Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
2. bře 2010
Dobré ránko přeji 😉
petulka12
2. bře 2010
dobré ránko dlouho sem se neukazala 🙂
pocasi nas o vikendu rozmazlilo a dneska je pod nulou ]-(

holky chodime 🙂 adamek zacal delat prvni krucky sam, je to srandovni jak to maly "mimino" chodi, jeste teda dost bramborci ale par krucku ujde uplne sam
ninus81
2. bře 2010
Peti moc moc gratuluji 😉 😉 to je šikula počkej na srazíkách to už nebude takovej klídek jako loni 😃 😃 😃
murecka76
2. bře 2010
Dobré ránko,
my dnes krásně spinkali od 18 do 6, bez probuzení, bylo to divné, ani dudla nebyl, několikrát jsem i koukala jestli vůbe dýchá. 😉
Adámkovi gratulujeme k prvním krůčkům. 🙂
anny84
2. bře 2010
Dobre ranko 🙂

My ted tak spime nespime, Adik se dost casto budi, tak jestli jsou na ceste zuby :-|
Ale alespon jsme vstavali az v 6h 😉

Klari, dodatecne prejeme Emmce vse nej nej k narozeninkam 🙂

Petul, Adik je super sikula x-)
anny84
2. bře 2010
Jito, vy jste trhly nejaky rekord, ne? 😉
mikesova25
2. bře 2010
Krásné ránko 😉

Adámkovi moc gratulujeme k prvním krůčkům, je šikulka x-)

venoušek už je venku, zase ho domů jen tak nedostanu 😎
murecka76
2. bře 2010
Anny, asi jo, ale už jsme protivky, tak zase oblíkat a hurá ven, opravdu si toho kočárkování užiji, včera jsme vyjížděli 3x.
anny84
2. bře 2010
😃 Jito, to fakt jo, my taky jezdili 3x denne, ted jsme se tak nejak naucili spat dopo doma, sice chvili, ale i to je dobry, a odpo jezdime tak ty 2h.
murecka76
2. bře 2010
my taky spali v postýlce, ale to uspávání je děsné, tolika nářku a pak ryčí i večer, tak jsem to zase odbourala a večer je klídek, stejně mi tam spala tak půl hoďky a za hoďku jsme ještě museli do kočáru, tak teď raději vyjedu, pak dám návleky a k oknu, dopoledne moc neprocházkuji, jak kdy, ale většinou je nějaká práce.
mispuli
2. bře 2010
achoj cholky včera jsem hledala někakej dětskej nábytek ,tak vám posílám,do čeho jsem se zamilovala 😉 http://www.mojedomacnost.cz/nabytek/p838285-det...
petulka12
2. bře 2010
dekujeme za gratulace x-)
jitu my taky musime na spani odpoledne ven, dopoledne vetsinou doma usne sice na pul hodky ale aspon to
zuzankast.
2. bře 2010
Přejeme krásne ráno

Petul to je parada, Adámek je šikulka

Luci hezkej pokojik, i kdyz na me moc velikej (vysokej), ja radši dětskej nábytek nižší. Mně se hrozně líbily komody v Obi.

My spinkame venku v kočárku jen jednou přes poledne. I když za posledni dobu mi Juli už dvakrát usnula i doma, ale to jen na půl hodinky.
klaraemma
2. bře 2010
:ahoj holky
péto - gratulujem ke krůčkům - teď už se nezastavíš, kafe a jídlo v poklusu :-p 😃
anny - díky za přání
luci - nábytek krásný, malá má zatím skříně po nás, co dělal jakub když jsme byly v pronájmu, ale chci jí koupit nový, včetně psacího stolu než začně chodit do školy.
ninus81
2. bře 2010
Luci nábytek hezký ta cena je taky mo hezká =-) =-) =-) =-)
U nás to je dopolední spánek doma 2 hodinky a odpoledne většinou v kočárku venku cca 1,5 - 2 hodinky (někdy jen hodinka ) a když je ošklivě usne i doma a taky na 2 hodinky
evulebobule
2. bře 2010
ahoj holky,

Adámek je opravdu šikula. x-)
mispuli
2. bře 2010
nin já bych řekla,že cena je celkem vc pohodě na to ,co v tom všechno jemale mě by se z toho líbily skříně a stůl,postel chci odjinud,tu už mám taky vyhlídnutou,my hlavně potřebujeme ten stůl,aby si zvykal honzis,když by z něj měl bejt za chvilku školák 🙂

klári děti tam maj naši skřín,ve který máme ještě i my věci,a pak jednu komodu po neteři,já bych prostě chtěla něco novýho 🙂
mikesova25
2. bře 2010
Luci nábytek krásnej, máme vyhlídnutej pro malýho tenhle ale v kombinaci se zelenou 😎 x-)
mispuli
2. bře 2010
zdeni 🙂 🙂 se zelenou musí bejt taky hezkej,já se budu rozmejšlet mezi tou modrou nebo lososovou,i když zelená taky není k zahození
ninus81
2. bře 2010
je fakt že jsem nestudovala co všechno tam je na ten my máme ještě čas 😃 😃
mispuli
2. bře 2010
nin to je jasný,my už bohužel musíme začít přemejšlet :-| :-S a co nejdřív realizovat,jinak bude pořád z pokojíčku odkládací místnost a to už mi leze na nervy 😞
zuzankast.
2. bře 2010
my budem detskej vybirat az dostavime a to budem radi, jestli to bude do Vanoc..

Jakpak asi Julinka plave? 🙂
ninus81
2. bře 2010
my dětský pokojíček hotový máme ale ten se bude obmněnovat a doplnovat podle potřeb Honzíčka
sayastautor
2. bře 2010
hezky den 🙂
jito,super spani 😉
peto,gratuluju ke kruckum x-)

me julca 2 hodky ted spi na balkone. ale vetsinou dop spime doma cca hodinku a odpo 2 venku (balkone)
sayastautor
2. bře 2010
luci,pokojicek krasnej a ta cena mi neprijde spatna 😉

my to bohuzel zatim nemame podle me predstavy,ale nemame korunky 😞. ale stejne tam ted julca jeste vubec neni 🙂
adricc
2. bře 2010
ahoj holky peto to je sikulka adamek zacal pekne brzo domik zacal sam presne v 11 mesicich 😉 sandro co plavani
adricc
2. bře 2010
jito to je parada se takhle vyspat dnes spal adamek taky pekne vcera radil to bylo hrozny snad nejhorsi noc 😞
sayastautor
2. bře 2010
adri,plavani se mi strasne libilo,je to suprovy! chtela bych pokracovat 🙂. bohuzel,julca asi nesdili stejny nazor 😢 :-S . vic jak pulku mi probrecela 😞. ale ne ze by ji vadila voda,ale ze je neprizpusobiva, nove prostredi a kolektiv 😞. za tyden jdeme zas a modlim se,aby to bylo lepsi a nemuseli prestat 😞. eda byl s nama, mame i nejake fotecky 🙂. jsem stastna ze tam byl, protoze jinak bych snad musela domu v plavkach co pak v satne vyvadela :-N
zuzankast.
2. bře 2010
ahoj San, tak povidej, jak ste plavaly?

holky ja uz si asi vybrala golfky a co je parada, ze je maj (meli by mit podle net. stranek) v Pisku v Berusce.
Prisly mi podezrele levny, ale jedna mamina je ma uz rok a je s nima moc spokojena, tak je tam zitra pojedou okouknout a mozna koupit.
http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zb...

Začni psát odpověď...

Odešli