate chute, clovek se snazi krotit a nemlsat a vy tady s poharama. Ja miluju Horky maliny (nekdy se tomu rika Horka laska) mnam mnam mnam Vsak ja si zitra taky dam do nosu, jedem k brachovi do Plzne, tak urco nekam zajdem s mrnatama 🙂
ninus81
26. únor 2010
Zuzi mě včera Jituš navnadila z těma chlebíčkema 😃 😃 😃 😃 😃 jo jo horký maliny to je taky dobrota x-)
zuzankast.
26. únor 2010
to ja radsi sladky :-N horky maliny sem mela naposledy jako tehotna v Budejkach a hrozne sem se prejedla, sotva sem se s pupkem odvalila od stolu 😃 😃 i kdyz nejaka zabijacka uz by taky mohla bejt 😃 😃
zuzankast.
26. únor 2010
teda asi mame doma Jarni ptace, protoze co se tenhle tyden oteplilo, Juli vstava pred sedmou :-p uz si teda zvykam, aspon budem mit delsi den 😃 nebo to bude zas jen jeji dvoutydenni obdobi, co nekdy miva, abysme se nenudili - to nam totiz prichysta zmenu ve spani.

Začni psát odpověď...

Odešli