• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Dobré ránko přeji :wink:
2. bře 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko dlouho sem se neukazala :slight_smile:
pocasi nas o vikendu rozmazlilo a dneska je pod nulou :angry:

holky chodime :slight_smile: adamek zacal delat prvni krucky sam, je to srandovni jak to maly "mimino" chodi, jeste teda dost bramborci ale par krucku ujde uplne sam
2. bře 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti moc moc gratuluji :wink: :wink: to je šikula počkej na srazíkách to už nebude takovej klídek jako loni :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
my dnes krásně spinkali od 18 do 6, bez probuzení, bylo to divné, ani dudla nebyl, několikrát jsem i koukala jestli vůbe dýchá. :wink:
Adámkovi gratulujeme k prvním krůčkům. :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

My ted tak spime nespime, Adik se dost casto budi, tak jestli jsou na ceste zuby :unamused:
Ale alespon jsme vstavali az v 6h :wink:

Klari, dodatecne prejeme Emmce vse nej nej k narozeninkam :slight_smile:

Petul, Adik je super sikula :dizzy_face:
2. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito, vy jste trhly nejaky rekord, ne? :wink:
2. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko :wink:

Adámkovi moc gratulujeme k prvním krůčkům, je šikulka :dizzy_face:

venoušek už je venku, zase ho domů jen tak nedostanu :sunglasses:
2. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny, asi jo, ale už jsme protivky, tak zase oblíkat a hurá ven, opravdu si toho kočárkování užiji, včera jsme vyjížděli 3x.
2. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Jito, to fakt jo, my taky jezdili 3x denne, ted jsme se tak nejak naucili spat dopo doma, sice chvili, ale i to je dobry, a odpo jezdime tak ty 2h.
2. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky spali v postýlce, ale to uspávání je děsné, tolika nářku a pak ryčí i večer, tak jsem to zase odbourala a večer je klídek, stejně mi tam spala tak půl hoďky a za hoďku jsme ještě museli do kočáru, tak teď raději vyjedu, pak dám návleky a k oknu, dopoledne moc neprocházkuji, jak kdy, ale většinou je nějaká práce.
2. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
achoj cholky včera jsem hledala někakej dětskej nábytek ,tak vám posílám,do čeho jsem se zamilovala :wink: http://www.mojedomacnost.cz/nabytek/p838285-detsky-pokoj-elf-d2
2. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekujeme za gratulace :dizzy_face:
jitu my taky musime na spani odpoledne ven, dopoledne vetsinou doma usne sice na pul hodky ale aspon to
2. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme krásne ráno

Petul to je parada, Adámek je šikulka

Luci hezkej pokojik, i kdyz na me moc velikej (vysokej), ja radši dětskej nábytek nižší. Mně se hrozně líbily komody v Obi.

My spinkame venku v kočárku jen jednou přes poledne. I když za posledni dobu mi Juli už dvakrát usnula i doma, ale to jen na půl hodinky.
2. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:ahoj holky
péto - gratulujem ke krůčkům - teď už se nezastavíš, kafe a jídlo v poklusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
anny - díky za přání
luci - nábytek krásný, malá má zatím skříně po nás, co dělal jakub když jsme byly v pronájmu, ale chci jí koupit nový, včetně psacího stolu než začně chodit do školy.
2. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nábytek hezký ta cena je taky mo hezká :confused: :confused: :confused: :confused:
U nás to je dopolední spánek doma 2 hodinky a odpoledne většinou v kočárku venku cca 1,5 - 2 hodinky (někdy jen hodinka ) a když je ošklivě usne i doma a taky na 2 hodinky
2. bře 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Adámek je opravdu šikula. :dizzy_face:
2. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin já bych řekla,že cena je celkem vc pohodě na to ,co v tom všechno jemale mě by se z toho líbily skříně a stůl,postel chci odjinud,tu už mám taky vyhlídnutou,my hlavně potřebujeme ten stůl,aby si zvykal honzis,když by z něj měl bejt za chvilku školák :slight_smile:

klári děti tam maj naši skřín,ve který máme ještě i my věci,a pak jednu komodu po neteři,já bych prostě chtěla něco novýho :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nábytek krásnej, máme vyhlídnutej pro malýho tenhle ale v kombinaci se zelenou :sunglasses: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni :slight_smile: :slight_smile: se zelenou musí bejt taky hezkej,já se budu rozmejšlet mezi tou modrou nebo lososovou,i když zelená taky není k zahození
2. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt že jsem nestudovala co všechno tam je na ten my máme ještě čas :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin to je jasný,my už bohužel musíme začít přemejšlet :unamused: :confounded: a co nejdřív realizovat,jinak bude pořád z pokojíčku odkládací místnost a to už mi leze na nervy :frowning2:
2. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budem detskej vybirat az dostavime a to budem radi, jestli to bude do Vanoc..

Jakpak asi Julinka plave? :slight_smile:
2. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dětský pokojíček hotový máme ale ten se bude obmněnovat a doplnovat podle potřeb Honzíčka
2. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezky den :slight_smile:
jito,super spani :wink:
peto,gratuluju ke kruckum :dizzy_face:

me julca 2 hodky ted spi na balkone. ale vetsinou dop spime doma cca hodinku a odpo 2 venku (balkone)
2. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,pokojicek krasnej a ta cena mi neprijde spatna :wink:

my to bohuzel zatim nemame podle me predstavy,ale nemame korunky :frowning2:. ale stejne tam ted julca jeste vubec neni :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky peto to je sikulka adamek zacal pekne brzo domik zacal sam presne v 11 mesicich :wink: sandro co plavani
2. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito to je parada se takhle vyspat dnes spal adamek taky pekne vcera radil to bylo hrozny snad nejhorsi noc :frowning2:
2. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,plavani se mi strasne libilo,je to suprovy! chtela bych pokracovat :slight_smile:. bohuzel,julca asi nesdili stejny nazor :cry: :confounded: . vic jak pulku mi probrecela :frowning2:. ale ne ze by ji vadila voda,ale ze je neprizpusobiva, nove prostredi a kolektiv :frowning2:. za tyden jdeme zas a modlim se,aby to bylo lepsi a nemuseli prestat :frowning2:. eda byl s nama, mame i nejake fotecky :slight_smile:. jsem stastna ze tam byl, protoze jinak bych snad musela domu v plavkach co pak v satne vyvadela :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj San, tak povidej, jak ste plavaly?

holky ja uz si asi vybrala golfky a co je parada, ze je maj (meli by mit podle net. stranek) v Pisku v Berusce.
Prisly mi podezrele levny, ale jedna mamina je ma uz rok a je s nima moc spokojena, tak je tam zitra pojedou okouknout a mozna koupit.
http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1030317
2. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek