• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jee, tu nikdo neni?
Brouzdam tak po netu, koukam na golfky, je jich moc jak si ma pak clovek vybrat. Kdyby to slo zadat pozadavek, co si predstavuju a ono by mi to naslo co chci :unamused: Stejne asi nakonec pojedem zas do Strak jako pro kocarek :grinning:
Kdyz chci velky kola (nafukovaci asi nedelaj co?) - odpruzeny,nejmin 4polohy zadicek,plastenku a nanoznik nejlip v cene, praci material,okolo 7kg a levny a hlavne hezky (nejlip do zelena) :grinning: :grinning: Mam vysoky naroky?
1. bře 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Juli mi prave usnula v postylce :pensive: to budem asi trosinku ponocovat :unamused: :slight_smile:
1. bře 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu jsem :grinning: :grinning: :grinning: koukala jsem nikde nikdo tak sjem se neozývala
1. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsi náročná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já zase koukám po dětským pískovišti a nábytku
1. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj :slight_smile:
a co delas? brouzdas po MMB?je se priznej :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já??????????, koukala jsem na facebook a jinak chovám Naty a koukáme na tv
1. bře 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako fakt Luci jo?
To je jako s tim mobilem co chci (aby volal, sms, mms, mp3 a vecko aby to bylo - a taky mi rekli, ze sem narocna. Kterej tel v dnesni dobe tohle vsechno neumi?)

Tak sme se vzbudily a sme nejaky nevrly (dnes skoro celej den, tusim zas nejakej zoubek), tak si asi pujdem hrat spolu..
1. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zde ted krmim adamka a pak jdu uklizet jindra zachvili odjizdi :frowning2: a zase sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zase buseš slaměná Adri???????????
tak se domluvíme na tu návštěvu?
1. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Emmičce přeji vše nej nej, hodně zdravíčka a štěstíčka a brzo nějakého sourozenečka. :slight_smile:
Luci, krásný fotečky, moc hezký dortík, kde jsi nakonec objednala?
U nás už se spinká. :slight_smile:
1. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nas uz se spinka :slight_smile:. i hodne jedla co jsem ji navarila :slight_smile:. ja uz mam veci na plavani pripravene,tak jsem zvedava jak bude zvladat. ted pujdu uklizet a eda dojde pro pivicko a udelame si hezky vecer :slight_smile:
1. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíto U Volfů v Písku
1. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, Luci tam mají dobrý dortíky. Já chci tento dortík http://smilers.rajce.idnes.cz/Nase_trojcata_9.12.08/#1_rok_a_3_dny.jpg
ale nevím kdo mi ho udělá :unamused: :unamused: :wink: :wink: :wink:
1. bře 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto - díky :sweat_smile:
zuzi - náročná, ne jen jsi ženská :wink:
luci - ip
1. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto dortík nádherný, ty znáš tu paní?? teda trojčata - to je nářez, ale super. :sunglasses:
1. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, znám jí jen z diskuze na koníku " z prostorově výraznějších", je to nářez. :slight_smile:
1. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smilers znam taky z nekolika diskuzi,moc ji obdivuji :slight_smile:

zuzko,na golfky jsi fakt narocna :grinning:. ja mela pozadavky,aby sel do lehu (muj ma 3 polohy,uplne staci), kdyz bude v lehu,tak abych se dostala do kosiku a ten aby byl prostorny, nanoznik. nizka vaha. jinak co jsem zkoumala,zkousela, zadny nemel vse co jsem chtela. ty co mam toho splnovali nejvic a hlavne ty pro me nejdulezitejsi :grinning:. u me ale rozhodovala i cena a to ze jsem s nim rovnou chtela odjet :wink:
1. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to dodelala fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mam vzdycky dobrej pocit :grinning: sandro at se vam libi na plavani a to urcite bude nino dnes jsem te zahlidla sli jste okolo plavecaku s kocarkem kdyz jsem vysla uz jste byli pryc byla jsem s domcou na plavani :slight_smile: sari urcite by jsme mohli zaject co treba ve stredu pisneme si jeste :wink:
1. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci krasny fotky deticky taky :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja takovy golfky nasla, co splnujou presne co chci, ale za 7tis a vic.. :unamused: ,coz je na golfky podle meho dost.. jestli je zas najdu, hodim odkaz.Chtela sem nejaky tak do trech tisic a ty bohuzel nemaj to odpruzeni.Ja kdyz vidim, jak mi ta Julinka v kocarku skace, kdyz jedu tady u nas po kostkach, tak bych to odpruzeni uvitala. A ty ctyri polohy radily holky na diskuzi o golfkach.Mne by stacily i dve - na sezeni a lezeni. Mezi nic nepotrebuju :slight_smile: NO dam vedet, jestli neco sezenu :fearful:

Teda dnes byl vecer.. :frowning2: Napred mi Julinka malem spadla z postele, vecer je jak deset certiku, litala po posteli a byla moooc rychla, skocila sem po ni jen tak tak, chytila ji za nozicky, uz visela hlavickou dolu - nic se ji nestalo, ale ja se klepala snad hodinu. A pak nez sla spinkat, kojila sem a pak dokrmila UM a kdyz mala dopila, tak se hrozne poblinkala - i me a koj. polstar a koberec, slo ji to i nosem :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak sme sly znova do vany a pak sem ji zkusila aspon cajicek, nechtela, tak sem ji dala spinkat a hned hezky usnula, jako normalne. Porad si rikam, co se stalo. Krmim ji takhle uz dva tydny, tak to snad neni tim, ze ji dam Um hned po kojeni ne?Nebo jestli to vypila moc rychle.. Cekam kdy se vzbudi, musi mit hlad :frowning2:
1. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jedny jsou, jen tam neni rozmer kolecek, asi to bude tech 15dm, to je takovej standard ne?A nejsou ani tak drahy.. ty sem pred tim nevidela
1. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nad chipolinama jsem moc uvazovala,ale chtela jsem videt nazivo a pak rozhodlo to,ze jsem je potrebovala nutne,ze dne na den :slight_smile:

do tech druhych bych nesla,muj nazor :slight_smile:

at je julce lip :slight_smile:
1. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ty druhý jsou hrozný :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
1. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava kolecka 15 cm..

San uzijte si zitra plavani

Ja sem slamena, tak sem tu, ale tady si taky povidam sama, tak jdu spat, stejne uz sotva koukam. Beruska zatim spinka, tak ji snad spatne neni..

dobrou noc
1. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,diky :slight_smile:

my se prave zhadali,ale co. jsou horsi veci :slight_smile:
1. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi DOBROU :grinning:
1. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
je vy tu jste? Ono mi to vase prispevky neukazalo..

Jo Nino jsou hrozny, manza ale rika, ze jsou levny a ze oni je taky jako maly meli a stacily jim. A nemuze pochopit, ze ja je chci na vylety, takze musi mit aspon strisku a polohovani, aby Juli nespala v sede.. No taky sme se chytli, ale jezdit s nima budu hlavne ja, takze manza nema narok protestovat, stejne vi ze si vyberu podle sebe, jako kocarek ( manza vybral jen podvozek) :grinning:

San ja si zrovna rikala, jak se ted mate fajn a vypadalo to, ze muzete byt i v pohode.. skoda :frowning2:

tak pa
1. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro :slight_smile: dej si pivko a bude lip :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
cekam az se vzbudi adamek a taky pujdu spat
1. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek