• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ono se to vlastne ukazuje, kdyz neco stahuju zejo? Tak my tu mame 3mb, taky blbej signal no..

Katko taky uz sem na boticky myslela, budu je nejspis kupovat v Pisku ve zdravotnickych potrebach, ale az tak za mesic, az bude Juli vic sama chodit.Zatim si sama netroufa. Pousti se jen kdyz stoji.
26. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ne, my jdem odpo k mamce :slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady prší, ve sttrak neee?????????
26. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady poprchává ale pláštenka to jistí :grinning:
26. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my v uterý jedeme už na naušničky.... tak jsem zvedavá.. chuděrka oni jí budou píchat a bude plakat :astonished: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
26. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,julca neplakala :wink:
26. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem zvědavá na Natynku.. v porodnici jak ji píchaoi do patičky tak řvala jak tur :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ja ani nevim kdy ji pichali. a kdyz ji v porodce brali krev,tak taky neplakala
26. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme po jídle (guláš) a malá je zalezlá, nevím, jestli spí, ale jestli jo, tak to bude večer zase čoro moro :sweat_smile:
tady taky prší a vůbec je to hrůza , je tu ještě spousta sněhu, všechno to taje, takže bláto kam se podíváš, ffakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári poslala jsem ti na maila takovou srandičku,já se u toho docela nasmála

mišák spí,to ona touhle dobou normálně,ale spadla z gauče a majzla si ji ze zadu do temene,tak doufám,že jí nic nebude :sweat_smile: :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci určitě ne mě jste taky uklidnovaly že takovejch pádu bude (no je fakt že se toho bojím) malej je jak z hadích ocásků. No nic jdu se podívat do koupelny :grinning: :grinning: vytvořit na hlavě něco co se alespon trochu bude podobat účesu a obleču Honzíka a vyrazíme. Tatku máme ještě v Praze.
Tak já mažu z malého se mě stal alarm veje tu jak zaseklá gramfonová deska MAMAMAMAMAMA
26. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin ip

no já taky doufám,že jí nic nebude,pádů už měla,ale tohle bylo pozadu a přímo na temeno,holt prala se spolštářem a já jí 3x řekla,at to nedělaá ,že spadne :confounded: ,ale zareagovat jsem nestačila,jinak mi přišly včera ty věci od tý pani,co měla věci po 30 kč nebo za poloviční ceny,musím přiznat,že jsou hezký,i když nejsou nejnovější
a dneska mi přišly 3/4,co jsem taky kouipúila pro míšu přes mmb,tak mám radost :grinning:
26. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz konecne prebrala ty Julinky veci, a mame zas plnou skrin.. ale uz jsou to posledni zasoby 74, Neco jete mam v 80 a 86, ale jen nejaky teplacky a dupajdy na spani.Tyjo nam doted vydrzely 3 velikosti :grinning: :grinning: to sem necekala.Tak ted uz muzu konecne s klidnym svedomim nakupovat na leto, protoze na to mam jen dvoje kratasky a dvoje katata a dve teplakovky :slight_smile: (plus pizamka)
26. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci snad to nic nebude
26. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,snad to bude ok. ach jo :frowning2:

zuzko,tak bezva :wink:

ja potrebuju taky nakupovat,na jaro,leto, ale nejak nemam za co :frowning2:
26. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi já ti to příští týden nafotím,letní věcičky taky máme a tepláčků taky docela dost,kdyžtak písni do ip,o co bys nejvíc stála :wink:
26. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik Luci, písnu.

San ja taky tak. Kupovali sme ted uhli a brikety a nejak se penizky rozkutalely.. A na ucet sahat nechci, takze musime vydrzet az tatka zabere.. ale kdyz necemu neodolam, saham do kasicky :pensive: :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska nemáme svůj den..Natynka plače..nějaké bolení nás zase trápí..... tak se nosíme na rukouch :frowning2:
26. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
rukách :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zadělala na makový a tvarohový závin, těsto kyne Davídkovi v kočárku ve fusaku :grinning:
26. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári: chuděra, snad se brzy vyprdíká :wink: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári a to už jí mužeš dát naušničky nám řekli až po třech očkováních,ale je to asi všude jiný,protože v budějkách je píchaj hned v porodnici.my je máme teprv od středy a zatim tuk tuk dobrý.zuzanka je měla měsíc taky celou dobu v poho a pak se jí udělala červená boule,že ta naušnička nešla ani vyndat tak snad tahle bude dobrá

luci z malou mě to mrzí,ale nemužeš si to vyčítat,protože to prostě nejde uhlídat já měla luboška furt na rukách pořád u sebe,ale boulí měl až fakt už jsem se bála,aby neměl nějaké následky.uvidíš,že se ztoho vyspinká a ani nebude vědět,že spadla.jinak držíme pěstičky,aby to bylo v pohodě
26. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - ad pády no comment :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Emmča má fialovou-modro-zelenou celou hlavu :frowning2:
26. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky lidičky.... tak naty mi už chvilku spinká.. ale kolem 9 by měla papat.. jinak jsme masírovali bříško, měli pecičky, kapičky, mazali pupík, cvičili tak snad jsme je vyhnali :grinning: :grinning: :grinning: ufff hlava mě bolí

Pipos, já volala na ušní tak se ptala kolik nám je týdnů, že píchají od 6 neděl.jinak nic víc sestra neříkala..taky mám obavy jak na to bude reagovat jeszli ji to nebude hnisat nebo tak něco?

teda tady u nás fouká takový vitr to je děs.....
26. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak máme po oslavě,dort předčil veškerá má očekávání,byl nádhernej :slight_smile: :slight_smile: a největší úspěch měl hádejte kdo,... no přeci Pučmeloud :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,bezva :slight_smile:. a co misa?

u nas se spinka :slight_smile:
26. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím v pohodě,běhala smála se,tak snad dobrý
26. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ..hlásím návrat z hor ..jsem KO ..bylo to fajné ale náročné :confounded:
26. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Luci, zítra jedeme na návštěvu a Tomášek má v neděli rok, tak jsme mu pučmelouna taky dnes koupili, je super, když u nás byli tak se jim líbil včelí medvídek tak je koupili tak jsme jim doladili sbírku.
26. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, mě dneska ještě soused přivezl jídelní stoličku pro panenky, tak snad bude mít taky úspěch.
26. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek