• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

sari to ja vim to ja nepotrebuju vedet jen ze za 24hod. ma vypit 800ml a me to vychazi o jednu dve davky vic takze by vypil treba 1000 n nebo 1160 vis s zejtra zajdu k fialovy na ockovani a zeptam se ted jsme byli s domcou plavat jindra hlidal adamka :slight_smile:
28. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
to si myslím že nevadí..když vypije míň..
mě zase naty už v noci začala... vypije jen 50ml a nechce.. ted odpol mi bečí a kroutí se.. zase nějaké bolení.. jen mě zaráží že si vezme jen tak málo.. :confused: :confused:
28. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
adri vypije víc.. jsem to zblbla..myslím na naty a její 50 a píšu kraviny
28. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo prave vic no zejtra se to dozvim tak uvidime pujdu zachv. koupat a v 6 zelehne spal od 10.45 do 14.15 takze uz ted nespAl a zacina bejt protivnej ja budu zehlit mam toho dost
28. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme protivnýod rána.. nevím co ji zase trápí..jíst nechce, nespí...skoro celý den ji mám na rukách :confounded:
28. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
koukam,tady mrtvo :slight_smile:

julca me vcera strasne prekvapila,spala od 18 hod do 7 rano :astonished: . samozrejme par kojo pauz bylo :slight_smile:. byl to pro me ale hrozny nezvyk,jak nejsem zvykla ze spi tak brzo :grinning:
1. bře 2010 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak jindra vezl domika do skolky ja varim budu uklizet alev az vecer to odjede jindra :grinning: jinak dnesni noc s adamkem silena rval :frowning2: :angry: :angry: :angry: vcera byl jindra tak akcni ze jsem mu rekla at vyluxuje kdyz jsem byla s domcou na plavani tak odendal i lednici vyluxoval a lednice nejde tak prijede opravar no snad to spravi :angry:
1. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
adri,tak to je radost :unamused:
1. bře 2010 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :grinning:
1. bře 2010 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
i my přejeme dobré ráno,venku svítí krásně sluníčko,ještě to teplo by mohlo bejt,noc u nás skvělá,na to že má mišák ucpanej rýmou
1. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, taky přejeme hezké slunečné ráno.

Dneska ráno mi Davídek předvedl první pokus o plazení. :grinning:
1. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno :wink:

dodatečně přeju všem nej k měsíčninám :slight_smile:

venoušek už je venku, já už mám půl baráku uklizenýho, teď jdu vařit a pak na mě čeká prádlo asi 5 praček, takže se do toho už musím dneska pustit a to další 2 budu prát,ach jo jak já to prádlo nenávidím :cry: :pensive:

jinak doma musím říct že je to lepší, jak jsem v neděli pohrozila rozvodem tak se manža sklidnil a je doma ani do hospody nechodí, asi dostal opravdu strach, 2x týdně jezdíme plavat, v pátek jsme zkusili strakonice a taky to není špatný, hlavně venouškovi se líbilo na tobogánu :grinning:

taky se mě manža ptal že by jsme si mohli pořídit druhý, tak jsem řekla že teď nechci že počkáme, myslíte že jsem udělala dobře??? já zase uvažuju že jakmile budeme mít druhý, on začne zase flámovat a já husa budu sedět doma, takhle uvidím jak se bude chovat a třeba si ho pořídím za rok, za dva...
1. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a u nás je krásně sluníčkovo :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
drobet teda fouká,ale je nádherně
1. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni ja bych zatim pockala ale je to na tobe :wink:ted adamek usnul ja jdu dodelat jidlo a taky peru litam tady jak posuk :grinning:
1. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zdeni,
to musis vedet hlavne ty. kazdopadne je to u vas jak na houpacce. ja bych pockala. ja treba casem po druhem diteti strasne touzim, ale vim, ze ted neni doba, nad tim vubec uvazovat. ono s jednim ditetem se odchazi mnohem lip. se dvouma,uz je to mnohem horsi :pensive: . ale jak rikam. ty v tom zijes a musis vedet nejlip :wink:
1. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: tak jsem dala pradlo ven povleceni a za hodku a pul suchy to je krasny uz tam je dalsi :grinning:ted jim polivku a jdu zase pokracovat v uklidu :stuck_out_tongue_closed_eyes:jsem zvedava kdy dorazi na tu lednicku to bez tak koukne a rekne ze nema dily :angry:
1. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
klarko prejeme emicce vsechno nej.... snad nejsem opozdena :wink: :wink: :grinning:
1. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
adri,tak to krasne schne :slight_smile:

ja nas ted jdu oblict a pujdem ven

klarko,ja zrovna vcera premyslela kdy emmi slavi kdyz je 29. :sweat_smile:. takze vse nej k narozeninam :dizzy_face:
1. bře 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Emičce taky přejeme vše nej :slight_smile: :dizzy_face:

já jsem rozhodnutá že ne,ale všichni kolem mě, včetně mojí mamky mi říkají že jsem hloupá že si mám druhý pořídit, ale už jsem definitivně řekla ne a stojím si za tím :wink: protože u nás je situace opravdu jak na houpačce
1. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
klári já jsem hlupoň,úplně jsem na Emmušku zapomněla,hlavně,že jsem se ptala,ale to je tím,že je 29. a to letos není v kalendáři,jinak já mám 2 spolužáky ze základky,co maj taky narozky 29.2.,tak tedy milá Emmičko,přejeme ti jen radostně prožité dny,hodně lásky,málo úrazů,ještě mín nemocí,prostě jen to dobré a od honzíka a míši óbr pusu

pokud se chcete juknout,tak fotky na rajčeti http://supka.rajce.idnes.cz/
1. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
fotky jsou nádherný :dizzy_face: Honzíkovi i Míše to moc slušelo :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
fotky jsou nádherný :dizzy_face: Honzíkovi i Míše to moc slušelo :dizzy_face:
a dort k narozeninám kouzelnej
1. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám že mi to sem hodilo 2x a navíc jednou ne celý
1. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky přejeme Emičce vše nejlepší :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ve spolek
Dodatecne prejeme Adamkovi a Davidkovi a Honzikovi a Emicce vsecko nejkrasnejsi

San to se mas, ze budete chodit plavat (tise zavidiiim... :pensive: )
asi je to tam nabity co? Nina mi kdsi slibovala, ze se mi opta, vid? a asi trosinku zapomnela, ja se ale nepripominala, protoze se budem s malou jeste bojim :frowning2:

Zdeni to sem rada, ze je manza hodnej, ale na mimco mi to prijde taky jeste brzo, po tom co se mezi vami delo.. Rekla jsi to podle meho dobre.

My se meli na vylete kraaaasne, az budu mit fotecky, hodim je do alba, Juli si s dvojcatkama krasne hrala a zacina stale casteji stat sama. Drzi se hracky, to ji staci :grinning: ale jak si to uvedomi, tak si pomallinku sedne na bobek a pak na zem :grinning:
1. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
díky za přání, emmče vyřídím a políbím jí za vás. teď vyřvává v pokojíku :cry:
tady je taky krásně, ale teda fičí jako dost, v noci hrůza, jsem se bála , aby nám nespadla střecha :grinning: . snad aspoň trochu vyschne to bahno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zdeni - já bych taky počkala až jak se situace vyvrbí, jak píšeš, abys pak neseděla doma se dvěma dětma :rolling_eyes:
1. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
oprava :bojim se s malou jezdit busem :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
luci - fotky krásný, děti krásný a mamka taky - všem vám to seklo :wink:
1. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Emičce také přeji vše nej
My na plavání mohly chodit měly jsme to i vyřízený ale kvuli tomu exkzému nám to nebylo kožní doktorkou doporučeno.
Zuzi zavolej té ženské v IP tě pošlu kontakt
1. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ninus kristianem brachovo ma taky ekzem a normalne plavat chodi tak asi co doktorka to jiny nazor :frowning2:
1. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek