• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahoj holky,1.jarní den je tu :wink: :wink: Venku svítí sluníčko,tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží
21. bře 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Luci, tak doufám, že vydrží než dorazíme. :slight_smile: Jojo mají Ananstázii.
Jo Kryšpín, to je děsné a ještě k tomu to příjmení. :grinning: :grinning: :grinning: Když jsem to slyšela poprvé. :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak se lišit musí :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale jak mu jednou budu říkat ve škole,nevím,asi příjmením.Jedete sem?Tak se třeba potkáme,myslím,že budu potřebovat pořádně dlouhou procházku,abych vydejchala dnešní noc :frowning2: :confounded: :angry:
21. bře 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kláro taky tě tu vítám :wink: :wink: :wink:
Mur: Gratuluji k holčičce a tiše závidím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my když jsem doma probírali jména tak to koukám že je všude to samé ten muj k tomu vždycky vymyslel nějakou koninu :grinning: :grinning: :grinning: tak nakonec se to vyřešilo tím že to bude chlapeček a bude po tátovy( tatínkovo přání - já chtěla Matyaš - bohužel ale příjmení má přítel od Š - což by znělo šíleně. Pro holčičku se mi strašně líbí Vanessa ( tu jsem taky nechala na matrice napsat do papírů) a pak se mi moc líbila Amélie (jenomže jsme v čechách a tady by jí všichni říkali Amálko a přinejhorším Análko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )

Holky já měla dneska tak krušnou noc - já už myslela že pojedu chytli mě nepříjemný křeče no já myslela že se zblázním :confounded: naštestí to po několika opakování ustalo a já usnula - dneska už je to zase ok
21. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska máme opravdu krásné ránko! sluníčko už hezky hřeje, jen ten sníh na zahradě nic moc :unamused:
Co se týče jmen, taky znám jednu malou Anastázii - opravdu zvláštní jméno na dnešní dobu. Jedna známá chtěla Otylku - nakonec si to naštěstí rozmyslela a maj Emu - hezké jméno.
21. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: ježiši Otylku to by byla holka chudák - a ještě kdyby byla pak korpulentní :grinning:
Sluníčko svítí krásně ale vstrčila jsem čumák na balkon a je docela kosa - já už chci teplo :grinning:
21. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin my se nemohli pro kluka dohodnout, tak sme taky řikali, že dáme jméno kdyžtak po taťkovi nebo dědovi (kterej už tu s námi není) ale pak sme vymysleli Tomáše a Matyáše.. Pro ty holky to bylo snazší, těch se nám líbilo víc..
21. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám Kláru ! :slight_smile:

Taky chci teplo, sem si koupila ředkvičky, že bych je už jako zkusila zaset, ale pod tím sněhem by se jim asi nelíbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já dlouho bojovala o Matyáše to neprošlo, Matěj taky neprošel - prostě tatínek chtěl Honzíka :slight_smile: ( což o to jéno Honza se mi líbí ale zase budu skákat vysoko až mu někdo řekne Jendo, Jeníčku :angry: :angry: :angry: )
21. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Sndro možná budem služby tvého milého potřebovat, nedavno mamka řešila, co dál se stavebkem, které jí bude končit, tak se kdyžtak ozveme..
A ty plenky, já mám políčeno do tesca na ty Teskácký 2 + 1 za necelých 500,- švagrová je kupuje a chválí si je. Tak je asi koupíme.
Matěje vybral manža, já toho Tomáše (ale na vojně měli taky Tomáše a řikali mo To-máš-blbý, takže se tomu vždy směje) Jo, Honza se mi taky líbí, ale znám jednoho maxi holkaře, kterého si vždy vybyvím a to radši ne.. :rolling_eyes:
21. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to já našetsí moc Honzů neznám - teda akorát mou drahou polovičku :wink: :wink:
21. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: ještě že je ten víkend, v práci je to čím dál tím víc na palici. Nevím, jestli to blbě snáším já nebo je to tím, že se blíží prázdniny. Nebo oboje.
21. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO, Jeníček s Mařenkou.. :grinning: :grinning: Né, neboj, tak mu budou řikat maximálně babičky, to už se fakt moc neřiká
21. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budu asi muset babičky vyškolit :grinning:
21. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já znám jen tohohle Honzu, jeden čas sme spolu i byli, je dost sebevědomej, ještě by si myslel, že to je jméno po něm :grinning: :grinning: A ta Vanesa je taky krásný jméno.. Tedy čím víc se to blíží, tím víc jmen mě ještě napadá, to jsem fakt sama zvědavá, jaké nakonec vybereme :grinning:
evulebob. : tak jak jsi pochodila v Písku? našla jsi Berušku? A líbilo se ti tam něco?
21. bře 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak i ja gratuluju k dalsimu prirustku a preju Julince do vinku vice stastnych a bezproblemovych chvil, maloucko smutku a nejvice bojovnosti a sil. Ať rodicum dela jen same radosti.

Neda mi ale reagovat. V Pisku mohou byt u porodu dva lekari od zacatku, ikdyz maji vice porodu na sale. Nechapu, co opet delala dotycna hodinu a pul, nez prisla na sal si jen zasit pacientku. Ale je pravda, ze to neni to podstatne, podstatne je, ze vse dopadlo dobre.
Omlouvam, se, ze jsem prisla, ale i ja mohu napsat svuj nazor a prani.

Evi, uz je mi lepe v utery jsem zas vedle tebe jak na koni :slight_smile:
21. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: nene, ještě jsem nikde nebyla. Určitě dám vědět, jak se mi tam líbilo, ale nevím, kdy se tam dostanu
21. bře 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: tak to je fajn. V pátek jsem byla na matice. To víš, já a matika...
21. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: Všimla sem si, že ze silnice je dost vidět nápis Rychloprádelna, jestli ti to pak pomůže, ale to najdeš v pohodě :wink:
21. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi pust si ICQ, tohle sem take nepatri....
21. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: jojo díky, zkusím to najít. Možná se tam dostanu příští pátek....uvidíme.Ale rychloprádelnu si budu pamatovat :grinning:
21. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ani.
21. bře 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
díky za přivítání. Nenapsala jsem nic o sobě :rolling_eyes: jsem ostuda, takže:: Je mi 28, bydlíme s manželem ve vsi kousek od Volyně - postavili jsme tu před 2 roky baráček. Máme psa bígla (Matěje), kočku (Jolanku) a jak jsem už psala roční holčičku Emmu. Jo a mám sestru, která je krátce ( 9 týden) těhotná. Tak asi to je vše.
21. bře 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ani jak pak se vede :slight_smile:
21. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Kláro tak to jsme na tom podobně mám také sestru a ta je v 7tt :grinning: chodí sem také
21. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus dobre, mame prirustky do rodiny, tak jsem rada, ze to tem nasim holkam dopadlo dobre. Dala jsem se do jarniho uklidu kuchyne, protoze kdyz chodim do prace, tak tohle nestiham. Koupili jsme si novou zdrcadlovku, tak uz se tesim az pujdeme na turu a fotit krajinky, zviratka.... no a za 3 mesice a par dni odjizdime na dovolenou. Tak jsem planovala vylety a uz se moc tesim. Dnes je to 4 mesice co malej umrel. Nechci litost. Beru to jako vzpominku, taky jednou za cas vzpominate ne? Zitra ho chceme dat do hrobecku k tatkovi a braskovi. Tohle je zivot. I ta radost, ktera musi v nasich srdickach byt i ten smutek, to vse nas zene kupredu :slight_smile:
A jak se vy tesite na ty vase ratolesti? Ja se dala do pleteni svetriku, ktere jsem vsechny nejdrive vyparala a ted pletu znovu :slight_smile: Alespon je take co delat.....
Tot vse o me a ted uz zase piste, at mam co cist :slight_smile:
21. bře 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarko, tak to jsme stejne stare :slight_smile: Me je taky 28 let, bydlim v panelakovem byte 4+1. Mame cistokrevnou rasu poulicniho pejska jmenem Daf (sycak obcas zlobi, ale je nas!). Vdala jsem se v srpnu to bude rok a to velice stastne. Mam praci, ktera me bavi - jsem ucitelka. Ta blba uca, co ma kazdou chvili prazdniny, ale uz nikdo nevidi, ze z velke casti zaslouzene :D. No a o svem zivote bych mohla napsat roman.......
Jsem si uvedomila, ze jsem sem taky vpadla a nic nerekla :D. Tak to prosim napravuju.
21. bře 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás dočetla zpátky a přetekla mi z toho polívka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pustila jsem si svého miláčka Jima Morrisna a Doors :dizzy_face: :dizzy_face: a dovařuju oběd,Franta dospává,děti se mi pletou pod nohama,no prostě domácí idylka :grinning: ,ještě to teplíčko venku,kdyby bylo
21. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani, ahojky. No, oni ji driv ani nevolali, takze tak.

co se tyce jmen, tak pro kluka to muselo byt po tatinkovi :grinning:, takze eduard :slight_smile:. a holcicku jsme asi do 6. mesice meli Rozarku, ale chteli jsme aby to bylo jemnejsi, takze by se psala Rosalie (kratce a se S), ale pak se nam to zprotivilo. Pak jsem chtela Viktorku, nejak se to zamluvilo a strasne dlouho bojovala za Emmu nebo Emily. Bohuzel marne. Manza ten chtel Larysu,Dianu nebo Denisu. Nakonec jsme vybirali Z Rosalie, Julie a Denisy :slight_smile:
Anastazie se mi taky libi, ale neprosla.

Zuzanko a vy byste meli Julii s krouzkem nebo bez?
21. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda to sme Sandři neřešili, ještě nevím. Asi podle toho jestli se to liší i v kalendáři podle svítku. Jinak asi bez.
A co dělá tvoje Jůlinka? Je to zlatíčko, že je tak hodná
21. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek