• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
evco,uzijte si to :wink:
svickovou bych si dala :dizzy_face:

sari,neni to ona taky?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24512880&tab=1
27. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mají jí za dobrý peníz od emitexu naproti na rynku jak prodávají kočárky
27. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je ta samá ii ty fotky.. jj budu si ji objednávat..tak jestli ještě někdo budete chtít?? ¨psala mi nin že na rynku mají taky clony proti sluníčku. tak se kouknu tam jakou oni tam mají
jinak si budu objednávat tuhle
27. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK JÁ SE ŽENY LOUČÍM.. VYPRAVUJEME SE DO MIROVIC ZA TATKOU.............................................

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak malá si hraje v pokojíčku místo spaní, ale to neva. museli jsme vykoupat Matěje - hrozně už smrdě, myslela jsem, že to vydržíme až bude venku hezky, ale už to nešlo, tak šel do vany. teď schne na terase na sluníčku, ale za chvíli ho vezmu domů aby nenastydl :sunglasses:
já si dávám ještě oraz a za chvíly půjdu dělat chlebíčky, jakub už vaří vajíčka.
sandří, nestraš mě s tou školkou, malá je únorová, ale jakub volal do školky a prý snad by měli mít místo, ale to víš, co bude příští rok............... každopádně pro přihlášku půjdem.
27. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,on je problem spis tady u nas nahore,jsou tady 2 skolky na habes,jezarky a okolo podebradky. z toho ta jedna je v parku, tam bych julcu nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . takze pro nas prichazela v uvahu jedna skolka. a ta je bez sance,az pak od zari jo. u mamky treba misto nejspis bude, ale mamka julcu k sobe do skolky nechce :grinning: :grinning: :grinning:
takze pro nas prichazi v uvahu bud ta pod nemocnici (k te se priklanim ja) nebo na miru (tam chce eda :grinning:). to jsou pry jediny kde mame sanci a neni to pres cely mesto. pak muzu na sumavskou,tam dela teta reditelku,ale to je pres cely mesto :confounded:
27. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My půjdeme nejspíš na Mír do školy :wink:
27. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny dodatečně vše nej chlapákum k včerejším 11 měsícům :grinning: vyřid jim že teta osílá pusinu a je mírně sklerotizká že si vzpoměla zase až dneska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé kluci měli už 11 měsíců? Tak taky dodatečně vše nej. :slight_smile:
27. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nam prijel tatka holky boli me prso asi zanet nechala jsem ho napit odpol. strasne to bolelo snad to bude dobry boli me furt ted hledam po celym baraku telef. opet mam vypli zvoneni jsem blbec anny taky porej klukum vse nej... :slight_smile:
27. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri:tedy to je pech, nedávno Sandři a teď ty? Tak tvaroh co?
27. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

My jsme byli dopo v Pisku na nakupech, a cele odpoledne jsme stravili venku, bylo fakt nadherne, ja jsem pak udelala neco okolo baraku, no, uz se tesim, az to sleze a ja vysadim nejake kyticky :slight_smile:

Jinak kluci dekuji za prani :slight_smile:
A my prejeme zase Honzickovi k dnesnim 11 mesicum :wink: :slight_smile:

Klari, dneska mate oslavu, jo?

Adri, tak snad to bude dobry, chtelo by to ten tvaroh :unamused:

Evi, ty ses inspirovala s kynutim od nas, co? :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tvaroh koupim zejtra jestli se to nezlepsi jsem zapomela tak a. usina a jdu project meili mam jich asi 200 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino honzikovi taky vse nej... :wink: :grinning:
27. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any to jo :grinning: :grinning:

Honzíčkovi taky vše nej :slight_smile:
27. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, byli jste v Tescu? Mají už tam konečně něco nového? minule to byla katastrofa :grinning:
27. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, dneska jsme tam nezajizdeli, ale vim, ze tam porad nic nemaji :unamused:
Nema to zatim fakt cenu.
27. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
všem oslavencům přejeme vše nej.
Evi, v Tescu jsme byli dnes a hrůza, zrovna jsme chtěli něco klučičího a sotva jsme vybrali jedno tričko, pro Terku jsem chtěla flísovku a ani jednu neměli.
Ale jak jsme byli dnes u kamarádky tak říkala ať jedeme do Plzně, tam že mají krásný věcičky, už jsme tam byli jednou a fakt tam měli super hadříky.
27. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je děs, to by mě zajímalo,kdy bude nová kolekce :angry:

jitu: to je pravda, tam toho je víc :slight_smile:
27. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak pojedeme tam, už jsme tam byli jednou, já chci taky vyrazit do CA do toho Německa, ale nejdříve musíme do Ikei tak snad to příští víkend klapne, dnes jsme židličku vyzkoušeli u kamarádky a Terka krásně papala a moc se jí to líbilo.
27. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oslavencum taky vse nej :slight_smile:
27. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu: tak to je super, to si nakoupíš viď? :slight_smile:
27. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak a.si dava pul hodku ja pju kafco pojedu pak pro domika v noci nic moc prso uz neboli tak mam radost vzala jsem paralen a davala sttudeny obklady jen ted nevim jak to mam udelat bojim se zanetu chci tak do mesice skoncit kojim jen odpl. okolo 4 a v noci okolo 3 a rano v 6 to si jen vzy cucne zda se my ze uz nemam tolik mlika i mozna proto se my budi v noci okolo ty 4 je normalne vzhuru tak jsem mu dnes udelala flasku a spal dal ale ted se bojim abych nedostala zanet az budu uplne koncit ted asi zase vynecham dalsi kojeni a pak dalsi uz si to moc nepamatuju s domikem jak jsem to udelala s prsama :wink: jsem normalne unavena chudinka sem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
28. únor 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
super ze je ti adri lip :slight_smile:. musim prestavat pomalu, vynechat jedno kojeni, za par dni dalsi... ale stejne znam holky ktere se tomu nevyhli :unamused: . no a podivej na me, nedelam nic jinyho nez ze kojim a po 11 mesicich jsem skoncila na antibiotikach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja uz taky omezuju,pres den kojim jen uz tak 3x :grinning:. to chci omezit uplne a nechat si jen vecerni a nocni :slight_smile:.
vcera jsme sli spat vyjimecne brzo,uz po 22 hod :grinning:. to ani nevim kdy jsem tak naposled spat sla :sweat_smile:
28. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi fakt postupne jen me furt nevychazi to um furt tam mam o jednu dve davky vic a to je asi uz moc zeptam se doktorky jak na to v pondeli tam jdu na ockovani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,s tim nemam zkusenost a bohuzel neporadim :frowning2:
28. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy................ :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem zde a k.o
včera jsem od taťky přijela cca v 6 hodin v půl 8 přijela kamarádka a bumbali jsme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: natynka byla hodná, spinkala ale sotva kamarádka odjela cca ve 2hod tak Natynečka se mi budila po 2hod na papu :cry: :frowning2: :frowning2: tak jsem toho moc nenaspala... potvůrka udělala jsem ji mlíko a cucla si vždy jen 50 a víc nechtěla. tak nevím kdy zalehnu s Naty .. když ona leží v lehátku a kouká a kouká

Adri s tou UM nevím, ale někde jsem čeetla, že by mezi dávkami UM měly být alespoň 2- 2,5 hodiny.. že by pak dítě mhlo mít koliku,, kdyby mělo UM třeba po hodinách.. nevím, taky by mi to zajímalo, po jak dlouhé době po sobě může být UM
28. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj přeji hezký den
Za gratulace děkujeme

UM mužeš po sobě dávat cca 2,5 ale spíše 3 hodiny pokud by to bylo dřív mohlo by mimi mít koliku
28. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..tak jsem si to myslela dobře s UM.
natynečka se mi teď tak nádherně po......... až na pupíku i na zádech.. :grinning: :grinning: :grinning: k tomu se mi po jídle poblinkala.. přišlo mi to že co vypila , že vyblink. ach jo.. tak mi půjdeme zkusit hajííí

nin dík za dveře.. jak bylo v infer?? byly lidi?? jo a kdy se ukážeš? :wink:
28. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,tak at je natalce lip :wink:

ja mam uklizeno, julca si tu vedle me hraje a akorat cekame na mamku s endikem. bude tu julcu chvili hlidat nez uklidim v baraku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek