• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

to je normalni ty deti breci kdyz se treba pak oblikaji hlavne jsou strasne unaveny nebuj ona si zvykne a kdyz ne tak se taky nic nedeje kdyz jsem chodila s domikem chodila tam jedna co ji prorval 10lekci celou pul hodku a ona furt chodila to jsem nechapala :frowning2: bud si zvykne nebo ne domik mi taky hodne brecel v satne adamek zatim ne ale co neni muze bejt :wink:
2. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,bezva ze sis vybrala :wink:

adri, ona mi ale brecela i ve vode :frowning2:. tam teda hralo velkou roli to, ze je to jeji cas na dop spani :unamused:
2. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zkus priste vylezt kdyz zacne bejt protivna projit se a pak tam ji dat znovu a nebo odejit driv ty to platis tak nekoukej na nikoho a nebo se domluv stou plavcici ze kdyz tak budete odchazet driv nebuj me taky rval druhou lekci a pak byl v pohode :wink: zuzi krasny ty golfky :wink:
2. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyz jsem ji chovala a nic po ni nechtela tak byla spokojena :grinning:. jakmile jsem zacala delat mlynek nebo plavat po brise, tak byl ohen na strese :sweat_smile:. ale treba masinka,zaba, to se ji libilo :slight_smile:. pri polevani taky ani nemrkla
2. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad si tam zvykne.. a jak je tam hoky teplo? Nase Juli je hrozna zmrzlina, jak ji v koupelne nepritopim na 25 tak je ji zima.
to taky udela hodne pokud se dobre nevyspi nebo jsou unaveny proto ja ve ctvrek vetsinou jezdim dopol. s kocarem aby fakt spal treba pres dve hodky aby byl vysppalej
asi blba otazka co? Na plavecaku byva teplo :grinning: :grinning: Ja uz tam nebyla, ani nepamatuju
autor
zuzko,my byli v malym a tam je 34 stupnu. kdyz vylezes,je chladneji,ale to mas dite zabaleny :wink:

my chodime od 9. ja bych ji treba rano nechala pospat,ale to ji vzbudi budik jak vstavam ja. no,musim to nejak vymyslet :slight_smile:

ted se domlouvam s mamkou at si sezene plavky a zkusime jit o vikendu spolu,at ma julca do utery jeste trenink :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je tam teploucko :grinning: :grinning: a sandri hlavne je starsi a vnimavejsi tam ma taky strach okolo lidi novy prostredi :wink: luci koukala jsem na pokojcky krasny ale ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: domik ma z jamalu
2. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neni spatnej napad tam jit jeste jednou :slight_smile: no vidis taky to zvladla pekne a jinak ty zensky tam chodi uz dlouho vsechny nebo jste zacali vsichni najednou
2. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ona je julca takova ale od narozeni :stuck_out_tongue_closed_eyes: . kdyz je v prostredi co zna a s lidma na ktery je zvykla, tak v pohode. kdyz je to jinak, tak je to pricucka obecna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska teda vstala levou nohou, tak to hralo taky svoji roli

ale jinak je to uzasny a jak se tam kluci potapeli,no uzasny :dizzy_face: . jsem z toho nadsena :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri já ted ještě projíždím a stále narážím na něco,co by se mi líbilo,jen taky musím donutit manžu,aby si se mnou k tomu sednul a taky musíme pořádně změřit pokojíček a nějak to načrtnout,jak by to asi mohlo vypadat,tam ty pokojíčky jsem tam mhodila právě kvůli těm cenám :cry: :cry: :cry: na ty fakt nemáme :wink:

san bylo to poprvý,věřím tomu,že míša by řvala taky,je to pro ně náhlá změna,bude líp,určitě

zuzi ty jsou bombastický,moooc s emi líbí,my máe starý po honzisovi,tenkrát stály asi 2500 a jsou úplně obyčejný,horší než tyhle a barvička podle mýho gusta :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to moc pekny :slight_smile: taky si rikam dokud se mu bude libit chodit budeme jestl ne koncim aby tam vyrvaval celou pul hodku to nema cenu :wink: a hlavne na to nemam nervy :angry:
2. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo luci to by mel malo kdo na ten pokojcek nam vysel na 22000 ale jeste bude potrebovat jednu komodu a stul a zidli takze jeste tak 10. dame
2. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja tam nebudu chodit pres jeji nechut :slight_smile:. jeste to zkusim a uvidim :slight_smile:. ale byli cinnosti ktere se ji libili :grinning:. a pri polevani nehla brvou, takze si myslim ze dnes jen nemela naladu. a taky jde o zvyk. rok se mnou sedela jen doma, tak jsem nemohla cekat zazrak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
byli jsme 4 maminky, julca byla nejmladsi. 2 tam s klukama chodi od 3 mesicu (na tech to bylo znat,potapeli se jak potapeci :grinning: :dizzy_face: ). a ta posledni maminka na tom byla jako ja. a taky ji holcicka plakala. teda o trochu min nez julca,ale plakala
2. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri na ten jsem taky koukala :wink:
2. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,ten je taky peknej :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
priste to bude lepsi uvidis :wink: aspon tam nebyla jedina a je taky dobre ze reagovala dobre ze to cely neprobrecela :wink:
2. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
San a ono se tam smi s mimi i mimo kurzik?
2. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale je to teda zahul, tam cvicit s 12 kg julcou :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale fakt super. strasne bych si prala aby se ji libilo,protoze ja z toho byla nadsena :grinning:
2. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,jj,smi. pujdem tam normalne az budou mit otevreno pro verejnost. pokud teda mamka sezene plavky. jen uz tam bude vic lidi,i dopsely,ne jen mamky s detma. i kdyz po nas plaval i tatinek s holcickou :slight_smile:

tak jsem vyzkousela novou verzi konika a teda je to nezvyk :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak mě to nenadchlo,špatně se mi tam orientuje,no snad si potom zvyknu :sweat_smile: :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? tak to tam asi taky nekdy zajedem, to sem netusila. .

Novou verzi? Co to?
2. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak kde se flakate holky :grinning: ted adamek pije mlicko a pujde spat domik po 7 dopol. bylo tak krasne a ted lilo kdyz jsem jela domu to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se flákala na plavču, Davídka hlídal tatínek, byl hodnej, usnul a probudil se, až když jsem přijela :dizzy_face:
2. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy...............
nedočítala jsem vás .. jen tak z letma...
ZUZY pěkný golfky... a za tu cenu??
ADRI ten pokojík je úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: zítra tě čekám :wink:

my dneska byly na naušničkách..... chuděra plakala jkao by ji vraždily.. ale jsem naštvaná až večer při koupán íjsem zjistila že jí je špatně zaply.. místo zaháklý v zobáčku je to má přiražené až k oušku.. tak uvidím zítra jestli mi to půjde tak to odtáhnu a zaháknu.. jinak zase cesta k dr..ach jo
2. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sari,to me mrzi ze mala plakala :frowning2:. a ze ji toblbe zapli :-/. snad to bude v poho
2. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona si ji sestra vzala a mě zavolali až když to měla píchlé
no uvidím zítra kdyžtak ji to zkusím zapnout dobře dneska jsem ji s tím nechtěla šťourat
2. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja u pichnuti taky nebyla :slight_smile:

tak je julinka nemocna :frowning2:. strasne kasle a ma 39 po odectu :cry: . a dr je tam az odpoledne :frowning2:
3. bře 2010 ve 04:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek