• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak se hlásím my dneska vyraily ven do deseti minut dorazil tatka z Prahy tak jsme šly rodinou procházku a trajdaly až do 17 hod jelikož malej spinkal probudilse po páté no a usnul až v 21hod.Jinak vítr je hnusnej převrátil mě sušák
26. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
To jste teda pěšáci Ninuš. :grinning: :grinning: :grinning: My jsme byli dnes u babi. :slight_smile:
26. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš to víš a takhle je to každý den :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
to je krásná rodinná idylka :slight_smile:
26. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jíto,my taky doplnovali sbírku,známejch holky maj čmeldu a brumdu :grinning: :grinning:

jdu za chlapama do tipáče na málý pivíčko :grinning:
26. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak natynka stále ještě spinká..čekala jsem že se v 9 probudí na papu a nic.. asi ji to bolení zmohlo, přes den mi skoro vůbec nespala..tak to teď dohání... jinak jsem opět slaměná... tak brouzdám po MMB
26. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme taky včelího - toho světlího ještě bych chtěla toho tmavýho :grinning: :grinning:
Jituš jo jo je to super najedno stranu to že Honza nemá práci má jednu výhodu věnuje se mě a malému na maximum. Ani dneska nešel na pivko je s námi :wink:
26. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak mam konecne cas napsat ale zachvii jdu zase spat sandro to je dobre ze vas vzali na plavco urcite budes spokojena :slight_smile: dnes me nasrala tchyne ale skoda to psat a znovu se rozcilovat :grinning:
26. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
kde pak mame anny :wink: jo zdeni moc ti to slusi brejlicky jsou moooc pekny :wink:
26. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Adri :dizzy_face: :dizzy_face: s tchýněmi nemá cenu se rozčilovat...
26. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Anny spinká :wink: :wink: :wink:
26. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky bohu za mou skoro tchýni :wink: :wink:
26. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak i tchýně mají své dny :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak koukám tady mrtvo, na facebooku mrtvo co ty lidi dneska dělají že nikde nikdo není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
koukají kde není mrtvo :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
a já tam chybím to je bordel se na to vyseru a pujdu spát i když se mě vyjmečně nechce
26. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja tu jsem :slight_smile:. mam edu doma,tak popijime a povidame :slight_smile:,je to fajn. ted bezel pro dalsi dzbanecek a cigaretky :dizzy_face: . julca spinka, tak je to super :slight_smile:

adri, tchyne jsou nejlepsi studeny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . pokus o vtip :wink:
na plavani jsem zvedava. co jsem pochopila, tak pujdem do velkyho bazenu, to teda nevim :sweat_smile:. to bude moje smrt a julci asi taky a navic pro nas nekrestansky blba hodina :unamused: . 9 rano :sweat_smile: . to vetsinou vstavame :sweat_smile:. ale tesim se :slight_smile:. uvidime jak ji to bude bavit a kdyztak ma od babicek darek k narozeninam :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a udelal mi eda radost. rikala jsem ze me trapi ze jsme se kvuli koupelne dostali do minusu,ze kdybych nekojila, tak bych holt vzala 1 denni vikend v praci a bylo by lip,ale pry se radsi udre,jen abych byla doma a uzila si to :dizzy_face: . pak jsme resili skolku, julca jak je breznova, tak skolky budou zasekany,to uz mam zjisteny :unamused: , tak ze bych sla jen na polovicni, tak pry at si cely vubec neberu, ze to zvladnem :slight_smile:. a nejen na tech par mesicu,ale na porad. ale to by me doma asi nebavilo :grinning:
26. únor 2010 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
já tu taky ještě jsem krmila jsem Naty a před chvílí ji položila.. místo v 9 na jídlo se vzbudila v půl 12. přes den mi moc nenaspala
27. únor 2010 v 00:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak dopijem a jdem na kute. preju dobrou noc :slight_smile:
27. únor 2010 v 01:29  • Odpověz  • To se mi líbí
DObré sobotní ráno :wink:
27. únor 2010 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky ted krmim adamka a jedeme k mamce tak dnes domik zustane :wink: ptala jsem se na anny protoze vcera nepsala jak je davidkovi :wink: v noci opetnic moc si povidal ale nerval :wink:
27. únor 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
krasne ranko
venku krasne, tak toho dnes vyuzijem :slight_smile:
27. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
achojky lidišky :grinning: :grinning: :grinning:
no je nádherně.............. taky toho využijeme.. jedeme za dědou do ?Mirovic
27. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré krásné sluneční ráno.tohohle sluníčka se musí využít bud pojedem na hlubokou nebo do prahy do zoo :slight_smile: ale co dám dětem na sebe to nevim.do čeho budete oblékat
27. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja mam julcu ted na balkone. tak ma body s kratkym, puncochace, mikinu a zimni bundu. je ve fusaku,ale neni v nem tak zachumlana jako kdyz byli mrazy
27. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
nevíte někdo odkaz na tu sluneční clonu na kočár jak nám tu nabízela Alča??? koukala jsem, hledala jsem a našla jen tohle,, ale to není ono..
http://www.lilinka.com/products/univerzalni-slunecni-clona-na-mono-kocarek/
27. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jo asi mám to
http://deti.bazac.cz/z/107901/
i když alča posílala odkaz z MMB..
27. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sari,ja bych si ji taky vzala jestli budes objednavat :slight_smile:
27. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

u nás krásně svítí sluníčko, je to úplné jaro.
S manžou jsme uklidili celý barák, odpoledne přijedou jeho rodiče.
Dodělávám svíčkovou a knedlíky dneska kynou Davídkovi v postýlce, protože v kočárku mi spí na zahradě
27. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek