• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak já tedy ujíždím na chlebíčkách a nejvíc jsem na nich ujíždila v těhotenství,to jsem si skoro každej den kupovala aspon 1,horký maliny taky můžu,tady u nás na zahrádce dělaj skvělý,až bude hezky a bude otevřeno,tak zuzi s juli přijedete,vezmeme ještě jítu a kohokoliv,kdo se přidá a vyrazíme :grinning: :grinning: ,jinak zabijačku máme zítra a chlebíčky dneska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak stěma cigárama jo já,když čekala kluka tak jsem přítelovi furt čuchala k prstum jak mi ten smrad z cigaret voněl a měla jsem 2 na den.uplně jsem se těšila až porodim,abych si mohla bez výčitek zakouřit,ale porodila jsem a od té doby jsem cigáro neměla v hubě takže tři roky,ale jak jsem se spravila vždycky jsem měla 55kg a to i po porodu a od ty doby mám 75kg a přibírám jak blázen a to ani nějak nejim. :frowning2: kdyby mi to tak nesmrdělo tak bych začla zas jen kvůli tomu,abych zhubla.

u nás v písku máme hodně kaváren kam jít s dětma :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krasne ranko

luci,uzijte si oslavu :wink:
26. únor 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda Luci, ty se mas!
Ja v tehotenstvi ujizdela na chlebu s maslem a marmeladou.. fakt nekecam, kazdej den sem mela aspon dva k snidani.. sotva sem porodila, tak me to nastesti pustilo.
Luci to bysme mohly, az bude hezky

Pipos to jo, v Pisku uz snad neni cukrarna, kde by to nebylo prizpusobeny detem (jo, vlastne na nabrezi, tam ja ale chodim jen pro chleba :slight_smile: (
26. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ujizdela na sladkym a na chlebu s medem :slight_smile:. med me pustil protoze se nam do nej dali mravenci a novej nekoupila :grinning:. ja si zas pockam az na domaci :dizzy_face: . a sladky me drzi porad :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

dneska jsme chrápali do 9 :grinning:

jo horký maliny, ty já zbožňuju a v těhu jsem taky ke snídaní jedla pečivo s máslem a medem :grinning:
26. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ëvco,my taky spali do 9 :grinning:. a kdyby me nevzbudila zprava, tak spime mozna jeste ted :grinning:. ani jsem nepostrehla ze sel eda do prace :grinning:
26. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink:

my jsme ostudy vstávali teprve před chvilkou :grinning: :sunglasses:

teď uvařím, uklidím a odpol jdeme ke kamarádce na kávičku :dizzy_face:

jdu vám sem dát fotky sebe,ale nelekněte se, obličej mám teď hroznej, nj blíží se MS a to je můj ksicht katastrofa :pensive:
26. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,krasny :dizzy_face: . nevim co se manzovi nelibi :rolling_eyes:
26. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopolko,
zdeni - jsi kočanda :wink:
luci - jsme na tom stejně, já už uklidila, teď půjdu vařit, oslavu máme zítra, mám koupený saláty , salámy aspol. na chlebíčky, takže zítra se paří :grinning:
26. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky užijte si oslavy, já bych taky někam šla slavit :grinning:
26. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jsi kočka moc tě to sluší u nás je pokus o dopolední respektive polední spánek, do toho dovařuji kuře z nádivkou,brambor a gulášovou polévku přijela mamina tak je s malým v pokojíčku. :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nas se spi na balkone :slight_smile:.
vcera mi pri venceni nas blbec skoro zlomil ruku. no poboliva a mam tam 10 cm modrinu :unamused:

a od utery bude julca chodit plavat :dizzy_face:
26. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
slusi ti to Zdeni

Juli si dala svoji pul hodinku a je zas jak certik v pytli. KDE bere tu energii ???
Ja nejak nemam hlad, dala sem si k obidku jen polivku s jatr. knedlicky a varit budu az k vece pangase. Jen jeste nevim jak, jestli jen v troube na masle nebo rizecky..
26. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: jsi vážně kočka, moc ti to sluší. :dizzy_face:

u nás se taky chrápe na zahrádce, já vařím oběd :wink:
26. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my taky spinkáme dneska to bylo dlouho od 11:30 a já pomalu dovařuji, tatka je v Praze jel tam s mám bráchou pro náhradní díly. Já ted stahuji filmík je to bomba mít film staženej za 15 minut :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme zpátky,s mišákem nákup zase náročný,ale zvládly jsme to :wink: ,dokonce jsem jim u vietnamce koupila gumovky s takovým tím šustákovým nápletem nahoře,aby jim do nich neteklo horem,šla jsem mamce pro obyč pantofle a uviděla je tam a hned jsem myslela na zítřek,na tu zabijačku,bude tam určitě mokro a bláto,ještě k tomu ted prší :rolling_eyes: :angry: ,tak aby tam mohli běhat :slight_smile:

zdeni brejličky krásný,kdybych musela nosit,tak by se mi taky něco takovýho líbilo,naštěstí nemusím,a o účesu ani nemluvím,závidím :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Luci, gumovky se td budou hodit.

nin jakou mas rychlost?
26. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se dodělal oběd, udělala jsem špagety s bol. omáčkou a vývar z kosti :sunglasses:

venoušek byl od tý doby co se vyspal venku, teď přišel a povídá "maminko hají" tak jsem mu řekla ať jde do ložnice, že za chvilku přijdu, udělala jsem mu pití a jdu nahoru a malej už krásně hajal v posteli,přikrytej a spinkal :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni krásný brejličky i účes :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zuzy hmm, pangase bych si taky dala.. jsi mě navnadila, asi si ho koupim. já ho nejraději v troubě na máslíčku se zeleninou..hodně zeleniny :dizzy_face:
NIn to je super, že máš rychlý net... už ses dočkala.. tak to už bude taky po cca 2? tech 15filmů na DVD? nebo né? :unamused:
26. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeji Vasik je hodnouckej..

Sari ja takhle delala jen kapra a byl vybornej. Jenze tohle je i pro segru a ta je docela vybirava a zeleninu ji jen syrovou.. Takze delam pro ni rybu jen s kminem. Teda ale asi mam chut na salat, tak to vidim na rizky :grinning:
26. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi máme od O2 tu 8 takže bomba
Jo jo šári najdi si nějaké které by jste chtěly a já tě je postahuji nepřevadím je do DVD formátu to je časově náročný ale nechávám je v AVI ted stahuji spíš horory pro Honzu (velkého) a pak se vrhnu na pohádky pro malého :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslela ze mame taky 8, ale kamoska od O2 rika ze spis 2.No je fakt, ze by tu nekdy clovek usnul. Az to budem menit, tak taky na 8, to by mohlo stacit.. Jenze museme cekat 3mesice (vypovedni lhuta :angry: )
26. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pošli mi mejlem seznam???????

zuzy já hodně peče ryby, mám je ráda jen mě nebaví ty kostičky :rolling_eyes: :rolling_eyes: bud s tou zeleninou nebo cibul a gril. koření..

taky máme od O2 8mb ale tím jak nejsem ze strak tak se rychlost zpomaluje takže když jsem to na netu měřila tak mám cca 5mb. san už jsme dopapali.. ale kroutí se jak paragraf.. jooo jiknak ráno konečně měla nálož v plence :dizzy_face:
jak mají kakat mimi když jsou na UM??? naty kadila v po a dnes :frowning2: :frowning2:
26. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,holky kupovaly jste uz nekdo detickam boticky? myslim prvni boticky chci se jet kouknout, Kacka se stavi ve fusaku v kocare :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seznam už nemám aktualizovanej co jsem byla těhu tak ho dám dohromady a pak pošlu chybí tam toho dost ty co většinou jsou v sezbnamu tak jsou v DVD formátu ty novější už nééé.
Káťo taky přemýšlím o prvních botkách a Any o tom diskutejem už nějakej ten pátek :grinning:

Tak se loučím, malej je vzhuru tak dovařím, ohřeju mu obídek a pak vyrazíme na procházku ukážu se nejspíš až večer až tatka veme kramle na pivko a malej do peřin :grinning:
26. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
neva pošli ten co máš... stejně to budou takfilmy pro járu
26. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby se chtěl někdo přidat budu kroužit po podskalý :grinning:
26. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek