• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Dobré ráno

San to má beztak z toho plavání :frowning2: chudinka at je jí brzo lépe
3. bře 2010 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko :slight_smile:

Sandri, tak at to rychle prejde, je mozny, ze to ma z plavani. Skoda, ze se ji nelibilo, ale urcite bych to jeste zkusila, nemusela mit den a priste by se ji mohlo libit :wink:
3. bře 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tedy chudák Jůlinka, takovou teplotu :frowning2:
3. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

hezké slunečné dopoledne :wink:

julince brzké uzdravení a neboj ona se otrká :slight_smile: :slight_smile:

naší míše taky chybí děti,už se těším,až bude hezky a budeme chodit na písek a klouzačky :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak my uz mame mensi uraz, ma modrinu na tvari, prastil se o hranu stolu :pensive: on se proste bezhlave pousti do prostoru a neumi to poradne vyrovnat, ja vim ze takovych modrin a bouli bude ale asi me z toho smejkne

Sandri tak at to Julinku rychle prejde, chudinka
3. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: to určitě taky ponesu těžce, ale je fakt, že takovejch modřin ještě bude. Teď to bude boj co?

včera jsme byli v bazénu, kudy se chodí potom s dětma? Vůbec nevím, jak se tam dostat :grinning:
3. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to mě šmejkne taky :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravíme ženy.... :grinning: :grinning: :grinning:
mám návštěvu tak se tu ukářu až dýl
3. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to byla noc :frowning2:. kdyz nekaslala, tak plakala :frowning2:. bolelo ji to ten kasel. k doktorce nas odpo vezme eda autem. jeste ze tak. to mel mit ted 2 nocni,tak je zrusil, protoze bych endyho nevyvencila. julca byla porad vzhuru.

z plavani si myslim ze to nema, protoze poprve zakaslala tam v bazene. spis se to v ni tlouklo a vcera se to rozjelo. mozna proto nemela naladu. mozna to ma k ty zadni ryme kterou uz ma 3. tyden. ted je po paralenu, spokojena, snedla chlebik. obcas zakasle, ale moc ne

peto, je, na ty urazy se taky vubec netesim :frowning2:
3. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi chodi se tam jinyma dverma, naproti vchodovych dveri jsou dvoje litacky tak tema nalevo, jsou tam 2 satny i sprchy spesl pro maminky s detma

ted se fakt nezastavim, porad chce vodit za ruce, nin te lituju s tema tvejma zadama :sweat_smile: pred chvili splhal na stenu kde mame tv :sweat_smile: ted uz spi tak mam chvilku :grinning:

sandrus urcite ji nebylo dobre vcera a proto se ji nelibilo v bazenu, jen kdo to moh tusit, tak at ji to rychle prejde :pensive:
3. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: díky, já myslela, že ho potáhnu do dámských sprch a pak jsem říkala a kam teď? Tak snad to najdu :grinning:
3. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi ne :grinning: je to tam dobre prizpusobeny, v satnach jsou prebalovaci podlozky a ve sprchach i ohradka kam muzes dite polozit
3. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to mě povídej naštestí záda jsou ted v pohodě už mě nebolejí i u Dr bylo vše ok tak snad se to tím předkláněním nerozjede znova. Naposledy jsem byla na pohotovosti koncem října :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se spinká od 9:30 a odpol pošupajdíme ven je tam nádherně :wink: dneska výjmečně bez tatky odjel na chalupu ze psem a tchánovcema
3. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: jsem to motovidlo co? :grinning:
3. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
evco nejsi :wink: ja mely ty samy obavy kdyz jsme jeli poprvy :slight_smile:
3. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ať se vám líbí :wink:
3. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
say zřejmě něco řádí,protože my jsme byli dnes u doktora,že má kašel,ale bez teplot.správně by kašel neměla mít kvůli tomu pneumotoraxu,že s kašlem se to vrací.tak doufám,že to dobře dopadne no a dostali jsme antibiotika na průdušky.a ty starší taky kašlou a kamarádka má 8měsíčního kluka a taky maj průdušky.tak at jste v pohodě

šári snad to stěma naušničkama bude dobrý my byli min týden a furt to má kolem toho v pichu trochu červený tak nevim no zuzance sem je musela vyndat po měsíci
3. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
u nás se taky spinká od 9.30hod, Ninuš za okny je lépe :grinning: :grinning: :grinning: , ale už je to o něčem jiném.
San, ať jste brzo fit. :wink:
Šári, Terka taky hrozně ryčela, ale hned usnula. :unamused:
3. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jéé tak něco řádí díky bohu že nám se to vyhejbá :slight_smile:
tak u nás se stále spinká a já už se těším ven, kdyby se někdo nudil a chtěl se přidat klidně muže :grinning:
3. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš Ahoj za oknem to vypadá krásně :wink:
3. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš oni se asi s Terezkou domluvily na stejném čase :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme byli venku po 9hodině, teď už tam bude zase lépe, tak mi se když tak přidáme. :slight_smile:
3. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš super budu jen ráda vyrazli abych tak cca ve 14 jestli to není na vás pozdě
3. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď kdo bude spát déle, já tipuji, že Honzík, ten je větší spáč. :grinning:
3. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím že za chvilku budeme vzhuru :grinning: už spinká 2 hod
3. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My vyjedeme dříve, musím do lékárny a pak na velký náměstí taťkovi pro brýle a okolo té 14hodině budeme jezdit po malým.
3. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš jasnačka jsme domluvený
....ještě spíte????
3. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme vzhuru tak jsme domluvený já mažu :wink:
3. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, teď jsem tam byla, dudlík jen lítá, tak jsem zvědavá jak dlouho
3. bře 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek