Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
adricc
2. bře 2010
to je normalni ty deti breci kdyz se treba pak oblikaji hlavne jsou strasne unaveny nebuj ona si zvykne a kdyz ne tak se taky nic nedeje kdyz jsem chodila s domikem chodila tam jedna co ji prorval 10lekci celou pul hodku a ona furt chodila to jsem nechapala 😞 bud si zvykne nebo ne domik mi taky hodne brecel v satne adamek zatim ne ale co neni muze bejt 😉
sayastautor
2. bře 2010
zuzko,bezva ze sis vybrala 😉

adri, ona mi ale brecela i ve vode 😞. tam teda hralo velkou roli to, ze je to jeji cas na dop spani :-|
adricc
2. bře 2010
tak zkus priste vylezt kdyz zacne bejt protivna projit se a pak tam ji dat znovu a nebo odejit driv ty to platis tak nekoukej na nikoho a nebo se domluv stou plavcici ze kdyz tak budete odchazet driv nebuj me taky rval druhou lekci a pak byl v pohode 😉 zuzi krasny ty golfky 😉
sayastautor
2. bře 2010
kdyz jsem ji chovala a nic po ni nechtela tak byla spokojena 😃. jakmile jsem zacala delat mlynek nebo plavat po brise, tak byl ohen na strese :-N. ale treba masinka,zaba, to se ji libilo 🙂. pri polevani taky ani nemrkla
zuzankast.
2. bře 2010
Tak snad si tam zvykne.. a jak je tam hoky teplo? Nase Juli je hrozna zmrzlina, jak ji v koupelne nepritopim na 25 tak je ji zima.
adricc
2. bře 2010
to taky udela hodne pokud se dobre nevyspi nebo jsou unaveny proto ja ve ctvrek vetsinou jezdim dopol. s kocarem aby fakt spal treba pres dve hodky aby byl vysppalej
zuzankast.
2. bře 2010
asi blba otazka co? Na plavecaku byva teplo 😃 😃 Ja uz tam nebyla, ani nepamatuju
sayastautor
2. bře 2010
zuzko,my byli v malym a tam je 34 stupnu. kdyz vylezes,je chladneji,ale to mas dite zabaleny 😉

my chodime od 9. ja bych ji treba rano nechala pospat,ale to ji vzbudi budik jak vstavam ja. no,musim to nejak vymyslet 🙂

ted se domlouvam s mamkou at si sezene plavky a zkusime jit o vikendu spolu,at ma julca do utery jeste trenink 🙂
adricc
2. bře 2010
jo je tam teploucko 😃 😃 a sandri hlavne je starsi a vnimavejsi tam ma taky strach okolo lidi novy prostredi 😉 luci koukala jsem na pokojcky krasny ale ta cena :-p :-p domik ma z jamalu
adricc
2. bře 2010
to neni spatnej napad tam jit jeste jednou 🙂 no vidis taky to zvladla pekne a jinak ty zensky tam chodi uz dlouho vsechny nebo jste zacali vsichni najednou
sayastautor
2. bře 2010
ona je julca takova ale od narozeni :-p . kdyz je v prostredi co zna a s lidma na ktery je zvykla, tak v pohode. kdyz je to jinak, tak je to pricucka obecna :-p
dneska teda vstala levou nohou, tak to hralo taky svoji roli

ale jinak je to uzasny a jak se tam kluci potapeli,no uzasny x-) . jsem z toho nadsena 🙂
mispuli
2. bře 2010
adri já ted ještě projíždím a stále narážím na něco,co by se mi líbilo,jen taky musím donutit manžu,aby si se mnou k tomu sednul a taky musíme pořádně změřit pokojíček a nějak to načrtnout,jak by to asi mohlo vypadat,tam ty pokojíčky jsem tam mhodila právě kvůli těm cenám 😢 😢 😢 na ty fakt nemáme 😉

san bylo to poprvý,věřím tomu,že míša by řvala taky,je to pro ně náhlá změna,bude líp,určitě

zuzi ty jsou bombastický,moooc s emi líbí,my máe starý po honzisovi,tenkrát stály asi 2500 a jsou úplně obyčejný,horší než tyhle a barvička podle mýho gusta 🙂 🙂
adricc
2. bře 2010
je to moc pekny 🙂 taky si rikam dokud se mu bude libit chodit budeme jestl ne koncim aby tam vyrvaval celou pul hodku to nema cenu 😉 a hlavne na to nemam nervy ]-(
adricc
2. bře 2010
jo luci to by mel malo kdo na ten pokojcek nam vysel na 22000 ale jeste bude potrebovat jednu komodu a stul a zidli takze jeste tak 10. dame
adricc
2. bře 2010
sayastautor
2. bře 2010
ja tam nebudu chodit pres jeji nechut 🙂. jeste to zkusim a uvidim 🙂. ale byli cinnosti ktere se ji libili 😃. a pri polevani nehla brvou, takze si myslim ze dnes jen nemela naladu. a taky jde o zvyk. rok se mnou sedela jen doma, tak jsem nemohla cekat zazrak :-p
byli jsme 4 maminky, julca byla nejmladsi. 2 tam s klukama chodi od 3 mesicu (na tech to bylo znat,potapeli se jak potapeci 😃 x-) ). a ta posledni maminka na tom byla jako ja. a taky ji holcicka plakala. teda o trochu min nez julca,ale plakala
mispuli
2. bře 2010
adri na ten jsem taky koukala 😉
sayastautor
2. bře 2010
adri,ten je taky peknej x-)
adricc
2. bře 2010
priste to bude lepsi uvidis 😉 aspon tam nebyla jedina a je taky dobre ze reagovala dobre ze to cely neprobrecela 😉
zuzankast.
2. bře 2010
San a ono se tam smi s mimi i mimo kurzik?
sayastautor
2. bře 2010
ale je to teda zahul, tam cvicit s 12 kg julcou :-p . ale fakt super. strasne bych si prala aby se ji libilo,protoze ja z toho byla nadsena 😃
sayastautor
2. bře 2010
zuzko,jj,smi. pujdem tam normalne az budou mit otevreno pro verejnost. pokud teda mamka sezene plavky. jen uz tam bude vic lidi,i dopsely,ne jen mamky s detma. i kdyz po nas plaval i tatinek s holcickou 🙂

tak jsem vyzkousela novou verzi konika a teda je to nezvyk :-N
mispuli
2. bře 2010
nějak mě to nenadchlo,špatně se mi tam orientuje,no snad si potom zvyknu :-N :-N
zuzankast.
2. bře 2010
fakt? tak to tam asi taky nekdy zajedem, to sem netusila. .

Novou verzi? Co to?
adricc
2. bře 2010
ahoj tak kde se flakate holky 😃 ted adamek pije mlicko a pujde spat domik po 7 dopol. bylo tak krasne a ted lilo kdyz jsem jela domu to je hnus :-p
evulebobule
2. bře 2010
já se flákala na plavču, Davídka hlídal tatínek, byl hodnej, usnul a probudil se, až když jsem přijela x-)
saarcik77
2. bře 2010
ahoj ženy...............
nedočítala jsem vás .. jen tak z letma...
ZUZY pěkný golfky... a za tu cenu??
ADRI ten pokojík je úžasný x-) x-) zítra tě čekám 😉

my dneska byly na naušničkách..... chuděra plakala jkao by ji vraždily.. ale jsem naštvaná až večer při koupán íjsem zjistila že jí je špatně zaply.. místo zaháklý v zobáčku je to má přiražené až k oušku.. tak uvidím zítra jestli mi to půjde tak to odtáhnu a zaháknu.. jinak zase cesta k dr..ach jo
sayastautor
2. bře 2010
sari,to me mrzi ze mala plakala 😞. a ze ji toblbe zapli 😕. snad to bude v poho
saarcik77
2. bře 2010
ona si ji sestra vzala a mě zavolali až když to měla píchlé
no uvidím zítra kdyžtak ji to zkusím zapnout dobře dneska jsem ji s tím nechtěla šťourat
sayastautor
3. bře 2010
ja u pichnuti taky nebyla 🙂

tak je julinka nemocna 😞. strasne kasle a ma 39 po odectu 😢 . a dr je tam az odpoledne 😞