Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
zuzankast.
26. únor 2010
ono se to vlastne ukazuje, kdyz neco stahuju zejo? Tak my tu mame 3mb, taky blbej signal no..

Katko taky uz sem na boticky myslela, budu je nejspis kupovat v Pisku ve zdravotnickych potrebach, ale az tak za mesic, az bude Juli vic sama chodit.Zatim si sama netroufa. Pousti se jen kdyz stoji.
sayastautor
26. únor 2010
ja ne, my jdem odpo k mamce 🙂
saarcik77
26. únor 2010
tady prší, ve sttrak neee?????????
ninus81
26. únor 2010
Tady poprchává ale pláštenka to jistí 😃
saarcik77
26. únor 2010
my v uterý jedeme už na naušničky.... tak jsem zvedavá.. chuděrka oni jí budou píchat a bude plakat :-o |-| |-| |-| |-|
sayastautor
26. únor 2010
sari,julca neplakala 😉
saarcik77
26. únor 2010
no já jsem zvědavá na Natynku.. v porodnici jak ji píchaoi do patičky tak řvala jak tur 😞 😞 😞 😞
sayastautor
26. únor 2010
to ja ani nevim kdy ji pichali. a kdyz ji v porodce brali krev,tak taky neplakala
klaraemma
26. únor 2010
ahoj holky,
tak jsme po jídle (guláš) a malá je zalezlá, nevím, jestli spí, ale jestli jo, tak to bude večer zase čoro moro :-N
tady taky prší a vůbec je to hrůza , je tu ještě spousta sněhu, všechno to taje, takže bláto kam se podíváš, ffakt hnus :-p
mispuli
26. únor 2010
klári poslala jsem ti na maila takovou srandičku,já se u toho docela nasmála

mišák spí,to ona touhle dobou normálně,ale spadla z gauče a majzla si ji ze zadu do temene,tak doufám,že jí nic nebude :-N :-N
ninus81
26. únor 2010
Luci určitě ne mě jste taky uklidnovaly že takovejch pádu bude (no je fakt že se toho bojím) malej je jak z hadích ocásků. No nic jdu se podívat do koupelny 😃 😃 vytvořit na hlavě něco co se alespon trochu bude podobat účesu a obleču Honzíka a vyrazíme. Tatku máme ještě v Praze.
Tak já mažu z malého se mě stal alarm veje tu jak zaseklá gramfonová deska MAMAMAMAMAMA
mispuli
26. únor 2010
nin ip

no já taky doufám,že jí nic nebude,pádů už měla,ale tohle bylo pozadu a přímo na temeno,holt prala se spolštářem a já jí 3x řekla,at to nedělaá ,že spadne :-S ,ale zareagovat jsem nestačila,jinak mi přišly včera ty věci od tý pani,co měla věci po 30 kč nebo za poloviční ceny,musím přiznat,že jsou hezký,i když nejsou nejnovější
a dneska mi přišly 3/4,co jsem taky kouipúila pro míšu přes mmb,tak mám radost 😃
zuzankast.
26. únor 2010
ja uz konecne prebrala ty Julinky veci, a mame zas plnou skrin.. ale uz jsou to posledni zasoby 74, Neco jete mam v 80 a 86, ale jen nejaky teplacky a dupajdy na spani.Tyjo nam doted vydrzely 3 velikosti 😃 😃 to sem necekala.Tak ted uz muzu konecne s klidnym svedomim nakupovat na leto, protoze na to mam jen dvoje kratasky a dvoje katata a dve teplakovky 🙂 (plus pizamka)
zuzankast.
26. únor 2010
Luci snad to nic nebude
sayastautor
26. únor 2010
luci,snad to bude ok. ach jo 😞

zuzko,tak bezva 😉

ja potrebuju taky nakupovat,na jaro,leto, ale nejak nemam za co 😞
mispuli
26. únor 2010
zuzi já ti to příští týden nafotím,letní věcičky taky máme a tepláčků taky docela dost,kdyžtak písni do ip,o co bys nejvíc stála 😉
zuzankast.
26. únor 2010
dik Luci, písnu.

San ja taky tak. Kupovali sme ted uhli a brikety a nejak se penizky rozkutalely.. A na ucet sahat nechci, takze musime vydrzet az tatka zabere.. ale kdyz necemu neodolam, saham do kasicky |-| :-N
saarcik77
26. únor 2010
my dneska nemáme svůj den..Natynka plače..nějaké bolení nás zase trápí..... tak se nosíme na rukouch 😞
saarcik77
26. únor 2010
rukách 😃 😃
evulebobule
26. únor 2010
tak já zadělala na makový a tvarohový závin, těsto kyne Davídkovi v kočárku ve fusaku 😃
evulebobule
26. únor 2010
šári: chuděra, snad se brzy vyprdíká 😉 x-)
pipos
26. únor 2010
šári a to už jí mužeš dát naušničky nám řekli až po třech očkováních,ale je to asi všude jiný,protože v budějkách je píchaj hned v porodnici.my je máme teprv od středy a zatim tuk tuk dobrý.zuzanka je měla měsíc taky celou dobu v poho a pak se jí udělala červená boule,že ta naušnička nešla ani vyndat tak snad tahle bude dobrá

luci z malou mě to mrzí,ale nemužeš si to vyčítat,protože to prostě nejde uhlídat já měla luboška furt na rukách pořád u sebe,ale boulí měl až fakt už jsem se bála,aby neměl nějaké následky.uvidíš,že se ztoho vyspinká a ani nebude vědět,že spadla.jinak držíme pěstičky,aby to bylo v pohodě
klaraemma
26. únor 2010
luci - ad pády no comment 😃 :-p Emmča má fialovou-modro-zelenou celou hlavu 😞
saarcik77
26. únor 2010
ahojky lidičky.... tak naty mi už chvilku spinká.. ale kolem 9 by měla papat.. jinak jsme masírovali bříško, měli pecičky, kapičky, mazali pupík, cvičili tak snad jsme je vyhnali 😃 😃 😃 ufff hlava mě bolí

Pipos, já volala na ušní tak se ptala kolik nám je týdnů, že píchají od 6 neděl.jinak nic víc sestra neříkala..taky mám obavy jak na to bude reagovat jeszli ji to nebude hnisat nebo tak něco?

teda tady u nás fouká takový vitr to je děs.....
mispuli
26. únor 2010
ahoj holky,tak máme po oslavě,dort předčil veškerá má očekávání,byl nádhernej 🙂 🙂 a největší úspěch měl hádejte kdo,... no přeci Pučmeloud 😃 😃 😃
sayastautor
26. únor 2010
luci,bezva 🙂. a co misa?

u nas se spinka 🙂
mispuli
26. únor 2010
zatím v pohodě,běhala smála se,tak snad dobrý
olitum
26. únor 2010
Ahojky ..hlásím návrat z hor ..jsem KO ..bylo to fajné ale náročné :-S
murecka76
26. únor 2010
Ahojky,
Luci, zítra jedeme na návštěvu a Tomášek má v neděli rok, tak jsme mu pučmelouna taky dnes koupili, je super, když u nás byli tak se jim líbil včelí medvídek tak je koupili tak jsme jim doladili sbírku.
klaraemma
26. únor 2010
luci, mě dneska ještě soused přivezl jídelní stoličku pro panenky, tak snad bude mít taky úspěch.

Začni psát odpověď...

Odešli