Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
3. bře 2010
Dobré ráno

San to má beztak z toho plavání 😞 chudinka at je jí brzo lépe
anny84
3. bře 2010
Krasne ranko 🙂

Sandri, tak at to rychle prejde, je mozny, ze to ma z plavani. Skoda, ze se ji nelibilo, ale urcite bych to jeste zkusila, nemusela mit den a priste by se ji mohlo libit 😉
evulebobule
3. bře 2010
ahoj holky

tedy chudák Jůlinka, takovou teplotu 😞
mispuli
3. bře 2010
ahoj holky

hezké slunečné dopoledne 😉

julince brzké uzdravení a neboj ona se otrká 🙂 🙂

naší míše taky chybí děti,už se těším,až bude hezky a budeme chodit na písek a klouzačky 🙂
petulka12
3. bře 2010
ahoj holky
tak my uz mame mensi uraz, ma modrinu na tvari, prastil se o hranu stolu |-| on se proste bezhlave pousti do prostoru a neumi to poradne vyrovnat, ja vim ze takovych modrin a bouli bude ale asi me z toho smejkne

Sandri tak at to Julinku rychle prejde, chudinka
evulebobule
3. bře 2010
petul: to určitě taky ponesu těžce, ale je fakt, že takovejch modřin ještě bude. Teď to bude boj co?

včera jsme byli v bazénu, kudy se chodí potom s dětma? Vůbec nevím, jak se tam dostat 😃
ninus81
3. bře 2010
Peti tak to mě šmejkne taky 🙂
saarcik77
3. bře 2010
zdravíme ženy.... 😃 😃 😃
mám návštěvu tak se tu ukářu až dýl
sayastautor
3. bře 2010
tak to byla noc 😞. kdyz nekaslala, tak plakala 😞. bolelo ji to ten kasel. k doktorce nas odpo vezme eda autem. jeste ze tak. to mel mit ted 2 nocni,tak je zrusil, protoze bych endyho nevyvencila. julca byla porad vzhuru.

z plavani si myslim ze to nema, protoze poprve zakaslala tam v bazene. spis se to v ni tlouklo a vcera se to rozjelo. mozna proto nemela naladu. mozna to ma k ty zadni ryme kterou uz ma 3. tyden. ted je po paralenu, spokojena, snedla chlebik. obcas zakasle, ale moc ne

peto, je, na ty urazy se taky vubec netesim 😞
petulka12
3. bře 2010
evi chodi se tam jinyma dverma, naproti vchodovych dveri jsou dvoje litacky tak tema nalevo, jsou tam 2 satny i sprchy spesl pro maminky s detma

ted se fakt nezastavim, porad chce vodit za ruce, nin te lituju s tema tvejma zadama :-N pred chvili splhal na stenu kde mame tv :-N ted uz spi tak mam chvilku 😃

sandrus urcite ji nebylo dobre vcera a proto se ji nelibilo v bazenu, jen kdo to moh tusit, tak at ji to rychle prejde |-|
evulebobule
3. bře 2010
petul: díky, já myslela, že ho potáhnu do dámských sprch a pak jsem říkala a kam teď? Tak snad to najdu 😃
petulka12
3. bře 2010
evi ne 😃 je to tam dobre prizpusobeny, v satnach jsou prebalovaci podlozky a ve sprchach i ohradka kam muzes dite polozit
ninus81
3. bře 2010
Peti to mě povídej naštestí záda jsou ted v pohodě už mě nebolejí i u Dr bylo vše ok tak snad se to tím předkláněním nerozjede znova. Naposledy jsem byla na pohotovosti koncem října 😃 😃 😃
ninus81
3. bře 2010
u nás se spinká od 9:30 a odpol pošupajdíme ven je tam nádherně 😉 dneska výjmečně bez tatky odjel na chalupu ze psem a tchánovcema
evulebobule
3. bře 2010
petul: jsem to motovidlo co? 😃
petulka12
3. bře 2010
evco nejsi 😉 ja mely ty samy obavy kdyz jsme jeli poprvy 🙂
ninus81
3. bře 2010
Evi ať se vám líbí 😉
pipos
3. bře 2010
say zřejmě něco řádí,protože my jsme byli dnes u doktora,že má kašel,ale bez teplot.správně by kašel neměla mít kvůli tomu pneumotoraxu,že s kašlem se to vrací.tak doufám,že to dobře dopadne no a dostali jsme antibiotika na průdušky.a ty starší taky kašlou a kamarádka má 8měsíčního kluka a taky maj průdušky.tak at jste v pohodě

šári snad to stěma naušničkama bude dobrý my byli min týden a furt to má kolem toho v pichu trochu červený tak nevim no zuzance sem je musela vyndat po měsíci
murecka76
3. bře 2010
Ahojky,
u nás se taky spinká od 9.30hod, Ninuš za okny je lépe 😃 😃 😃 , ale už je to o něčem jiném.
San, ať jste brzo fit. 😉
Šári, Terka taky hrozně ryčela, ale hned usnula. :-|
ninus81
3. bře 2010
a jéé tak něco řádí díky bohu že nám se to vyhejbá 🙂
tak u nás se stále spinká a já už se těším ven, kdyby se někdo nudil a chtěl se přidat klidně muže 😃
ninus81
3. bře 2010
Jituš Ahoj za oknem to vypadá krásně 😉
ninus81
3. bře 2010
Jituš oni se asi s Terezkou domluvily na stejném čase 😃 😃 😃
murecka76
3. bře 2010
No my jsme byli venku po 9hodině, teď už tam bude zase lépe, tak mi se když tak přidáme. 🙂
ninus81
3. bře 2010
Jituš super budu jen ráda vyrazli abych tak cca ve 14 jestli to není na vás pozdě
murecka76
3. bře 2010
Teď kdo bude spát déle, já tipuji, že Honzík, ten je větší spáč. 😃
ninus81
3. bře 2010
já si myslím že za chvilku budeme vzhuru 😃 už spinká 2 hod
murecka76
3. bře 2010
My vyjedeme dříve, musím do lékárny a pak na velký náměstí taťkovi pro brýle a okolo té 14hodině budeme jezdit po malým.
ninus81
3. bře 2010
Jituš jasnačka jsme domluvený
....ještě spíte????
ninus81
3. bře 2010
my jsme vzhuru tak jsme domluvený já mažu 😉
murecka76
3. bře 2010
jojo, teď jsem tam byla, dudlík jen lítá, tak jsem zvědavá jak dlouho